سئوالات احمقانه

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
sadeghol

سپاس: 10

سئوالات احمقانه

پست توسط sadeghol »

تو این تاپیک سئوال های مسخره,نه چندان علمی یا احمقانه ای که جوابش برامون جالبه رو میپرسیم smile015

چرا چون تاپیک بی مورد نزنیم و اگه رومون نشد smile132 جایی برای پرسیدنش باشه smile039

برای اینکه سوء تفاهم نشه خدایی نکرده میتونید سئوالای خیلی عامیانه در نظر بگیرید که تو مباحث علمی جایی نداره و تو همون مباحث احمقانه است
آخرین ویرایش توسط sadeghol دوشنبه ۱۳۸۹/۱۱/۱۸ - ۱۹:۴۲, ویرایش شده کلا 2 بار
تصویر

نمایه کاربر
sadeghol

Re: سئوالات احمقانه

پست توسط sadeghol »

اول هم خودم

یه نمونه
تصویر
تصویر

نمایه کاربر
الیسا

سپاس: 22

تماس:

پست توسط الیسا »

خب من میخام رو دصت سوئالای اهمغانه بلند شم!(البطه من الان طهط تعسیر فرغه ی قلت بنوسی های شریف هستم)
یه سوعال:شوما چه جوری اکس میزارین؟
smile039 smile042
---the night will rise&---

نمایه کاربر
sadeghol

پست توسط sadeghol »

الیسا نوشته شده:خب من میخام رو دصت سوئالای اهمغانه بلند شم!(البطه من الان طهط تعسیر فرغه ی قلت بنوسی های شریف هستم)
یه سوعال:شوما چه جوری اکس میزارین؟
smile039 smile042
smile039 smile055 smile055 smile055 smile055 smile055 smile055 smile055 smile055 smile055 smile055 smile055 smile055 smile055 smile055 smile055 smile055

اسم احمقانه رو بردیم دلیل نیست خودشون بیان تو(سئوالای احمقانه"علمی")

اینو میتونی از رفیقات بپرسی smile015
تصویر

نمایه کاربر
الیسا

سپاس: 22

تماس:

پست توسط الیسا »

دیگه پررو نشو عزیزم!خوبه آدم یه کم ادب داشته باشه.از وقتی اومدم هوپا فقط شاهد اینم که چند نفر بیافتن به جون همو فحش بدن... خیر سرمون اومدیم دو کلوم سواد فیزیکی بکنیم تو حلقمون...زهرمازمون شد بابا...
آخرین ویرایش توسط الیسا پنج‌شنبه ۱۳۸۹/۱۱/۲۱ - ۲۰:۲۱, ویرایش شده کلا 1 بار
---the night will rise&---

نمایه کاربر
shadishadi

سپاس: 27

پست توسط shadishadi »

یه سوال که احمقانه نیست:
چرا وقتی میخوایم بگیم طرف خیلی ادم خوبیه میگیم طرف مثل یه تیکه جواهره! اما مثلا نمیگیم طرف مثل یه فیلم معناگرا میمونه یا یه موسیقی اصیل و زیبا smile042
ما از تبار کورشیم
برده نداشتیم ، بت نپرستیدیم

نمایه کاربر
sadeghol

پست توسط sadeghol »

shadishadi نوشته شده:یه سوال که احمقانه نیست:
چرا وقتی میخوایم بگیم طرف خیلی ادم خوبیه میگیم طرف مثل یه تیکه جواهره! اما مثلا نمیگیم طرف مثل یه فیلم معناگرا میمونه یا یه موسیقی اصیل و زیبا smile042
چون راحت الحقومه از هر طبقه ای هم متوجه با ارزش بودن جواهر میشه ولی شاید یه فرد مسن بقیه براش معنا نداشته باشه smile023
تصویر

نمایه کاربر
amant de transition

سپاس: 1

پست توسط amant de transition »

منم یه سوال دارم ذهنمو مشغول کرده smile039 شایدم احمقانه نباشه و من نمیدونم دلیلش چیه
وقتی یه مدار داشته باشیم که یک مقاومت توش باشه و یک کلید رو تنها به صورت موازی بهش ببندیم،چرا اگر کلید باز(خاموش)باشه جریان از اونجا عبور نمی کنه؟مگه هوشمندن! یعنی از کجا میفهمن از اونجا نباید برن smile039 چه چیزی باید باشه که جریان از اونجا عبور کنه؟
آنان که فانوسشان را
بر پشت می برند
سایه هایشان پیش پایشان می افتد.....!

نمایه کاربر
مهرداد پرويز

محل اقامت: تهران

سپاس: 5

تماس:

پست توسط مهرداد پرويز »

amant de transition نوشته شده:منم یه سوال دارم ذهنمو مشغول کرده smile039 شایدم احمقانه نباشه و من نمیدونم دلیلش چیه
وقتی یه مدار داشته باشیم که یک مقاومت توش باشه و یک کلید رو تنها به صورت موازی بهش ببندیم،چرا اگر کلید باز(خاموش)باشه جریان از اونجا عبور نمی کنه؟مگه هوشمندن! یعنی از کجا میفهمن از اونجا نباید برن smile039 چه چیزی باید باشه که جریان از اونجا عبور کنه؟
مفهوم نیست چی میگی؟
شکل مدار رو بکشی شاید بشه یه کارایی کرد
بسیاری از اعتقادات ما همانند حکایت آفرینش کائنات است:"هیچکس حضور نداشت...هیچ کس شاهد هیچ چیز نبود...
با این حال عجیب است که همه می دانند چه وقایعی روی داد!!!"
(خوزه ساراماگو)

ارسال پست