بابا همتون اين همه ادعا دارين د جواب بدين ديگه؟بلد نيستين لطفا نظر ندين

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست

هيچ كس

بابا همتون اين همه ادعا دارين د جواب بدين ديگه؟بلد نيستين لطفا نظر ندين

پست توسط هيچ كس »

زماني كه براي ما ميگويند فضاي بين ستاره اي از خلا تشكيل شده يعن يآن فضا توسط چيزي به نام خلا پر شده و ما اين خلا را تعريف ميكنيم و ميگوييم اين فضا وجود دارد و آن را موجود ميدانيم يعني از آن تعريفي داريم و براي آن ذاتي قايل مي شويم پس اين شي قايم به ذات كه نمي باشد زيرا ذات قايم به ذات خود ذات واجب الوجود فقط خدا مي باشد پس بايد اين خلا از چيزي ساخته شده باشد و يا به وسيله چيزي تعريف شده باشد اين خلا كه ما ميگوييم چگونه تعريف مي شود اين احمقانه نيست بگوييم وجود دارد ولي چون از هيچ ساخته شده وجود ندارد .

نمایه کاربر
احمد سراب

تماس:

پست توسط احمد سراب »

سلام

شما خوب مي فهميد
اگر مايل بوديد با آي دي من در ياهو تماس بگيريد.

مرسي

يا حق
***يا علي***

((* به علي شناختم من به خدا قسم خدا را *))
شهريار

athar

تماس:

پست توسط athar »

شايد بشه گفت كه خلا وجود داره ولي درون اون چيزي نيست مثلا اگه يه ظرف خالي رو در نظر بگيريم نميگيم كه اون ظرف وجود نداره بلكه ميگيم اون ظرف هست ولي درونش چيزي نيست .خلا هم شايد بشه گفت كه يه محيطه كه وجود دارا ولي درونش چيزي نيست......

به هر حال اگه بلد نبودم و نظر دادم بايد ببخشيد.

samanta_ict

سپاس: 6

اتهر عزيز

پست توسط samanta_ict »

از نظر دادنتون ممنونم ولي بايد بدانيد فعلا كسي براي جهان مرزي قايل نشده كه ما خلا را درون آن محبوث كنيم و جهان به نظر من ماده نيست كه مرز داشته باشد و تمام انرژي است و به همين خاطر مي گم نبايد خلا وجود داشته باشد و توسط امواج انرژي پر شده باشد

محمد سنگري

پست توسط محمد سنگري »

گر من منم و كدوچه بر گردن تو، پس من تو شدم، تو من شدي، پس من كو؟
خوب خلا همان هيچيه. (البته با ان تعريفي كه شما گفتين). خوب جايي كه چيزي نباشه رو مي گوييم خلا. ما براي اطلاق به هر چيزي، چيزي داريم، خواه ان چيز موجود باشه يا نباشه. مثلا ما "ديو" وجود نداره (در ذهن وجود داره)، اما واژه و تصويري از آن وجود داره. خلا هم همين طوره. بله، عدم معدوم است. اما لفظ "عدم" و "معدوم" وجود دارد. براي تعريف عدم و معدوم.

نمایه کاربر
black hole

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 8

تماس:

پست توسط black hole »

جناب هيچ كس درخلا مولكول وجود دارد اما چون مقدار اون ملكولها خيلي كم است در بيان ان ميگويم در خلا چيزي وجود ندارد ودر هيچ جا خلا مطلق وجود ندارد و خلا نسبي است. :wink:

نمایه کاربر
Fworshipper

سپاس: 3

پست توسط Fworshipper »

هيچ كس عزيز
خلا هم مثل سرما و تاريكي در فيزيك تعريفي ندارد و فقط در صورت عدم وجود چيزي پديد مي آيد.
براي ديدن خورشيد هم بايد مشعلي افروخت ؟!

بي نام

پست توسط بي نام »

به نظر من شما جوابتو گرفتي اما دوست داشتي كسي جوابتو نميداد . ما به اون فضاي تهي يك نام داديم ُ خلا ُ وقتي ميگيم اونجا خلا هست مثبت منفي قبلش را تاييد ميكند. چيزي را ايجاد نميكند .منفي قبلش همان هيچ چيز يا خلا منظور هست.
شما به جاي اين بازي با لقاط كمي رو مفاهيم اصلي تفكر كني زودتر دانشمند ميشي!!!!!

بي نام

پست توسط بي نام »

راستي لحن پرسش شما بسيار زشت و زننده هست .نشان ميده پرسنده فردي مغرور هست كه جز خودش كس ديگري را قبول نداره. و ضمنا ما هيچ كدام بر خلاف شما ادعايي نداريم. دانسته هاي ما در مقايسه با نادانسته هاي ما مثل قياس صفر و بينهايت هست. راستي اول مرغ بود يا تخم مرغ؟

ارسال پست