آينده تحصيل در رشته فيزيك

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
sssss

سپاس: 12

آينده تحصيل در رشته فيزيك

پست توسط sssss »

سلام. اگه كسي بره مهندسي فيزيك يا فيزيك محض بخونه اخرش چيكاره ميشه؟ فط محقق يا معلم ميشه. قصد بي احترامي به معلمارو ندارم منظورم اينه كه كسي رفت فيزيك ته كارش بايد معلم بشه؟ اصن بازار كار داره ؟
کاش کسی یاد معلم ها می داد :
اول مهر شغل پدر‌ها را نپرسند ؛
وقتی هنوز احترام به همه‌ی شغل ها را و افتخار به همه‌ی پدر‌ها را یاد دانش آموزانشان نداده‌اند !

نمایه کاربر
بهار سادات

سپاس: 53

Re: آينده تحصيل در رشته فيزيك

پست توسط بهار سادات »

sssss نوشته شده:سلام. اگه كسي بره مهندسي فيزيك يا فيزيك محض بخونه اخرش چيكاره ميشه؟ فط محقق يا معلم ميشه. قصد بي احترامي به معلمارو ندارم منظورم اينه كه كسي رفت فيزيك ته كارش بايد معلم بشه؟ اصن بازار كار داره ؟

سلام خدمت شما smile072
نظر شخصی من درباره ی رشته های علوم پایه اینه که کسی که این رشته ها رو انتخاب میکنه بیشتر باید به فکر بالا بردن سطح علمی خود باشه و فکر و ذهنش فقط درس خواندن و درس خواندن البته با علاقه ی بسیار به همراه لذت بردن بسیار از این کار باشه نه شغل . (البته فقط نظر شخصی من اینه ! )
اگر قادر نیستی خود را بالا ببری همانند سیب باش تا با افتادنت اندیشه‌ای را بالا ببری
ساعتها را بگذارید بخوابند! بیهوده زیستن را نیاز به شمردن نیست.

دکتر علی شریعتی

shayan12

سپاس: 18

پست توسط shayan12 »

من خودم فیزیک محض قبول شدم امسال
بازار کار نداره.تنها کاری هم که میشه کرد اینه که با تمام علاقه و وجود درس بخونی.تو خارج رشته های محض رو خیلی بیشتر دوس دارن واسه همین شانس بورسیه شدنت به خارج کشور خیلی بیشتر از بقیه رشته های مهندسیه

نمایه کاربر
Archimedes

سپاس: 824

پست توسط Archimedes »

sssss نوشته شده:سلام. اگه كسي بره مهندسي فيزيك يا فيزيك محض بخونه اخرش چيكاره ميشه؟ فط محقق يا معلم ميشه. قصد بي احترامي به معلمارو ندارم منظورم اينه كه كسي رفت فيزيك ته كارش بايد معلم بشه؟ اصن بازار كار داره ؟

ما خودمان برای خود محدودیت ایجاد می کنیم.
هیچ قانونی وجود نداره مبنی بر اینکه یک کارشناس فیزیک باید یا معلم باشه یا پژوهشگر
یک فیزیکدان باید معلومات و پتانسیل کافی رو برای هر کار فنی اعم از مکانیک و برق و زیرشاخه های رشته های فنی داشته باشه.
باید ابداع کننده و کار آفرین باشه.
کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

نمایه کاربر
candle

سپاس: 935

پست توسط candle »

همه چیز بستگی به وضع اقتصاد کشور در هنگام فارغ التحصیلی، سواد عملی - مهارتی، پارتی و همچنین پرورش روحیه کارآفرینی در ذهن شما دارد. اما البته آنچه در مدرسه و دانشگاه یادمان می دهند، علم «تست زنی » است، پس این خودتان هستید که باید به صورت خودآموخته، در پی رشد همگام علمی - عملی باشید.
اگر دانش را به خاطر کسب درآمد فرا می‌گیرید؛ به حق آنهایی که به خاطر خود، علم و دانش اندوخته‌اند تجاوز کرده‌اید - آندره ژید

cosmographer

نام: مجتبی

محل اقامت: خوزستان.اهواز

سپاس: 20

تماس:

پست توسط cosmographer »

من خودم اگه به فیزیک علاقه داشته باشم برام بازار کارش مهم نیست تازشم کار همیشه هست تا اون موقع یه کاریش خواهیم کرد smile072

نمایه کاربر
عطر یاس

محل اقامت: ای کاش مشهد بود

سپاس: 300

پست توسط عطر یاس »

بنظرم آینده تحصیل در رشته فیزیک یا هر رشته ی دیگه هم اکنون فقط و فقط به پارتی بستگی داره !!!

طرف دیدم درس نخونده (یعنی بدلیل نداشتن سواد و اطلاعات کافی نتونسته وارد دانشگاه بشه ) ببین سر چه کاری رفته.

-------------------
ولی در کل در رشته فیزیک باید ادامه بدی و نباید به کارشناسی اکتفا کنی !!!!
جاده جوانی لغزنده است
زنجیر ایمان را ببندید

صلوات شاه کلید همه قفل های بسته است.

آدم بد را هرطور که هست تحمل می کنم
کاسه صبرم از آدم هایی لبریز است که با ادعای خوب بودن بدی می کنند

my physic channel ID : @physicGV

ارسال پست