کمک به یه گربه!

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
The Morrígan

سپاس: 182

کمک به یه گربه!

پست توسط The Morrígan »

درود دوستان.

نمی دونم می تونم همچین موردی رو اینجا مطرح کنم یا نه، امیدوارم مدیرهای سایت پاکش نکنن.

داستان از این قراره که یه گربه ی بیچاره از طبقه ی چهارم یه خونه ای میفته و دستش بدجوری می شکنه (واقعاً شانس آورد که گربه اس؛ گربه ها روی چهار دست و پاشون فرود میان، وگرنه کمرش می شکست). صاحب این ربون بسته حدود نصف هزینه ی جراحیش رو می پردازه، ولی برای پرداخت باقیش نیازمند کمکه. الان این بچه رو عمل کردن، و صاحبش تا چند روز مهلت خواسته برای جمع آوری و پرداخت مابقی هزینه ی جراحی. می دونم خیلی خیلی احمقانه اس، چون هیچکس توی این سایت هیچ دلیلی برای اعتماد کردن به من نداره (و حتماً همتون تا حالا به من خندیدید یا تا چند ثانیه ی دیگه خواهید خندید: عجب دختر احمق ساده لوحی!)، ولی از اون جایی که خیلی به حیوانات علاقه مندم هر جایی که تونستم و برای هر کسی که می شناختم داستان کارلوس رو تعریف کردم شاید یکی حاضر بشه کمکی بکنه. من خودم فقط 30 هزار تومان تونستم کمک کنم؛ دانشجوی دانشگاه دولتی هستم و شغلی هم ندارم، وگرنه حتماً بیشتر کمک می کرد. اگه 40 نفر مثل من حاضر بودن همین مقدار کمک کنن، مشکل کارلوس حل میشد.

به هر حال، می دونم کسی تو این سایت حاضر نمیشه کمک کنه (و طبیعی هم هست با این سطح دروغ و دزدی که در جامعه ی ما رواج داره)، ولی اگه کسی مایل بود کمک کنه، به من پیام بده تا یوزرنیم تلگرام یه خانمی رو بهش بدم. عکس از خود کارلوس قبل و بعد از عمل، استخوان دستش، و رسید پرداخت حدود نیمی از هزینه ی جراحی توسط صاحبش به بیمارستان موجوده، همچنین مدارک مربوط به این گربه در بیمارستان برای اثبات صحت این داستان.

نمایه کاربر
m!sS Nah!D

محل اقامت: soMewHere in thE wOrlD

سپاس: 162

تماس:

Re: کمک به یه گربه!

پست توسط m!sS Nah!D »

smile055

Talk slowly but think quickly

Spend some time alone

When you realize you've made a mistake, take immediate steps to correct it

BEGIN while others are procrastinating

COMMEND while others are criticizing

PREPARE while others are daydreaming

To handle yourself, use your head; to handle others use your heart.

<3 http://music.naij.com/artist-2035-celine-dion <3

<3 http://www.newhealthguide.org/Calming-Foods.html <3

ارسال پست