مشکل شناوری مکانیک سیالات چگونه ارتفاع را تعیین کنیم؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
rohamavation

نام: roham hesami radرهام حسامی راد

محل اقامت: 100 مایلی شمال لندن جاده آیلستون، لستر، لسترشر. LE2

سپاس: 5491

تماس:

مشکل شناوری مکانیک سیالات چگونه ارتفاع را تعیین کنیم؟

پست توسط rohamavation »

من سعی کردم آن را حل کنم اما نمی دانم چگونه منطقه A را در این معادله بیاورم. من از مساحت جسم کوچک استفاده کردم، اما این یکی نباید در معادله باشد. خیلی ممنون از شما هوپایی های عزیزمیدونم شناور بودن به این معنی است که یک جسم جرمی از سیال را به اندازه جرم خودش جابجا کرده است.تصویر
چگالی به صورت جرم/حجم بیان می شود، بنابراین اگر جرم و چگالی یک سیال را بدانید، می توانید حجم آن را با تقسیم جرم بر چگالی یا $ρ=m/V$، بنابراین $V=m/ρ $پیدا کنید.
شما جرم سیال جابجا شده را می دانید - دقیقاً جرمی است که به سیلندر داخلی اضافه می شود
حجم یک استوانه برابر است با سطح مقطع آن ضربدر ارتفاع آن یا$ V=A⋅H$اگر تا اینجا با من بودید، جمع کردن همه اینها برای سوالتان به این صورت است:
$\begin{align}
V_{water} &= \dfrac{m}{\rho} \\
A_{total} &= A_{outer} - A_{inner}
\end{align}$ در بالا داده شده است:
$V_{water} = A_{total} \cdot H_{\delta}$
تقسیم بر مساحت برای حل تغییر ارتفاع:$H_{\delta} = \dfrac{V_{water}}{A_{total}}$
و جایگزینی مقادیر شناخته شده:
$H_{\delta} = \dfrac{\frac{m}{\rho}}{A_{outer} - A_{inner}}$
آیا این توضیح به من کمک میکنه که بفهمم در کجای منطقه قرار می گیره؟
از آنجایی که جرم سیال و چگالی آن ثابت است، حجم سیال ثابت است. از آن برای یافتن فرمولی استفاده کنید که تغییر ارتفاع سیال در کنار استوانه کوچک را به تغییر ارتفاع سیال در سمت استوانه بزرگ مرتبط می کند.

اگر سیلندر کوچک 1 واحد کاهش یابد، سیال باید روی سیلندر بزرگ به اندازه (Aouter-Ainner)/A داخلی بالا رود. بنابراین سطح روی استوانه داخلی 1 + (Aouter - Ainnier)/Ainner افزایش می یابد.
بنابراین تغییر در سطح سیلندر بیرونی [(Aouter-Ainner)/Ainner]/[1 + (Aouter-Ainner)/Ainner] است. این را می توان با جبر ساده تر کرد.hope I helped you understand the question. Roham Hesami, sixth
semester of aerospace engineering
smile072 smile072 رهام حسامی ترم ششم مهندسی هوافضاتصویر
smile260 smile016 :?:
تصویر

ارسال پست