عامل ناشناخته و سفر در زمان......

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
SEVENTY70

سپاس: 2

تماس:

پست توسط SEVENTY70 »

كساني كه مي گن سفر در زمان وجود نداره تو خواب زمستوني به سر مي برن....
راستي در مورد سفر در زمان بريد سرچ كنيد حتما چيز به درد بخوري پيدا مي كنيد...
يه كم هم با اين دوستم درست صحبت كن.... smile010
به مديريت گزارش ميدم....
MOSLEM HEIDARI

نمایه کاربر
Connor

محل اقامت: O.S.I.R

سپاس: 1

پست توسط Connor »

snakemh2 نوشته شده:كساني كه مي گن سفر در زمان وجود نداره تو خواب زمستوني به سر مي برن....
راستي در مورد سفر در زمان بريد سرچ كنيد حتما چيز به درد بخوري پيدا مي كنيد...
يه كم هم با اين دوستم درست صحبت كن.... smile010
به مديريت گزارش ميدم....
حال می کنین رفیقم چقدر هوامو داره..... smile015 smile041 smile015 smile015 smile008
Connor Doyle

فیزیک ، کوچکترین چیز ها و بزرگترین چیز ها ست ... نیست؟

نمایه کاربر
aamg

محل اقامت: تهران

تماس:

پست توسط aamg »

به نظر من هم سفر در زمان مساله واقعا جالب و قابل بحثيه.بياييد يه كم راجع به زمان و روش هاي احتمالي سفر در زمان بحث كنيم. منتها جدي جدي و هر كسي كه كه مي گه الا و بلا وجود نداره و حتي حاضر نيست احتمال امكانش رو بررسي كنه مي تونه لطفا پست نده تا واسه ما خيالپردازا يه آرشيو خوب درست بشه.مرسي.

حميد1988

پست توسط حميد1988 »

smile122 من يقين دارم كه ميشه در زمان حركت كرد. راهش ميدونم اما به شماها نمي گم!!!!!smile104

نمایه کاربر
علاقه مند

پست توسط علاقه مند »

حميد1988 نوشته شده:smile122 من يقين دارم كه ميشه در زمان حركت كرد. راهش ميدونم اما به شماها نمي گم!!!!!smile104
حالا جدا از شوخي چرا نمي ايد در مورد اتفاقاتي كه تو ايران خودمون در مورد سفر زمان مي افته(نه تو امريكا براي پيتر و كانر)صحبت كنيم.

شك ندارم شما هم گاهي اوقات صحنه اي براتون اتفاق افتاده كه بدون شك حتم داشتيد كه اين صحنه رو قبلا ديديد.اگه اسم اين سفر در زمان نيست پس چيه؟مطمءنا همه ما سفر هايي در ناخوداگهمون داشتيم اما فقط به طور خوداگاه نمي تونيم بهش برسيم.

*ناشا*

تماس:

پست توسط *ناشا* »

بله واسه منم خيلي اين موضوع پيش مياد...

يه بار يه بنده ي خدا گفت كه ما بعضي از مواقعي كه خواب ميبينيم روحمون به آينده سفر ميكنه و در نا خود آگاهمون ثبت ميشه. براي همين وقتي توي اون موقعيت قرار ميگيريم حس ميكنيم كه قبلا همچين جايي بوديم...

اين ميتونه درست باشه؟
شايد آن روز كه سهراب نوشت: تا شقايق است زندگي بايد كرد خبري از دل پر درد گل ياس نداشت بايد اينجور نوشت هر گلي هم باشي چه شقايق چه گل پيچك و ياس زندگي اجبارست "آن خدایی که بزرگش خواندی به خدا مثل تو تنهاست" "دست خطی که ترا عاشق کرد شوخی کاغذی ماست

نمایه کاربر
Connor

پست توسط Connor »

علاقه مند نوشته شده:
حميد1988 نوشته شده:smile122 من يقين دارم كه ميشه در زمان حركت كرد. راهش ميدونم اما به شماها نمي گم!!!!!smile104
حالا جدا از شوخي چرا نمي ايد در مورد اتفاقاتي كه تو ايران خودمون در مورد سفر زمان مي افته(نه تو امريكا براي پيتر و كانر)صحبت كنيم.

شك ندارم شما هم گاهي اوقات صحنه اي براتون اتفاق افتاده كه بدون شك حتم داشتيد كه اين صحنه رو قبلا ديديد.اگه اسم اين سفر در زمان نيست پس چيه؟مطمءنا همه ما سفر هايي در ناخوداگهمون داشتيم اما فقط به طور خوداگاه نمي تونيم بهش برسيم.
خوب عزیز بنده در رابطه با این صحنه های تکراری قبلا یک تاپیک زده بودم و دوستان جواب سوالم رو دادن.... این یک پدیده مربوط به بخش علوم اعصاب مغز است که فرانسوی ها به اون دجاوو می گن این پدیده تا جایی که من می دونم مربوط به اسبک مغز می شه این اسبک صحنه هایی رو برای اتفاق هایی که برای ما می افته در نظر می گیره...حالا اگه ما به طور اتفاقی در مکانی قرار بگیریم که شباهت بسیار زیادی به این صحنه ها داشته باشه دوتا صحنه روی هم پوشانی می کنن و ما فکر می کنیم که این لحظات رو قبلا سپری کردیم.... smile072
Connor Doyle

نمایه کاربر
Connor

پست توسط Connor »

*ناشا* نوشته شده:بله واسه منم خيلي اين موضوع پيش مياد...

يه بار يه بنده ي خدا گفت كه ما بعضي از مواقعي كه خواب ميبينيم روحمون به آينده سفر ميكنه و در نا خود آگاهمون ثبت ميشه. براي همين وقتي توي اون موقعيت قرار ميگيريم حس ميكنيم كه قبلا همچين جايي بوديم...

اين ميتونه درست باشه؟
ناشا جان در مورد بیرون اومدن قسمتی از روح در خواب شکی ندارم ولی در رابطه با سفر به آینده فکر نمی کنم درست باشه.... smile067 smile038
Connor Doyle

نمایه کاربر
کمال الماسی

محل اقامت: اصفهان

تماس:

پست توسط کمال الماسی »

اين ميتونه درست باشه؟
این کاملا درسته چون من خودم دارم اموزش می دم سفر روح و انعکاس خروج از جسم منتها نمی دانم تا چه حد یک فیزیک دان می تونه او نرو باور کنه منتها سفر روح تجربی و هر شخص باید خودش او نرو تجربه کنه با سفر روح میشه در زمان حر کت کرد البته اموزشهای لازم رو باید ببینه چون خطرناک هم هست
بو سه های دلکش خدا ................

http://www.eckankariniran.org

نمایه کاربر
SEVENTY70

سپاس: 2

تماس:

پست توسط SEVENTY70 »

کمال الماسی نوشته شده:

اين ميتونه درست باشه؟
این کاملا درسته چون من خودم دارم اموزش می دم سفر روح و انعکاس خروج از جسم منتها نمی دانم تا چه حد یک فیزیک دان می تونه او نرو باور کنه منتها سفر روح تجربی و هر شخص باید خودش او نرو تجربه کنه با سفر روح میشه در زمان حر کت کرد البته اموزشهای لازم رو باید ببینه چون خطرناک هم هست
كمال جان ما هم مثل تو كه حرفاي ما رو قبول نداري ...
حرفات رو قبول ندارم (هنوز تو تخيلي؟) smile058
MOSLEM HEIDARI

نمایه کاربر
Connor

پست توسط Connor »

کمال الماسی نوشته شده:

اين ميتونه درست باشه؟
سلام كمال جان....من با سفر روح و رفتنش به اون دنيا بيشتر موافقم تا رفتن به آينده......
فقط از دوستان خواهش مي كنم اگر موضوعي در رابطه با همين روحه دارن.....تاپيك جداگانه بزنند ما هم خوشحال مي شيم توش شركت كنيم.... smile038
Connor Doyle

مهمان

پست توسط مهمان »

من در مورد يخ گرم يك سوال دارم ايا در موردر اين موضوع چيزي مي داني

نمایه کاربر
javadhelali

تماس:

پست توسط javadhelali »

من حرف كمال الماسي رو قبول دارم
ولي كجا ميشه اين آموزشها رو ديد؟
من خودم چند بار تلاش كردم و يك بار هم فكر ميكنم تا حدي موفق شدم ( اما خيلي كوتاه )

*ناشا*

تماس:

پست توسط *ناشا* »

کمال الماسی نوشته شده:

اين ميتونه درست باشه؟
سلام

يعني روح ميتونه به آينده سفر كنه؟؟؟!!؟!؟!؟!!!!؟

چه جوري آموزش ميديد؟
چرا خطرناكه؟
شايد آن روز كه سهراب نوشت: تا شقايق است زندگي بايد كرد خبري از دل پر درد گل ياس نداشت بايد اينجور نوشت هر گلي هم باشي چه شقايق چه گل پيچك و ياس زندگي اجبارست "آن خدایی که بزرگش خواندی به خدا مثل تو تنهاست" "دست خطی که ترا عاشق کرد شوخی کاغذی ماست

Retin_69

سپاس: 10

پست توسط Retin_69 »

به نام خدا
سلام
خدمت دوستان گرامي
سفر در زمان امكان پذير است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلايل زيادي وجود دارد كه جلوي اين كار را ممكن نمي سازد .نگاهي به نتايج نسبيت خاص بياندازيد !
به علاوه حتي هنوز ابهامات زيادي در زمينه ي جهان هاي موازي نيز وجود دارد.
با تشكر
من از ريشه ي گياهان گوشتخوار مي آيم
ومغز من هنوز
لبريز از صداي وحشت پروانه ايست كه اورا
در دفتري به سنجاقي
مصلوب كرده بودند...

کمرنگ

ارسال پست