جاذبه مخالف

مدیران انجمن: parse, javad123javad

فري

پست توسط فري »

فقي در صورتي مي تونيم جاذبه مخالف زمين ايجاد كنيم كه جرم زمين منفي باشد و يا جرم جسم كه عملا ممكن نيست :!:

مهدی جعفری

پست توسط مهدی جعفری »

اگر در سالن سینما 2 آپارات سینمایی بر ای نمایش داشته باشیم که یکی 24فریم از حرکت موضوع و در زمان سیاهی آپارات اول آپارات دوم 24فریم دیگر از حرکات موضوع را نمایش دهد . بیننده چه چیزی را مشاهده می کند ؟
ب: اگر با دو دوربین با دو فیلم متفاوت این کار را انجام دهیم چه اتفاقی می افتد ؟

Sir فرزاد

پست توسط Sir فرزاد »

خب اين موضوع رو كه انيشتين ثابت كرده چه طور امكان پذيره Search كن اگه پيدا نكردي بگو بيشتر توضيح بدم[/code]

بينام

سپاس: 1

پست توسط بينام »

دقت كنيد!!!!!
جاذبه ربطي به نيروي مغناطيسي زمين ندارد اين مربوط به قانون گرانش مي شود كه هر دو جسم كه داراي جرم هستند به هم نيرو وارد مي كنند كه با حاصلضرب دو جرم نسبت مستقيم و با مجذور فاصله نسبت عكس دارد.
حالا شما ميتوانيد از سمتي مخالف جهت گرانش زمين نيرويي وارد كنيد تا برآيند اون نيرو و گرانش زمين صفر شود!!!

پدر

پست توسط پدر »

اگر مشکل شما ایجاد یک نیروی مخالف برای نیروی زمین است من میتونم حل کنم اما باز هم یک مشکلی وجود داره اینکه چطوری گرمای جسم را به الکتریسیته تبدبل کنم ؟(تمام گرمای جسم )

مهمان

پست توسط مهمان »

من در مورد نيروي مغناطيسي زمين اطلاعات مي خام مي تونيد كمكم كنيد؟

مهمان

پست توسط مهمان »

من در مورد نيروي مغناطيسي زمين اطلاعات لازم دارم ميتونيد كمكم كنين؟

مهمان

پست توسط مهمان »

من در مورد نيروي مغناطيسي زمين اطلاعات لازم دارم ميتونيد كمكم كنين؟

مصطفي-نيك منش

نمایه کاربر
پوزيترون

نام: سید عباس نوری

محل اقامت: زابل

سپاس: 8

تماس:

پست توسط پوزيترون »

آقاي نيك منش اگر كمك ميخاي يه بار بگي كافيه.
حالا چه جور اطلاعاتي ميخاي؟
شفاف سازي كن

نمایه کاربر
ARYT

محل اقامت: KL

سپاس: 11

تماس:

پست توسط ARYT »

سلام
اشتباه نکنید. گرانش و مغناطیس یکی نیستند. مغناطیس از قطب و اسپین بوجود میاد اما گرانش ذاتی هست (طبق فیزیک نیوتنی) و طبق نسبیت انحراف فضا اون رو بوجود میاره و گراویتون ها اون رو رد و بدل می کنند.
بعد میدان مغناطیسی زمین هر روز داره ضعیف و ضعیف تر میشه. چطور امکان داره بعد از چرخش دقیقا برابر با قبل و در جهت مخالف باشه؟
همین شب به روی ماه وایسا. داره به شما گرانش علیه گرانش زمین وارد میشه که کمه. پس کاری نمی کنه.
حالا اگر می خوای برآیند کلا مخالف باشه با نظریات امروزی نمیشه. چون شما در سطح زمین اگر قرار باشه جذب بشی اول زمین هست که جذب میشه و بعد شما که روش هستی جذب میشی.
به دلیل فاصله اما طبق نظریات جدید استثنا داریم. توجه کنید که نگید یک میدان مغناطیسی دور خودت بزن.
فرمودند گرانش مخالف!
این استثنا میگه تنها مرکز دنیا طی تبدیل شدن به دنیای جدید همچنین چیزی داره.
اول منقبض میشه بعد می ترکه و بعد منبسط میشه. دقیقا گرانش برعکس. یعنی گرانش و دافعه. که خود اون گرانش از دافعه ایجاد شده. نوعی برآیند هستش در واقع.
این موضوع تفریبا داره اثبات میشه همون طور که دانشمندان یک چیزی فهمدیدند در موسسه ی گرانش هندسی.
اطلاعات بیشتر از اون تئوری و استثناش در:
1) http://www.hupaa.com/page.php?id=2709
"با تشکر"
And to You, O Ye Bountiful Immortals! Ye who rule aright, and dispose (of all) aright, I offer the flesh of my very frame, and all the blessings of my life.Thus the two spirits thought, thus they spoke, and thus they did;
تصویر

مهمان

پست توسط مهمان »

كسي پيدا نميشه در مورد مغناطيسي زمين يه اطلاعات بده؟؟؟؟؟

مهمان

پست توسط مهمان »

ببينيد ما يه قطب شمال داريم يه قطب جنوب كه بينه اين دو قطب ميدان مغناطيسي زمينه من در اين مورد اطلاعات ميخام و بار الكتريكي زمين

ارسال پست