چطور میشود کلسترول را به ارگوسترول تبدیل کرد ؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
امیرکاوه

نام: حامد فرهنگ

سپاس: 167

تماس:

چطور میشود کلسترول را به ارگوسترول تبدیل کرد ؟

پست توسط امیرکاوه »

سلام . تو هوپا یه مطلب بود درباره هدایت نور . درون رگهای انسان کلسترول رسوب می کنه و باعث انسداد رگهای منتهی به قلب و ... سکته میشه . حالا اگر ما بتونیم این کلسترول رو به ارگوسترول تبدیل کنیم و نور رو توی رگهای انتقال بدیم ، تمام این لایه های چربی مرگبار تبدیل به ویتامین دی می شن . به نظر شما چه جوری میشه کلسترول رو به ارگوسترول تبدیل کرد ؟

نمایه کاربر
غلامعلی نوری

سپاس: 885

تماس:

Re: چطور میشود کلسترول را به ارگوسترول تبدیل کرد ؟

پست توسط غلامعلی نوری »

امیرکاوه نوشته شده:سلام . تو هوپا یه مطلب بود درباره هدایت نور . درون رگهای انسان کلسترول رسوب می کنه و باعث انسداد رگهای منتهی به قلب و ... سکته میشه . حالا اگر ما بتونیم این کلسترول رو به ارگوسترول تبدیل کنیم و نور رو توی رگهای انتقال بدیم ، تمام این لایه های چربی مرگبار تبدیل به ویتامین دی می شن . به نظر شما چه جوری میشه کلسترول رو به ارگوسترول تبدیل کرد ؟
درود

ببينيد نكته ي هيجان انگيزي به پندارت رسيده ولي در كردار اين نكته شدني نيست

ارگوسترول در ديواره ي ياخته هي قارچها وجود دارد و در بدن انسان نيست

گيرم ما توانستيم كلسترول بدن را ارگسترول كنيم به پيامد هاي اين كار نبايد بينديشيم ؟

فرآيندي كه بتواند كلسترول تن را ارگسترول كند هم پر هزينه و هم براي پيكر انسان آسيب زا است
و هم كاستي هاي ديگري در بدن بوجود مي آورد

چرا كه به خود كلسترول براي كار كرد درست مغز و ياخته ها و ساختن برخي پيك ها ( هورمونها) نياز هست

اگر كلسترول را سر به سر از تن پاك كنيم يني مرگ رابه آن كس پيشكش نموده ايم

آن كلسترولي هم كه در ديواره ي رگها پاي گرفته چنان سفت وسخت و جاي گير شده كه به اين آساني هم جان به ازراييل ارگسترول

نمي ده

نمایه کاربر
امیرکاوه

تماس:

پست توسط امیرکاوه »

بله ولی من که منظورم این نبود که همه کلسترول ها رو به ارگوسترول تبدیل کنیم . اگر فقط سطحی از لایه های کلسترول درون رگهای اصلی رو به ارگوسترول تبدیل کنیم که فقط جلو خون رو نگیره و باعث سکته نشه چی ؟
راستی چرا گفتید ارگوسترول به بدن اسیب زیادی میرسونه ؟ از اون جهت که هیچ کلسترولی در بدن نباشه یا وجود خودش مضره ؟ اگر میزان کلسترول در بدن نسبت به ارگوسترول غالب باشه چی ؟ جدا از هزینه اش . ممنون از راهنمایی اتون . خیلی کارت درسته . بدرود

نمایه کاربر
غلامعلی نوری

تماس:

پست توسط غلامعلی نوری »

امیرکاوه نوشته شده:بله ولی من که منظورم این نبود که همه کلسترول ها رو به ارگوسترول تبدیل کنیم . اگر فقط سطحی از لایه های کلسترول درون رگهای اصلی رو به ارگوسترول تبدیل کنیم که فقط جلو خون رو نگیره و باعث سکته نشه چی ؟
راستی چرا گفتید ارگوسترول به بدن اسیب زیادی میرسونه ؟ از اون جهت که هیچ کلسترولی در بدن نباشه یا وجود خودش مضره ؟ اگر میزان کلسترول در بدن نسبت به ارگوسترول غالب باشه چی ؟ جدا از هزینه اش . ممنون از راهنمایی اتون . خیلی کارت درسته . بدرود

نيك روز
سر چشمه ي چربي زرد( كلسترول) تن انسان از دو جا است :1-. از جگر . 2- چربيها و روغن هاي جانوري كه از راه خوراك به پيكر مي رسد

چربي زرد ( كلسترول ) اگر به اندازه باشد براي آدمي درد سر ساز نيست بلكه نياز است

چربي زرد براي پويايي و كار درست ياخته هاي بدن بايسته است پس ماده اي زهرين ( سمي) نيست كه بخواهيم از تن پاكش كنيم

نكته اينجاست : هر چيزي در تن كم يا بيش شدنش ناخوشي و بيماري مي آورد

فزوني چربي زرد در رگهاي تن آدمي بوسيله خود رو شهر داري تن بنام HDl ( پروته اين چربي داربا چگالي بالا ) جم آوري شده به جگر برده مي شود تا براي سوخت و ساز ياخته هاي تن انبار شود

بنابر اين اگر مي خواهيد گر فتار آزار هاي افزون شدن چربي زرد در تن نشويد بايد خود رو هاي رفت و روب شهرداري تن خود

يني ( HDl) را بالا برده تا زيانه ها( ضايعات ) چربي زرد را از گردش خون جم آوري كنند تا جوي خون را نبندند

براي بالا بردن شمار Hdl بايد از خوردن بي رويه ي و بيش از اندازه ي روغن كرمانشاهي روغن دام( حيواني ) پر هيز نموده و سبزي و ميوه بيشتري بخوريد

اگر مي خواهيد شتافت ( سرعت ) خودروي HDl را بالا ببريد و سوخت چربي را بالا ببريد بايد ورزش كنيد كه HDL با شتاب بيشتري كار رفت و روب را انجام دهند

يادتون باشه كه پيشگيري آسانتر؛خوشتر وخرد پذير تر از درمان است
ارگسترول در بدن انسان كار آيي سودمندي نداره چربي غارچها است

نمایه کاربر
امیرکاوه

تماس:

پست توسط امیرکاوه »

ولی مگه وجود کلسترول در رگ سبب انسداد رگ و در نتیجه سکته قلبی نمیشه ؟ خوب شما می گید فایده نداره . بعدشم من می گم اول تبدیل به ارگوسترول و سپس با تابش نور اونها رو تبدیل به ویتامین دی کنیم .
با این روش اول اینکه کلسترول در با تمام فوایدی که داره در رگها رسوب نمی کنه و سبب سکته قلبی نمیشه ، اما به ارگوسترول تبدیل میشه که برای بدن بی فایده یا کم فایده است ، تازه پس از تبدیل به ارگوسترول توسط نور به ویتامین دی تبدیل میشه ! غیر از اینه ؟!!!!!

نمایه کاربر
غلامعلی نوری

تماس:

پست توسط غلامعلی نوری »

امیرکاوه نوشته شده:ولی مگه وجود کلسترول در رگ سبب انسداد رگ و در نتیجه سکته قلبی نمیشه ؟ خوب شما می گید فایده نداره . بعدشم من می گم اول تبدیل به ارگوسترول و سپس با تابش نور اونها رو تبدیل به ویتامین دی کنیم .
با این روش اول اینکه کلسترول در با تمام فوایدی که داره در رگها رسوب نمی کنه و سبب سکته قلبی نمیشه ، اما به ارگوسترول تبدیل میشه که برای بدن بی فایده یا کم فایده است ، تازه پس از تبدیل به ارگوسترول توسط نور به ویتامین دی تبدیل میشه ! غیر از اینه ؟!!!!!

نخست بفرماييد شما با كدام روش مي خواهيد چربي زرد را به چربي غارچ(ارگسترول) كنيد

دوم
هر چيز شور انگيزي كه به پندار ما برسد كه نمي توان بهمان آساني بدان دست نيافت

سوم

چگونه مي شه همه ارگسترول تن را به ويتامين دي بر گردانيم ؟؟
چهارم
چگونه نو را به درون رگها مي توانيد بتابانيد و ياخته ها آسيبي نببيند
گيرم همه ي ارگسترول را به ويتامين دي دگر گون كرديد

ويتامين دي اگر از اندازه اي بيشتر شود كردار گرده و دل و جگر را در مي آورد

شما چگونه مي خواهيد فزوني ويتامين دي را از تن پالايش كنيد

پنجم
چربي زرد از به اندازه از سوي همان HDL جم آوري باشه در ديواره رگها جاي خوش نمي كنه بلكه به انبار جگر ميره

پنجم

نمایه کاربر
امیرکاوه

تماس:

پست توسط امیرکاوه »

اقا اصلا ما به صورت متناسب این کار رو می کنیم . یعنی مقداری از کلسترول ها رو به ارگوسترول تبدیل میکنیم و چون گفتید که بی ضرر هست مقداری اش رو تا حدی که برای بدن کاملا بی ضرر باشه به ویتامین دی تبدیل می کنیم حدودا تا 10 میکروگرم . چون افراد نابالغ که دچار انسداد شریانهای قلبی توسط کلسترول نمی شن که ، میشن ؟ این مقدار ویتامین دی برای بدن فوق العاده است . چون از پوکی استخوان جلوگیری میکنه ، درصد بروز بیماری راشیتیسم و استئومالاسی رو هم بسیار پایین میاره . انسان در پیری هم دچار الزایمر نمیشه .
سوال دیگه ای که داشتم ایا میشه کلسترول رو با امواج به ارگوسترول تبدیل کرد ؟
باری تو به لسان بوعلی سینا سخن می نمویی ؟ .... ( حرفاتون خیلی کتابیه . می خواین یه کم ساده تر با هم صحبت کنیم که هم من و هم کاربر ها سخنان بس گرانبهاتون رو بفهمن ؟ خیلی ممنون )

نمایه کاربر
غلامعلی نوری

تماس:

پست توسط غلامعلی نوری »

امیرکاوه نوشته شده:اقا اصلا ما به صورت متناسب این کار رو می کنیم . یعنی مقداری از کلسترول ها رو به ارگوسترول تبدیل میکنیم و چون گفتید که بی ضرر هست مقداری اش رو تا حدی که برای بدن کاملا بی ضرر باشه به ویتامین دی تبدیل می کنیم حدودا تا 10 میکروگرم . چون افراد نابالغ که دچار انسداد شریانهای قلبی توسط کلسترول نمی شن که ، میشن ؟ این مقدار ویتامین دی برای بدن فوق العاده است . چون از پوکی استخوان جلوگیری میکنه ، درصد بروز بیماری راشیتیسم و استئومالاسی رو هم بسیار پایین میاره . انسان در پیری هم دچار الزایمر نمیشه .
باری تو به لسان بوعلی سینا سخن می نمویی ؟ .... ( حرفاتون خیلی کتابیه . می خواین یه کم ساده تر با هم صحبت کنیم که هم من و هم کاربر ها سخنان بس گرانبهاتون رو بفهمن ؟ خیلی ممنون )
نیک شب

کودکان هم اگر پویایی نداشته باشد و دچار بیماریهای نیاکانی ( ارثی) فزونی چربی زرد باشند در تیر رس آزار های چربی زرد هستند

دگر گونی ساختمان چربی زرد با واکنش های شیمیایی است گمان نمی کنم موج تابانی که یک ابزار گیتتکی است به تنهایی بتواند کاری از پیش ببرد و تن هم آسیب نبیند

اگر اینگونه بود آدمی که پیوسته در میدان پرتوهای کیهانی است نمی بایست هیچ چربی زردی داشت

اما در باره شیوه ی سخنگویی
حرف دگر یاد نداد استادم

نمایه کاربر
امیرکاوه

تماس:

پست توسط امیرکاوه »

نوری نیرو نوشته شده:
امیرکاوه نوشته شده:اقا اصلا ما به صورت متناسب این کار رو می کنیم . یعنی مقداری از کلسترول ها رو به ارگوسترول تبدیل میکنیم و چون گفتید که بی ضرر هست مقداری اش رو تا حدی که برای بدن کاملا بی ضرر باشه به ویتامین دی تبدیل می کنیم حدودا تا 10 میکروگرم . چون افراد نابالغ که دچار انسداد شریانهای قلبی توسط کلسترول نمی شن که ، میشن ؟ این مقدار ویتامین دی برای بدن فوق العاده است . چون از پوکی استخوان جلوگیری میکنه ، درصد بروز بیماری راشیتیسم و استئومالاسی رو هم بسیار پایین میاره . انسان در پیری هم دچار الزایمر نمیشه .
نیک شب

کودکان هم اگر پویایی نداشته باشد و دچار بیماریهای نیاکانی ( ارثی) فزونی چربی زرد باشند در تیر رس آزار های چربی زرد هستند

دگر گونی ساختمان چربی زرد با واکنش های شیمیایی است گمان نمی کنم موج تابانی که یک ابزار گیتتکی است به تنهایی بتواند کاری از پیش ببرد و تن هم آسیب نبیند

اگر اینگونه بود آدمی که پیوسته در میدان پرتوهای کیهانی است نمی بایست هیچ چربی زردی داشت

حرف دگر یاد نداد استادم
بسی از مصاحبتتان مسرور گشتم . پروراندن فرزندان بوعلی گونه ایران زمین را شهره عالمیان نموده است . جگراوری چونان تو در سخن ندیده بودم .

نمایه کاربر
غلامعلی نوری

تماس:

پست توسط غلامعلی نوری »

امیرکاوه نوشته شده:
نوری نیرو نوشته شده:
نیک شب

حرف دگر یاد نداد استادم
بسی از مصاحبتتان مسرور گشتم . پروراندن فرزندان بوعلی گونه ایران زمین را شهره عالمیان نموده است . جگراوری چونان تو در سخن ندیده بودم .
چربي تن نازكتان را خدا افزون مكناد smile124

نمایه کاربر
امیرکاوه

تماس:

پست توسط امیرکاوه »

یعنی اگر بشه ارگوسترول رو با امواج به ویتامین دی تبدیل کنیم ، به طرز فرضی که برای بدن مضر نباشد مشکل حله ؟!!!

نمایه کاربر
غلامعلی نوری

تماس:

پست توسط غلامعلی نوری »

امیرکاوه نوشته شده:یعنی اگر بشه ارگوسترول رو با امواج به ویتامین دی تبدیل کنیم ، به طرز فرضی که برای بدن مضر نباشد مشکل حله ؟!!!

گیرم که این کار را با پرتو تابی انجام دادید ویتامین دی فراوان انباشته شده که برای تن بسیار آسیب زا است را چگونه ازپیکر زدوده و می پالایید ؟

ویتامین دی اگر ازلختی در تن بیشتر شود برای گرده ؛دل و جگر و اندمهای دگر آسیب زا و پر گزند است

نمایه کاربر
امیرکاوه

تماس:

پست توسط امیرکاوه »

نوری نیرو نوشته شده:
امیرکاوه نوشته شده:یعنی اگر بشه ارگوسترول رو با امواج به ویتامین دی تبدیل کنیم ، به طرز فرضی که برای بدن مضر نباشد مشکل حله ؟!!!

گیرم که این کار را با پرتو تابی انجام دادید ویتامین دی فراوان انباشته شده که برای تن بسیار آسیب زا است را چگونه ازپیکر زدوده و می پالایید ؟

ویتامین دی اگر ازلختی در تن بیشتر شود برای گرده ؛دل و جگر و اندمهای دگر آسیب زا و پر گزند است
اقا من دارم می گم که برای باز کردن رگ قلب . وقتی رگ قلب طرف بسته شه و بمیره دیگه گزند کمی که به بدنش رسیده به درد شب اول قبرش می خوره ؟ صحبت مرگ و زندگیه ... !!!! اقا . اقااااا

نمایه کاربر
غلامعلی نوری

تماس:

پست توسط غلامعلی نوری »

امیرکاوه نوشته شده:
نوری نیرو نوشته شده:

اقا من دارم می گم که برای باز کردن رگ قلب . وقتی رگ قلب طرف بسته شه و بمیره دیگه گزند کمی که به بدنش رسیده به درد شب اول قبرش می خوره ؟ صحبت مرگ و زندگیه ... !!!! اقا . اقااااا

شما با اين بيمار را گور به گور مي كنيد خو!

اگر آماج شما تنها گرفتگي رگ تاجي دل است كه كي بره اين همه راه ؟؟

بادكنك بزنند و رگ رو باز كنند بسيار خرد پذيرتره كه بيمار نگون بخت را به تير بار پرتو ببندند

از آن خردامندانه تر جنبش و پويايي روزانه + پر هيز از دمدود و ترياك و ماده هاي سر خوش نما است

نمایه کاربر
امیرکاوه

تماس:

پست توسط امیرکاوه »

راست می گین . تا حالا با این دقت به ماجرا نگاه نکرده بودم . البته این خودش هم یه ایده است دیگه . نیست ؟
نظر شما چیه ؟ ولی خیلی خوشم اومد که هر سوالی می پرسیدم و هر انقولتی که میاوردم تو امپاس نمی موندی و سریع یه لقزی رو بدون سفسته و مغلطه می گفتی . خداییش دقت کردم قمپز در نکرده بودی و قیف نیومدی ولی من یه حسی بهم میگه این روش بد جوری شدنیه . نمی دونم باید برم با دو نفر که خیلی تر حالیشونه صحبت کنم . البته توهین به شما نباشه . منظور اینه که یکی که تخصص این باشه .
اقا شما ، کسی رو می شناسید ؟ لطفا اگر کسی رو میشناختید در درجه اول چون من خجالتی ام ایمیلش رو بدید و دیگه اگر نشد لطف کنید شماره اش رو بهم پی . ام کنید . بسیار متشکر . من سربازتم . بدرود

ارسال پست