بچه های ارشد، کمک!

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
raha.72

نام: reihane

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 12

تماس:

بچه های ارشد، کمک!

پست توسط raha.72 »

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
یادمه وقتی می خواستیم برای کنکور کارشناسی بخونیم انقدر همه چیز واضح و معلوم برامون ترسیم شده بود که حتا تونستیم برای تک تک روزهامون برنامه ریزی کنیم!

ولی حالا که در تدارک کنکور ارشدیم...
همه چیز گنگه و حتا سرفصل های دقیق رو هم نمیدونیم!!
اینه که خواستم بچه های گل ارشدی هوپا به کمکمون بیان و علاوه بر اینکه خودشون رو معرفی میکنند و گرایش و دانشگاهشون(فیزیکیا)بهمون میگن از تجاربشون برای قبولی در ارشد و اینکه چه طور میشه بهترین رتبه رو کسب کرد راهنمائیمون کنن smile038
تا ایشالا این تاپیک بتونه به همه ی بچه های کارشناسی و قبل کارشناسی کمک کنه تا بتونن راهشون رو پیدا کنند
حلقه ی مضراب دل هرکه به انگشت داشت راز دل خسته را فاش به هر جا رساند

mahsan

سپاس: 3

Re: بچه های ارشد، کمک!

پست توسط mahsan »

سلام
یه اتفاق خیلی خوب که برای کنکور ارشد صادقه اینه که مثل کارشناسی نیاز به خر خونی نداری.
روزی 5 ساعت هم بخونی کار تمومه چون قرار نیست مثل کارشناسی همه درسا رو بزنی.میتونی تا 3 درس رو حذف کنی.
ولی هر روز بخونی 5 ساعت رو بینش فاصله نندازی.آدمایی که پایه شون خوبه از مهر شروع می کنند اما بچه هایی که فارغ التحصیل نشدن بهتره از تابستون بخونن.
برنامه ریز هر کس هم خودشه ببین تو چیا ضعف داری تو چیا قوت.نقاط قوتت رو فوق قوی کن.ضعیفارم متوسط برسون.

کلا بگم خیلی راه سختی در پیش نداری چون معمولا بچه هایی که فارغ التحصیل نشدن هنوز، حکم سیاه لشکرو دارن.و تو میتونی از این امتیاز استفاده کنی.
به پورتال ماهان سر بزن و عضو شو آقای تقی نواز مشاور فیزیکش هر سوالی که داشته باشی بهت جواب میده.www.mahanportal.ir

نمایه کاربر
SH.

سپاس: 7

Re: بچه های ارشد، کمک!

پست توسط SH. »

سلام. بچه ها برای کنکور 1400 ارشد فیزیک میخوام شروع به خوندن بکنم. اما نیاز به یه مشاوری دارم که روز به روز برنامه بهم بده و برنامه مو چک کنه. چون خیلی ذهن فرار و غیر متمرکزی دارم. حالا دوستانی که اطلاع دارن میتونن معرفی کنند که از مشاوره های چه موسسه ای استفاده کنم بهتره؟ مدرسان؟ ماهان؟ سه گام؟ پارسه؟ یا اگر پیشنهاد دیگری دارید ممنون میشم راهنمایی کنید. و کیفیت کار کدوم بهتره( من منابع تهیه کردم تقریبا و کتابهای تست مدرسان رو هم خریدم)
اینکه کاری کنی همه ازت راضی باشن غیر ممکنه. درعوض اینکه کاری کنی همه ازت شاکی بشن اسونه. خیلی هم باحاله

ارسال پست