سوال اینترنتی؟

مدیر انجمن: parse

نمایه کاربر
آهن

سپاس: 28

Re: سوال اینترنتی؟

پست توسط آهن »

بايد add on سرج كني براي موزيلا اين لينك

http://www.interoperabilitybridges.com/wmpff/wmpff.xpi

matin.physics

سپاس: 13

پست توسط matin.physics »

من نرم افزار دیکشنری لانگمن و ریکاوری قوی میخام کسی میتونه کمکم کنه!؟!
خداوندا!
به هرکس که سرمایه اش امید به توست رحمت نما....

نمایه کاربر
amin sadeghi

نام: amin sadeghi

سپاس: 79

پست توسط amin sadeghi »

من یک نرم افزار ریکاوری گرفتم و نصبش کردم کسی میدونه که طرز بازگردانی فایل ها چطوریه؟
دکتر علی شریعتی:

خدیا به من کمک کن تا قبل از آنکه در مورد راه رفتن کسی قضاوت کنم کمی با کفش های او راه بروم.

نمایه کاربر
javad123javad

نام: Javad

محل اقامت: NoWhere

سپاس: 211

پست توسط javad123javad »

amin sadeghi نوشته شده:من یک نرم افزار ریکاوری گرفتم و نصبش کردم کسی میدونه که طرز بازگردانی فایل ها چطوریه؟
سلام
بهتر بود این سوال را در تاپیک مربوطه طرح می کردید.
در هر صورت اصول کلی کار به این صورت است که باید نوع ریکاوری رو مشخص کنید(فایل یا دایرکتوری و...)و بعد نرم افزار سعی می کنه تا جایی که ممکنه الگوهای بازنویسی نشده موجود را بازیابی کنه.
لطفا نام نرم افزار رو بگین تا بشه به صورت کامل تری راهنمایی کرد.

نمایه کاربر
amin sadeghi

پست توسط amin sadeghi »

javad123javad نوشته شده:
amin sadeghi نوشته شده:من یک نرم افزار ریکاوری گرفتم و نصبش کردم کسی میدونه که طرز بازگردانی فایل ها چطوریه؟
سلام
بهتر بود این سوال را در تاپیک مربوطه طرح می کردید.
در هر صورت اصول کلی کار به این صورت است که باید نوع ریکاوری رو مشخص کنید(فایل یا دایرکتوری و...)و بعد نرم افزار سعی می کنه تا جایی که ممکنه الگوهای بازنویسی نشده موجود را بازیابی کنه.
لطفا نام نرم افزار رو بگین تا بشه به صورت کامل تری راهنمایی کرد.
این سی دی 3تا نرم افزار ریکاوری داره به نام های :
Active@ File Recovery v7.5.1

Hetman Uneraser v3.1.0

Recover My Files 3.98.5061

یکیش رو کامل برام توضیح بدین کافیه.
متشکرم smile072
دکتر علی شریعتی:

خدیا به من کمک کن تا قبل از آنکه در مورد راه رفتن کسی قضاوت کنم کمی با کفش های او راه بروم.

نمایه کاربر
javad123javad

پست توسط javad123javad »

Recover My Files نرم افزاری هست که در سال های ۸۳-۸۴ به وفور ازش استفاده کردم و به کارایی اون اطمینان کامل دارم.نسخه ایی شما دارین قدیمی هست و نسخه فعلی این نرم افزار ۵.۱.۰ هست که خیلی راحت می تونید از اینترنت دانلود کنید.
بعد از نصب نرم افزار و بازکردن اون یه wizard باز میشه که در اون می تونید نوع بازیابی خودتون رو انتخاب کنید(فایل یا یک درایو). بعد از انتخاب رو Next کلیک کنید و در صفحه بعدی درایوی که می خواین فایل های موجود در اون رو بازیابی کنید انتخاب می کنید(مثل \:C). با کلیک بر روی Next به صفحه بعدی میرین که در اونجا نوع فایل از دست رفته رو مخص می کنید. در نهایت عملیات بازیابی شروع می شه و فایل های بازیابی شده به تفکیک نوع قابل مشاهده هستند.بعد از انتخاب فایل مورد نظر با انتخاب گزینه Save از منوی بالا می تونید فایل رو در جای دلخواه ذخیره و بازیابی کنید.

نمایه کاربر
amin sadeghi

پست توسط amin sadeghi »

سلام جواد جان
میخواستم بدونم میتونی مختصری درباره ی درست کردن وب سایت توضیحی بدی؟

متشکرم smile072 .
دکتر علی شریعتی:

نمایه کاربر
javad123javad

پست توسط javad123javad »

amin sadeghi نوشته شده:سلام جواد جان

متشکرم smile072 .
سلام
با وجود اساتیدی مثل ADMIN بنده جرات اظهار نظر ندارم. امیدوارم که لطف کنند و توضیحاتم رو کامل کنند. smile072
پروسه طراحی وب شامل مراحل مختلفی میشه. از طراحی ساختار کلی سایت گرفته تا نوشتن قالب با Html و استایلینگ با Css و..
در مرحله بعد هم پویا کردن سایت با زبان هایی مثل Php و زبان های ماکروسافتی هست.
گرافیک سایت هم یکی از مهمترین قسمت های طراحی یک سایت هست. ظاهر جذاب و کاربر محور نقش فوق العاده ایی در افزایش بازدید و رتبه بندی سایت داره. بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو نیز جزئی از پروسه طراحی و تکمیل سایت هست.
نرم افزارهای تحت وب آماده ایی مثل joomla و phpnuke و ...برای سایت ها وجود داره که وظیفه و هزینه برنامه نویسی رو از دوش مالک سایت برداشته و تنها کارهایی مثل ویرایش قالب و تولید محتوا هزینه بر خواهد بود. البته خطرپذیری امنیتی بالای این اسکریپت ها رو نباید فراموش کرد. برای کارهای امنیتی نباید از این اسکریپت ها استفاده بشه.

نمایه کاربر
amin sadeghi

پست توسط amin sadeghi »

javad123javad نوشته شده:

متشکرم smile072 .
سلام
با وجود اساتیدی مثل ADMIN بنده جرات اظهار نظر ندارم. امیدوارم که لطف کنند و توضیحات من رو کامل کنند. smile072
پروسه طراحی وب شامل مراحل مختلفی میشه. از طراحی ساختار کلی سایت گرفته تا نوشتن قالب با Html و استایلینگ با Css و..
گرافیک سایت هم یکی از مهمترین قسمت های طراحی یک سایت هست. ظاهر جذاب و کاربر محور نقش فوق العاده ایی در افزایش بازدید و رتبه بندی سایت داره. بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو نیز جزئی از پروسه طراحی و تکمیل سایت هست.
نرم افزارهای تحت وب آماده ایی مثل joomla و phpnuke و ...برای سایت ها وجود داره که وظیفه و هزینه برنامه نویسی رو از دوش مالک سایت برداشته و تنها کارهایی مثل ویرایش قالب و تولید محتوا هزینه بر خواهد بود. البته خطرپذیری امنیتی بالای این اسکریپت ها رو نباید فراموش کرد. برای کارهای امنیتی نباید از این اسکریپت ها استفاده بشه.
متشکرم. smile040
امـــــــــــــــــــا چون خیلی خیلی مختصر بود میشه گفت هیچی حالیم نشد!!! smile052 smile052
دکتر علی شریعتی:

نمایه کاربر
javad123javad

پست توسط javad123javad »

amin sadeghi نوشته شده:
javad123javad نوشته شده:

متشکرم smile072 .
سلام
با وجود اساتیدی مثل ADMIN بنده جرات اظهار نظر ندارم. امیدوارم که لطف کنند و توضیحات من رو کامل کنند. smile072
متشکرم. smile040
امـــــــــــــــــــا چون خیلی خیلی مختصر بود میشه گفت هیچی حالیم نشد!!! smile052 smile052
طراحی سایت مقدمات و موخرات زیادی داره..چون از سطح دانش برنامه نویسی شما مطلع نبودم به همین خاطر سعی کردم به صورت خلاصه روال معمول طراحی یک سایت رو توضیح بدم.
به نظر من بهترین راهی که می تونید یک سایت رو یاد بگیرید در وحله اول خوندن یک کتاب در مورد HTML و CSS هستُ تا بتونید آنچه که به آن یک سایت استاتیک(ثابت) گفته می شه طراحی کنید. سایتی مثل http://www.unpbook.com/.
شما در این نوع از سایت ها برخلاف سایتی مثل هوپا نمی تونید کاری انجام بدید(خبر نمایش بدینُ ویرایش گر متن داشته باشین و ...). این سایت ها یک بار طراحی و نوشته شده و بعداْ به ندرت تغییر می کنن.اگر هم بخواین تغییری ایجاد کنین مجبورین که کد سایت رو در یک ویرایشگر باز کنین و به مجدداْ کد بنویسین.
----
در مرحله بعدی نوبت به سایت ها پویا یا دینامیک می رسه...محتوای این سایت ها دائما در حال تغییره. مثال صفحه اصلی سایت هوپا. سایت هوپا با استفاده از ربان برنامه نویسی php به صورت پویا در اومده و مدیر می تونه با یک ویرایشگر اخبار و مقالات رو در سایت قرار بده. دیگه نیازی نداره که بیاد کد سایت رو توی ویرایشگر بازکنه و بیاد از دوباره با برنامه نویسی تو سایت تغییر ایجاد کنه...
----
نمی دونم تونستم مفاهیم اساسی رو منتقل کنم یا نه...ولی باید چندتا کتاب بخونی تا اساس کار دستت بیاد

نمایه کاربر
amin sadeghi

پست توسط amin sadeghi »

javad123javad نوشته شده:
amin sadeghi نوشته شده:
javad123javad نوشته شده:

متشکرم smile072 .
سلام
متشکرم. smile040
طراحی سایت مقدمات و موخرات زیادی داره..چون از سطح دانش برنامه نویسی شما مطلع نبودم به همین خاطر سعی کردم به صورت خلاصه روال معمول طراحی یک سایت رو توضیح بدم.
به نظر من بهترین راهی که می تونید یک سایت رو یاد بگیرید در وحله اول خوندن یک کتاب در مورد HTML و CSS هستُ تا بتونید آنچه که به آن یک سایت استاتیک(ثابت) گفته می شه طراحی کنید. سایتی مثل http://www.unpbook.com/.
شما در این نوع از سایت ها برخلاف سایتی مثل هوپا نمی تونید کاری انجام بدید(خبر نمایش بدینُ ویرایش گر متن داشته باشین و ...). این سایت ها یک بار طراحی و نوشته شده و بعداْ به ندرت تغییر می کنن.اگر هم بخواین تغییری ایجاد کنین مجبورین که کد سایت رو در یک ویرایشگر باز کنین و به مجدداْ کد بنویسین.
----
در مرحله بعدی نوبت به سایت ها پویا یا دینامیک می رسه...محتوای این سایت ها دائما در حال تغییره. مثال صفحه اصلی سایت هوپا. سایت هوپا با استفاده از ربان برنامه نویسی php به صورت پویا در اومده و مدیر می تونه با یک ویرایشگر اخبار و مقالات رو در سایت قرار بده. دیگه نیازی نداره که بیاد کد سایت رو توی ویرایشگر بازکنه و بیاد از دوباره با برنامه نویسی تو سایت تغییر ایجاد کنه...
----
نمی دونم تونستم مفاهیم اساسی رو منتقل کنم یا نه...ولی باید چندتا کتاب بخونی تا اساس کار دستت بیاد
متشکرم
میشه کتاب هایی که نیازه من بخونم تا بتونم سایتی مثل سایت هوپا برنامه ریزی کنم رو معرفی کنید؟
دکتر علی شریعتی:

نمایه کاربر
javad123javad

پست توسط javad123javad »

amin sadeghi نوشته شده:متشکرم
میشه کتاب هایی که نیازه من بخونم تا بتونم سایتی مثل سایت هوپا برنامه ریزی کنم رو معرفی کنید؟
آیا تا الان تجربه برنامه نویسی با یک زبان داشتید؟ مثل زبان بیسیک و یا C و...
این رو پرسیدم چون اگه تجربه ای ندارید باید در مرحله اول چند برنامه سیستمی بنویسید و بعد سراغ وب بروید. شاید شروع مستقیم برنامه نویسی وب کمی براتون مشکل باشه.

نمایه کاربر
amin sadeghi

پست توسط amin sadeghi »

javad123javad نوشته شده:
amin sadeghi نوشته شده:متشکرم
آیا تا الان تجربه برنامه نویسی با یک زبان داشتید؟ مثل زبان بیسیک و یا C و...
این رو پرسیدم چون اگه تجربه ای ندارید باید در مرحله اول چند برنامه سیستمی بنویسید و بعد سراغ وب بروید. شاید شروع مستقیم برنامه نویسی وب کمی براتون مشکل باشه.
نه در کل هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم!!!
دکتر علی شریعتی:

نمایه کاربر
javad123javad

پست توسط javad123javad »

خوب، اشکالی نداره،
زبانی که خودم تو سوم راهنمایی باهاش شروع کردم بیسیک بود. ولی الان قدیمی شده و جاش ویژوال بیسیک اومده.
چه بخوای برنامه نویس وب بشی و چه نشی، در هرصورت برنامه نویسی رو حتماً باید بلد باشی...
کتابی رو که می تونم معرفی کنم این کتاب هست:
برنامه نویسی QBasic
مولف: مهندس غلامرضا محمودی فر
انتشارات دیباگران
می تونی به صورت اینترنتی از اینجا تهیه کنی:http://www.fardabook.com/%D8%A8%D8%B1%D ... basic.html

این زبان قدیمی هست ولی اصرار دارم که حتماً از این زبان شروع کنی...تجربه چندساله به من ثابت کرده که این زبان برای شروع بهترین هست....هرچند زبان هایی مثل Lua و Python هم هستن...ولی مواکداً تاکید می کنم حتماً این کتاب رو برای تابستون تهیه کرده و بخونی..سوالی هم داشتی همینجا بپرس.
موفق باشی

نمایه کاربر
amin sadeghi

پست توسط amin sadeghi »

مرسی smile124 smile072
سوال دیگه ای ندارم. smile072
دکتر علی شریعتی:

ارسال پست