مهندسی هسته ای

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
baran78

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 1

مهندسی هسته ای

پست توسط baran78 »

لطفا میشه بگید واسه قبولی مهندسی هسته ای چکارباید کنیم وچی بخونیم؟
حسین بیشترازاب تشنه ی لبیک بود.......افسوس که به جای افکارش زخمهای تنش را نشانمان دادندوبزرگترین دردش را بی ابی نامیدند........ http://www.hanitan.blogfa.com

nahid1365

Re: مهندسی هسته ای

پست توسط nahid1365 »

سلام
بستگی داره از چه رشته ای و در چه مقطعی بخوای بیای مهندسی هسته ای. اگه لیسانست فیزیک باشه، باید همون کنکور فیزیک رو با همون ضرایب و درس ها امتحان بدی و موقع انتخاب رشته از بین کدهای موجود، کد رشته های مهندسی هسته ای رو انتخاب کنی. و اگر هم لیسانس برق یا مکانیک و یا مهندسی پزشکی و یا حتی مهندسی شیمی رو داری باید کنکور همون رشته رو بدی و باز هم موقع انتخاب رشته، مهندسی هسته ای رو انتخاب کنی. البته شاید توی این رشته هایی که گفتم، ضرایب هسته ای فرق داشته باشه.
اگر هم از مقطع لیسانس می خوای مهندسی هسته ای بخونی، تنها راه دانشگاه آزاد علوم تحقیقاته. البته کنکور ارشد دانشگاه آزاد با سراسری فرق داره. هم موارد امتحانی و هم ضرایب.
امیدوارم این راهنمایی ها کمکت کنه

نمایه کاربر
Diana

سپاس: 15

تماس:

پست توسط Diana »

baran78 نوشته شده:لطفا میشه بگید واسه قبولی مهندسی هسته ای چکارباید کنیم وچی بخونیم؟
مگه این رشته ام هست ؟؟ چرا تو دفترچه ندیدم ؟؟؟
من میدانم که تو کودن نیستی
ولی خود را به کودنی میزنی!!!!

Hall

محل اقامت: تهران

سپاس: 105

پست توسط Hall »

nahid1365 نوشته شده:سلام
بستگی داره از چه رشته ای و در چه مقطعی بخوای بیای مهندسی هسته ای. اگه لیسانست فیزیک باشه، باید همون کنکور فیزیک رو با همون ضرایب و درس ها امتحان بدی و موقع انتخاب رشته از بین کدهای موجود، کد رشته های مهندسی هسته ای رو انتخاب کنی. و اگر هم لیسانس برق یا مکانیک و یا مهندسی پزشکی و یا حتی مهندسی شیمی رو داری باید کنکور همون رشته رو بدی و باز هم موقع انتخاب رشته، مهندسی هسته ای رو انتخاب کنی. البته شاید توی این رشته هایی که گفتم، ضرایب هسته ای فرق داشته باشه.
اگر هم از مقطع لیسانس می خوای مهندسی هسته ای بخونی، تنها راه دانشگاه آزاد علوم تحقیقاته. البته کنکور ارشد دانشگاه آزاد با سراسری فرق داره. هم موارد امتحانی و هم ضرایب.
مطمئنی مهندسی شیمی داره؟ تو ویکی پدیا جزو گرایش هاش نبود. smile042

ali reza 1111

سپاس: 7

پست توسط ali reza 1111 »

baran78 نوشته شده:لطفا میشه بگید واسه قبولی مهندسی هسته ای چکارباید کنیم وچی بخونیم؟
سلام ؛
امیدوارم بدردتون بخوره:

http://nuclearengineering.blogsky.com/

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D9% ... 8%A7%DB%8C
آنان که محیط فضل و آداب شدند * در جمع کمال شمع اصحاب شدند
ره زین شب تاریک نبردند برون * گفتند فسانه ای و در خواب شدند

nahid1365

پست توسط nahid1365 »

Hall نوشته شده:

فکر کنم منظور منو اشتباه برداشت کردید. از رشته ی مهندسی شیمی می تونید ارشد مهندسی هسته ای قبول بشید.
البته فقط مهندسی هسته ای گرایش چرخه سوخت.
در مورد ویکی پدیا هم بگم که اون یه سایته که اطلاعاتش توسط کاربران نوشته و ویرایش و نمیشه هیچ وقت بهش استناد کرد. مثلا اینکه گرایش گداخت هسته ای که یکی از گرایش های مهم این رشته س توی ویکی پدیا گفته نشده.
من خودم مهندسی هسته ای گرایش کاربردپرتوها در دانشگاه امیرکبیر خونده ام.

sahba_m_h

نام: جولیان

محل اقامت: شیراز

سپاس: 3

پست توسط sahba_m_h »

هر سال تعداد خیلی کمی می گیرن باید رتبتون خیلی خوب باشه پارسال حدودا 40 نفر می خواستن.
در جستجوی نور باش نور را می یابی.

نمایه کاربر
alisafasafa

نام: alisafa

سپاس: 46

تماس:

پست توسط alisafasafa »

برای قبولی در مهندسی هسته ای باید درس بخونی و بچه ی خوبی باشی smile017
علییییییییییی......................هورااااااااااااااا
mohandeseelectronic.blogfa.com

نمایه کاربر
anTi-ИeuTЯin0

سپاس: 239

پست توسط anTi-ИeuTЯin0 »

nahid1365 نوشته شده:
Hall نوشته شده:

فکر کنم منظور منو اشتباه برداشت کردید. از رشته ی مهندسی شیمی می تونید ارشد مهندسی هسته ای قبول بشید.
البته فقط مهندسی هسته ای گرایش چرخه سوخت.
در مورد ویکی پدیا هم بگم که اون یه سایته که اطلاعاتش توسط کاربران نوشته و ویرایش و نمیشه هیچ وقت بهش استناد کرد. مثلا اینکه گرایش گداخت هسته ای که یکی از گرایش های مهم این رشته س توی ویکی پدیا گفته نشده.
من خودم مهندسی هسته ای گرایش کاربردپرتوها در دانشگاه امیرکبیر خونده ام.
واحدهاي درسي مهندسي هسته اي كه بايد بگذرونيم ممكنه نام ببريد smile072

نمایه کاربر
hamhe

نام: محمد حسین

پست توسط hamhe »

چه باحاله!!!!!!!!!! smile022 smile022 smile022

نمایه کاربر
hamhe

نام: محمد حسین

مهندسی هسته ای کجاست؟خیلی خیلی ضروری

پست توسط hamhe »

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
من یه نوجوون 14 سالم که می خوام برم مهندسی هسته ای ولی نمی دونم چه دانشگاهی این رشته رو داره و کدومشون بهتره لطفا به من کمک کنید.باتشکر smile072

نمایه کاربر
alisafasafa

نام: alisafa

سپاس: 46

تماس:

پست توسط alisafasafa »

سلام.میتونی بری رشته ی الکترونیک.برای کارشناسی که میخوای انتخاب رشته کنی هم میتونی الکترونیک هسته ای بزنی وهم مهندسی پزشکی هم بدک نیست.این یه راهشه اگه از هسته خوشت میاد smile001

smile072 انرژی پسته ای 200 تومن بسته ای smile072
علییییییییییی......................هورااااااااااااااا
mohandeseelectronic.blogfa.com

نیلوفر جهان

پست توسط نیلوفر جهان »

سلام دوستان
در مورد نظریه برخورد می خواستم بدونم
کسی هست اینجا چیزی بدونه در این مورد
ممنونم

نمایه کاربر
uta

نام: مهسا

سپاس: 136

پست توسط uta »

نیلوفر جهان نوشته شده:سلام دوستان
در مورد نظریه برخورد می خواستم بدونم
کسی هست اینجا چیزی بدونه در این مورد
ممنونم
میتونم بپرسم سوالتون چیه؟
جانی که اطاعت میکند، پیش از آن که دلیلی در میان باشد قضاوت میکند، در ادراک ثمر بخش و آموختن به رویش بسته است.

چه خودخواهی غم انگیزی است اینکه باور کنیم باورهای ما باورهای پاینده اند که بر واقعیت محیط اند. دست از این باور که برداریم مقام امن را یافته ایم.

ارسال پست