اگر یک ناو هواپیمابر مدرن آمریکایی به سال 1941 سفر کند

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
rohamavation

نام: roham hesami radرهام حسامی راد

محل اقامت: 100 مایلی شمال لندن جاده آیلستون، لستر، لسترشر. LE2

عضویت : سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۲۰ - ۰۸:۳۴


پست: 3282

سپاس: 5494

جنسیت:

تماس:

اگر یک ناو هواپیمابر مدرن آمریکایی به سال 1941 سفر کند

پست توسط rohamavation »

اگر یک ناو هواپیمابر مدرن آمریکایی به زمان جنگ جهانی دوم سفر کنه و علیه نازی ها بجنگه حتی علیه خود امریکا و متفقین جنگ جهانی دوم چه تفاوتی داره خوب میدونم ناومیتونه تا ۹۰ فروند از انواع هواپیما و هلی کوپتر از جمله: F-35C لایتینگ 2 / F/A-18E/Fسوپر هورنت / E-2D / EA-18G گراولر / C-2A / MH - 60R - S و هواپیمای بدون سرنشین X-47B را حمل کنه.به سوخت احتیاج مداره مگر سوخت هواپیماها و اندازه کافی سلاح و مهمات احتمالاً میتونه تمام جهان را تحت تأثیر قرار بده. مشکل مبارزه با جنگ جهانی دوم باید به جنگ U-boat‌ها .اول از همه جنگنده های مدرن به شدت با سیستم موقعیت یابی جهانی مرتبطند و ازش برای همه چیز از ناوبری گرفته تا هدف گیری استفاده میکنن . GPS، که برای اصلاح و به روز رسانی سیستم ناوبری اینرسی هواپیما استفاده میشه خیلی دقت داره. وقتی در میلیون‌ها مایل مربع اقیانوس به‌دنبال یک ناو هستین یا در مسیریابیتون دقیقین یا مردین.
برای بازگشت به سوالم اگر جرالد فورد به نحوی به آن دوره زمانی بره فقط برای حدود 3 ماه.باید جنگ ببره اخه محدودیت‌های مؤثر در ذخایر و انبارهای موجود در کشتی داره.
بلکه انواع چیزهایی که در سال 1941 در دسترس نبودند. باتری ها (از همه نوع). سیالات هیدرولیک (از همه نوع). Jet-A ( من فکر میکنم می توانید از نفت سفید استفاده کنین اما به عمر موتور شما ضربه میزنه). کلا هر چیزی که قبل از سال 1941 اختراع نشده باشد باید اختراع و سپس تهیه بشه. فاقد تدارکات و اسکورت ناو
از نظر مواد غذایی راحت هستین براحتی از هر بندری میتونید تهیه کنین
شما دشمنان متفقین زمان را دست کم نگیرید. هر دو آلمان و ژاپن بدون شک به نوعی در جایی یکی از هواپیماهای شما سقوط میکنه.
یک سوپرکریر کلاس جرالد فورد با کاملی از هواپیماهای بوئینگ F/A-18E/F سوپر هورنت یا اف-35 و محموله کامل سلاح و غذا به راحتی کل نیروی دریایی ژاپن یا حتی نیروی دریایی ایالات متحده در سال 1945 را از بین میبره در فقط چند روز. ابر ناو مدرن هرگز نیازی به سوخت گیری نداره چون انرژی هسته ای داره. میتونه تمام کشتی های ناوگان ژاپنی را بدون اینکه ژاپنی ها چیزی در موردش بدونند مکان یابی کنهو منهدم کنه. این ابرناو میتونه 120 تا 160 سورتی پرواز در روز متشکل از سوپر هورنت یا اف-35 که میتون بالای 50000 فوت پرواز کنن. ولی بهترین جنگنده ژاپنی میتسوبیشی فقط تاارتفاع 30،000 فوتی پرواز کنن اونم . بدون اشاره به سایر جنبه های عملکرد هواپیما . در حالی که برد Zero تقریباً با F-35 یا Super Hornet برابره و قابلیت سوخت گیری در هوا رو نداره سوپر هورنت موشک های ضد کشتی هارپون و PGM ها را حمل کنه که به راحتی زره پوش ترین کشتی های ژاپنی را بدون شکست از بین میبره. تعداد کمی از موشک های هارپون برای نابودی حتی یک ناو جنگی کلاس یاماتو کافیه. و یو اس اس جرالد فورد میتونه هزاران موشک را حمل کنه.
دفاع کشتی
خود ناو تقریبا شکست ناپذیره رادارهایش میتونه هر جنبنده ای رو حس و شناسایی کنه و جنگنده هایش بسیار پیشرفته هستند
فرض 30 روز (اما احتمالا بیشتر) سوخت به این معنیه که ما می توانیم 7000 تا 21000 هواپیمای دشمن را نابود کنیم
اما حتی اگر سوخت هواپیمای آن تمام بشه کلاس نیمیتز دارای 24 پرتاب کننده موشکه که قادر به شلیک موشک های ضد هوایی و ضد کشتی هستند فراموش نکنین که امکان حمل سلاح هسته‌ای برای ناو و هواپیماها وجود داره
تصویر

ارسال پست