چرا گوشی همراه زیانبار است ؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
m!sS Nah!D

محل اقامت: soMewHere in thE wOrlD

سپاس: 162

تماس:

Re: چرا گوشی همراه زیانبار است ؟

پست توسط m!sS Nah!D »

انسان در هیچ کجای این اشیانه بطور مطلق در امان نیست اگر از ضررات این امواج به کوهها هم پناه ببرد بازهم ممکن است نهایتا بر اثر پرتوزایی ناخوداگاه بدن از بین برود بنابراین توصیه من اینه که با مضرات بسازید یا کاری کنید
حرف زدن خیلی راحته________درسته؟

Talk slowly but think quickly

Spend some time alone

When you realize you've made a mistake, take immediate steps to correct it

BEGIN while others are procrastinating

COMMEND while others are criticizing

PREPARE while others are daydreaming

To handle yourself, use your head; to handle others use your heart.

<3 http://music.naij.com/artist-2035-celine-dion <3

<3 http://www.newhealthguide.org/Calming-Foods.html <3

نمایه کاربر
mrfane

محل اقامت: تهران

سپاس: 550

تماس:

پست توسط mrfane »

بچه هایی که تهرانی هستند، دقت کرده اید جمعیت پرنده های تهران نسبت به 10 سال قبل چقدر کم شده؟ میگن (!) از دست امواج فرار کردن.
آنچه دانه را شکافت، آن خدای من است.

امیراحسان

سپاس: 27

پست توسط امیراحسان »

marqos نوشته شده:
girl. نوشته شده:شما بایستی این سوالو از مسئولین بپرسین که چرا دَکَل های مخابرات رو درست در وسط شهر قرار میدن!
این دَکَل ها به مرور زمان در مغز اثر میکنن و رفته رفته انسان،آلزایمر میگیره smile072
مسئولین اگر نگران سلامت مردم بودن جلوی پارازیتهایی که برای ماهواره ها تدارک دیدن رو میگرفتن
خطر خيلي از شبكه هاي ماهواره با برنامه هاشون خيلي خطرناك تر از اون امواج هست.نمي دومن مي دونيد يا نه ولي اسرائيل درست ترش صهيونيست هر سال برنامه اي براي كار هايي كه بايد انجام بشه مي دن.تو بخشي از اون برنامه به جوان هاشون توصيه اكيد ميشه كه اون شبكه هاي مبتذل براي از راه به در كردن جوان هايي كشور ها و گروه هايي است كه درآينده ممكنه دشمنشون بشن.اگه هم مي خواهيد بگيد اين ها دروغ هايي كه ما برا اونا در آورديم بد نيست بدونيد يه سري اين برنامه ها تو فرانسه دست مردم عادي افتاد مردم هم خشمگين شدن چند تا از صهيونيست هاي مقيم آنجا را كشتن smile025

نمایه کاربر
TopNotch

سپاس: 322

پست توسط TopNotch »

امیراحسان نوشته شده:
marqos نوشته شده:
girl. نوشته شده:شما بایستی این سوالو از مسئولین بپرسین که چرا دَکَل های مخابرات رو درست در وسط شهر قرار میدن!
این دَکَل ها به مرور زمان در مغز اثر میکنن و رفته رفته انسان،آلزایمر میگیره smile072
مسئولین اگر نگران سلامت مردم بودن جلوی پارازیتهایی که برای ماهواره ها تدارک دیدن رو میگرفتن
خطر خيلي از شبكه هاي ماهواره با برنامه هاشون خيلي خطرناك تر از اون امواج هست.نمي دومن مي دونيد يا نه ولي اسرائيل درست ترش صهيونيست هر سال برنامه اي براي كار هايي كه بايد انجام بشه مي دن.تو بخشي از اون برنامه به جوان هاشون توصيه اكيد ميشه كه اون شبكه هاي مبتذل براي از راه به در كردن جوان هايي كشور ها و گروه هايي است كه درآينده ممكنه دشمنشون بشن.اگه هم مي خواهيد بگيد اين ها دروغ هايي كه ما برا اونا در آورديم بد نيست بدونيد يه سري اين برنامه ها تو فرانسه دست مردم عادي افتاد مردم هم خشمگين شدن چند تا از صهيونيست هاي مقيم آنجا را كشتن smile025
مثلا چه برنامه هایی؟
میشه مثال بزنید؟
it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing.

امیراحسان

پست توسط امیراحسان »

TopNotch نوشته شده:
امیراحسان نوشته شده:
marqos نوشته شده:
مثلا چه برنامه هایی؟
میشه مثال بزنید؟
مثلا همين برنامه هاي غيراخلاقي كه بنيان خانواده ها را متزلزل مي كنه.مثلا اون زماني كه خيلي از مسولين مي گفتن اثرات مخرب داره بايد ممنوع شه همه گفتن نه ما مي خواهيم زبان ياد بگيريم سرگرم كننده است حالا خدا را وكيل قرار ميدم و از خودتون مي پرسم آمار طلاق بيشتر نشده حجاب نامناسب بيشتر نشده.نمي دونم آقايي يا خانوم الان بري خواستگاري كسي بري از كجا مي فهمي دوست پسر نداشته سالمه يا كسي بياد خواستگاري خواهرت چطور؟.نگاه كنيد بيايم رو راست باشيم رابطه ي كاري يا علمي هيچ جايي از قرآن نگفته بده .مثل رابطه ي كاربرا تو اين سايت.اما دوست دارم قربونت برم كاريه؟.من چند روزه روان پريش شدم به خدا تازه فهميدم خدا گفته به نامحرم نگاه نكنيد .نگفته منظور دار نگاه نكنيد.يعني من هر چي جومونگ ديدم گناه كردم.شايد بگيد اين نوع نگاه به موضوع خيلي سخت گيرانه است ولي اولا حكم خداست ثانيا قبح نگاه به نامحرم براي من سست شده چند وقته مي خوام اين فيلم خارجي هايي كه شبكه هاي خودمون نشون ميده نگاه نكنم هي ميگم حالا اين آخريشه.من فقط تليوزيون شبكه هاي ايران را داريم.خدا را شكر از اين فيلم هايي كه تو خيابون مي فروشه هم تا حالا نگاه نكردم.
يه نكته ي مهم ديكه اينه كه عكس و فيلم هاي نا جور يا هر كاري كه خدا گفته گناه هست رو قدرت يادگيري اثر بد مي گذاره براي همين جوان هاي ايراني اغلب قدرت يادگيري بالايي دارن .اما حالا بياين بعضي از جوانامون را كه فيلم هاي بد مي بينند درس و يادگيريشون را با افراد قبلي مقايسه كنيد مي بينيد افرادي كه اين فيلم ها را مي بينن حتي نسبت به خودشون در زمان هاي قبل ضعيف ترند.
بهترين راه براي سركوب دشمنتون اينه كه جوان ها شون را از بين ببريد.مي تونيد بكشيدشون كه در اين صورت در جامعه ي جهاني تصوير بدي ازتون پخش ميشه يا مي تونيد زيركانه هوش و ارادشون ازشون با مواد مخدر يا فيلم و عكس هاي بد بگيري

نمایه کاربر
m!sS Nah!D

محل اقامت: soMewHere in thE wOrlD

سپاس: 162

تماس:

پست توسط m!sS Nah!D »

امیراحسان نوشته شده: میشه مثال بزنید؟مثلا همين برنامه هاي غيراخلاقي كه بنيان خانواده ها را متزلزل مي كنه.مثلا اون زماني كه خيلي از مسولين مي گفتن اثرات مخرب داره بايد ممنوع شه همه گفتن نه ما مي خواهيم زبان ياد بگيريم سرگرم كننده است حالا خدا را وكيل قرار ميدم و از خودتون مي پرسم آمار طلاق بيشتر نشده حجاب نامناسب بيشتر نشده.نمي دونم آقايي يا خانوم الان بري خواستگاري كسي بري از كجا مي فهمي دوست پسر نداشته سالمه يا كسي بياد خواستگاري خواهرت چطور؟.نگاه كنيد بيايم رو راست باشيم رابطه ي كاري يا علمي هيچ جايي از قرآن نگفته بده .مثل رابطه ي كاربرا تو اين سايت.اما دوست دارم قربونت برم كاريه؟.من چند روزه روان پريش شدم به خدا تازه فهميدم خدا گفته به نامحرم نگاه نكنيد .نگفته منظور دار نگاه نكنيد.يعني من هر چي جومونگ ديدم گناه كردم.شايد بگيد اين نوع نگاه به موضوع خيلي سخت گيرانه است ولي اولا حكم خداست ثانيا قبح نگاه به نامحرم براي من سست شده چند وقته مي خوام اين فيلم خارجي هايي كه شبكه هاي خودمون نشون ميده نگاه نكنم هي ميگم حالا اين آخريشه.من فقط تليوزيون شبكه هاي ايران را داريم.خدا را شكر از اين فيلم هايي كه تو خيابون مي فروشه هم تا حالا نگاه نكردم.
يه نكته ي مهم ديكه اينه كه عكس و فيلم هاي نا جور يا هر كاري كه خدا گفته گناه هست رو قدرت يادگيري اثر بد مي گذاره براي همين جوان هاي ايراني اغلب قدرت يادگيري بالايي دارن .اما حالا بياين بعضي از جوانامون را كه فيلم هاي بد مي بينند درس و يادگيريشون را با افراد قبلي مقايسه كنيد مي بينيد افرادي كه اين فيلم ها را مي بينن حتي نسبت به خودشون در زمان هاي قبل ضعيف ترند.
بهترين راه براي سركوب دشمنتون اينه كه جوان ها شون را از بين ببريد.مي تونيد بكشيدشون كه در اين صورت در جامعه ي جهاني تصوير بدي ازتون پخش ميشه يا مي تونيد زيركانه هوش و ارادشون ازشون با مواد مخدر يا فيلم و عكس هاي بد بگيري
شما خیلی تو مشکلات جامعه غرق شدین اگه قصدداری جامعه رو تغییر بدی اول از خودت شروع کن بعد خانوده وبعد جامعه
الباقی بهانه های بنی اسرائیلیست

Talk slowly but think quickly

Spend some time alone

When you realize you've made a mistake, take immediate steps to correct it

BEGIN while others are procrastinating

COMMEND while others are criticizing

PREPARE while others are daydreaming

To handle yourself, use your head; to handle others use your heart.

<3 http://music.naij.com/artist-2035-celine-dion <3

<3 http://www.newhealthguide.org/Calming-Foods.html <3

امیراحسان

پست توسط امیراحسان »

كاملا حق با شماست .ولي مشكل منم الان جامعه نيست خودمم .چون گناه هاي من پاي جامعه نمي نويسن. من به جهنم ميرم.من فقط جواب دوستمون دادم و مثال زدم.
smile124

نمایه کاربر
TopNotch

سپاس: 322

پست توسط TopNotch »

مثلا همين برنامه هاي غيراخلاقي كه بنيان خانواده ها را متزلزل مي كنه.مثلا اون زماني كه خيلي از مسولين مي گفتن اثرات مخرب داره بايد ممنوع شه همه گفتن نه ما مي خواهيم زبان ياد بگيريم سرگرم كننده است حالا خدا را وكيل قرار ميدم و از خودتون مي پرسم آمار طلاق بيشتر نشده حجاب نامناسب بيشتر نشده.نمي دونم آقايي يا خانوم الان بري خواستگاري كسي بري از كجا مي فهمي دوست پسر نداشته سالمه يا كسي بياد خواستگاري خواهرت چطور؟.نگاه كنيد بيايم رو راست باشيم رابطه ي كاري يا علمي هيچ جايي از قرآن نگفته بده .مثل رابطه ي كاربرا تو اين سايت.اما دوست دارم قربونت برم كاريه؟.من چند روزه روان پريش شدم به خدا تازه فهميدم خدا گفته به نامحرم نگاه نكنيد .نگفته منظور دار نگاه نكنيد.يعني من هر چي جومونگ ديدم گناه كردم.شايد بگيد اين نوع نگاه به موضوع خيلي سخت گيرانه است ولي اولا حكم خداست ثانيا قبح نگاه به نامحرم براي من سست شده چند وقته مي خوام اين فيلم خارجي هايي كه شبكه هاي خودمون نشون ميده نگاه نكنم هي ميگم حالا اين آخريشه.من فقط تليوزيون شبكه هاي ايران را داريم.خدا را شكر از اين فيلم هايي كه تو خيابون مي فروشه هم تا حالا نگاه نكردم.
oh really?

پس چرا نمیرن روی شبکه های پورنو گرافی پارازیت بندازن؟
همنطور که میدونی اکثرا پارازیت اندازی ها رو شبکه هایی هست که اخبار سیاسی دارن نه شبکه های پورنو یا شبکه های که سریال پخش میکنن حتما دوس ندارن مردم خیلی چیزا رو بدونن ! نه صرفا اینکه اون چیزا نامناسب باشن
استدلال به عهده ی شما
it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing.

نمایه کاربر
Mizadi

سپاس: 143

پست توسط Mizadi »

نوری نیرو نوشته شده:چرا دانشوران بهداشتی می گویند گوشی های همراه را کمتر به سر و تن نزدیک کنید ؟
دلیلش تاثیر زیانبار امواجی ست که یک گوشی موبایل از خود ساتع میکند ... مخصوصا این گوشی های ملی (!) smile100
دنیای فیزیک و شیمی من ... !
آدرس : http://wopac.ir

باران تلنگری است ، وقتی فراموش می کنیم آسمان کجاست ... !

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
pndei

سپاس: 9

تماس:

پست توسط pndei »

mrfane نوشته شده:بچه هایی که تهرانی هستند، دقت کرده اید جمعیت پرنده های تهران نسبت به 10 سال قبل چقدر کم شده؟ میگن (!) از دست امواج فرار کردن.
اما من فکر کنم بیشتر به خاطر آلودگی باشه تا امواج smile026
گمشده این نسل اعتماد است...نه اعتقاد..
اما افسوس..که نه بر اعتماد، اعتقادیست.. و نه بر اعتقادشان، اعتماد...!

نمایه کاربر
pndei

سپاس: 9

تماس:

پست توسط pndei »

یکی از بزرگ ترین مضرات استفاده از تلفن همراه آسیب هایی است که بر اثر امواج با طول موج کوتاه به وجود میاره . یکی از معلم های ما می گفت برای آزمایش زیان های تلفن همراه یک ذرت خام را وقتی وسط پنج تلفن همراه روشن در حال کار گذاشتند ذرت پخته شد smile029
(البته این گفته ی من نیست و خودم این آزمایش رو ندیدم)
اما این مطلب رو تو وب خوندم که: در بسیاری از موارد، امواج ساطع شده از تلفن همراه مانند امواجی است که از ماکروویو برای پخت و گرم کردن غذا ایجاد می شود. همچنین اگر همین امواج موبایل غلظت کافی داشته باشند و قدرت آن بسیار بیشتر باشد،می تواند بافت بدن انسان را همانند غذای داخل ماکروویو طبخ کند! smile024
وهمچنین تشعشعات تلفن های همراه باعث ابتلای افراد، به انواع سرطان ها می شود.
گمشده این نسل اعتماد است...نه اعتقاد..
اما افسوس..که نه بر اعتماد، اعتقادیست.. و نه بر اعتقادشان، اعتماد...!

ارسال پست