جذب دانش آموزان نخبه در بنیاد نخبگان

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
COSMOLOGIST

نام: محمد میرزایی

محل اقامت: تهران - شیراز

سپاس: 153

تماس:

جذب دانش آموزان نخبه در بنیاد نخبگان

پست توسط COSMOLOGIST »

واحد مرکزی خبر: اشرف منظمی معاون سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان ایران از جذب دانش آموزان نخبه پس از فراغت از تحصیل در بنیاد نخبگان خبر داد.
وی گفت: این دانش آموزان پس از پایان تحصیلات و در صورت تمایل می توانند در بنیاد نخبگان فعالیت خود را ادامه دهند.
این مسئول با اشاره به اینکه وظیفه این سازمان شناسایی دانش آموزان مستعد کشور است افزود: مهمترین مشکل این سازمان کمبود فضای آموزشی است که سازمان آموزش و پرورش در این زمینه همکاری خوبی داشته است.
معاون سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان کشور همچنین همکاری بیشتر آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در اختصاص امکانات برای توسعه فعالیت های این سازمان و شناسایی دانش آموزان نخبه را خواستار شد.

منبع : جام جم آنلاين

نونوش

پست توسط نونوش »

من دانش آموز يكي از مراكز استعدادهاي درخشانم كه جزو برترين هاي پژوهش سراي استان خوزستان شدم اما بيش از هر چيز متوجه بي خيالي مسولين اجرايي اين مراكز بودم كه اصلا همكاري درستي در پيگيري طرح هاي دانش آموزا نداشتن
بارها به جاي تشويق توي ذوق بعضي دانش آموزايي مي زدن كه واقعا طرح هاي جالبي داشتن
اما فاجعه تر از اينا اطلاعات غلطي بود كه منتقل مي كردن
در نتيجه بيش تر از 1 سال اونجا نمونمدم و كمك گرفتن از مدرسه و افراد ديگه رو صد مرتبه بهتر مي دونم !!!!!!!!!!!

نونوش

پست توسط نونوش »

منظورم از بي خيالي مسولين اين مراكز
پژوهش سرا ها و كانون نخبگانه
مدرسه همكاري نسبتا بيش تري داره
شايد هم چون به استان خوزستان با وجود تاثير زيادي كه توي سرنوشت ايران داشته اهميت چنداني نمي دن اين جوريه
چون وقتي براي پژوهشم با تهران در تماس بودم همكاري خيلي خوبي داشتن و خيلي تشويق مي كردن
اما بارها شاهد اين بودم كه توي مدارس و پژوهش سرا ها اغلب مسولين بين طرح ها فرق مي ذاشتن و هر مسولي طرحي رو كه مورد علاقه ي خودش بود تاييد و قبول مي كرد و به راحتي دانش آموز ديگه اي رو نا اميد ميكرد
و به خاطر همين دانش آموزاي زيادي با طرح هاي عالي بلاتكليف مي موندن

نونوش

پست توسط نونوش »

ضمنا دانش آموزا براي موفق شدن فقط به همكاري علمي احتياج ندارن بلكه نيازمند باورهايي هستن كه مي تونه از اونا افراد موفق و فوق العاده اي بسازه
هر دانش آموزي از هر مدرسه اي بايد باور داشته باشه كه فرد خاصيه و توانايي هاي فوق العاده اي داره كه براي مطرح كردنشون فقط بايد ويژگي هايي داشته باشه كه اگه بخواد به دست اوردنشون سخت نيست
نه مثل ماها كه اسم دانش آموزاي يه مدرسه ي خاص رو بهمون نسبت دادن و بعد بعضي دبيرهامون به راحتي ( با صرف نظر از كنايات توهين آميز ) بهمون ميگن شما اصلا خاص و باهوش نيستين (!!!!!!!!)
و كلي سركوفت هاي گاه و بي گاه ديگه

نمایه کاربر
بچه سمپادي

تماس:

پست توسط بچه سمپادي »

من هم كه تابلوه سمپاديم

در ضمن بايد بگم هيچكس براي نخبگان تره هم خورد نميكنه

پس

الكي خودتونو اذيت نكنين

كه برين تيزهوشان .......
دست از طلب ندارم تا كام من برايد
يا تن رسد به جانان يا جان ز تن درايد