کدام سیستم عامل؟

مدیر انجمن: parse

fardis

محل اقامت: کرج

Re: کدام سیستم عامل؟

پست توسط fardis »

البته قابل ذکر است که میز کار باید gnome باشد چون میز کار kde به علت شباهت بسیار زیاد به ویندوز انسان را از استفاده از لینوکس پشیمان می کند
آره بعلاوه اینکه کی دی ای یخورده سنگینه smile072
مینت از همون اول با میز کار گنوم اومد و تازگیها میز کار LXDE رو هم اضافه کرده و این لینکی که من گذاشتم با میز کار گنوم هستش و دبیان بیس البته دوستان اگر به KDE علاقه داشتن میتونن اون رو از طریق مخازن نصب کنن

نمایه کاربر
احسان2142

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 20

تماس:

پست توسط احسان2142 »

سلام!
Sina Asadi نوشته شده: 6 گیابایت!؟ smile024 شما در لینوکس عملا هیچ نرم افزاری را به صورت خرید از بازار نصب نمی کنید و همه را از قسمت Ubuntu softeware center دانلود می کنید و خود لینوکس برای نامه های بسیار جالبی داره که شما وسوسه می شوید که دانلودشون کنید.
خوب خوبی اینترنت من سرویس رایگان شبانه است . من می تونم از این سویس استفاده کنم.
Sina Asadi نوشته شده:مودم وایرلی رو شما در لینوکس نصب نمی کنید و فقط مشخصات اکانت رو به سیستم می دهید ولی برای دایال آپ باید نرم افزار نصب کنید

mohammad saleh نوشته است:
smile072

برای شروع کار در UBUNTU چه نرم افزارهایی را باید دانلود کنم؟ از کجا؟
smile072

نمایه کاربر
professor.freak

نام: پویان

سپاس: 19

تماس:

پست توسط professor.freak »

برای شروع کار در UBUNTU چه نرم افزارهایی را باید دانلود کنم؟ از کجا؟
داخل خود اوبونتو سافتوار سنتر (همون طور که سینا جان گفتند)داره که میتونی از اونجا شروع کنی.
سخت در اشتباه هستید شما صد در صد به ویندوز نیاز خواهید داشت (مثلا تایپ با فونت نستعلیق)
من که تا حالا پیش نیومده با ویندوزم فونت نستعلیق بنویسم .
و خداوند برای حرفه ای ها لینوکس back track ، freebsd و ... را آفرید
و اگر هم به مباحث امنیت علاقه زیادی دارید میتونید ردهت و یا همون فدورا رو انتخاب کنید.
زندگی تنها سایه ای گذرا و بازیگری بی نوا است که ساعتی بر صحنه می خرامد و به شور و هیجان می آید و سپس دیگر آوایی به گوش نمی رسد .افسانه ای خشم آلود و پر خروش که ابلهی حکایت می کند و هیچ معنایی ندارد.(مکبث-شکسپیر)
انسان حیوان غمگینی است که فقط اعجاز به هیجان می آوردش ،یا کشتار.(هفت دیوانه -روبرتو آرلت)

نمایه کاربر
احسان2142

تماس:

پست توسط احسان2142 »

سلام!
من بالاخره ubuntu را نصب کردم . تقریباً با ubuntu مشکلی ندارم . فقط نمی دونم چطور کارت گرافیکم را نصب کنم . کسی می دونه چطور می تونم درایور های ATI را برای ubuntu گیر بیارم؟ smile072

نمایه کاربر
javad123javad

نام: Javad

محل اقامت: NoWhere

سپاس: 211

پست توسط javad123javad »

احسان2142 نوشته شده:سلام!
من بالاخره ubuntu را نصب کردم . تقریباً با ubuntu مشکلی ندارم . فقط نمی دونم چطور کارت گرافیکم را نصب کنم . کسی می دونه چطور می تونم درایور های ATI را برای ubuntu گیر بیارم؟
smile072
سلام
Ubuntu در صورتی که درایور کرات گرافیک رو شناسایی کنه به صورت خودکار اون رو نصب می کنه و همچنین در صورتی که نسخه های مختلفی برای کارت گرافیک موجود باشه در نوار ابزار بالایی قابل مشاهده است.
در هرصورت می تونید به این مسیر مراجعه کنید:System->Administration->Additional Drivers
نصب درایور های فوق توصیه نمی شه

نمایه کاربر
professor.freak

نام: پویان

سپاس: 19

تماس:

پست توسط professor.freak »

احسان2142 نوشته شده:سلام!
من بالاخره ubuntu را نصب کردم . تقریباً با ubuntu مشکلی ندارم . فقط نمی دونم چطور کارت گرافیکم را نصب کنم . کسی می دونه چطور می تونم درایور های ATI را برای ubuntu گیر بیارم؟ smile072
من ATIداشتم خودش به راحتی شناساییش کرد . بدون هیچ مشکلی .
زندگی تنها سایه ای گذرا و بازیگری بی نوا است که ساعتی بر صحنه می خرامد و به شور و هیجان می آید و سپس دیگر آوایی به گوش نمی رسد .افسانه ای خشم آلود و پر خروش که ابلهی حکایت می کند و هیچ معنایی ندارد.(مکبث-شکسپیر)
انسان حیوان غمگینی است که فقط اعجاز به هیجان می آوردش ،یا کشتار.(هفت دیوانه -روبرتو آرلت)

نمایه کاربر
احسان2142

تماس:

پست توسط احسان2142 »

سلام!
یک مشکل جدید!
من می خواستم یک سری فایل پی دی اف را که در ویندوز به راحتی باز می کردم را در ubuntu باز کنم که از من پسورد می خواست ( البته همشون این جوری نبودند یک سری شون این جوری بودند ) در حالی که در ویندوز از پسورد خبری نبود.مشکل کجاست؟‍‍ smile072

eMicro

پست توسط eMicro »

سلام دوستان
من در کنار ویندوز 7 از OpenSUSE،Slackware و Chakra استفاده می کتم
از سال 83 هم توسط SUSE Linux شرکت داده پردازی ایران(کارآمد) با دنیای لینوکس آشنا شدم
opensuse.ir
slackware.ir
chakra-project.ir

ارسال پست