جرا همیشه پیام های که می فرستیم بدون جواب قطعی کنار گداشته می شن؟ نظر شما چيه؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
TrueBlue

محل اقامت: تهران

سپاس: 1

تماس:

جرا همیشه پیام های که می فرستیم بدون جواب قطعی کنار گداشته می شن؟ نظر شما چيه؟

پست توسط TrueBlue »

می دونم اینجا جای این سوال نیست اما اول اینکه من نمی دونستم باید این سوال رو از کی بپرسم و دوم اینکه می خوام اینجا بپرسم که این موارد رو زیاد دیدم.
معمولا پست های بسیار خوبی فرستاده می شه و یه مدتی هم همه دنبال می کنن اما بعد از چند روزی دیگه هیچ کس اون موضوع رو پیگیری نمی کنه و بدون هیچ نتیجه گیری ای کنار گذاشته می شه
پیشنهاد بدین که باید چی کار کنیم؟
پيشنهاد من اينه كه کسی که یه سوال می پرسه در آخر بتونه بهترین جواب رو انتخاب کنه یا اگه در تاپیکی سوالی می شه جوابش داده شه و تاپیک بسته شه.
نظر شما چيه؟

Retin_69

سپاس: 10

پست توسط Retin_69 »

تاپيك بسته نبايد بشه .چون ممكنه جواب ها اشتباه باشه و به علاوه بايد به ديگران نيز فرصت نظر را داد.
كار جمع بندي جواب ها بر عهده ي خود صاحب تاپيك است معمولا جواب ها داده ميشه ولي بحث ها گسترده تر ميشه و به همين خاطر فكر مي كنيد جواب داده نشده است.
با تشكر
من از ريشه ي گياهان گوشتخوار مي آيم
ومغز من هنوز
لبريز از صداي وحشت پروانه ايست كه اورا
در دفتري به سنجاقي
مصلوب كرده بودند...

کمرنگ

TrueBlue

محل اقامت: تهران

سپاس: 1

تماس:

پست توسط TrueBlue »

خوي منم همينو مي گم .وقتي گسترده شد به امون خدا ولش نكنيم

سپيده 63

پست توسط سپيده 63 »

سلام....منم موافقم....مگه نبايد اينجا به همديگه كمك كنيم...ولي من ميتونم بگم بايد و شايد به خيلي از سوالات جواب داده نميشه

نمایه کاربر
hertkof

سپاس: 2

پست توسط hertkof »

اين به فرهنگ هوپاييان بر مي گرده..(يه وقت بهتون بر نخوره)
تصویر
ریاضی سابق
3hh.ir

سپيده 63

پست توسط سپيده 63 »

سلام....منم موافقم....مگه نبايد اينجا به همديگه كمك كنيم...ولي من ميتونم بگم بايد و شايد به خيلي از سوالات جواب داده نميشه

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

نام: محمد میرزایی

محل اقامت: تهران - شیراز

سپاس: 153

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

با سلام .

اينجا دور هم جمع شديم تا هر كس در حد معلوماتش به بقيه كمك كنه و هر كسي هم به اندازه ظرفيتش چيز ياد بگيره .

بر اين كه يه تاپيك بعد از يه مدت كنار گذاشته ميشه نمي توان خورده گرفت ،‌اما بسيار ديده شده كه تاپيك هايي بهد از حتي 1 سال مجددا آپ شدن و دوباره در صدر تاپيك هاي هوپا قرار گرفتن .

هر كس مختاره كه انتخاب كنه در چه تاپيكي پست بزاره .
نميشه كاربرا رو مجبور كرد تا در تاپيكي خاص پست بزارن ( در هيچ فرومي در دنيا چنين چيزي رايج نيست ) .

به هر حال اين به برپا كننده تاپيك بر مي گرده كه چه مقدار در اون زمينه اي كه تاپيك ايجاد كرده ، قدرت و معلومات داشته باشه و بتونه تاپيك رو آپ نگه داره .

با تشكر .

يا حق . . .

Retin_69

سپاس: 10

پست توسط Retin_69 »

سلام
صحبت هاي شما متين است و همين طور نظرات كاسمولوجيست عزيز.
معمولا قبل از اين كه بحث گسترده بشه جواب ها از سوي افراد آگاه داده مي شود ولي حتي در صورت لزوم باز هم مي توانيد بحث را به مسير خود باز گردانيد.
البته در مورد تاپيك ها و جواب ها كه بايد در نظر گرفت علايق متفاوت است .شايد من حتي تاپيكي مربوط به الكترونيك و برق را حتي باز هم نكنم و اين در صورتي است كه دوستان بسياري اين تاپيك ها را بهترين تاپيك ها بدانند. بيشتر بستگي به جو كلي تالار داره و نحوه ي ادامه دادن تاپيك از سوي صاحب تاپيك .
شما خود نيز مي بايست تلاش كنيد كه ديگران به سوي تاپيك بيايند و در آن شركت كنند . البته منكر كاستي ها نمي شوم .براي مثال بيشتر اعضاي هوپا را افراد 13ـ21 تشكيل مي دهند كه خود بيشتر علاقه مندند كه كسي به سوالاتشان پاسخ دهد تا اين كه به عنوان يك فرد مطلع مرجع پاسخ به ديگران بر اساس اطلاعات هر چند كم خود باشند و حتي مهمتر بعضي از سوالات كه جواب داده نمي شوند به اين خاطر است كه شايد واقعا كسي نداند و به علت آپ نشدن افراد مطلع هم از وجود اين تاپيك با اين سوالات اگاه نشوند.
بهه نظرم بايد يك گوشه ي سايت تاپيكي به عنوان پرسش و پاسخ قرار داد كه هيچ گاه حذف نشود يعني بايد پرسش و پاسخ هوپا توسط چند فرد اگاه همواره هدايت شود كه متاسفانه خود اعضا نيز خيلي همكاري نمي كنند.
با تشكر
من از ريشه ي گياهان گوشتخوار مي آيم
ومغز من هنوز
لبريز از صداي وحشت پروانه ايست كه اورا
در دفتري به سنجاقي
مصلوب كرده بودند...

کمرنگ

ارسال پست