ماشين زمان كي ساخته مي شود؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

pr reza

Re: ماشين زمان كي عملا ساخته مي شود?

پست توسط pr reza »

خیلی خوب بود آیدین عزیز
حالا بزار توضیح بدم برای اینکه بتونی در زمان سفر کنی اینه که از حالت مادی الآنت خارج بشی تا بتونی گذرنامه یا پاسپورت به قول معروف بگیری خب حالا اگه پاسپورت را گرفتی پس تو از حالت ماده خارج و به حالت انرژی تبدیل شدی.اینو بدون دوست من که اگه بخوای در زمان سفر کنی یکی از راه هایی که داری اینه که وارد جهان موازی با جهان خودمون بشی.خب چه طور میشه وارد اون جهان شد؟
به شرط این حالت ماده خودتو از دست بدی چون اون جهان ماده نیست پس باید انرژی بشی.اینم بدون با گذر از هر جهان به جهانی با ابعاد بالاتر سفر می کنی مثلا الآن جهان ما دارای 3 بعد اساسی داره(دوستان عزیز مقاله ای چاپ شده که میگه جهان ما nبعد داره پس به اون اشاره نکنید چون اون nبعد براساس 3 بعد اساسی چیده میشن و یک قضیه پیچیده دارن)خب داشتم می گفتم جهان ما 3 بعد داره ولی اگه به جهان موازی بری اونوقته که می تونی پا به جهان 4 مختصه ای بذاری که یکی از اون مختصه ها زمانه و جهان ما داره در امتداد اون مختصه حرکت می کنه پس چون تو در جهان ما نیستی می تونی آینده جهان مارو ببینی ولی در هرحال دخلی در این جهان نمیتونی داشته باشی و درضمن گذشته راهم احتمالا بتونی فقط ببینی ولی من برای گذشته دلیل علمی کاملی ندارم ولی برای بقیه حرفام چرا.خب از طریق گرمچاله تو از بعد ماده خارج شده و به بعد دیگه ای تبدیل میشی که اون موقع عملا تو در جهان بعدی خواهی بود ولی بدون که برای بازگشت به زمان خودت فقط یک راه وجود داره و اون سفر در لایه های زمانیه.لایه های زمانی خودش یک نظریه خیلی خیلی پیچیده است ولی به کمک اون تو می تونی بری آینده را ببینی و برگردی.این یکی از راه های ممکن بود ولی اینم بدون که گذر از لایه های زمانی عملا غیر ممکنه ولی براساس این نظریه 1میلیاردیم درصد میشه احتمال داد که بتونی برگردی پس به جهان دوم نری که نمی تونی برگردی.راه های دیگه را هم توضیح خواهم داد در فرصت های بعدی.امیدوارم سیاوش عزیزهم جوابش را گرفته باشه.
راه دوم را هم به همه دوستان معرفی می کنم تا برید و درموردش مطالعه کنید و نظر بدید:انحنای دوبعدی فضا و زمان.(راهنمایی:در این راه باید به گرانش محض توجه کنید.)
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.

navidn2

سپاس: 2

تماس:

پست توسط navidn2 »

منبع شما جیه؟؟

نمایه کاربر
نسيم*7*

محل اقامت: آنلا

سپاس: 28

پست توسط نسيم*7* »

pr reza نوشته شده:خیلی خوب بود آیدین عزیز
حالا بزار توضیح بدم برای اینکه بتونی در زمان سفر کنی اینه که از حالت مادی الآنت خارج بشی تا بتونی گذرنامه یا پاسپورت به قول معروف بگیری خب حالا اگه پاسپورت را گرفتی پس تو از حالت ماده خارج و به حالت انرژی تبدیل شدی.اینو بدون دوست من که اگه بخوای در زمان سفر کنی یکی از راه هایی که داری اینه که وارد جهان موازی با جهان خودمون بشی.خب چه طور میشه وارد اون جهان شد؟
به شرط این حالت ماده خودتو از دست بدی چون اون جهان ماده نیست پس باید انرژی بشی.اینم بدون با گذر از هر جهان به جهانی با ابعاد بالاتر سفر می کنی مثلا الآن جهان ما دارای 3 بعد اساسی داره(دوستان عزیز مقاله ای چاپ شده که میگه جهان ما nبعد داره پس به اون اشاره نکنید چون اون nبعد براساس 3 بعد اساسی چیده میشن و یک قضیه پیچیده دارن)خب داشتم می گفتم جهان ما 3 بعد داره ولی اگه به جهان موازی بری اونوقته که می تونی پا به جهان 4 مختصه ای بذاری که یکی از اون مختصه ها زمانه و جهان ما داره در امتداد اون مختصه حرکت می کنه پس چون تو در جهان ما نیستی می تونی آینده جهان مارو ببینی ولی در هرحال دخلی در این جهان نمیتونی داشته باشی و درضمن گذشته راهم احتمالا بتونی فقط ببینی ولی من برای گذشته دلیل علمی کاملی ندارم ولی برای بقیه حرفام چرا.خب از طریق گرمچاله تو از بعد ماده خارج شده و به بعد دیگه ای تبدیل میشی که اون موقع عملا تو در جهان بعدی خواهی بود ولی بدون که برای بازگشت به زمان خودت فقط یک راه وجود داره و اون سفر در لایه های زمانیه.لایه های زمانی خودش یک نظریه خیلی خیلی پیچیده است ولی به کمک اون تو می تونی بری آینده را ببینی و برگردی.این یکی از راه های ممکن بود ولی اینم بدون که گذر از لایه های زمانی عملا غیر ممکنه ولی براساس این نظریه 1میلیاردیم درصد میشه احتمال داد که بتونی برگردی پس به جهان دوم نری که نمی تونی برگردی.راه های دیگه را هم توضیح خواهم داد در فرصت های بعدی.امیدوارم سیاوش عزیزهم جوابش را گرفته باشه.
راه دوم را هم به همه دوستان معرفی می کنم تا برید و درموردش مطالعه کنید و نظر بدید:انحنای دوبعدی فضا و زمان.(راهنمایی:در این راه باید به گرانش محض توجه کنید.)
چند سال پیش.سال اول دانشگاه دقیقا نظر منم همین بود.ولی متاسفانه ادامه اش ندادم.بحث جالبیه.
ولی کلا مطمئنم که بالا خره راهی وجود داره.
اون عکس رو از فیلم چارلی چاپلین گرفته بودن رو دیدی؟همونی که مث اینکه گوشی دستش گرفته؟
"هر چه كمتر شود فروغ حيات،رنج را جانگداز تر بيني"
"سوي مغرب چو رو كند خورشيد،سايه ها را درازتر بيني"
"رهي معيري"

نمایه کاربر
الیسا

سپاس: 22

تماس:

پست توسط الیسا »

نسيم*7* نوشته شده:
pr reza نوشته شده:خیلی خوب بود آیدین عزیز
چند سال پیش.سال اول دانشگاه دقیقا نظر منم همین بود.ولی متاسفانه ادامه اش ندادم.بحث جالبیه.
ولی کلا مطمئنم که بالا خره راهی وجود داره.
اون عکس رو از فیلم چارلی چاپلین گرفته بودن رو دیدی؟همونی که مث اینکه گوشی دستش گرفته؟
منم موافقم.اون عکس جدا شاخ آدمو در میاره!
---the night will rise&---

pr reza

پست توسط pr reza »

سلام به دوستان عزیز
اگه میشه اون عکس را در این صفحه آپلود کنید تا یک نظری بدیم.دوستان خوبم من یک نظری دارم با اینکه اون عکس را ندیدم ولی میگم ساختگیه پس اگه میشه محبتی کنید و اون عکس را نشون بدید تا بررسی کنیم.

نمایه کاربر
BLUE

سپاس: 49

پست توسط BLUE »

كتاب طبيعت با نمادهای رياضی نوشته شده است.
Galileo Galilei

pr reza

پست توسط pr reza »

سلام به دوستان خوبم
متشکر که عکس هارو گذاشتید.دیدم کاملا مشخصه ساختگیه میگید نه؟
ببینید اگه اون شخص واقعا به گذشته رفته باشه پس عملا داره در زمانی که گوشی همراه اختراع نشده با موبایل حرف میزنه.
توجه داشته باشید اگه اینطوری باشه پس خطوط مخابرات مخصوص تلفن همراه هم در اون موقع نبوده یا به عبارتی سیمکارت اون آقا یا خانم برای مخابرات اون زمان تعریف نشده بوده در نتیجه نمی تونسته با تلفن همراه صحبت کنه.
درضمن اگر هم اون شخص واقعا به گذشته رفته پس باز هم می تونه در نتیجه یکبار دیگه برمی گشت و اینبار از جلوی دوربین رد نمیشد تا ازش عکس گرفته بشه.پس این عکس یک مونتاژ حرفه ایه.
این دلایل علمی حالا بازم بررسی می کنم و نتیجه های بعدی را بهتون میگم.

نمایه کاربر
Aidin80

محل اقامت: تهران

سپاس: 1

پست توسط Aidin80 »

pr reza نوشته شده:سلام به دوستان خوبم
متشکر که عکس هارو گذاشتید.دیدم کاملا مشخصه ساختگیه میگید نه؟
ببینید اگه اون شخص واقعا به گذشته رفته باشه پس عملا داره در زمانی که گوشی همراه اختراع نشده با موبایل حرف میزنه.
توجه داشته باشید اگه اینطوری باشه پس خطوط مخابرات مخصوص تلفن همراه هم در اون موقع نبوده یا به عبارتی سیمکارت اون آقا یا خانم برای مخابرات اون زمان تعریف نشده بوده در نتیجه نمی تونسته با تلفن همراه صحبت کنه.
درضمن اگر هم اون شخص واقعا به گذشته رفته پس باز هم می تونه در نتیجه یکبار دیگه برمی گشت و اینبار از جلوی دوربین رد نمیشد تا ازش عکس گرفته بشه.پس این عکس یک مونتاژ حرفه ایه.
این دلایل علمی حالا بازم بررسی می کنم و نتیجه های بعدی را بهتون میگم.
فكر كنم ساختگيه.
We are all dead men walking.

نمایه کاربر
kaster.momo

پست توسط kaster.momo »

سلام به همگی راستش این بابا یا گوششو میخارونده یا باهاش بازی میکرده چیزه عجیبی نیست
آریو برزن، ژنرال بزرگ تاریخ ایران
آریو برزن یکی از سرداران بزرگ تاریخ ایران است که در برابر یورش اسکندر مقدونی به ایران زمین، دلیرانه از سرزمین خود پاسداری کرد و در این راه جان باخت و حماسه (دربندپارس) را از خود در تاریخ به یادگار گذاشت
تندیس این سردار ایرانی در ورودی شهر باشت در استان کهکیلویه و بویراحمد، نصب شده است.

***يه روز خوب مياد***

astronomyscience

پست توسط astronomyscience »

ماشین زمان که ساختنی نیست. مثلا گفتن آگه بری تو یک سیاهچاله چرخشی به گذشته پرتاب میشی ( البته ممکنه به یک جهان دیگه پرتاب شی)اینکه یک دستگاهی ساخته بشه که ما رو به گذشته یا آینده ببره به نظر من امکان پذیر نیست. smile031

نمایه کاربر
Veria70

محل اقامت: روی شعاع شرودینگر سیاهچاله

تماس:

پست توسط Veria70 »

امروز داخل انجمن دیدم که یک گروه استرالیایی برای اولین بار البته فکر کنم بعد آمریکا توانستن یک فوتون رو جابه جا کنن یعنی همون تلپورت کردن و جای امید هست که بشه ماده و جرم بیش از فوتون رو جابه جا کرد به نظر من این کار کم خطر تر از استفاده از کرم چاله ها و سیاهچاله هاست چون اگه دروازه ی خروجی بسته بشه باید بای بای کنیم با زندگی البته من هم خودم سال هاست تحقیق میکنم در این باره من خودم حاضرم جفتش رو امتحان کنم smile017
آخرین ویرایش توسط aalireza جمعه ۱۳۹۰/۴/۱۷ - ۱۷:۰۱, ویرایش شده کلا 1 بار
دلیل: پینگلیش‌نویسی

نمایه کاربر
mahboobeh

محل اقامت: رامسر

سپاس: 381

تماس:

پست توسط mahboobeh »

astronomyscience نوشته شده:ماشین زمان که ساختنی نیست. مثلا گفتن آگه بری تو یک سیاهچاله چرخشی به گذشته پرتاب میشی ( البته ممکنه به یک جهان دیگه پرتاب شی)اینکه یک دستگاهی ساخته بشه که ما رو به گذشته یا آینده ببره به نظر من امکان پذیر نیست. smile031
ولی احتمال گذر در زمان با ماشین زمان خیلی بیشتر از سیاهچالست!

نمایه کاربر
paulhenry

سپاس: 5

تماس:

پست توسط paulhenry »

اصولا هیچ کدوم اثبات نشدن
توازن سر انجام جهان ، و هر آنچه درون آن است

نمایه کاربر
mahboobeh

محل اقامت: رامسر

سپاس: 381