عینک گوگل

مدیر انجمن: parse

ارسال پست
نمایه کاربر
امیرکاوه

نام: حامد فرهنگ

سپاس: 167

تماس:

عینک گوگل

پست توسط امیرکاوه »

ماه ها است که در مورد عینک گوگل خبرهایی به گوش می رسد. حالا این شرکت رسما اطلاعاتی در مورد پروژه اش منتشر کرده است و می توانید با Google Glass آشنا شوید. و این، اولین تصاویر منتشر شده از طرف گوگل هستند که نشان می دهند عینک این شرکت چه شکلی خواهد داشت.

گجتی که در فیلم های تخیلی سال ها آن را می دیدیم، حالا در حال تبدیل شدن به یک محصول واقعی است. گوگل یک صفحه در گوگل پلاس برای عینک واقعیت افزوده اش ایجاد کرده و می گوید تعدادی از کارمندانش مشغول تست این کامپیوتر پوشیدنی هستند.

جالب تر اینکه، این پروژه توسط یک تیم سه نفره در گوگل هدایت می شود که یکی از آنها آقای بابک پرویز، ایرانی است. اگر به خاطر داشته باشید، حدود ۴ سال قبل در نارنجی در مورد نمایشگر لنز تماسی ایشان صحبت کرده بودیم.

این عینک با سیستم عامل اندروید کار می کند و همانطور که می بینید مدل های اولیه آن بسیار شبیه فریم های عینک طراحی شده است. با یک نمایشگر که بالای چشم قرار می گیرد، اطلاعات روی چشم ارسال می گردد. کاربر با دستورات صوتی می تواند به آن فرمان بدهد. ضمن اینکه یک دوربین هم روی آن تعبیه شده که کار ضبط ویدیو و عکاسی را هم انجام میدهد.

نیویورک تایمز در گزارش خود از این پروژه، می گوید عینک گوگل احتمالا تا پایان امسال وارد بازار می شود. اما یک سخنگوی گوگل ساعاتی بعد اعلام کرد احتمال ارایه این عینک در سال جاری میلادی بسیار کم است.

هیچ چیز بهتر از ویدیوی معرفی نمی تواند کارایی این عینک را بیان کند. پس در ادامه مطلب ویدیو معرفی را از دست ندهید، تا ببینید این عینک چه قابلیت هایی را به ما ارایه می کند و شگفت زده شوید.
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.

نمایه کاربر
mahshid.m

محل اقامت: لاهیجان

سپاس: 281

Re: عینک گوگل

پست توسط mahshid.m »

دستت درد نکنه امیر محمد smile036
هر انسانی یا مشهور است یا گمنام کننده ی یک مشهور
عظیم بودن یا یک عظمت را کشتن
جفای انسان به خود یعنی کشتن یک عظمت!!!

نمایه کاربر
امیرکاوه

نام: حامد فرهنگ

سپاس: 167

تماس:

پست توسط امیرکاوه »

mahshid.m نوشته شده:دستت درد نکنه امیر محمد smile036
خواهش می کنم . رسالت ما در هوپا همین هست .

White

سپاس: 211

پست توسط White »

جالب بود.. یعنی مانیتورش صاف میره تو چشم آدم :دی

نمایه کاربر
Mizadi

سپاس: 143

پست توسط Mizadi »

من که به شخصه منتظر آی واچ ( ساعت من ) اپل هستم ... smile024
ممنون گرامی و + دادم ! smile124
دنیای فیزیک و شیمی من ... !
آدرس : http://wopac.ir

باران تلنگری است ، وقتی فراموش می کنیم آسمان کجاست ... !

تصویر

تصویر

ارسال پست