چگونه می توانند به طور معمول در ایستگاه فضایی راه بروند؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
rohamavation

نام: roham hesami radرهام حسامی راد

محل اقامت: 100 مایلی شمال لندن جاده آیلستون، لستر، لسترشر. LE2

عضویت : سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۲۰ - ۰۸:۳۴


پست: 2523

سپاس: 4628

جنسیت:

تماس:

چگونه می توانند به طور معمول در ایستگاه فضایی راه بروند؟

پست توسط rohamavation »

تو فیلم ها بارها دیدم که شخصیت ها می توانند به طور معمول در ایستگاه فضایی راه بروند. از آنجایی که ایستگاه فضایی در فضا است، کسی می تواند به من بگوید چرا گرانش در اینجا وجود دارد؟
به چرخاندن ایستگاه برای ایجاد گرانش مصنوعی اشاره شده است، در یک نقطه به سمت "اوج" فیلم، چرخش ایستگاه متوقف می شود و آنها صفرg می شوند ... اما تا آن نقطه ایستگاه اصلاً نشان داده نمی شود که بچرخد. .
آنها شاتل‌هایی را در کنار ایستگاه می‌بندند که باید بچرخند و سپس روی عرشه می‌روند.
به نظر می رسد ایستگاه به دور سیاره نمی چرخد، به نظر می رسد در موقعیت قفل شده است، اما قطعا در مدار پایین زمین است، نه مدار زمین ثابت.
"شبکه" در اطراف سیاره به دور آن نمی چرخد ​​فقط در فضا بالاتر از نقاط تعیین شده آویزان می شود... این به سادگی با مواد فعلی امکان پذیر نیست... حتی مواد آزمایشی در حال حاضر نیز شانسی برای دستیابی به آن ندارند.
در فضا، می توان با چرخاندن فضاپیما یا ایستگاه فضایی خود "گرانش مصنوعی" ایجاد کرد. هنگامی که ایستگاه می چرخد، نیروی گریز از مرکز عمل می کند تا ساکنان را به بیرون بکشد. این فرآیند می تواند برای شبیه سازی گرانش استفاده شود. با این حال، دقیقاً یکسان نخواهد بود، زیرا نیروهای بزرگ کوریولیس نیز حضور خواهند داشت و چیزها به جای خطوط مستقیم در منحنی سقوط می کنند.
در حالی که از نظر تئوری این درست است، آیا این پاسخ واقعاً در مورد این فیلم صدق می کند؟ پس از تماشای برخی ویدیوهای یوتیوب از صحنه های فضایی، گرانش در قسمت های غیر چرخشی ایستگاه فضایی نشان داده می شود - مانند زمانی که جرارد باتلر از شاتل خارج می شود. –
یک بخش کوچک آشکارا در حال چرخش در ایستگاه وجود دارد، اما شاتل در جای دیگری در طبقه ای قرار می گیرد که شعاعی ایستگاه است (به جای دایره ای در اطراف ایستگاه) - بنابراین اگر در حال چرخش بود، تمایل داشت نیرویی به بیرون اعمال کند، نه به سمت زمینی که روی آن "ایستاده" است. بنابراین جرارد باتلر راه رفتن از سطح شیب دار اصلاً معنی ندارد. این بخش حتی به نظر نمی رسد که در حال چرخش باشد ... بنابراین داشتن ظاهرا نزدیک به گرانش زمین نیز معنی ندارد.Hesami, sixth
semester of aerospace engineering
smile072 smile072 رهام حسامی ترم ششم مهندسی هوافضاتصویر
smile260 smile016 :?:
تصویر

ارسال پست