تكامل انسان بعد از مليونها سال !

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
saeedfa

محل اقامت: Tehran

سپاس: 66

تماس:

Re: تكامل انسان بعد از مليونها سال !

پست توسط saeedfa »

MA102 نوشته شده:
saeedfa نوشته شده:اولا دوما سوما .... نشان دهنده عصبیت شما در بحثه.
اولا دوما سوما...، شش دلیل بر علیه نظریه شماست.

saeedfa نوشته شده:اگر احساس می کنید داروین اشتباه گفته. اثبات کنید و نوبل زیست شناسی بگیرید و افتخاری هم برای ایرانمان کسب کنید.
اشتباه بودن نظریه داروین از قبل اثبات شده، ایراد تغییر تعداد کروموزوم تنها یکی از ایرادت وارد بر این نظریه است.
فقط عده ای متعصبانه نمی خواهند آن را بپذیرند.

لیست ایرادات:

توجه: این ایرادات تنها در صورت فرض تکامل بدون دخالت خدا وارد هستند.

1.مساله چپ گردی پروتئینها در حیات زمینی.
2.اصل انتخاب طبیعی منجر به پراکندگی گونه ها می شود نه موجب انقراض آنان.
3.عدم مطابقت تغییر تعداد کروموزومها با تغییرات جزئی.
4.عدم انطباق با اصل آنتروپی.

smile072 smile072 smile072 smile072 smile072 smile072 smile072
اگر منظورت از عده ای من هم می شود . باید بگویم نه عشق و علاقه ای با داروین احساس می کنم نا دینی به خانواده داروین که بخوام متعصبانه از یه دیدگاه علمی طرفداری کنم. تعصب کار تماشاگر فوتباله نه کسی که بحث علمی می کنه. بسیاری از کسانی که نظریه داروئین را درست می پندارند. مسیحی و مسلمان هستند. و کتاب های بسیاری هم در این زمینه نوشته شده است. پذیرفتن نظریه داروین به معنی انکار خداوند نیست. شما معتقدید خداوند این طور خلقت را انجام داده، می تواند خداوند قادر با اعمال قدرتی شگرف تر و برنامه ریزی به این زیبایی خالق این جهان باشد. خداوند و هوشی که ناظر بر جهان هستی هست می تواند برنامه ای به این باشکوهی را برای حیات در یک کره خاکی ترتیب دهد. تمام جهش ها و اتفاقاتی که در نظریه داروین اتفاقی نامیده می شوند ، با توجه به علم اکنون تصادفی به نظر می آیند. و تصادفی به پدیده ای گفته می شود که نتوان رفتار آن را با توجه به علم موجود پیش بنی کرد و نظمی در آن مشاهده نمی شود.
نظریه داروین به هیچ عنوان خلقت توسط خداوند متعال را رد نمی کند. بلکه با توجه به شواهد موجود در کره زمین ، به بهترین شکل این نظم و خلقت با شکوه را توضیح می دهد.
نظریه داروین توضیح علمی یک رویداد چند ملیارد ساله است. من قدرت خداوند را در خلقت جهان می بینم . در این اعداد بسیار دقیق، در همان ابتدایی می بینم که دنیا خلق شد. دوست من اینکه ما بدونیم سرگذشت کره زمین این بوده و به اینجا رسیده از قدرت خداوند چیزی کم نمی کنه. دست خداوند در ورای تمامی این علت هاست. تمام این علت ها ریشه در یک هوش برتر دارد و از آن سرچشمه می گیرد. مثلا شما اگر با برنامه نویسی آشنایی داشته باشید و یک برنامه را اجرا کنید. خروجی ها را می بینید. اینکه این برنامه خالقی دارد. شما اعتقاد دارید مستقما خروجی ها را خالق خلق کرده. من معتقدم کدی نوشته شده یک سری اتفاقات افتاده تا خروجی رسم شده. من معتقدم این خروجی حاصل یک کد و یک الگوریتم است . شما معتقدید نه خود خروجی را یک برنامه نویس ایجاد کرده. بدون برنامه .
اگر به خاطر آدم و حوا که در کتب دینی و به وِیژه قرآن نوشته شده است معتقدید داروین اشتباه می گفته باید بگویم خیر من برای این تحلیلی دارم که واقعا آدم و حوایی وجود داشته اند . و این هم تناقضی با نظریه داروین ندارد. و کتب دینی با نظریه داروین زیر سوال نخواهند رفت بلکه تفسیری زیباتر از این داستان به دست می آید که عظمت بیشتری را نشان خواهد داد.

نمایه کاربر
MA102

نام: Laplace transforms

سپاس: 1193

پست توسط MA102 »

saeedfa نوشته شده:اگر منظورت از عده ای من هم می شود .
smile124 نه دوست عزیز خیلی کلی گفتم smile124
بیشتر منظورم اینا بود که تو دام تجدد افتادن:
saeedfa نوشته شده:بسیاری از کسانی که نظریه داروئین را درست می پندارند. مسیحی و مسلمان هستند. و کتاب های بسیاری هم در این زمینه نوشته شده است.
و همچنین ماده گرایان، مثلا روشن فکر جامعه خودمون.

saeedfa نوشته شده:نظریه داروین به هیچ عنوان خلقت توسط خداوند متعال را رد نمی کند. بلکه با توجه به شواهد موجود در کره زمین ، به بهترین شکل این نظم و خلقت با شکوه را توضیح می دهد
آی گفتی smile015

من خودم طرفدار خلقت گرائی محض نیستم،
عقیده دارم که خدا به هر شکلی خلق می کنه، هم ناگهانی و بدون سابقه، هم به شکل تدریجی و تغییر هدفمند ژنها، هم به راههائی که به ذهن ما نرسیده؛ smile015
اگه توجه کنی نوشتم که این ایرادات تنها در صورت فرض تکامل بدون دخالت خدا وارد هستند. smile015

علم×دین=انسان

وَ مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاس جَمِيعاً

و هر کس نفسی را حیات بخشد مثل آن است که همه مردم را حیات بخشیده.

سوره مبارکه المائدة آیه32

بانک اهداء سلولهای بنیادی:
http://iscdp.tums.ac.ir/

نمایه کاربر
شلغم الدین

سپاس: 111

تماس:

پست توسط شلغم الدین »

MA102 نوشته شده:
saeedfa نوشته شده:اگر منظورت از عده ای من هم می شود .
smile124 نه دوست عزیز خیلی کلی گفتم smile124
بیشتر منظورم اینا بود که تو دام تجدد افتادن:
saeedfa نوشته شده:بسیاری از کسانی که نظریه داروئین را درست می پندارند. مسیحی و مسلمان هستند. و کتاب های بسیاری هم در این زمینه نوشته شده است.
و همچنین ماده گرایان، مثلا روشن فکر جامعه خودمون.

saeedfa نوشته شده:نظریه داروین به هیچ عنوان خلقت توسط خداوند متعال را رد نمی کند. بلکه با توجه به شواهد موجود در کره زمین ، به بهترین شکل این نظم و خلقت با شکوه را توضیح می دهد
آی گفتی smile015

من خودم طرفدار خلقت گرائی محض نیستم،
عقیده دارم که خدا به هر شکلی خلق می کنه، هم ناگهانی و بدون سابقه، هم به شکل تدریجی و تغییر هدفمند ژنها، هم به راههائی که به ذهن ما نرسیده؛ smile015
اگه توجه کنی نوشتم که این ایرادات تنها در صورت فرض تکامل بدون دخالت خدا وارد هستند. smile015

من در جریان ابهامِ آخر نبودم، از اول بیانش کنید...!
«موآیِ» قبیله‌ی بغلی در تلفظ «ر» مشکل دارد
املت نامه

«صلام بر تو باد. من سه‌شنبه به رم خواهم آمد تا به حضور پاپ شرفیاب شوم...» امضاء: مسیح مصلوب
نیچه

نمایه کاربر
MA102

نام: Laplace transforms

سپاس: 1193

پست توسط MA102 »

از اول بخونش smile015

علم×دین=انسان

وَ مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاس جَمِيعاً

و هر کس نفسی را حیات بخشد مثل آن است که همه مردم را حیات بخشیده.

سوره مبارکه المائدة آیه32

بانک اهداء سلولهای بنیادی:
http://iscdp.tums.ac.ir/

نمایه کاربر
شلغم الدین

سپاس: 111

تماس:

پست توسط شلغم الدین »

MA102 نوشته شده:از اول بخونش smile015

نخست هم همین کار رو کردم اما خیلی انحطاط میانش صورت گرفته بود، تنها سوالتون رو اختصارن بیان کنید.
«موآیِ» قبیله‌ی بغلی در تلفظ «ر» مشکل دارد
املت نامه

«صلام بر تو باد. من سه‌شنبه به رم خواهم آمد تا به حضور پاپ شرفیاب شوم...» امضاء: مسیح مصلوب
نیچه

ارسال پست