8 دايره و 8 كره ، 7 ميان دايره و 7 ميان كره در شكل توسعه يافته‌ي ستاره داوود ( 7 آسمانها )

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
MRT

نام: محمدرضا طباطبایی

محل اقامت: تبریز

سپاس: 95

تماس:

8 دايره و 8 كره ، 7 ميان دايره و 7 ميان كره در شكل توسعه يافته‌ي ستاره داوود ( 7 آسمانها )

پست توسط MRT »

توجه : در صورت بروز اشكال در مشاهده‌ي تصاوير و متن ، مي‌توانيد به آدرس زير مراجعه نماييد !
http://www.ki2100.com

در شكل توسعه يافته‌ي ستاره داوود ، خطوط در نقاطي با هم تقاطع دارند كه اگر نقطه‌ي مركزي را در نظر بگيريم ، ميتوانيم هشت دايره از آن نقطه رسم كنيم ، يعني شكل زير :

تصویر

http://www.ki2100.com/dwf/mat/8circle/1.dwf

http://www.ki2100.com/pdf/mat/8circle/1.pdf

نرم‌افزارهاي مورد نياز
http://www.ki2100.com/pages/programs.htm

تعريف ديگري كه از يك نقطه در هندسه ميتوان داشت اين است كه ، نقطه به محل تلاقي دو يا چند خط گفته ميشود و يا اينكه ، نقطه وجه مشترك دو خط متقاطع است

تصویر

در شكل فوق هشت كره‌ي تو در تو به شعاع‌هاي دواير ( مدارهاي ) قبلي رسم شده است ، كه ميتوان هفت ميان كره ( پوسته ) و يك هسته را تجسم نمود . براي درك بهتر موضوع ، كره‌ها برش خورده‌اند . همانطور كه مي‌دانيم عدد هفت يك عدد ديني است ولي در مباحث بعدي نشان خواهيم داد كه مي‌توان با سيستم شمارش دوجيني ، مكعب ، ستاره داوود ، ستاره داوود توسعه يافته ( هندسه دوجيني ) و هفت آسمانها ، كليه‌ي ساختارهاي فيزيكي موجودات در عالم از اتم گرفته تا حجم فضايي خود كيهان را توجيه نمود ، يعني حد فاصلي مابين مكانيك كوانتوم و اختر فيزيك ( كل هستي و هر آنچه كه داخل آن است ) حتي نور ، زمان و .......

محمدرضا طباطبايي 1/8/86

http://www.ki2100.com

ساير مطالب ارايه شده

سيستم‌هاي شمارش اعداد : ( مبناي دوجيني ، دستگاه شمارش واقعي اعداد در هستي ميباشد )

مكعب يك بسته‌ي كامل از اعداد در مبناي دوازده‌تايي يا سيستم شمارش دوجيني است

ستاره‌ي داوود ، اختصار نماي ايزومتريك يك مكعب است

توسعه‌ي رسم هندسي ستاره‌ي داوود در صفحه و فضا ( خوشه‌ي آفرينش )

aliagha

محل اقامت: سیاره زمين

پست توسط aliagha »

جناب طباطبايي مطالبتان در مورد ستاره حضرت داوود بسيار جالب است من اينها را نمي دانستم اگر باز هم از ستاره حضرت داوود مطالب ديگري داريد بفرماييد تا ما هم از اطلاعات جالب شما استفاده كنيم
از زحماتتان ممنونم

نمایه کاربر
MRT

تماس:

پست توسط MRT »

aliagha نوشته شده:جناب طباطبايي مطالبتان در مورد ستاره حضرت داوود بسيار جالب است من اينها را نمي دانستم اگر باز هم از ستاره حضرت داوود مطالب ديگري داريد بفرماييد تا ما هم از اطلاعات جالب شما استفاده كنيم
از زحماتتان ممنونم
البته كه شما استاد بزرگوار من هستيد . چشم تا حد توانم هر مطلبي را كه دستگيرم شود ارايه خواهم كرد . منتهي اين ارايه مطالب كمي زمان بر خواهد بود و اميدوارم كه پيگير مطالبم باشيد .

نمایه کاربر
مهرداد پرويز

محل اقامت: تهران

سپاس: 5

تماس:

پست توسط مهرداد پرويز »

مطلب بسيار جالبي بود. اما براي من سوال است كه آيا پيشينيان خودشان از اين قضايا با خبر بوده اند يا نه ؟ منظورم اينست كه آيا مدرك مستندي دال بر اطلاع آنها از اين مطالب وجود دارد يا خير؟
مثلا در تاپيك ديگري به اين مطلب اشاره داشتيد كه ستاره داوود شكل ايزومتري مكعب( كعبه) است. به نظر بعيد مي رسد كه براي اشاره به كعبه از چنين نمادي استفاده كرده باشند چون به طور واضح تداعي كننده كعبه نيست . خود من تا زماني مطلب شما را نخوانده بودم اطلاعي از اين موضوع نداشتم.
بسیاری از اعتقادات ما همانند حکایت آفرینش کائنات است:"هیچکس حضور نداشت...هیچ کس شاهد هیچ چیز نبود...
با این حال عجیب است که همه می دانند چه وقایعی روی داد!!!"
(خوزه ساراماگو)

نمایه کاربر
MRT

تماس:

پاسخ

پست توسط MRT »

مهرداد پرويز نوشته شده:مطلب بسيار جالبي بود. اما براي من سوال است كه آيا پيشينيان خودشان از اين قضايا با خبر بوده اند يا نه ؟ منظورم اينست كه آيا مدرك مستندي دال بر اطلاع آنها از اين مطالب وجود دارد يا خير؟
مثلا در تاپيك ديگري به اين مطلب اشاره داشتيد كه ستاره داوود شكل ايزومتري مكعب( كعبه) است. به نظر بعيد مي رسد كه براي اشاره به كعبه از چنين نمادي استفاده كرده باشند چون به طور واضح تداعي كننده كعبه نيست . خود من تا زماني مطلب شما را نخوانده بودم اطلاعي از اين موضوع نداشتم.
در پاسخ به سوال شما دوست ارجمند بايد بگويم كه در طول تاريخ بشريت بسيار اتفاق افتاده است كه اقوام و تمدنهايي با تمامي يا مقدار نسبتا زيادي از اندوخته‌هاي علمي‌ خودشان يك جا نابود و منقرض شوند ، البته سرنخ‌هايي از خود بجا مي‌گذارند كه توسط باستان شناسان و ديگران يافت مي‌شود ، ولي سر در آوردن از اين سرنخ‌ها كار دشواري است ، منجمله اهرام مصر و .... كه در آينده در مورد آنها بحث خواهد شد ، لازم به توضيح است كه از بعضي تمدن‌ها مثل سرزمين اتلانتيس فقط افسانه و داستاني باقي‌مانده است تا جايي كه وجود يك چنين تمدن پيشرفته‌اي در گذشته دور مورد تردد بسياري از محققين قرار گرفته است ، بايد به اين نكته اشاره كنم كه بيشتر موضوعاتي كه من تا به حال ارايه كرده‌ام دست اول و نو بوده است و نمي‌توانيد در جاي ديگر مشابه و لنگه آن را بيابيد ، اين به اين معني است كه من اين مطالب را از منابع اينترنتي جمع‌آوري و نقل قول نمي‌كنم ، صد البته نمي‌خواهم خودم را تعريف و تمجيد كرده باشم و در مورد خودم تملق كنم و صرفا جهت اطلاع شما در مورد مطالب است كه مي‌گويم ، اگر هر شخصي نسبت به هر موضوعي علاقمند و كنجكاو باشد حتما به نتايجي ميرسد هر چند كه اين مطالب بي‌اهميت و به درد نخور جلوه كند ، براي اينكه اگر در گذشته اقوام و تمدنهايي نابود و منقرض شده‌اند دنيا و هستي كه سر جايش استوار است و علم مربوط به اين دنياست كه ما در آن موجوديت فيزيكي داريم . اطمينان كامل داشته باشيد كه اگر شما سعي و كوشش خود را بكنيد حتما به علومي به مراتب بهتر ، درست‌تر و جامع‌تر از گذشتگان دست خواهيد يافت . يعني با تحقيق و مطالعه حقيقت دست يافتني است ، براي اينكه علم و حقيقت معماي پيچيده و مجهول نيست و براي يافتن آن بايد راه كار درستي يافت كه در اين زمينه سعي خود را خواهيم كرد ، منظور من از ارايه اين مطالب در وب سايت هوپا بگونه‌اي هم فكري با ديگران است و سعي مي‌كنم كه متوجه شوم آيا تصورات و انديشه‌هايم درست بوده و براي ديگران قابل قبول و فهم است و يا اينكه نادرست و غير عقلاني بوده و صرفا يك نوع ذهنيت است ، كه شما هم مي‌توانيد مرا كمك كنيد تا انديشه‌هايم را محك زنم ، يعني نظريات شما براي من خيلي مهم خواهد بود و خوشحال مي‌شوم كه نظريات شما و ديگران را بدانم البته خدا را شكر كه تا اينجا خوب و مثبت پيشرفته ‌است وبايد منتظر آينده بود .

ارسال پست