آیا قرار دادن چند ملخ کوچک روی یک بال کارآمده

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
rohamavation

نام: roham hesami radرهام حسامی راد

محل اقامت: 100 مایلی شمال لندن جاده آیلستون، لستر، لسترشر. LE2

عضویت : سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۲۰ - ۰۸:۳۴


پست: 3282

سپاس: 5494

جنسیت:

تماس:

آیا قرار دادن چند ملخ کوچک روی یک بال کارآمده

پست توسط rohamavation »

با انجام این کار می توانید هوا را با سرعت بیشتری روی بال دمیده کنید. این باعث میشه بال‌ها طوری عمل کنند که انگار هواپیما سریع‌تر از آنچه بود پرواز میکنه و در نتیجه برخاست‌های کوتاه‌تر و کنترل بیشتری در فرودها ایجاد می‌شود.
من فکر میکردم که آیا تلاطم و لغزش‌های ناشی از ملخ‌ها عملاً عملکرد بال‌ها را بدتر نمیکنه یا حداقل لیفت و کنترل اضافه پیشنهادی را خنثی کنید؟
نداشتن جریان هوای تازه روی بال ها مشکل به نظر می رسه. آیا تاکنون هیچ هواپیمایی این روشو را با نتایج موفقیت آمیز امتحان کرده تصویر
​عملکرد STOL بسیار خوبی را در سرعت کم ارائه میده زیرا افزایش قابل توجهی در لیفت با بال در جریان لغزش پروانه وجود داره به خصوص با فلاپ های پایین. یکی از بزرگ‌ترین تفاوت‌های جت و توربوپراپ در هنگام پرواز در مسیر فرود این است که تنظیمات قدرت تأثیر مستقیمی بر سرعت فرورفتگی با توربوپراپ دارد که در آن یک چهارم یا یک سوم دهانه بال در جریان لغزش پروانه قرار دارد. نه چندان در جت
سپس وقتی سرعت میگیرین ناکارآمدی تمام آن ناسل‌های کشنده و ملخ‌های کوچک‌تر نسبتاً ناکارآمد وزن، کابوس تعمیر و نگهداری، سوخت سوختن. بله به همین دلیل انجام نمیشه.
دلیلی وجود داره که هواپیماها همه با چند پیکربندی تقریباً جهانی ساخته شده اند.
تصویر

ارسال پست