بازيابي اطلاعات در سياهچاله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست

نويد قاءمي

پست توسط نويد قاءمي »

با سلام

یک سیاه چاله چگونه میتواند اطلاعاتی در مورد آن چه که به درونش فرو میریزد ذخیره کند
و هنگام بخار شدن سیاه چاله آن اطلاعات را بازیابی کند؟

موفق و پيروز باشيد....!!!

نمایه کاربر
Fworshipper

سپاس: 3

پست توسط Fworshipper »

نويد عزيز.
فكر مي كنم به وسيله ي ذرات زير اتمي...نوترينو و شايد اكسلرون
براي ديدن خورشيد هم بايد مشعلي افروخت ؟!

samanta_ict

سپاس: 6

پست توسط samanta_ict »

فكر كنم در ماتريس هاي زيراتمي به صورت كد باقي بمانند و در آخر بتوان آنها را تبديل به اطلاعات كرد

نويد قاءمي

پست توسط نويد قاءمي »

با سلام خدمت دو استاد عزيز
از شما دو دوست عزيز كمال تشكر را دارم و خيلي ممنونم.
فقط 2 تا سوال ديگه ؟

1) استاد Fworshippe ميشه در مورد اكسلرون بيش تر توضيح بديد ؟
با تشكر

2) استاد آشو يس ميشه در مورد ماتريس هاي زير اتمي بيشتر توضيح بديد تا بفهمم چيه ؟
با تشكر

با تشكر از دو استاد عزيز

موفق و پيروز باشيد ....!!!!

نمایه کاربر
Fworshipper

سپاس: 3

پست توسط Fworshipper »

نوید عزیز
اولا که من استاد نیستم و بهتر است به من استاد نگویی
دوما اکسلرون یک زیر اتمی شتاب گر است که دانشمندان می گویند می تواند کیهان شناسی جدید را به چالش بکشد و احتمالا عظیم ترین کشف دهه ی اخیر در کیهان شناسی خواهد بود
بیشترازین چیزی نمی دانم و شما می توانی به سرچ کردن کلمه ی Acceleron به نتایج خوبی برسی
براي ديدن خورشيد هم بايد مشعلي افروخت ؟!

samanta_ict

پست توسط samanta_ict »

اولا استاد خودتي درست صحبت كن شوخي كردم منم يك آدم مثل شما چشم عزيزم برات يك مطلب توپ و خوب جور مي كنم و برات مي فرستم

نويد قاءمي

پست توسط نويد قاءمي »

با سلام خدمت دو استاد عزيز

باز هم از هر دوي شما دو استاد عزيز كمال تشكر را دارم و براي شما آرزوي موفقيت ميكنم .

ببخشيد كه مزاحم وقت گرانبهاتون شدم...

موفق و پيروز و سر بلند باشيد....!!!!

samanta_ict

پست توسط samanta_ict »

دوست عزيز ماتريس هاي زير اتمي در معناي عام به طور خلاصه به ذرات زيراتمي گفته ميشود ولي در معناي تخصصي تر به زير بافت ذرات تشكيل دهنده كه به صورت خاصي در كنار هم قرار مي گيرند ماتريس زيراتمي مي گويند در ضمن من در اينترنت مطلب جالب در مورد ماتريس هاي زير اتمي پيدا نكردم و اطلاعات خودم هم در اين مورد زياد نيست به هر صورت اگر باز هم سوالي بود در خدمتيم به شرطي كه سخت نباشد :P

نمایه کاربر
black hole

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 8

تماس:

پست توسط black hole »

با سلام به دوستان عزيز
براي بازيابي اطلاعات در سياهچاله بايد از تابع موج كه درون سياهچاله است اگاه باشيم.كه اين قسمت از تابع موج حاوي اطلاعاتي در مورد چيزهايي است كه به درون سياهچاله سقوط كرده اند.

نوید قاءمی

پست توسط نوید قاءمی »

استاد blackhole از شما واقعا ممنونم.
موفق و پیروز باشید..!!!!

باران(ف)

پست توسط باران(ف) »

به نام او
سلام
ببخشين من در مورد فيزيك زير اتمي هيچي نميدونم يعني خيلي كم ميدونم اگه ميشه من رو راهنمايي كنيد كتابي سايتي باشه خوشحال ميشم فقط آسون باشه يعني خيلي سخت نباشه كه نتونم بفهمم يه چيزي در حد كتاب فراسوي انيشتين يا نظريه اي براي همه چيز استيون هاوگينگ باشه ممنون از دو استاد عزيز وهم شاگردي خودم .
باي

باران(ف)

پست توسط باران(ف) »

به نام او
سلام
ببخشين من در مورد فيزيك زير اتمي هيچي نميدونم يعني خيلي كم ميدونم اگه ميشه من رو راهنمايي كنيد كتابي سايتي باشه خوشحال ميشم فقط آسون باشه يعني خيلي سخت نباشه كه نتونم بفهمم يه چيزي در حد كتاب فراسوي انيشتين يا نظريه اي براي همه چيز استيون هاوگينگ باشه ممنون از دو استاد عزيز وهم شاگردي خودم .
باي

باران(ف)

پست توسط باران(ف) »

به نام او
سلام
باي

باران(ف)

پست توسط باران(ف) »

به نام او
سلام
باي

حسين تائب

محل اقامت: مشهد

تماس:

پست توسط حسين تائب »

مدلي كه از سياه چاله ها توسط استرومينگر و كامران وفا معرفي شده مبتني بر p brane تو نظریه ی ابر ریسمانه .
طبق اون اگر چیزی درون سیاه چاله بیفته چون به صورت ارتعاشی در یک ریسمان بوده باعث می شه تا اغتشاشی درون سیاه چاله اتفاق بیفته که با تشدید اون تکه ریسمانی با ارتعاش حامل اطلاعات از سطح سیاه چاله جدا شده و بیرون می آید .
البته اون طوری که من فهمیدم .

ارسال پست