دوستان هر كس عكسي از خودش داره بزاره اينجا

مدیران انجمن: parse, javad123javad

meaning

سپاس: 223

تماس:

Re: دوستان هر كس عكسي از خودش داره بزاره اينجا

پست توسط meaning »

DARKENERGY نوشته شده:
جمعه ۱۴۰۰/۱۱/۲۲ - ۱۶:۳۲
meaning نوشته شده:
جمعه ۱۴۰۰/۱۱/۲۲ - ۰۲:۲۴
DARKENERGY نوشته شده:
دوشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۵ - ۱۰:۱۸
این روزها، از عکس‌های قدیمی‌ام فرار می‌کنم! از هیاهوی آن روزها، انگار فقط من مانده‌ام! عجیب است که همه رفته‌اند و مرا جا گذاشته‌اند!

یادت بخیر دوران شیرین کودکی، چقدر بی دغدغه بود

دنیای این روزای من هم قد تن پوشم شده
اینقدر دورم از تو که دنیا فراموشم شده
دنیای این روزای من درگیر تنهایی شده
تنها مدارا میکنیم دنیا عجب جایی شده
یاد دو تا دختر موزیک-ویدئوی بهار خانوم از سامان افتادم. دو تا دختری که عینک آفتابی داشتند.
ای وایِ من!

چشم انتظار دل بیقرار
دنبال یار بود این خانوم
خوش بَر و رو گل خنده رو
اسمش بهار بود این خانم
نفهمیدم کجایی بود عاشق آشنایی بود
اسطوره زیبایی بود که دیدنش خدایی بود!

منو به کجاها کشوندی به کجاها... سال 79 80 این آهنگ اومد! میدونی من چقدر با این آهنگ رقصیدم چقدر تو تولدام رقصیم تو مهمونیا !
ازت خیلی ممنونم که به یادم آوردی، هرچند که تهِ گلوم رو بغض پُر کرد!
نمیدونم چرا این تاپیکم دیگه آپ نمیکنید فقط خودم دارم این کارو میکنم! :? فرنیام که فقط یبار عکس گذاشت شیطون! smile039
به افتخارتون چندتا عکس! (حالا انگار miley cyrus یا billie eilish) میخواد عکس بذاره! smile055 چقدر خوبه دوباره فرنیا شما سر میزنید به سایت، جدی میگم. من اینجا خودمم تنها عضو باشم بازم سر میزنم بعضیا چطور دلشون میاد حتی یه سر نمیزنن نمیدونم! تا دنیا دنیاست من میگم بهترین لحظات زندگیم توی هوپا گذشت، چقدر استادا سر کلاس به من تذکر میدادن خانوم زارعی گوشیو بزار کنار ! از بس حواسم به هوپا بود، و تمام این کارا یه دلیل بیشتر نداشته و نداره: عشق نسبت به هوپا ! کمتر از یکماه دیگه میشه 10 سال کامل که من شبو روز تو هوپا بودم و یه "مرســــــــــــــــی" حسابی تقدیم به آقا اشکان @ADMIN بابت به وجود آوردن این سایت که باعث شد تا عمر داریم یادمون نره چه خاطرات شیرینی رو اینجا تجربه کردیم و هنوزم تجربه میکنیم مثل همین پستی که من دارم تایپ میکنم! حالا 18 اسفند کلی حرف دارم که بزنم به مناسبت یک دهه فعالیتم!
ولی از بعضیا گِله دارم...! ولی خُب به قول استاد سعدی: ببین و بگذر و خاطر به هیچ کس مسپار! smile139 موی کوتاه یا بلند؟! smile139
توضیح: عکس آخر دختر سمت راست اسمش margot هست و ایرانی نیست برای همین یکم با ما فرق داره smile039
یه زمانی می‌گفتند ملینا می‌خواد عکس بذاره کسی خوابش نمی‌برد. 15 نفر فقط اون پایین تالار آزاد ویزیبل آنلاین بودند. اینویزیبل‌های موزمار که خدا داند. پسرها که هیچ که به کلاس‌های صبحشون دیر می‌رسیدند حتا دخترها هم اون پایین صف می‌کشیدند منتظر بودند ملینا فقط یه چشمه بیاد. خدا نکشه ادواردفیورلانگ رو چقدر پسر بامزه‌ و دوست‌داشتنی بود. ممکن نبود یه عکس رو از دست بده. این مال وقتی بود که دیگه تب و آتشفشان هوپا تقریباً فروکش کرده بود و فرصت برای موضوعات حاشیه‌ای داشتیم. که اصلن بهم نگاه کنیم ببینیم کی هستیم باهم آشنا بشیم. فواره‌ی جدال و اندیشه‌ورزی و روشنگری (Enlightenment به معنای دقیق کلمه) تا بالاترین حد ارتفاعش رفته بود و باید پایین می‌یومد.

تو هم از اون تیپ‌ آدمهایی هستی که سنت به چهره‌ت نمیخوره و خیلی کمتر می‌زنه. برای همین فکر کنم مثل مردهای بی‌بی‌فیس که هم با ریش خوشتیپند هم بی‌ریش. تو هم با موی کوتاه خوشگلی هم با موی بلند، تا روی شونه البته زیاد بلند حساب نمیشه. این مدل موی دختر برای من تداعی یک دختر اکتیو و زرنگ و شاد و قوی و باهوشه. البته در کل من دختر با مدل موی پسرونه خیلی وحشتناک می‌پسندم [قشنگ معلومه از ده سال پیش یه چیزهایی در من تغییر نکرده].

مرسی از عکس‌های خیلی خوشگل و چشم‌نوازت که باهامون به اشتراک گذاشتی. همیشه حال دلت خوب باشه و به هیچ در بسته و بن‌بستی تو زندگیت نخوری و با شناختی که ازت دارم قطعاً نمی‌خوری.
“ Two things awe me most, the starry sky above me and the moral law within me“.
Immanuel Kant
Critique of Practical Reason, 1788

نمایه کاربر
DARKENERGY

نام: Melina

محل اقامت: krj_teh

سپاس: 4151

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

ها ها نه بابا در این حد نبودیم دیگه، smile055
آره بیبی فیسم smile138 ممنونم ازت با معرفت smile072 آره یادش بخیر واقعا ولی من هنوزم با شوق عکس میذارم تو تاپیک smile139 حالا اون پایین باشن یا نه! بازم مرسی مرسی smile260

*

آنکه رفت، به حُرمت آنچه با خود برد حقِ بازگشت ندارد

*

آدمی که از آفتابِ صبح گرم نشه، از آفتاب غروب گرم نمیشه

نمایه کاربر
فروهر

سپاس: 107

تماس:

پست توسط فروهر »

تو هم از اون تیپ‌ آدمهایی هستی که سنت به چهره‌ت نمیخوره و خیلی کمتر می‌زنه. برای همین فکر کنم مثل مردهای بی‌بی‌فیس که هم با ریش خوشتیپند هم بی‌ریش. تو هم با موی کوتاه خوشگلی هم با موی بلند، تا روی شونه البته زیاد بلند حساب نمیشه. این مدل موی دختر برای من تداعی یک دختر اکتیو و زرنگ و شاد و قوی و باهوشه. البته در کل من دختر با مدل موی پسرونه خیلی وحشتناک می‌پسندم [قشنگ معلومه از ده سال پیش یه چیزهایی در من تغییر نکرده].

مرسی از عکس‌های خیلی خوشگل و چشم‌نوازت که باهامون به اشتراک گذاشتی.
احسنت حاجی smile565
عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود
لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند...

meaning

سپاس: 223

تماس:

پست توسط meaning »

عکس آخری ملینا شلوارش شبیه پوشش ایوانکا ترامپ سال ۲۰۱۹ در سازمان ملل‌ه. و چه چشقرقی بپا کردند رسانه‌های دنیا برای مد پوشش‌ ایوانکا، سر همون شلوارش ! هوپا همیشه ایوانکاها داشته.
“ Two things awe me most, the starry sky above me and the moral law within me“.
Immanuel Kant
Critique of Practical Reason, 1788

نمایه کاربر
DARKENERGY

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

meaning نوشته شده:
شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۲
عکس آخری ملینا شلوارش شبیه پوشش ایوانکا ترامپ سال ۲۰۱۹ در سازمان ملل‌ه. و چه چشقرقی بپا کردند رسانه‌های دنیا برای مد پوشش‌ ایوانکا، سر همون شلوارش ! هوپا همیشه ایوانکاها داشته.
smile055 چه چیزایی میگی لعنتی، مرسیییی smile260 من خودم ایوانکا رو خییییلی دوسش دارم

*

*

matrix

نام: علیرضا

سپاس: 31

پست توسط matrix »

@DARKENERGY
عکس آخری که گذاشتی کورسویی میزنه به استایل متال و دخترا emo. تتو که داری اگه مثل دوستت یک پیرسینگ هم بزاری واقعا متال میشی. البته مشکی هم باید بپوشی. در ضمن چتری به هیشکی نمیاد مگر پیشونی خیلی بلندی داشته باشه.
مثلا این بانوی معصوم میتونه نمونه خوبی برای الگو برداری باشه smile141 smile1045
وقتی اینطوری شدی خودم میام میگیریمت smile028
Ashampoo_Snap_Sunday,-February-13,-2022_00h26m51s_003_.jpg
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
Sad but true

نمایه کاربر
DARKENERGY

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

matrix نوشته شده:
یک‌شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۰۰:۳۵
@DARKENERGY
عکس آخری که گذاشتی کورسویی میزنه به استایل متال و دخترا emo. تتو که داری اگه مثل دوستت یک پیرسینگ هم بزاری واقعا متال میشی. البته مشکی هم باید بپوشی. در ضمن چتری به هیشکی نمیاد مگر پیشونی خیلی بلندی داشته باشه.
دمتون گرم خوب خندوندین منو!
متاسفانه من نمیگیرمت smile055 smile055 smile055 شوخی! من همینطوریشم کشته مرده زیاد دارم smile055 ششت!

تصویر
ایوانکا در کنار آبشار😂😂
.
.
اینم واسه همون شبس که بهت گفتم i8 & rx350 smile055 منو margot، تبدیلش کردم gif خیلی کیفیتش اومد پایین!

تصویر

*

*

matrix

پست توسط matrix »

DARKENERGY نوشته شده:
یک‌شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۰۱:۰۵
دمتون گرم خوب خندوندین منو!
متاسفانه من نمیگیرمت smile055 smile055 smile055 شوخی! من همینطوریشم کشته مرده زیاد دارم smile055 ششت!

تصویر
ایوانکا در کنار آبشار😂😂
.
.
اینم واسه همون شبس که بهت گفتم i8 & rx350 smile055 منو margot، تبدیلش کردم gif خیلی کیفیتش اومد پایین!

تصویر
خیلی هم دلت بخواد. شما اصلا این بانوی محترمه رو میشناسیش؟ ایشون با صدای زیباشون قرآن رو به بهترین شکل قرائت میکنه. تازه مولودی هم میخونه یه وقتایی. وقتی اومدم بگیرمت اینو مولودی دعوت میکنم بیاد بخونه براتون حالشو ببرید smile055 smile055
از روی چهره قضاوت نکنیم smile1045 smile203
همین که گفتم. دیگه عرضی نیست smile028
Sad but true

matrix

پست توسط matrix »

این margot کجایی هست حالا؟ پا میده عایا؟ گیتار الکتریکش کو؟
Sad but true

نمایه کاربر
DARKENERGY

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

matrix نوشته شده:
یک‌شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۰۱:۵۱
این margot کجایی هست حالا؟ پا میده عایا؟ گیتار الکتریکش کو؟
عزیزم فراموشی گرفتی؟! smile055 دیشب تو تل گفتم که منچستر انگلیس زندگی میکنه، نه پا نمیده قبلا با یکی دست داده smile055 اتفاقا گیتار بلده بزنه ولی نه الکتریکی! پس فردا هم پرواز داره برگرده، میره دبی از اونجا انگلیس، وقتی میخواد بیاد من تو فلایت رادار چشم از هواپیماش بر نمیدارم تا بشینه تو فرودگاه ایران خودم میرم دنبالش اما وقت رفتن... کلا رفتن بده بد خیلی دلم براش تنگ میشه یه تیکه فرشته‌س، من بخوابم از صبح شیفت بودم smile145 شب بخیر smile260

*

*

matrix

پست توسط matrix »

DARKENERGY نوشته شده:
یک‌شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۰۱:۵۹
عزیزم فراموشی گرفتی؟! smile055 دیشب تو تل گفتم که منچستر انگلیس زندگی میکنه، نه پا نمیده قبلا با یکی دست داده smile055 اتفاقا گیتار بلده بزنه ولی نه الکتریکی! پس فردا هم پرواز داره برگرده، میره دبی از اونجا انگلیس، وقتی میخواد بیاد من تو فلایت رادار چشم از هواپیماش بر نمیدارم تا بشینه تو فرودگاه ایران خودم میرم دنبالش اما وقت رفتن... کلا رفتن بده بد خیلی دلم براش تنگ میشه یه تیکه فرشته‌س، من بخوابم از صبح شیفت بودم smile145 شب بخیر smile260
ندیدم شاید. لهجه بریتیش خیلی لهجه عالی ای هست و ترن ان شدم ولی اگه الکتریکی نیست ترن اف شدم. لکن نه پا میخوام نه دست smile031
راستی تو انگلیسیت ظاهرا خوبه. یه کورس بذار برای ما
Sad but true

نمایه کاربر
DARKENERGY

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

matrix نوشته شده:
یک‌شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۰۲:۰۴
DARKENERGY نوشته شده:
یک‌شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۰۱:۵۹
ندیدم شاید. لهجه بریتیش خیلی لهجه عالی ای هست و ترن ان شدم ولی اگه الکتریکی نیست ترن اف شدم. لکن نه پا میخوام نه دست smile031
راستی تو انگلیسیت ظاهرا خوبه. یه کورس بذار برای ما
آره لهجه بریتیش بی نظیره smile043
لکن اصلا مهم نبود!! smile139

*

*

نمایه کاربر
فروهر

سپاس: 107

تماس:

پست توسط فروهر »

matrix نوشته شده:
یک‌شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۰۰:۳۵
@DARKENERGY
آخه چرا؟؟!!!!!

این عکسی که گذاشتی منو یاد مادرسالارا میندازه

مخالفم میگی چتری به هیچکی نمیاد...

چرا به این عروسکای مظلوم توهین میکینی smile1045
عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود
لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند...

matrix