آلبوم جنگنده ها

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
DARKENERGY

نام: Melina

محل اقامت: krj_teh

سپاس: 4152

تماس:

Re: آلبوم جنگنده ها

پست توسط DARKENERGY »

108605_656.jpg
اينم جنگنده هاي غرور آفرين و پر افتخار جمهوري اسلامي!!!
خب معلومه آمريكا نميتواند هيچ غلطي بكند smile055
photos-of-the-plane-and-the-jet-fighter_2.jpg
جنگنده امريكايي
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.

*

آنکه رفت، به حُرمت آنچه با خود برد حقِ بازگشت ندارد

*

آدمی که از آفتابِ صبح گرم نشه، از آفتاب غروب گرم نمیشه

rappelle_toi: l'amour devrait te faire sentir bien

نمایه کاربر
DARKENERGY

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

AIR_Rafale_lg.jpg

*

*

نمایه کاربر
DARKENERGY

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

normal_06~7.jpg

*

*

نمایه کاربر
DARKENERGY

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

miragef1_sp04.jpg

*

*

نمایه کاربر
DARKENERGY

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

ناو هواپيما بر آمريكا
2d76ee93c4dfda119a280f3fb5d2ed77.jpg

اينم ناو با اقتدار جمهوري اسلامي!! نه جدا اينا چي فكر كردن؟!! يدونه ناو آمريكا كل نيرو هوايي ايرانو حريفه!!
20120327165141_80052999-2402535.jpg

*

*

نمایه کاربر
mortezasadeghi

نام: مرتضی

محل اقامت: تهران

سپاس: 118

پست توسط mortezasadeghi »

darkenergy نوشته شده:ناو هواپيما بر آمريكا
2d76ee93c4dfda119a280f3fb5d2ed77.jpg

اينم ناو با اقتدار جمهوري اسلامي!! نه جدا اينا چي فكر كردن؟!! يدونه ناو آمريكا كل نيرو هوايي ايرانو حريفه!!
20120327165141_80052999-2402535.jpg
شما که انقد دم از مقایسه آمریکا با تاریخ صنعت هوایی وناو چند قرنه و ایران با صنعت ناو و هوایی کمتر از 100 ساله میزنی !
خیلی ادعات میشه برو بررسی کن ببین ساختن این ناوها چه تکنولوژی یی میخاد ... اصا یکی طراحی کن بینیم !
هزینه های اقتصادی روهم که کلا بیخیال شدی ...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
هلیکوپتر کبرا ...
0922789[1].jpg
airliners.com

این گاتلینگا منو کشته !
خداحافظ

نمایه کاربر
اماتور

سپاس: 2151

تماس:

پست توسط اماتور »

مرتضی خودتو به اون راه نزن

به نظرت این ناوگان و نیروی هوایی ایران چیکار میتونه بکنه جلوی نیروی دریایی و هوایی امریکا ؟

خب بگیم همین ناو ایرانی یا نیروی هوایی ایران اصلا اونم تکنولوژی پیشرفته داشته باشه

خب به نظرت بازم به گرد نیروی دریایی و هوایی امریکا میرسه به نظرت؟ خب نظرت چیکار میتونه بکنه ؟

هیچی

نمایه کاربر
mortezasadeghi

اماتور نوشته شده:مرتضی خودتو به اون راه نزن

به نظرت این ناوگان و نیروی هوایی ایران چیکار میتونه بکنه جلوی نیروی دریایی و هوایی امریکا ؟

خب بگیم همین ناو ایرانی یا نیروی هوایی ایران اصلا اونم تکنولوژی پیشرفته داشته باشه

خب به نظرت بازم به گرد نیروی دریایی و هوایی امریکا میرسه به نظرت؟ خب نظرت چیکار میتونه بکنه ؟

هیچی
من خودمو به اون راه نمیزنم ... هیچ وقت هم نگفتم ارتش ایران میتونه کاری جلوی ارتش آمریکا بکنه ... یه بچه 2 سالم میفهمه اگه الان جنگ بین ایران و آمریکا بشه سر 2 روز ترکیدیم .. حرفی رو این نیست اگه به حرفام دقت کرده باشید من گفتم این کار درستی نیست که بی دلیل دوتا ارتشو بیای باهم مقایسه کنی که یکیشون حدود چهل پنجاه ساله پا گرفته یکی سابقه ی قرنی داره ! درست که نمیخونید حرفای آدمو ! مثــ اینه که انشای یه بچه ابتدایی رو با انشای یه نفر فوق دکترای ادبیات مقایسه کنی ... نمیشه که عزیز من ! صد دفه گفتم قبل از انقلاب صنعتی اروپاییا سوسکم نبودن ! خب پیشرفت زمان میخاد ...در ضمن ایران الان کاملا میتونه تنگه هرمز رو ببنده اگه تحریمها بیشتر شد ... ! به گمانم همین آمریکا و ابر قدرتا تحریممون کردن ! الان اگه تکنولوژیشم باشه برای ایران از نظر اقتصادی بصرفه نیست که حتی از رو تامکت کپی بزنه حالا شما انتظار دارید ناو هاش مث آمریکا باشه ؟ ... انصافه ؟؟؟؟
خداحافظ

نمایه کاربر
اماتور

تماس:

پست توسط اماتور »

من خودمو به اون راه نمیزنم ... هیچ وقت هم نگفتم ارتش ایران میتونه کاری جلوی ارتش آمریکا بکنه ... یه بچه 2 سالم میفهمه اگه الان جنگ بین ایران و آمریکا بشه سر 2 روز ترکیدیم .. حرفی رو این نیست اگه به حرفام دقت کرده باشید من گفتم این کار درستی نیست که بی دلیل دوتا ارتشو بیای باهم مقایسه کنی که یکیشون حدود چهل پنجاه ساله پا گرفته یکی سابقه ی قرنی داره ! درست که نمیخونید حرفای آدمو ! مثــ اینه که انشای یه بچه ابتدایی رو با انشای یه نفر فوق دکترای ادبیات مقایسه کنی ... نمیشه که عزیز من ! صد دفه گفتم قبل از انقلاب صنعتی اروپاییا سوسکم نبودن ! خب پیشرفت زمان میخاد ... به گمانم همین آمریکا و ابر قدرتا تحریممون کردن ! الان اگه تکنولوژیشم باشه برای ایران از نظر اقتصادی بصرفه نیست که حتی از رو تامکت کپی بزنه حالا شما انتظار دارید ناو هاش مث آمریکا باشه ؟ ... انصافه ؟؟؟؟
ما یه چیز کلی میگیم.
اگه الان جنگ بین ایران و آمریکا بشه سر 2 روز ترکیدیم
smile055 عزیزم به روز نمیکشه smile055

نمایه کاربر
mortezasadeghi

اماتور نوشته شده:
من خودمو به اون راه نمیزنم ... هیچ وقت هم نگفتم ارتش ایران میتونه کاری جلوی ارتش آمریکا بکنه ... یه بچه 2 سالم میفهمه اگه الان جنگ بین ایران و آمریکا بشه سر 2 روز ترکیدیم .. حرفی رو این نیست اگه به حرفام دقت کرده باشید من گفتم این کار درستی نیست که بی دلیل دوتا ارتشو بیای باهم مقایسه کنی که یکیشون حدود چهل پنجاه ساله پا گرفته یکی سابقه ی قرنی داره ! درست که نمیخونید حرفای آدمو ! مثــ اینه که انشای یه بچه ابتدایی رو با انشای یه نفر فوق دکترای ادبیات مقایسه کنی ... نمیشه که عزیز من ! صد دفه گفتم قبل از انقلاب صنعتی اروپاییا سوسکم نبودن ! خب پیشرفت زمان میخاد ... به گمانم همین آمریکا و ابر قدرتا تحریممون کردن ! الان اگه تکنولوژیشم باشه برای ایران از نظر اقتصادی بصرفه نیست که حتی از رو تامکت کپی بزنه حالا شما انتظار دارید ناو هاش مث آمریکا باشه ؟ ... انصافه ؟؟؟؟
ما یه چیز کلی میگیم.
اگه الان جنگ بین ایران و آمریکا بشه سر 2 روز ترکیدیم
smile055 عزیزم به روز نمیکشه smile055
چه چیز کلی ؟؟؟ اینکه فقط مسخره میکنید؟ این تکنولوژیها سابقه طراحی و اقتصاد خفن میخاد ! بسته پیشنهادی آمریکا بجای انرژی هسته ای " وسایل کمکی هواپیما " بود .... وسایل کمکی وقتی تو ذهن خود آمریکایی ها توان برابری با انرژی هسته ای ابتدایی رو داره اونوقت به همین راحتی کمبود تکنولوژی ناو و ساخت هواپیما به باد مسخره میگیرید ؟ بحثای نظامی که کلی گویی حالیش نیست ... دقیقا بحث همون انشای بچه اول ابتداییه ... نمیشه که مسخرش کنی ...
اگه بحث هسته ای نیاد وسط [ که میاد ] به 2 روز میکشه فکــ کنم ...
خداحافظ

نمایه کاربر
اماتور

تماس:

پست توسط اماتور »

نه نمیکشه

تو همون سوت اول بازی ترتیبمونو میدن smile055

بیخیال عکس بذار

نمایه کاربر
mortezasadeghi

اماتور نوشته شده:نه نمیکشه

بیخیال عکس بذار
به همین راحتیا اگه بود ایران RQ170 - با اینکه استیلت بود- رو سر سوت اول نمیشوند زمین ! سالم و بدون انفجار از قبل تنظیم شده !
خداحافظ

نمایه کاربر
اماتور

تماس:

پست توسط اماتور »

mortezasadeghi نوشته شده:

بیخیال عکس بذار
به همین راحتیا اگه بود ایران RQ170 - با اینکه استیلت بود- رو سر سوت اول نمیشوند زمین ! سالم و بدون انفجار !
بابا بیخیال

باشه ایران فوق پیشرفته - ایران مول - ایران پروردگار علم دانش - ایران بمب علم - ایران نانومتری

عکس بذار

نمایه کاربر
mortezasadeghi

اماتور نوشته شده:
mortezasadeghi نوشته شده:

بیخیال عکس بذار
به همین راحتیا اگه بود ایران RQ170 - با اینکه استیلت بود- رو سر سوت اول نمیشوند زمین ! سالم و بدون انفجار !
بابا بیخیال

باشه ایران فوق پیشرفته - ایران مول - ایران پروردگار علم دانش - ایران بمب علم - ایران نانومتری

عکس بذار
بابا خب حقیقته نمیخاید حقیقتو قبول کنید ! کسی نگفت ایران فوق پیشرفته ! شما فکر میکنید مثلا تو فکر من ایران یه کشور کاملا رو به پیشرفت بدون هیچ عیب و خطاییه فقطم دوس دارم تعریفشو بشنوم چشمام رو هم روی عیبهاش بستم ! ولی حرف من چیز دیگریست ...
بنده کلا کنه تشریف دارم smile039
باشه بیخیال smile039
خداحافظ

نمایه کاربر
m77m

سپاس: 78

پست توسط m77m »

ارتش ایران برای دفاع طرحی شده نه برای هجوم قطعا ارتش ایران برای هجوم بسیار ضعیف اما نکته مهم اینکه ارتش ایران برای دفاع طراحی شده.آمریکا باوجود قدرت نظامی فراوان(خیلی قویه یه جورایی میتونه با کل جهان مقابله کنه:به عنوان مثال برابر کل ارتش های جهان ناوهواپیمابر داره)از حمله به ایران ترس داره چرا؟
1:جوانان جان بر کف.
2:آمریکا هرچه قدر توی ارتش دریایی قوی باشه نمیتونه تو تنگه هرمز حریف ایران بشه ایران خیلی راحت مین گذاری میکنه هیچی نمیتونه رد بشه حتی آمریکا.
در زمینه نظامی هم ارتش ایران در حد ارتش فرانسه از این قبیل کشورهاست.سپاه ایران یکی از مدرن ترین لشکرهای دنیاست(ارتش نه)برای همین آمرکا خطر حمله به کشوری مثل فرانسرو قبول نمیکنه.
در زمینه هوایی جنگنده ها ایران از نظر جنگنده ها که کلا نابود میشه اما از نظر موشکی نگرانی برای آمریکا دارهوموشک های کوتاه برد ایران از نظر سطح موشکی فوق العاده بالا هستند.
برای همین هیچکدوم نمیتونن به هم بحملن.
دلا خو کن به تنهایی که از تنها بلا خیزد سعادت آن کسی دارد که از تنها بپرهیزد
درد عشقی کشیده‌ام که مپرس زهر هجری کشیده‌ام که مپرس

ارسال پست