مشاوره اعتیاد به قرص و‌ مواد، خودکشی و...

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
DARKENERGY

نام: Melina

سپاس: 4138

تماس:

مشاوره اعتیاد به قرص و‌ مواد، خودکشی و...

پست توسط DARKENERGY »

تصویر
میخوام درباره مسمومیت یا خودکشی با قرص برنج براتون صحبت کنم، دیدین (میگین یا میگن) از زندگی خسته شدم، فلان فلان فلان...، میخوام اول با قرص برنج شروع کنم. اگه دوست داری بدونی قرص برنج چیه و چرا اصلاً نباید به قرص برنج حتی فکر کنی خوب بخون، دوستان قرص برنج که بهش آلومینیوم فسفید هم میگن یه گازی آزاد میکنه به اسم فسفین که این خاصیت آفت‌کشی داره، چرا به این قرص میگن قرص برنج؟ چون این قرص رو میریزن تو برنج و اون آفت‌هایی که توی دونه‌های برنج و اون آفت‌هایی که توی برنج وجود داره توسط گاز فسفینی که آزاد میشه کشته میشن. قرص برنج قرص‌های سه گرمی هستش که به رنگ خاکستری وجود داره و خیلی راحت هست تهیه‌ش و اونقدری قیمت بالایی نداره و در دسترس هستن. قرص برنج بی نهایت، فوق العاااااااده کشنده هستش، یعنی اگه بدونی چقدر کشنده هست وحشت میکنی. برای کشتن یه آدم هفتاد کیلویی (نیم گرم) میتونه آدمو بکشه. میخوام اینو بهت بگم رفیق که اگه هرجور افکار خودکشی داری هرجور، چون من دیدم توی بیمارستان دیدم مریضایی که قرص برنج خوردن با حال خوب میان بیمارستان یعنی طرف با پای خودش میاد بیمارستان میگه قرص برنج خوردم خودکشی کردم، بعد وقتی تو بهش میگی خانوم احتمال 95 درصد میمیری طرف میگه بابا من با پای خودم اومدم همه چیزم اوکی هست! بعد میگی احتمال 95 درصد دنده عقب نداره طرف خیلی ببخشید به گ خوردن می‌افته و میگه غلط کردم تورو خدا کمکم کنید و تو هیییچ کاری از دستت بر نمیاد هیچ کاری، به همین خاطر میزان کشندگی قرص برنج خییییلی بالاست و اگر بر فرض اون پنج درصدم طرف کشته نشه انقدر عوارض شدیدی روی اون اُرگان‌ها میذاره که طرف نمیتونه زندگی کنه. برای همین میدونیم ما خودکشی میکنیم به خاطر گذشته‌مون نه آیندمون این خیلی جالبه، سخت‌ترین کار اینه که تو آینده رو پیش‌بینی کنی نه گذشته رو، تو میشینی میگی چرا خودکشی کنم؟ بعد میگی گذشته اینجوری گذشته اینجوری، یکدونه دلیل برای آینده‌ت نمیاری، نمیگی خودکشی میکنم چون آیندم اینجوریه آیندم اینجوریه، عزیزم گذشته رو نگاه نکن بابا دهنت سرویس! آینده رو نگاه کن! اون موقع خودکشی یه تصمیم برای یه شرایط موقته، زندگی در گذره همه چیز در حال گذره پس اگرم خواستی به فکر خودکشی رو بیاری توی ذهنت خواهش میکنم بذارش کنار. (غمممممم انگیزترین خودکشی دنیاست قرص برنج) خب بخوام براتون بگم قرص برنج وقتی خورده میشه گاز فسفین داخل معده آزاد میشه این گاز بی‌نهایت سمیه، هررررر موجودی این قرص رو بخوره میمیره، کاری که قرص برنج میکنه به واسطه آزاد شدن این گاز فسفین نمیذاره اکسیژن به ارگان‌های بدنت برسه و شما با چشمانی باز شما در کمال هوشیاری تک تک ارگان‌های بدنت رو از دست میدی شما اننننننقدر ددددددرد میکشی تو این فرآیند که به غللللللللط کردن می‌افتی که حتی همه دکتر و پرستارها رو به گریه میندازی. شما اولین اتفاقی که می‌افته برات تهوع و استفراق، زخم معده یا روده یا پاره شدن روده و مری بخاطر سمی بودن قرص برنج هست! شما روی قرص برنج وقتی بالا بیاری دکترها و پرستارها نباید نزدیک اون بالا آورده‌های تو بشن چون اونا گاز فسفین داره و حتی تماس پوستیش میتونه فرد رو مسموم کنه، انقدر این قرص خطرناکه. به واسطه این گاز اکسیژن رسانی به کبدت رو از دست میدی، کبدت از دستت میره تو شدیدا درد کبد داری درد فوقانی شکم داری و یهو این درد میره و ولت میکنه میدونی چرا؟ چون رفففتتتت کبدت دیگه رفت. اکسیژن رسانی به مغز کاهش پیدا میکنه تو دچار گیجی بی حسی اندام و کاهش هوشیاری میشی که این اتفاق توی مراحل آخر اتفاق می‌افته، تو کلیه‌هاتو از دست میدی درد شدید پهلو میگیری، سیستم گوارشیت از دست میره سیستم نفس کشی از دست میره، و در آخر دیگه نمیتونی نفس بکشی و ریه‌هات از دست رفته، تو با چشمای باز داری به سقف نگاه میکنی و کم کم میمیری، تو با چشم‌های باز به سقف نگاه میکنی و میگی این چه غلطی بود چه شوخی بود من کردم. عزیزم قرص برنج چیز شوخی برداری نیست. میخوای خودکشی کنی بابا قرص خواب بخور چون اگه وسطش شرمنده شدی دنده عقب داره اگه وسطش به خودت اومدی گفتی بابا چه غلط اضافی‌ای کردم میتونی بری بیمارستان و شسشوی معده و دنده عقب. ولی قرص برنج علاوه بر اینکه دنده عقب نداره خیلی خودکشی سنگین و دددددردددددد آور و زجر آوریه و دوست داره آدم بشینه کنار کسی که قرص برنج خورده بزنه خودشو ،گریه کنه پا به پاش. و در اون درد کشیدن میگه خدایا غلللللللط کردم غللللط.

ما تو این کشور مسخره جایی رو نداریم کسی نیست که بیاد اینارو بهمون بگه بابا من یه زمانی میخواستم خودکشی کنم ولی الان اینم ولی الان لیدی گاگام، من میخواستم خودکشی کنم ولی الان جان اف کندی هستم.

خواهشاً جون هرکی دوست دارین بیاین خودمون هوای خودمون رو داشته باشیم و به هم امید بدیم و به هم دیگه عشق بدیم تا به بقیه نشون بدیم خودکشی فقققققط به خاطر اتفاقاتی هست که تو گذشته افتاده نه اتفاقایی که قراره تو آینده بی‌افته. یه لحظه به این جمله فکر کن: تو داری خودکشی میکنی به خاطر گذشته‌ت نه به خاطر آینده‌ت. امیدوارم تونسته باشم براتون مفید بوده باشم. این اولین پست بود. صدها صفحه میتونم درباره اعتیاد و خودکشی این چیزا براتون بگم. چون من دیدم میبینم از نزدیک این افراد رو. دوستتتون دارم.

smile072 smile016 smile016 smile016 smile016 smile016 smile016 smile016

I’m so lonely, broken angel
I’m so lonely, listen to my heart
One n’ only, broken angel
Come n’ save me, before I fall apart

ارسال پست