تعداد کربن ها در نانوپیوشن ها

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
Callmenadia

تعداد کربن ها در نانوپیوشن ها

پست توسط Callmenadia »

سلام.
میشه راهنماییم کنین که شمارش کربن ها در این ترکیبات چجوریه و چه نکاتی رو باید رعایت کنیم؟
در بقیه ترکیبات بلدم اما این ترکیبات رونه
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.

Student85

Re: تعداد کربن ها در نانوپیوشن ها

پست توسط Student85 »

سلام سر هر زنجیره یا همون خط ها میشه کربن وبه تعداد خط ها هیدروژن میزاری یعنی کربن که ظرفیتش چهارتاس باید اطرافش ۴ تا هیدروژن باشه بعد که کربن و مشخص کردی به تعداد خط باقی مانده هیدروژن بزار .
روزها فکر من اینست و همه شب سخنم
که چرا غافل از احوال دل خویشتنم
از کجا آمده‌ ام آمدنم بهر چه بود
به کجا می‌ روم آخر ننمایی وطنم
مانده‌ ام سخت عجب کز چه سبب ساخت مرا
یا چه بودست مراد وی ازین ساختنم...

نمایه کاربر
rohamavation

نام: roham hesami radرهام حسامی راد

محل اقامت: 100 مایلی شمال لندن جاده آیلستون، لستر، لسترشر. LE2

سپاس: 5494

تماس:

Re: تعداد کربن ها در نانوپیوشن ها

پست توسط rohamavation »

چیزی یادم نیست چون تو درس علم مواد هم زیاد اشاره نشده بود کمی شیمی بلدم از سوخت احترقم اما برای بررسی هندسی شون باید از دستگاه مختصاتی مبتنی بر صفحه‌ای متشکل از اتم‌های کربنی که با ساختار لانه‌زنبوری کنار هم قرار گرفته‌اند استفاده کرد خوب جز خانواده نانو استراکچرها هستند من با کامپوزیتها سرکار دارم نانومواد تو صنعت هوانوردی قابل استفاده هستند. اینها ساختار بدنه هواپیما، پوشش هواپیما و قطعات موتور آن استفاده میشن
مثل نانولوله‌های کربنی و گرافن ونانوکامپوزیت‌ها و نانوپوشش‌ها است نانومواد میتونند استحکام و سفتی و دوام و کاهش وزن بال ها و بدنه و موتورهای هواپیما و همچنین مقاومت در برابر خوردگی، خستگی، فرسایش و سایش را افزایش بدن. نانومواد تو ساختارهای هوشمند و سازگاری را فعال کنن که میتونند تغییرات شرایط محیطی مانند دما، فشار، ارتعاش و آسیب را حس کنند و به آن پاسخ بدن
مثال C39H42O2 تصویر
ساختار نانوپوتین چیست؟
این ترکیبات شامل دو حلقه بنزنه که از طریق چند اتم کربن به عنوان بدنه متصلند چهار واحد استیلن که هر کدام یک گروه آلکیل را در انتهای خود حمل می کنند که نشان دهنده دست ها و پاها است، و یک حلقه 1،3-دیوکسولان به عنوان سر.چطوری این شکل میشن نمیدونم
نحوه خاصی نداره. باید شماره بزنی مثل من راس ها رو بشماری اون پایین کنار زانو هاش باید پیوند رو کج کنی تا بشه راس و بتونی بشماریشون اینجور که من حساب کردم باید 36 تا کربن داشته باشه
تصویر
تصویر

ارسال پست