پیستون هوا رانده خلاء ایجاد می کند

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
rohamavation

نام: roham hesami radرهام حسامی راد

محل اقامت: 100 مایلی شمال لندن جاده آیلستون، لستر، لسترشر. LE2

سپاس: 5491

تماس:

پیستون هوا رانده خلاء ایجاد می کند

پست توسط rohamavation »

من به دنبال ایجاد خلاء از دو پیستون به هم پیوسته، یک پیستون راننده از فشار بالا و درایو ایجاد یک فشار منفی در یک ظرف هستم.
من به دنبال بهبود مقدار خلاء با استفاده از اصل پاسکال هستم، اما مطمئن نیستم که آیا می‌خواهم چیزی را بیهوده به دست بیاورم (فکر می‌کنم ممکن است باشم)تصویر
با گرفتن عکس زیر، فرض کنید من دو پیستون دارم که D2 دو D1 است. اگر در p1 هوای با فشار بالا را به ورودی وارد کنم، به دلیل دوبرابر بودن سطح (و بر اساس اصل پاسکال) در D2 نیرویی دوبرابر ایجاد می کنم و بنابراین به پیستون اجازه می دهم به همان فاصله حرکت کند، اما همانطور که نیرو دارد. دو برابر شده، دو برابر فشار خلاء در D2 ایجاد می کند.
در نظر بگیرید که مقداری فشار در سیلندر سمت چپ به دست آورده اید، سیستم حرکت کرده و به حالت استراحت رسیده است. بیایید فشار سیلندر مناسب را پیدا کنیم. من مطمئن نیستم که دقیقاً منظور شما از چیست
من دو پیستون دارم که D2 دو D1 است
فرض می‌کنم منظور شما مساحت پیستون‌ها است، پس بیایید بگوییم که مساحت پیستون چپ A1 و مساحت پیستون سمت راست $A_2 = 2A_1$ است. فشار وارد بر آنها را به ترتیب P1 و P2 و نیروهای حاصل را F1 و F2 می نامم.
تصویر را در نظر بگیرید: حالت در حالت استراحت
گفتیم که سیستم در حالت استراحت است، بنابراین همه نیروها باید خنثی شوند، بنابراین F1=−F2. می دانیم که نیروی فشار برابر است با حاصل ضرب فشار و ناحیه ای که روی آن اثر می کند، بنابراین: F=PA وقتی این را در F1=−F2 جایگزین کنیم، به دست می آید.
$P_1A_1 = -P_2A_2$
سپس $A_2 = 2A_1$ را جایگزین می کنیم و به دست می آید
$P_1A_1 = -2P_2A_1$
با کمی جبر$P_2 = -\frac{P_1}{2}$
بنابراین به این نتیجه می رسیم که فشار در مخزن سمت راست منفی نیمی از فشار مخزن سمت چپ خواهد بود. بنابراین اگر فشار 1 کیلو پاسکال در مخزن سمت چپ داشته باشید، در سمت راست 0.5- کیلو پاسکال خواهید داشت.تصویر
من فکر می کنم اشتباه اصلی شما این است که اصل پاسکال را اشتباه به کار می برید
در یک سیال در حال استراحت در یک ظرف بسته، تغییر فشار در یک قسمت بدون از دست دادن به هر قسمت از مایع و به دیواره‌های ظرف منتقل می‌شود.
برای اینکه اصل پاسکال کار کند، رسانه باید سیال باشد. در مثال شما، محیط یک جامد است - پیستون ها و میله ها، آنها را به هم متصل می کنند.hope I helped you understand the question. Roham Hesami, sixth
semester of aerospace engineering
smile072 smile072 رهام حسامی ترم ششم مهندسی هوافضاتصویر
smile260 smile016 :?:
تصویر

ارسال پست