ماشين زمان كي ساخته مي شود؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
mahboobeh

محل اقامت: رامسر

سپاس: 381

تماس:

Re: ماشين زمان كي عملا ساخته مي شود?

پست توسط mahboobeh »

paulhenry نوشته شده:اصولا هردوشون غلط میزنن!!:دی
چرا غلللللللط؟!؟!؟!؟!
ماشی زمان شاید احتمالش کم باشه اما غلط نیست!

نمایه کاربر
الیسا

سپاس: 22

تماس:

پست توسط الیسا »

ramsar-mahboobeh نوشته شده:
paulhenry نوشته شده:اصولا هردوشون غلط میزنن!!:دی
چرا غلللللللط؟!؟!؟!؟!
ماشی زمان شاید احتمالش کم باشه اما غلط نیست!
تا بهش نرسیم نمیشه گفت غلطه یا درست!
---the night will rise&---

نمایه کاربر
quasar

سپاس: 44

پست توسط quasar »

به نظر من حتی اگر ماشین زمان هم ساخته شود سیاست کشور سازنده اش(خصوصا اگه آمریکا یا یه کشور مثل اون باشه) اجازه نمی ده که این خبر پخش بشه و از اون به نفع خودش استفاده میکنه. ازکجا معلوم شاید همین الان ماشین زمان داره ساخته میشه!
بشر بخشی از یک کل است،کلی که ما آن را کائنات می نامیم.بشر بخشی محدود شده در زمان و فضا است.

" آلبرت انیشتین"

golbahar

سپاس: 3

پست توسط golbahar »

سلام من عاشق مبحث زمان خصوصا سفردر زمان هستم.اینکه میگین ماشین زمان دقیقا منظور چیه؟دانشمندان میگن که سفردر زمان نهازطریق یه ماشین که ازطریق یه راهی مثه کرم چاله ها ویا سیاه چاله ها میشه در زمان سفرکرد.من میگم همه چی ممکنه یه روزی پرواز در ذهن انسان محال وغیرممکن بود مردم کسایی رو که حرف از پرواز میزدنو دیوانه خطاب میکردن اماامروز چی ما کجاییم امروز بشر نه تنها سیطره اسمون ابی بالا سرشو تحت تسلط در اورده که به بیرون ازاون یعنی فضا هم راه پیدا کرده پس غیر ممکن نیست البته ازمایشات جدیدی که به عمل اومده برای نظریه سفردر زمان چندان خوشایند نیست اما من امیدوارم که یه روزی بشه رویای سفر درزمکان که اگه بشه بزرگترین دستاورد بشر تحقق پیدا کنه ودیگه تنسانی نگه کاش میشد به گذشته برگردم که فلان کارو کنم یا که به اینده برمو عاقبت کارمو ببینم.امیدروااااااااارم یه روزی این اتفاق بیفته. smile015

نمایه کاربر
MetaZehn

سپاس: 112

پست توسط MetaZehn »

golbahar نوشته شده:سلام من عاشق مبحث زمان خصوصا سفردر زمان هستم.اینکه میگین ماشین زمان دقیقا منظور چیه؟دانشمندان میگن که سفردر زمان نهازطریق یه ماشین که ازطریق یه راهی مثه کرم چاله ها ویا سیاه چاله ها میشه در زمان سفرکرد.من میگم همه چی ممکنه یه روزی پرواز در ذهن انسان محال وغیرممکن بود مردم کسایی رو که حرف از پرواز میزدنو دیوانه خطاب میکردن اماامروز چی ما کجاییم امروز بشر نه تنها سیطره اسمون ابی بالا سرشو تحت تسلط در اورده که به بیرون ازاون یعنی فضا هم راه پیدا کرده پس غیر ممکن نیست البته ازمایشات جدیدی که به عمل اومده برای نظریه سفردر زمان چندان خوشایند نیست اما من امیدوارم که یه روزی بشه رویای سفر درزمکان که اگه بشه بزرگترین دستاورد بشر تحقق پیدا کنه ودیگه تنسانی نگه کاش میشد به گذشته برگردم که فلان کارو کنم یا که به اینده برمو عاقبت کارمو ببینم.امیدروااااااااارم یه روزی این اتفاق بیفته. smile015
حرف شما درست ولی الان پرواز کردن در مفاهیم ذهنی امری غیر ممکن است پس چون زمان، یک مفهوم ذهنی است که ما برای تغییر در جهان مادی و برای مدل کردن تغییر در ماده ایجاد کرده ایم پس سفر در آن غیر ممکن است.
ما در ذهن خود در زمان سفر میکنیم ولی این یک امر ذهنی است. به خاطرات میرویم و برای آینده رویا پردازی میکنیم.

نمایه کاربر
koorosh1

محل اقامت: تهران

سپاس: 35

پست توسط koorosh1 »

MetaZehn نوشته شده:
golbahar نوشته شده:سلام من عاشق مبحث زمان خصوصا سفردر زمان هستم.اینکه میگین ماشین زمان دقیقا منظور چیه؟دانشمندان میگن که سفردر زمان نهازطریق یه ماشین که ازطریق یه راهی مثه کرم چاله ها ویا سیاه چاله ها میشه در زمان سفرکرد.من میگم همه چی ممکنه یه روزی پرواز در ذهن انسان محال وغیرممکن بود مردم کسایی رو که حرف از پرواز میزدنو دیوانه خطاب میکردن اماامروز چی ما کجاییم امروز بشر نه تنها سیطره اسمون ابی بالا سرشو تحت تسلط در اورده که به بیرون ازاون یعنی فضا هم راه پیدا کرده پس غیر ممکن نیست البته ازمایشات جدیدی که به عمل اومده برای نظریه سفردر زمان چندان خوشایند نیست اما من امیدوارم که یه روزی بشه رویای سفر درزمکان که اگه بشه بزرگترین دستاورد بشر تحقق پیدا کنه ودیگه تنسانی نگه کاش میشد به گذشته برگردم که فلان کارو کنم یا که به اینده برمو عاقبت کارمو ببینم.امیدروااااااااارم یه روزی این اتفاق بیفته. smile015
حرف شما درست ولی الان پرواز کردن در مفاهیم ذهنی امری غیر ممکن است پس چون زمان، یک مفهوم ذهنی است که ما برای تغییر در جهان مادی و برای مدل کردن تغییر در ماده ایجاد کرده ایم پس سفر در آن غیر ممکن است.
ما در ذهن خود در زمان سفر میکنیم ولی این یک امر ذهنی است. به خاطرات میرویم و برای آینده رویا پردازی میکنیم.

درسته. smile021
THE FIRST STEP FOR SUCCESS IS;
BELIEVING YOURSELF

golbahar

پست توسط golbahar »

اینکه همه چی در ذهن مامیگذره یعنی زمان موهومیه.امابه نطر من زمااان وجووود حقیقی داره یک خاصیت هستی ویک بعداز فضاست.قابل تغییر.پس فقط در ذهن نیست درسته ماگذر زمانو حس میکنیم اما ایستا بودن زمان برام مفهومی نداره.

golbahar

پست توسط golbahar »

راستی من به همه ی علاقه مندای زمان پیشنهاد میکنم حتما کتاب تاریخچه زمان استیون هاوکینگ رو بخوووووووووووونییییییید باتشکر smile072

نمایه کاربر
koorosh1

پست توسط koorosh1 »

golbahar نوشته شده:اینکه همه چی در ذهن مامیگذره یعنی زمان موهومیه.امابه نطر من زمااان وجووود حقیقی داره یک خاصیت هستی ویک بعداز فضاست.قابل تغییر.پس فقط در ذهن نیست درسته ماگذر زمانو حس میکنیم اما ایستا بودن زمان برام مفهومی نداره.
golbahar نوشته شده:راستی من به همه ی علاقه مندای زمان پیشنهاد میکنم حتما کتاب تاریخچه زمان استیون هاوکینگ رو بخوووووووووووونییییییید باتشکر smile072

بیشتر از صدسال است که بشر مسئله ی سفر در زمانو دریافته و از اون زمان تا امروز که تکنولوژی در هر زمینه ای مانند سرعت نور داره پیشرفت میکنه اما هنوز اندک اطلاعاتی در مورد این زمینه و بحث جذاب که چگونه میشود ماشین زمان را ساخت و در زمان سفر کرد را بشر به دست نیاوارده است. هر وقت کسی تونست در زمان سفر کنه ما هم حرف شما رو باور میکنیم.
BELIEVING YOURSELF

نمایه کاربر
MetaZehn

سپاس: 112

پست توسط MetaZehn »

golbahar نوشته شده:راستی من به همه ی علاقه مندای زمان پیشنهاد میکنم حتما کتاب تاریخچه زمان استیون هاوکینگ رو بخوووووووووووونییییییید باتشکر smile072
لطفاً این کتاب را پیشنها نکنید زیرا یک کتاب علمی نیست بلکه یک کتاب علمی تخیلی است، پر است از نظریه هایی که بی اساس و بر پایه توهمات یک فرد بیمار (استیون هاوکینگ) نگارش شده.
استیون هاوکینگ مدت زیادی بیمار بوده و از دایره علم خارج شده است. فقط برای احنرام به وی گوشه هایی از نظریات وی را که بیشتر با علم سازگاری دارد انتشار داده اند.
برای فهم زمان شما باید فلسفه علم را مطالعه نمایید زیرا شناخت و وجود زمان یک موضوع فلسفی است.

golbahar

پست توسط golbahar »

شما کسیو که هم اکنوون جایگاه نیوتون رو داره اینطوری مورد خطاب قرار میدید ایشون جسم بیماری دارن اما ذهن بیماری ندارن اگه این کتابو خونده باشید حتما میدونید کتابی که اینطوری راجع بش صحبت میکنیدپرفروشترین کتابیه که اسمش تو کتاب رکوردهای گینس ثبت شده.گیریم که کتاب تخیلیم باشه همه چیز از همین تخیله که شروع میشه.

نمایه کاربر
اماتور

سپاس: 2151

تماس:

پست توسط اماتور »

نباید عجله کرد حالا فعلا فعلا در حد تئوری ولی یه روزی عملی هم میشه در حد ارور

همونطور که به موقش ماشینی ساخته شد که سرعتش به صوت رسید ( حتی فراترش ), همونطورم به موقش چیزی ساخته میشه که

بالاخره ادم بتونه باهاش به نوعی تو زمان سفر کنه.

حالا عجله نکنید هرچیزی به موقش. هنوز علم ادمی به اونجاها نکشیده که بخواد کارش به ساخت ماشین زمان بکشه!

نمایه کاربر
koorosh1

پست توسط koorosh1 »

golbahar نوشته شده:شما کسیو که هم اکنوون جایگاه نیوتون رو داره اینطوری مورد خطاب قرار میدید ایشون جسم بیماری دارن اما ذهن بیماری ندارن اگه این کتابو خونده باشید حتما میدونید کتابی که اینطوری راجع بش صحبت میکنیدپرفروشترین کتابیه که اسمش تو کتاب رکوردهای گینس ثبت شده.گیریم که کتاب تخیلیم باشه همه چیز از همین تخیله که شروع میشه.
از تخیل. خیر. برای وجود یک تخیل درست باید پشتش یک اندیشه ی درست باشه. تو میتونی راجب یک چیز غلط تخیل کنی و مبنای علمیو بر اساس اون بسازی. قدرت تفکر اول باید قوی باشه تا بعد بتونی یک تخیل علمی و منطقی درست کنی. کتاب تخیلی بدون مبنا منطق و اندیشه مزخرف ترین کتاب است.
BELIEVING YOURSELF

نمایه کاربر
koorosh1

پست توسط koorosh1 »

اماتور نوشته شده:نباید عجله کرد حالا فعلا فعلا در حد تئوری ولی یه روزی عملی هم میشه در حد ارور

همونطور که به موقش ماشینی ساخته شد که سرعتش به صوت رسید ( حتی فراترش ), همونطورم به موقش چیزی ساخته میشه که

بالاخره ادم بتونه باهاش به نوعی تو زمان سفر کنه.

حالا عجله نکنید هرچیزی به موقش. هنوز علم ادمی به اونجاها نکشیده که بخواد کارش به ساخت ماشین زمان بکشه!
تا کی اماتور؟دیگه ادم حداقل انتظار داره توی این صد و چند سال بشر محدود اطلاعاتی را در مورد چگونگی سفر به زمان بدست اوارده باشه اما هر چقدر که بشر داره زور میزنه محدودتر از اون محدود هم گیرش نمیاد میدونی چرا؟ چون اصلا چنین چیزی وجود نداره. زمان یک مفهوم ذهنی است و ذهن بشر انرا ساخته. به همین اسونی. که البته MetaZehn هم در پست بالا اونو گفت.
BELIEVING YOURSELF

نمایه کاربر
mycolony

سپاس: 134

پست توسط mycolony »

smile024 من یکی که واقعا نمی دونم چون اگر بشه در زمان سفر کرد در کل دچار بی نظمی می شود همه چی درهم بر هم می شود
درون سینه هر آدمی یک خاورمیانه پنهان است.
پر از شر، شور، شراب، خدا، گناه، صلح، گُل، گلوله

ارسال پست