سلام دوستان در مورد آشکار ساز امواج الکترومغناطیس کسی اطلاعا

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
easatavallali

سپاس: 1

سلام دوستان در مورد آشکار ساز امواج الکترومغناطیس کسی اطلاعا

پست توسط easatavallali »

سلام دوستان در مورد آشکار ساز امواج الکترومغناطیس کسی اطلاعات دقیقی داره؟ نحوه ی عملکرد و می خواستم واینکه آیا وسایل موجود در بازار واقعا کارایی لازم رو دارند یا نه..من دارم روی پروژه هارپ مطالعه می کنم.

looklook

سپاس: 41

Re: سلام دوستان در مورد آشکار ساز امواج الکترومغناطیس کسی اط

پست توسط looklook »

easatavallali نوشته شده:سلام دوستان در مورد آشکار ساز امواج الکترومغناطیس کسی اطلاعات دقیقی داره؟ نحوه ی عملکرد و می خواستم واینکه آیا وسایل موجود در بازار واقعا کارایی لازم رو دارند یا نه..من دارم روی پروژه هارپ مطالعه می کنم.
برای امواج گاما میشه از فیلم عکاسی استفاده کرد واگه توی دانشگاه هستی از گایگر / برای پرتو ایکس بازهم می تونی از فیلم عکاسی استفاده کنی /برای فرابنفش هم می تونی از فیلم عکاسی استفاده کنی/برای نور مرئی از چشمات / برای فروسرخ از دوربین های دیددر شب و یکسری تجهیزات دیگه/ برای رادیویی هم از رادیو/ برای پروژه هارپ هیچ کدوم از وسایل بالا کاربرد ندارند چون امواج هارپ کار خودشون را توی لایه های بالای جو انجام می دهند در ضمن اینکه هارپ می تونه زلزله یا طوفان یا هر چیز دیگه ایجاد کنه دروغ مطلق است قدیما یک دانشمند امریکایی بود که خیلی در مورد هارپ کاسه داغتر از اش شده بود اما اونم اخرش اعتراف کرد که هارپ یک پروژه سالمه
رياضيات براي فيزيك راهكار نيست بلكه راهنماست .

نمایه کاربر
مهرداد پرويز

محل اقامت: تهران

سپاس: 5

تماس:

Re: سلام دوستان در مورد آشکار ساز امواج الکترومغناطیس کسی اط

پست توسط مهرداد پرويز »

دوست عزیز تقریبا اطراف ما پر است از گیرنده و آشکار ساز امواج الکترومغناطسی!
رادیو، تلویزیون، رسیور و ...
شما باید مشخص کنید که چه چیزی می خواهید؟
بسیاری از اعتقادات ما همانند حکایت آفرینش کائنات است:"هیچکس حضور نداشت...هیچ کس شاهد هیچ چیز نبود...
با این حال عجیب است که همه می دانند چه وقایعی روی داد!!!"
(خوزه ساراماگو)

ارسال پست