خواب

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
Sinasuperman

محل اقامت: تهران

سپاس: 23

تماس:

Re: خواب

پست توسط Sinasuperman »

Anne Shirley نوشته شده:و چیزی که مادی نباشد...؟!
می تونه پاد ماده باشه و یا بی نهایت قرینی که برای ماده وجود داره!
. معما را در اینجا اینجابیابید..
. دیدن این رو از دست ندید.
تو به مردم ایده حرکت به آینده رو خواهی داد، آنها در پشت تو برخواهند خواست، خواهند لغزید و خواهند افتاد و در آخر درخورشید به تو خواهند پیوست؛در آخر تو به اونها کمک خواهی کرد به شگفتی ها دست پیدا کنند...

تصویر

نمایه کاربر
محمد مهدي غلامي

محل اقامت: مشهد

سپاس: 14

تماس:

پست توسط محمد مهدي غلامي »

Sinasuperman نوشته شده:سفر به آینده؟( )
برا خود شما اتفاق افتاده؟( )! اون هم که میگن انگار همچین صحنه ای رو قبلاً دیدن ، فقط میگن و واقعیت نداره و اگر داشت باید کاملاً به خاطر می آوردن کی چنین صحنه ای رو دیدن
بله. برای خود من بارها اتفاق افتاده. چطور واقعیت نداره؟
چه دلیلی داره که وقتی میگن قبلا دیدن حتما به یاد بیارن که کی دیدن؟ هرچند ممکنه این رو هم بتونن بگن که مثلا چند روز پیش قبلا این صحنه رو دیدن اما منطقا اگه هم نتونن بگن باز دلیلی بر ردش نیست.
واقعاً فکر می کنید پادشاه مصر خواب دیده و یوسف آن را تعبیر کرده؟دوست عزیز اینها داستان هستند!در مورد داستان بسیاری از پیامبران مبالغه شده!مثلاً واقعاً باور می کنید که مورچه با حضرت سلیمان صحبت کرده؟یکی نیست بیاید بگوید بابا مورچه اصلاً تار صوتی ندارد که بخواهد صحبت کند و فقط از طریق شاخک ها بعضی مفهوم ها را منتقل می کند!تازه از اینکه مغز مورچه آنقدر کوچک است که از کوچکترین محاسبات نیز برایش دشوار است و چه برسد به صحبت کردن
بله، خواب دیده و همه اون چیزهایی که خودتون میدونید. سند من قرآنه. قرآن نمیتونه دروغ باشه چون سخن خداست. و مبالغه ای هم در کار نیست چون نیازی نبوده. من خدا رو با منطق پذیرفتم و بعد از اون رسالت و قرآن رو و بهش ایمان دارم.
مشکل از ماست که نمیتونیم درک کنیم. وقتی ما به درجه ای نرسیدیم که بتونیم زبان حیوانات رو بفهمیم فکر میکنیم دروغه.
مورچه هم الزاما نباید تار صوتی داشته باشه، به هم زدن شاخک ها یا آرواره ها میتونه راه ارتباطی باشه. در اون قضیه هم مورچه معادلات نظریه ریسمان رو که حل نکرد که چنان مخی بخواد. گفته برید توی خونه تون که کاملا طبیعیه.

راستی، این پستت رو دوبار فرستادی!
edwardfurlong نوشته شده:نه نصف شدنش عجیبه نه دو تا شدنش.
عجیب نیست؟!
جنگ نرم ... ؟!!!

نمایه کاربر
Siavash-pzr

سپاس: 37

پست توسط Siavash-pzr »

محمد مهدي غلامي نوشته شده:مشکل از ماست که نمیتونیم درک کنیم. وقتی ما به درجه ای نرسیدیم که بتونیم زبان حیوانات رو بفهمیم فکر میکنیم دروغه.
smile055
محمد مهدي غلامي نوشته شده:قرآن نمیتونه دروغ باشه چون سخن خداست
ثابت کن!
محمد مهدي غلامي نوشته شده:بله. برای خود من بارها اتفاق افتاده. چطور واقعیت نداره؟
چه دلیلی داره که وقتی میگن قبلا دیدن حتما به یاد بیارن که کی دیدن؟ هرچند ممکنه این رو هم بتونن بگن که مثلا چند روز پیش قبلا این صحنه رو دیدن اما منطقا اگه هم نتونن بگن باز دلیلی بر ردش نیست.
دیدن صحنه هایی که برات آشناست، چه تو خواب چه تو بیداری هیچ ربطی به دیدن آینده و جدا شدن روح از بدن در خواب نداره، یه دلیل خیلی ساده و علمی داره که همونطوری که سینا هم گفت مربوط می شه به ضمیر ناخودآگاه! حالا اینی که شما می خوای هرطوی که هست ربطش بدی به ماورا فقط هم به خاطر اعتقاداتی که حتی حاضر نیستی فقط کمی روی احتمال غلط بودنش تامل کنی، دیگه بحثش جداست!
شاید این جهان، جهنم جهانی دگر است...

نمایه کاربر
Sinasuperman

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

Siavash-pzr نوشته شده:
محمد مهدي غلامي نوشته شده:مشکل از ماست که نمیتونیم درک کنیم. وقتی ما به درجه ای نرسیدیم که بتونیم زبان حیوانات رو بفهمیم فکر میکنیم دروغه.
smile055
محمد مهدي غلامي نوشته شده:قرآن نمیتونه دروغ باشه چون سخن خداست
ثابت کن!
محمد مهدي غلامي نوشته شده:بله. برای خود من بارها اتفاق افتاده. چطور واقعیت نداره؟
دیدن صحنه هایی که برات آشناست، چه تو خواب چه تو بیداری هیچ ربطی به دیدن آینده و جدا شدن روح از بدن در خواب نداره، یه دلیل خیلی ساده و علمی داره که همونطوری که سینا هم گفت مربوط می شه به ضمیر ناخودآگاه! حالا اینی که شما می خوای هرطوی که هست ربطش بدی به ماورا فقط هم به خاطر اعتقاداتی که حتی حاضر نیستی فقط کمی روی احتمال غلط بودنش تامل کنی، دیگه بحثش جداست!
سیاوش جان ممنون!( smile124 )
بنده هم دقیقاً می خواستم عرض کنم، (محمد مهدی غلامی)جان، آیا می توانی ثابت کنی قرآن اوّلاً کتاب خداست و دوماً اینکه حقه؟
تو به مردم ایده حرکت به آینده رو خواهی داد، آنها در پشت تو برخواهند خواست، خواهند لغزید و خواهند افتاد و در آخر درخورشید به تو خواهند پیوست؛در آخر تو به اونها کمک خواهی کرد به شگفتی ها دست پیدا کنند...

تصویر

نمایه کاربر
paulhenry

سپاس: 5

تماس:

پست توسط paulhenry »

با تشکر از سینا جان!!! با پاسخ هایی کاملا قاطع و واقع گرا!!
بله!!! کی میتواند بگوید که خواب "" جدا شدن تنها قسمتی از روح انسان( حدود دو سوم)!! از بدن است""!!!!
توازن سر انجام جهان ، و هر آنچه درون آن است

نمایه کاربر
alireza78

پست توسط alireza78 »

حالم از ریخت بعضی از افراد این انجمن به هم می خوره smile097

شماها اسم خودتون رو گذاشتین مسلمان . خیلی دیوانه هستید . نصف شدن ماه معجزه ی پیامبر بزرگ مسلمانان این سایته و گرچه به

نظر من فیزیک علم فوق العاده ای هست اما فیزیک چرت و احمقانه و مزخرف شما نمی تونه بگه پیامبر مسلمانان این

چنین معجزه این نکرده . قرآن یک معجزه هست و آدم باید توی مغزش چیزی به اسم فهم اسلام و اعتقاد به خدا وجود داشته باشه .تو قرآن

آمده است که حضرت یوسف خوابی را تعبیر کرده شما بر اساس مغز کوچیکتون که توش فقط تئوری های نسبیت و سیاهچاله است می

خواهی غیر این رو ثابت کنی ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! متــــــــاســــــــــــفــــــــــــم !

sepideh_A

سپاس: 11

پست توسط sepideh_A »

به نظر من روح ما لا مکانی و لا زمانی رو کاملا درک می کنه و موقع خواب در ان واحد هم می تونه در بدن ما باشه و هم در جهان های دیگه حضور داشته باشه.من به شخصه فک می کنم روح ما تمام زندگی ها رو تجربه می کنه تا به تکامل کامل برسه.اینکه یکی در افریقا نوعی زندگی داشته باشه و دیگری نوعی متفاوت در ایران ایا به یک تکامل روحی منجر می شه؟
در مورد مورچه ام ارتباط لوزوما کلامی نیست .اگه بتونین با روح جهان یکی بشین همه چیز رو درک می کنین.
شاید وجود صحرا برای این است که انسان ها با دیدن نخل لبخند بزنند.

navidn2

سپاس: 2

تماس:

پست توسط navidn2 »

sepideh_A نوشته شده:به نظر من روح ما لا مکانی و لا زمانی رو کاملا درک می کنه و موقع خواب در ان واحد هم می تونه در بدن ما باشه و هم در جهان های دیگه حضور داشته باشه.من به شخصه فک می کنم روح ما تمام زندگی ها رو تجربه می کنه تا به تکامل کامل برسه.اینکه یکی در افریقا نوعی زندگی داشته باشه و دیگری نوعی متفاوت در ایران ایا به یک تکامل روحی منجر می شه؟
در مورد مورچه ام ارتباط لوزوما کلامی نیست .اگه بتونین با روح جهان یکی بشین همه چیز رو درک می کنین.
شما منبعت چیه؟

نمایه کاربر
الیسا

سپاس: 22

تماس:

پست توسط الیسا »

navidn2 نوشته شده:
sepideh_A نوشته شده:به نظر من روح ما لا مکانی و لا زمانی رو کاملا درک می کنه و موقع خواب در ان واحد هم می تونه در بدن ما باشه و هم در جهان های دیگه حضور داشته باشه.من به شخصه فک می کنم روح ما تمام زندگی ها رو تجربه می کنه تا به تکامل کامل برسه.اینکه یکی در افریقا نوعی زندگی داشته باشه و دیگری نوعی متفاوت در ایران ایا به یک تکامل روحی منجر می شه؟
شما منبعت چیه؟
دقت کنین نوشتن:به نظر من.
که منم میتونم بگم تا حد زیادی موافقم. smile072
---the night will rise&---

نمایه کاربر
Siavash-pzr

سپاس: 37

پست توسط Siavash-pzr »

alireza78 نوشته شده:حالم از ریخت بعضی از افراد این انجمن به هم می خوره smile097

شماها اسم خودتون رو گذاشتین مسلمان . خیلی دیوانه هستید . نصف شدن ماه معجزه ی پیامبر بزرگ مسلمانان این سایته و گرچه به

نظر من فیزیک علم فوق العاده ای هست اما فیزیک چرت و احمقانه و مزخرف شما نمی تونه بگه پیامبر مسلمانان این

چنین معجزه این نکرده . قرآن یک معجزه هست و آدم باید توی مغزش چیزی به اسم فهم اسلام و اعتقاد به خدا وجود داشته باشه .تو قرآن

آمده است که حضرت یوسف خوابی را تعبیر کرده شما بر اساس مغز کوچیکتون که توش فقط تئوری های نسبیت و سیاهچاله است می

خواهی غیر این رو ثابت کنی ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! متــــــــاســــــــــــفــــــــــــم !
smile058 این یکی دیگه گل سرسبدشونه! smile055
شاید این جهان، جهنم جهانی دگر است...

نمایه کاربر
Sinasuperman

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

دوست عزیز چرا عصبانی میشوید؟( smile124 )
باید بدانید هر چیزی که در عالم هستی روی می دهد بر پایه ی قوانین است و البته می پذیرم علم ما بسیار اندک است ولی فعلاً چیزی که مرهون است این است که پیامبر اسلام نمی توانسته چنین کاری را انجام داده باشد و اگر چنین بوده چه مدرکی وجود دارد و دلیل علمی این موضوع چیست؟دوست عزیزم آیا شما چند داستان و افسانه را ترجیح می دهید بر دانش بشری که حداقل بخش اعظمی از زندگی ما در هستی رو پوشش میدهد؟می پذیرم که همین دانش ما هنوز کامل نشده و راه بسیار است امّا این دلیل نمی شود که کلاً غیر قابل اعتماد باشد!دوست عزیز بنده سعی می کنم نسبیت را عمیقاً درک کنم و در این حیطه تا حدودی موفق نیز بوده ام امّا آیا برای شما هم همین طور است؟فکر می کنید می توانید ساده ترین مباحث نسبیت را هم درک کنید!( smile042 )
باور کنید دلیل اینکه نسبیت را از مباحث کتاب دبیرستان خارج کردند همین بود که دانش آموزان حتی ذرّه ای از درک این مبحث عاجز بودند!دوست گرامی من ساختار سیاهچاله ها بارها و بارها پیچیده تر از نصف شدن ماه و تعبیر چند خواب ساده است...
اگر نمی پذیرید بروید و کنه موضوع غوطه ور شوید و البته آن زمان خواهد بود که به نتیجه ای که بنده رسیدم می رسید!
به هر حال ارادتمند شما و تمام عزیزان هوپا هستم
دوستر همیشگی شما
سینا.جــــــــــــ .

تصویر

sepideh_A

سپاس: 11

پست توسط sepideh_A »

navidn2 نوشته شده:
شما منبعت چیه؟
گمونم الیسا خوب جوابتونو داد.من تظر خودمو گفتم تحمیلش نکردم اگه با جاییش مشکل دارین بفرمایید که بیبینیم چیه
شاید وجود صحرا برای این است که انسان ها با دیدن نخل لبخند بزنند.

نمایه کاربر
DYNT70

سپاس: 13

پست توسط DYNT70 »

Sinasuperman نوشته شده:

دوست عزیز چرا عصبانی میشوید؟( smile124 )
باید بدانید هر چیزی که در عالم هستی روی می دهد بر پایه ی قوانین است و البته می پذیرم علم ما بسیار اندک است ولی فعلاً چیزی که مرهون است این است که پیامبر اسلام نمی توانسته چنین کاری را انجام داده باشد و اگر چنین بوده چه مدرکی وجود دارد و دلیل علمی این موضوع چیست؟دوست عزیزم آیا شما چند داستان و افسانه را ترجیح می دهید بر دانش بشری که حداقل بخش اعظمی از زندگی ما در هستی رو پوشش میدهد؟می پذیرم که همین دانش ما هنوز کامل نشده و راه بسیار است امّا این دلیل نمی شود که کلاً غیر قابل اعتماد باشد!دوست عزیز بنده سعی می کنم نسبیت را عمیقاً درک کنم و در این حیطه تا حدودی موفق نیز بوده ام امّا آیا برای شما هم همین طور است؟فکر می کنید می توانید ساده ترین مباحث نسبیت را هم درک کنید!( smile042 )
باور کنید دلیل اینکه نسبیت را از مباحث کتاب دبیرستان خارج کردند همین بود که دانش آموزان حتی ذرّه ای از درک این مبحث عاجز بودند!دوست گرامی من ساختار سیاهچاله ها بارها و بارها پیچیده تر از نصف شدن ماه و تعبیر چند خواب ساده است...
اگر نمی پذیرید بروید و کنه موضوع غوطه ور شوید و البته آن زمان خواهد بود که به نتیجه ای که بنده رسیدم می رسید!
به هر حال ارادتمند شما و تمام عزیزان هوپا هستم

سینا جان شدیدا اخلاقت رو تحسین میکنم smile124
دوست همیشگی شما
امین.جــــــــــــ .

نمایه کاربر
einstein313

سپاس: 91

پست توسط einstein313 »

Sinasuperman نوشته شده:
Anne Shirley نوشته شده:و چیزی که مادی نباشد...؟!
می تونه پاد ماده باشه و یا بی نهایت قرینی که برای ماده وجود داره!
عزیزم دوتا مطلب درمورد پادماده و.... خوندی فکر کردی همه چیز بلدی ؟!!!!!! ، دانشمندان بزرگ الان ، همین الان دارن به نقصان بودن علم خودشون اعتراف میکنن ، حتی کوانتوم که جهان رو متحول کرده بعضی ها عقیده بر این دارن که شاید تمام این نظریه ها روزی نادرستیش ثابت بشه چون همش بر طبق تئوریه و این کشف پادماده ها و..... تازه 2 الی 3 ساله راه افتاده ، حالا کی تخیل بافه
Sinasuperman نوشته شده: سفر به آینده؟( smile058 )
خیلی دانشمندا عقیده بر این دارن که میشه سفر در آینده رخ بدهد
کما این که در دین ما حرکت در زمان رو قبول داره ولی برای چه کسی و با چه امتیازاتی ( گفتنش مفصله )....
Sinasuperman نوشته شده: برا خود شما اتفاق افتاده؟( smile055 )! اون هم که میگن انگار همچین صحنه ای رو قبلاً دیدن ، فقط میگن و واقعیت نداره و اگر داشت باید کاملاً به خاطر می آوردن کی چنین صحنه ای رو دیدن و این احساس می تونه یه بحث درونی در مورد اعصاب بدن باشد.
خواب های صادقه؟فکر می کنم زیاد معارف دبیرستان را مطالعه کردید که اینچنین در شما تأثیر گذاشته!( smile033 )
برا منم پیش اومده اونم نه یک بار smile030 بستگی به قدرت روح انسان داره ، همون طور که جسم یک امتیازاتی داره مثل مغز،؛ چشم ، گوش وو.... روح هم امتیازات منحسر به خودش رو داره
رویای صادقه از اسمش معلومه ( صدق ) درست ، پاک ، .... این رو کسی میبینه که روحش رو تجلی داده باشه ، از گناه دوری کنه ( تا اندازه ی خودش ) ، هرچه قدر به درستی و کمال نزدیک بشه این رویاها بیشتر به حقیقت نزدیک میشه ، و اینم بدونید چون شیطان قدرتی داره که در خواب ما رخنه میکنه بر درستی اونها زیاد نمیشه حساب کرد ولی هرچه از شیطان دورتر بشی خوب ، مشخصه...(کلا بحث در این مورد میشه خخیلی فلسفی بشه )
اللهم العن قاتلیک یا فاطمه الزهرا

اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ( علیه السلام ) ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ

اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً

اسلام به ذات خود ندارد عیبی .......... هر عیب که هست از مسلمانی ماست

نمایه کاربر
einstein313

سپاس: 91

پست توسط einstein313 »

Sinasuperman نوشته شده: واقعاً فکر می کنید پادشاه مصر خواب دیده و یوسف آن را تعبیر کرده؟دوست عزیز اینها داستان هستند!در مورد داستان بسیاری از پیامبران مبالغه شده!
شما چه طور به این صراحت میگی مبالغه شده smile024 باز میگم شما باید مرز خودتو مشخص کن تا بشه با شما بحث کرد
Sinasuperman نوشته شده: مثلاً واقعاً باور می کنید که مورچه با حضرت سلیمان صحبت کرده؟یکی نیست بیاید بگوید بابا مورچه اصلاً تار صوتی ندارد که بخواهد صحبت کند و فقط از طریق شاخک ها بعضی مفهوم ها را منتقل می کند!تازه از اینکه مغز مورچه آنقدر کوچک است که از کوچکترین محاسبات نیز برایش دشوار است و چه برسد به صحبت کردن ، بگذریم!
آخه ما که فقط سلیمان نبی رو نداشتیم که حیوانات بتونه صحبت کنه smile027
بعدشم چه طور مورچه با مورچه دیگه ارتباط برقرار میکنه ، خوب اون به علم تشخیص زبانها آگاهی پیدا کرده ، نکنه اینم باور نداری که موجودات دیگه خدا ( خالق ) تسبیه میکنن و خدا متوجه میشه ! خوب نبی و بندگان صالح او هم تجلی کننده اسماء خدا هستند دیگه ، این یه استدلال خیلی راحته اگه یه مقدار تعقل کنی متوجه میشی smile056
Sinasuperman نوشته شده: یا فکر می کنید واقعاً ماه از میان به دو نصف تقسیم شده( smile034 )؟راستی معلوم نیست دوباره چه قانونی از گرانش توانسته این دو تکه را به هم وصل کند!شاید هم انرژی ملکوتی و آسمانی متداوماً این دو تکه را وصل کرده!باید روشنفکر باشیم حداقل ما که فیزیکدان هستیم خیر سرمان!
( smile029 )
اصلا شما که با دوست عزیزمون میگی دینی دبیرستان رو داری میگه ، چقدر از اون دینی رو بلدی ، من که چندین ساله ازش میگذره یادمه که درمورد معجزه گفته بود که حکم و دستور الهی و با قوانین جهان سازگاری نداره اصلا برای همین میگن معجزه ، کجای دنیا میشه یا وجود داره یا اصلا میشه ربطش داد به یه قانونی که شما یه مجسمه بسازی و بهش فوت کنی و اون یک موجود زنده بشه ( معجزه حضرت عیسی ) ،( من خیلی معجزات پیغمبران رو روش فکر کردم و به هیچ وجه نمیشه حتی فکر قانونی براش بکنی ) ..... معجزه اصلی پیغمبر ما هم کتاب بود ( دقت کن کتاب ) ، همین جمله رو بگیری و روش فکر کنی کم کم متوجه میشی .... smile023
آخرین ویرایش توسط einstein313 چهارشنبه ۱۳۹۰/۲/۲۸ - ۰۲:۵۳, ویرایش شده کلا 2 بار
اللهم العن قاتلیک یا فاطمه الزهرا

اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ( علیه السلام ) ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ

اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً

اسلام به ذات خود ندارد عیبی .......... هر عیب که هست از مسلمانی ماست

ارسال پست