انسان چند بار زندگي كرده است?ايا ما قبلا در بعد ديگري نبوده

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
Aidin80

محل اقامت: تهران

سپاس: 1

انسان چند بار زندگي كرده است?ايا ما قبلا در بعد ديگري نبوده

پست توسط Aidin80 »

سلام بر همگي.من تازه واردم و وقتي تالارو گشتم ديدم همه ي مباحث قبلا پاسخ داده شدن و شايد اين هم تكراري باشد اما بعضي وقت ها يا فكر ميكنم اين من نيستم و يا اينكه قبلا اين وضعيت رو تجربه كردم.كه البته حالت دوم مشتركه حالا مي خوام بدونم من نوعي تا به حال چند بار زندگي كرده ام.ايا اين ربطي به دنيا هاي موازي نداره.لطفا انگ ديوانگي به من نزنيد.
We are all dead men walking.

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

Re: انسان چند بار زندگي كرده است?ايا ما قبلا در بعد ديگري نبوده

پست توسط mamy72 »

همين يك بارش رو هم مونديم دوباره زندگي كنيم كه چي بشه ... smile001

user8604

سپاس: 877

پست توسط user8604 »

Aidin80 نوشته شده:سلام بر همگي.من تازه واردم و وقتي تالارو گشتم ديدم همه ي مباحث قبلا پاسخ داده شدن و شايد اين هم تكراري باشد اما بعضي وقت ها يا فكر ميكنم اين من نيستم و يا اينكه قبلا اين وضعيت رو تجربه كردم.كه البته حالت دوم مشتركه حالا مي خوام بدونم من نوعي تا به حال چند بار زندگي كرده ام.ايا اين ربطي به دنيا هاي موازي نداره.لطفا انگ ديوانگي به من نزنيد.
روانی.

نمایه کاربر
mahboobeh

محل اقامت: رامسر

سپاس: 381

تماس:

پست توسط mahboobeh »

Aidin80 نوشته شده:سلام بر همگي.من تازه واردم و وقتي تالارو گشتم ديدم همه ي مباحث قبلا پاسخ داده شدن و شايد اين هم تكراري باشد اما بعضي وقت ها يا فكر ميكنم اين من نيستم و يا اينكه قبلا اين وضعيت رو تجربه كردم.كه البته حالت دوم مشتركه حالا مي خوام بدونم من نوعي تا به حال چند بار زندگي كرده ام.ايا اين ربطي به دنيا هاي موازي نداره.لطفا انگ ديوانگي به من نزنيد.
smile058

نمایه کاربر
Aidin80

محل اقامت: تهران

پست توسط Aidin80 »

خب بازم سلام ديگه ميدونم همه ميگن من ديوانه ام.همين امروز يكي پرسيدم گفت چه ربطي داره يعني چي كه ما قبلا زندگي كرده ايم.تا به حال شده تو خيابون راه بريد و يه تصادف بشه و شما بگين كه ا من اين صحنه رو قبلا ديدم .مشكل من اثبات اين پديده است.همه ميگن روياي صادقه شما چي ميگين?
We are all dead men walking.

user8604

سپاس: 877

پست توسط user8604 »

Aidin80 نوشته شده:همه ميگن روياي صادقه شما چي ميگين?
توهمات یک دیوانه.

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

پست توسط mamy72 »

ادي بخواي نخواي افراد زيادي در دنيا به تناسخ اعتقاد دارن

نمایه کاربر
شلغم الدین

سپاس: 111

تماس:

پست توسط شلغم الدین »

Aidin80 نوشته شده:خب بازم سلام ديگه ميدونم همه ميگن من ديوانه ام.همين امروز يكي پرسيدم گفت چه ربطي داره يعني چي كه ما قبلا زندگي كرده ايم.تا به حال شده تو خيابون راه بريد و يه تصادف بشه و شما بگين كه ا من اين صحنه رو قبلا ديدم .مشكل من اثبات اين پديده است.همه ميگن روياي صادقه شما چي ميگين?
یکم دیگه ادامه بدی، علیرضا می آد لینک "شبه علم" رو برات کپی می کنه! پس خودت برو توی ویکیپدیا دریابش...
«موآیِ» قبیله‌ی بغلی در تلفظ «ر» مشکل دارد
املت نامه

«صلام بر تو باد. من سه‌شنبه به رم خواهم آمد تا به حضور پاپ شرفیاب شوم...» امضاء: مسیح مصلوب
نیچه

نمایه کاربر
mahboobeh

محل اقامت: رامسر

سپاس: 381

تماس:

پست توسط mahboobeh »

در مورد تصادف ها که اکثر شبیه همن...دیگه اونقدر تنوع نداره که حالا بخاطر شباهتش اینا رو بگی
........
ولی این حرفتو تو یه فیلمم شنیده بودم که یارو گفت که مثلا این دنیا خیلی آشناست شاید انسان قبلا در قالب حیوان! زندگی می کردن و بعد شدن انسان که به نظرم یکم مسخرست
........
اما رویای صادقه یا ذهن گرایی هست...

نمایه کاربر
sonya

محل اقامت: ستار خان لار یورده

تماس:

پست توسط sonya »

منم شنیدم که ما یه بار این زندگی رو که الان میکنیم قبلا کردیم و ما وقتی یه صحنه ای رو میبینیم که به نظر اشنا ست دلیلش همینه.
بازم تاکید میکنم که فقط شنیدم.ولی تا دلیل علمی ندونم باور نمیکنم. smile072 smile001
تا هستم ای رفیق ندانی که کیستم روزی سراغ وقت من ایی که نیستم
...................................................................................................................

چهار چیز است که نمی توان آنها را برگرداند:

1- حرف پس از گفتن .

2- زمان پس از گذشتن .

3 - سنگ پس از رها شدن .

4- موقعیت پس از پایان یافتن

arash_kia

سپاس: 36

پست توسط arash_kia »

انسان را نمیدانم، ولی زندگی را چرا . اونم یکی دوبار نه، بلکه چندین بار و در ابعاد گوناگون !!

نمایه کاربر
einstein313

سپاس: 91

پست توسط einstein313 »

نه بابا شما اصلا بهتره جهانهای موازی رو فراموش کنی
من که عقیده ای بهش ندارم smile057
ولی برای این سوال شما میتونید کتاب ( انرژی درمانی یاا شهاکار خلقت اثر حسن رهبر زاده ) رو بخونی ، خیلی از سوالات رو جواب میده و دو برابر سوال به همراه داره smile039
ببینید وقتی ما یه رویداد که اتفاق میافته رو فکر میکنیم دیدیم این برمیگرده به من غالب و با این روش میتونی اون رو بشناسی ( البته باید زیرکی به خرج بدی )
فرضا چیزی که در خواب برای فرد به وقوع میپیونده مربوط به فعالیتهای من غالب در اون زمانه که گاهی میبینی فرد تو نقطه a خابیده ولی من غالب تو نقطه b سفر میکنه و مطالب و چیزهایی رو در نقطه دیگری رو مشاهده ممیکنه و پس از اندک مدتی اون حقایق در زندگی اون و دیگران اتفاق میافته و.........
وفطی همچین خاصیتی در انسان دیده میشه میفهمیم که قدرت و نیرووهای خاص دیگری غیر از بعد مادی درونمون هست که عینا مثل جسم مادی دارای مشاهده هست و حتی اتفاقاطی که در آینده رخ میده رو به بعد مادی منتقل میکنه و در اختیارش میزاره که این ویژگی به نامهای متفاوتی در جوامع اومده که اکثر دانشمندا به نام فانتوم یا جسم دیگر.... و در ایران خودمونم به نام همزاد میشناسند .

ایم بگم بحثش واقعا پیچیده هست و باید فردی که تو این زمینه شناخت کاملی داره وارد بحث ببشه وگرنه من که نمیتونم بیشتر از این چیزی بگم
smile094 smile094
راستی اون نظر اومدن انسان به شکلهای حیوان و اجسام و..... نظریه بسیار مزحکیه و اصلا درست نیست . smile044
اللهم العن قاتلیک یا فاطمه الزهرا

اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ( علیه السلام ) ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ

اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً

اسلام به ذات خود ندارد عیبی .......... هر عیب که هست از مسلمانی ماست

نمایه کاربر
mohsenm2

سپاس: 2

تماس:

پست توسط mohsenm2 »

سلام دوست عزیز تا اونجا که من میدونم و شنیدم این یه نظریه مال ؟؟؟؟ سال پیشه فک کنم دوران افلاطون بوده که میگه :انسان وقتی از این دنیا میره جسمش از بین میره اما روحش در یه کالبد دیگه به این دنیا میاد اگه در زندگی قبلیش آدم درستکاری بوده در این دنیا زندگی راحت و خوبی داره و اگه نبوده برعکس واسه همینه که مثلا به یه محلی میریم که تا حالا نرفتیم ولی فک میکنیم یه بار دیگه اینجا اومدیم واسه اینه که روحمون تو یه کالبد دیگه به اینجا اومده . البته این نظریه یه نظریه چرنده که شاید آدمایه زمان خودش اونو پذیرفته باشن. البته اینو بگم واسه خودمم اتفاق افتاده که یه چیزیو که اولین بار دیدم واسم آشنا میاد . ولی مطمئنم دلیلش این نیست که آدم یه بار دیگه بعد مرگ به دنیا بیاد.
بگذارید و بگذرید , ببینید و دل نبندید, چشم بیاندازید و دل نبازید که دیر یا زود باید گذاشت و گذشت. مولا علی (ع)

نمایه کاربر
Parmenides

سپاس: 239

پست توسط Parmenides »

ذهن گهگاه حافظه ی کوتاه مدت را با حافظه ی بلند مدت قاطی میکند، شما صحنه ی x را میبینی، ذهن میبردش به حافظه ی بلند مدت (اشتباه می کند)، سپس شما صحنه های ثانیه های بعد را میبینی که بسیار شبیه صحنه ی x هستند، و چون صحنه ی x در حافظه ی بلند مدتت است، خیال میکنی صحنه های بعد از x را قبلا دیده ای.
No rational argument will have a rational effect on a man who does not want to adopt a rational attitude.

-Karl Popper-

نمایه کاربر
هواشناس

محل اقامت: شهر اولین ها

تماس:

پست توسط هواشناس »

گاهی اوقات ، از انسان بودن باید خجالت کشید / عکس زنی که بعد از تجاوز، چشمهایش را از حدقه بیرون آوردند، چون متجاوز را شناخته بود

منظورم از این پست این هست که انسان همون یک دفعه رو کافیه که به این دنیا اومده ، چون به خاطر قدرت ، شهوت و هوس و ... انسانیت به کلی از بین رفته ( مخصوصا در جامعه ایران ) و انسانیت به گند و کثافت کشیده شده و لازم نکرده دو بار وارد این دنیا بشیم ...

http://gomnamian.blogspot.com/2011/04/blog-post_29.html
تبریز - ۱۴ مرداد ۱۲۸۵ : مشروطه میکنیم و تمام ایران را گلستان خواهیم کرد ؛ آزادی از آذربایجان برای تمام ایران

تبریز - ۲۸ مرداد ۱۳۹۰ : قطعه خاکی در مرکز ایران بدهید ، در کویر ارومیه چیزی جز نمک برایمان نمانده است

http://tabrizweather.blogfa.com

ارسال پست