دانلود نشریه ی علمی -فیزکی کاواک ، شماره ی 2

مدیر انجمن: parse

ارسال پست
mehotkhan

دانلود نشریه ی علمی -فیزکی کاواک ، شماره ی 2

پست توسط mehotkhan »

تصویر
سخن سردبير

به نام خالق آفتاب
هميشه رفتن رسيدن نيست.ولي بايد رفت...
در اولين شماره نشريه کاواک،ما اهدافي را براي خود مشخص کرديم وتصميم به قدم گذاري در راه رسيدن به اهداف خود گرفتيم.
شايد فيزيک براي اغلب افراد موضوعي خشک ،انتزاعي ودشوار باشد،اما انديشيدن درباره آنچه در اطراف ما اتفاق مي افتد،انديشيدن درباره عالم است که خود يکي از تلاش هاي مهم بشري است.
اگر ما بتوانيم علاوه بر خواندن فيزيک به صورت تئوري به کاربرد آن در زندگي امروزي و تاثير آن را در پيشرفت هاي جهان امروزي نيز پي ببريم مي توان گفت قدم در راه اهداف خود گذاشته ايم.
به هر حال هر راهي يک نقطه شروع ويک نقطه اوج دارد .اگر ما در راه رسيدن به اهدافمان به باور هايمان آگاهي داشته باشيم مي توانيم به نقطه اوج راه خود برسيم.چون اين باور هايمان هستند که راهنماي ما در راه رسيدن به اهداف ما هستند..مطمئنا هميشه همان خواهد شد که باور داريم.اين شماره دومين شماره نشريه کاواک است که سعي کرديم کمي متفاوت تر از شماره اول نشريه شود.ونشريه سير صعودي را به خود بگيرد. .
جا دارد از همه دوستاني که با پيشنهادات وانتقادات خود ما را در راه رسيدن به نقطه اوج نشريه همراهي مي کنند تشکر کنم.
به اميد آنکه همه ما بتوانيم انسان هايي موفق وموثر باشيم. smile028

دانلود : http://phybook.ir/publishing/viewdownload/13/6.html

کد: انتخاب همه

http://phybook.ir/publishing/viewdownload/13/6.html
آخرین ویرایش توسط mehotkhan جمعه ۱۳۹۰/۱۰/۹ - ۰۹:۵۹, ویرایش شده کلا 1 بار

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

Re: دانلود نشریه ی علمی -فیزکی کاواک ، شماره ی 2

پست توسط mamy72 »

من اشتباه مي كنم يا نشريتون واقعا 8 صفحه است؟ smile024
به نظر من اسم نشريه هم زياد مناسب نيست !!

mehotkhan

پست توسط mehotkhan »

سلام
آره ، 8 صفحه است ، ولی یه چیزی هم در نظر بگیر داداش ، بچه ها درس دارند ، این شماره های اول هست ، تازه داریم شروع میکنیم ، دوست داریم از جاهای دیگه هم کم کم بیان کمک که هم محتواش بالا بره و هم تعداد صفحات ، زیاد سخت نگیر smile001 ، کم کم بهترش می کنیم ،
ایشالا شماره ی 3 دوستان بیشتری می آن کمک ، اونوقت کیفیتش بالا تر میره ،

در مورد اسمش هم ، سلیقه ای هست ، نظر سنجی که کردیم ، این اسم بیشترین رای رو اورد ،
کیفیتش مطالب چطور بودااا smile040

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

بسي ناجوانمردانه درس دارم ، ولي اگه مطالبش همش كار خودتون باشه براي شروع خوبه !
در مورد صفحه هم به نظر من مجله اينترنتي نبايد بيشتر از 30-40 صفحه باشه ! ... چون اگه بيشتر بشه خسته كننده ميشه !

mehotkhan

پست توسط mehotkhan »

چند تا نکته یادم رفت بگم ،
این نشریه ، در عین حال که الکترونیکی هست ، چاپ هم میشه ، اونم با مجوز دانشگاه های مختلف ، ما برای شروع داریم روی دانشگاه های منطقه کار میکنیم ، که فعلا هم دانشگاه خودمون چاپ میشه ، شمار 250 تا
مطالب هم کار خود بچه ها هست ، البته بعضی مطالب مثل زندگی نامه و آزمایش رو ناچارن ، کپی زدیم ، بقیه یه قلم خود اعضا ، ترجمه ، و غیره هست ،
البته ، ما تازه شروع به کار کردیم ، به کلی هدف و برنامه و یه تیم خوب برای ادامه ، کم کم بهتر میشیم ،
خودتون هم اگه مطلبی دارید ، برام بفرستید ، تو شماره های بعدی ، هم چاپ کنیم ، و هم نشر الکترونیکی smile045

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

البته بايد به اين نكته هم توجه كنيد كه هوپا خودش نشريه پديكا رو داره !! smile001

mehotkhan

پست توسط mehotkhan »

تمرکز کاواک بیشتر روی فیزیک است ، لینک شماره ی اول رو هم قرار میدم :

دانلود :http://phybook.ir/publishing/viewdownload/13/4.html

ارسال پست