راه اندازي گروهي تحقيقاتي براي اكتشاف و شناسايي موجودات فضايي در اسمان ايران

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
Persian-Elohimy

محل اقامت: Earth

پست توسط Persian-Elohimy »

سلام دوستان. يك عكسي رو توي تلوزيون ديده بودم كه خيلي جالب بود.
نميدونم قبلا هم اين عكس رو ديديد يا نه.درسته كه اين عكس قديمي هست ولي به اندازه كافي معتبر هست كه خيلي ها رو قانع ميكنه و بخاتر همين هم من به سختي تونستم پيداش كنم.

نمایه کاربر
Persian-Elohimy

ايالات متحده امريكا - كاليفرنيا - February 25, 1942
UFO شبانه در مقابل ارتش هوايي امريكا.

نمایه کاربر
Persian-Elohimy

تصویر

كوتوله سياه

پست توسط كوتوله سياه »

سلام من خودم از معتقدين پر و پا قرص موجودات فضايي يا همان يوفو هستم اما مطمءن باشيد اگر همچين چيزي(دبده شدن يوفو.)اتفاق افتاده بود حتما تا الان كه از تاريخ عكسي كه شما انداختين سال ها مي گذره اين موضوع اولا مثل توپ مي تركيد و ثانيا الا هيچ شك و شبه اي در مورد وجود يوفو نبود كه الان انقدر سرش اختلاف نظر هست.

نمایه کاربر
Persian-Elohimy

كوتوله سياه عزيز حرف شما درست است اما تا انجايي كه من اطلاع دارم انها نميگذارند كه هر اتفاقي كه افتاد خبرش فاش شود تا تمام دنيا از ان با خبر شوند و بخواهند ان را باور كنند يا نه.
اگر هم دقت كرده باشيد عكسها و ويديوهايي كه واقعي تر به نظر ميرسند اغلب قديمي تر هستند البته خودم هم كه اين عكس را گذاشته ام دليل بر اين نيست كه كاملا به ان اعتقاد دارم كه واقعي باشد اما من فكر ميكنم كه واقعي تر از عكسهاي ديگر به نظر برسد.
دوستان اين عكس حتي اگر هم واقعي باشد ما نميتوانيم به ان تكيه كنيم و بخواهيم در مورد عكس بحث كنيم كه ديگران را قانع كرده باشيم.
بجاي اينكه در مورد چيزي كه خودمان هم از ان مطمعن نيستيم بحث كنيم بايد خودمان در ان مورد تحقيق كنيم و اطلاعات كسب كنيم.
بجاي اينكه نظرات همديگر را رد كنيم بياييد واقعا كار كنيم البته اگر به اين موضوع علاقه داريد واقعا قصد كار كردن را دريد.
البته من قصد دارم در اينده جدا به اين كار بپردازم و در مورد موجودات فضايي نحقيق كنم و بخاطر همين اول نياز به اطلاعات دارم و دوم نياز به ابزار و سوم به زمان احتياج دارم.
اين زمان ممكن است 10 سال باشد ممكن است 20 سال باشد اما زمان هرچقدر هم كه طولاني باشد بهتر از اين هست كه دست رو دست بگذاريم و در مورد يك عكس بحث كنيم كه در اخر بخواهيم بي نتيجه بمانيم.
با تشكر

كوتوله سياه

پست توسط كوتوله سياه »

بله شما درست مي فرماييد به جاي اينكه در مورد يك عكس بحث كنيم بايد خودمان دست به عمل بزنيم و براي اين كار نيز نياز به مقدار بسيار زيادي پول و سرمايه داريم چون حداقل يك ماهواره ي راديويي براي رديابي اين موجودات داريم به هر حال براي شما آرزوي موفقيت مي كنم و خودم هم با آخرين توانم در مورد موجودات فضايي تحقيق خواهم كرد.

نمایه کاربر
aamg

محل اقامت: تهران

تماس:

پست توسط aamg »

دوستان شما كتابي رو كه جناب علي عابدي گذاشته بودند خونديد؟(الوهيم مرا به سياره خود بردند)

نمایه کاربر
Persian-Elohimy

من اين كتاب را خوانده ام اما بهتر است اينجا راجع بهش بحث نكنيم و به تايپيك خودش مراجعه كنيم.

نمایه کاربر
aamg

محل اقامت: تهران

تماس:

پست توسط aamg »

لينكش رو بذاريد برام لطفا.

نمایه کاربر
Persian-Elohimy

اينم لينك تايپيك كه لينك خود كتاب هم توش هست

http://www.hupaa.com/forum/viewtopic.ph ... highlight=

soft-ir

پست توسط soft-ir »

ادم بيكار

aliagha

محل اقامت: سیاره زمين

پست توسط aliagha »

رابطه سیاستمداران آمریکایی با فرازمینی ها

شاید دیگر برکسی پوشیده نباشد که ایالات متحده آمریکا طرح ها ی سری فراوانی در ارتباط با فرازمینی ها در دست دارد و همیشه بر آنها سرپوش میگذارد در اینباره به قدری گزارش و داستان وجود دارد که نمی توان به سادگی از انها گذشت.

حال ما موضوعی جالب توجه مي پردازیم و آنهم رابطه رئیس جمهوران آمریکا با فرازمینی هاست. اولین باری که این موضوع به شکل جدی مطرح شد و مورد توجه همه قرار گرفت در زمان ریاست جمهوری آیزن هاور بود . ماجرا از این قرار بود که در روزنامه ها عکسی از او به چاپ رسید که در حال دست دادن با یک فرازمینی بود. البته روز بود مقامات کاخ سفید این عکس را دروغین و تبلیغاتی قلمداد کردند. ولی کسی که عکس را گرفته بود اذعان داشت که بعد از این ملاقات این موجود به یک سری انتقال داده شد . در این جا بازهم شما را به یاد یک فیلم سینمایی که در سال های اخیر اکران شد می اندازم و آنهم فیلم مردان سیاه پوش (Men in Black) است که در این فیلم دقیقا به تمامی این حوادث اشاره شده ، به عنوان مثال در آمریکا سازمان مخفی وجود دارد که مسوول برقراری ارتباط با فرازمینی هاست . در قسمتی از همین فیلم دو مامور این سازمان فوق سری ، در حال تماشای آلبوم عکسی هستند که به عکس آیزن هاور می رسند که در حال دست دادن با یک موجود فضایی است.

رييس جمهور ديگر آمريكا جان.اف.كندي هم از علاقه مندان به فضا بود در زمان او پایگاه های فضایی مختلفی در امریکا تاسیس شد.

اما درگیرترین فرد در مورد فرازمینی ها بیل کلینتون است . ماجرا این گونه است که عکسی از کلینتون در روزنامه ای به چاپ رسید که او در حال دست دادن با یک فرازمینی بود

تصویر

جالب است بدانید عده ای معتقند که به همین دلیل بود که بیل کلینتون در زمان خود کمتر وارد جنگ شد اما کاخ سفید باز هم این عکس را دروغین و تبلیغاتی خواند . و کلینتون توضیحی درباره آن نداد.
اما می رسیم به جرج دبلیو بوش و نکته ای فوق العاده عجیب ، عکسی از لحظه دست دادن بوش با یک فرازمینی که دقیقا شبیه همان فرازمینی است که کلینتون با او دست داده بود.

تصویر

اما بر خلاف همیشه که کاخ سفید این نوع عکس ها را دروغی می خواند این بار هیچ واکنشی نشان نداد و در اقدامی عجیب تر بوش هنگامی که در هواپیما در حال مسافرت بود با در دست گرفتن روزنامه ای که این عکس را چاپ کرده ، وجود حیات در دیگر کرات را تایید کرده ولی خواسته که بحث آن به بین مردم کشیده نشود.

تصویر

امير م ا

پست توسط امير م ا »

سلام آقاي وحيد شاهرخيان

من درباره نورهاي ناشناخته در آسمان ايران براي ساخت يك فيلم در حال تحقيق هستم
شما در اين زمينه هم فعاليت مي كنيد براي هاهنگي بيشتر لطفا به من اي ميل بزنيد
[[email protected]
با تشکر[/code]

نمایه کاربر
mry

محل اقامت: zanjan

تماس:

پست توسط mry »

سلام دوستان
به اين لينك سر بزنيد
http://nightsky.ir/index.php?option=com ... &Itemid=33
یا حق

نمایه کاربر
mry

محل اقامت: zanjan

تماس:

پست توسط mry »

سلام دوستان
قبول دارين كه هضم اين عكسا مشكله؟؟؟
يعني قابل قبوله ولي بازم..... با اينكه امكان وجود حيات فرا زميني رو قبول دارم ولي فكر نميكردم كه اين همه به انسان ها نزديك بشن.
یا حق

ارسال پست