ادولف هیتلر

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
mycolony

سپاس: 134

Re: ادولف هیتلر

پست توسط mycolony »

ندا2013 نوشته شده:كسي قضيه خودكشي شو ميدونه ؟
ميگن جسدي كه ازش پيدا كردن هيتلر نبوده
من از استادم شنیدم
که زندگی نامه شو خونده گفت
اول سگشو می کشه
بعد زنو بچه اش رو
بعد خودشو
ولی در مورد اینه جسدی که از پیدا کردن مال خودش نبود نمی دونم
تازه یک چیزایی تو ویکی پیدا خودم
ولی اون اخرا از بس کشور گشایی کرده بوده دیونه شده بود
باور نمی کرده داره شکست می خوره
تا این که به برلین رسیدن
درون سینه هر آدمی یک خاورمیانه پنهان است.
پر از شر، شور، شراب، خدا، گناه، صلح، گُل، گلوله

نمایه کاربر
ندا2013

سپاس: 17

تماس:

پست توسط ندا2013 »

با چي خودشو ميكشه ؟
سيانور؟
بدبخت سگش
هیچ وقت خودت را برای کسی شرح نده

کسی که تو را دوست داشته باشد نیازی به این کار ندارد

و کسی که تو را دوست ندارد آن را باور نخواهد کرد . . .

نمایه کاربر
mycolony

پست توسط mycolony »

ندا2013 نوشته شده:با چي خودشو ميكشه ؟
سيانور؟
بدبخت سگش
دقیق یادم نیست فکر کنم با تفنگ
ولی چون خیلی سگشو دوست داشته اول اونو کشته
اون عاشق اون سگ بوده

meaning

سپاس: 223

تماس:

پست توسط meaning »

تصویر
هیتلر و موسولینی
“ Two things awe me most, the starry sky above me and the moral law within me“.
Immanuel Kant
Critique of Practical Reason, 1788

نمایه کاربر
mycolony

پست توسط mycolony »

هیتلره خود کشی کرد یا فرار معلوم نیست

نويسندگان كتاب "گرگ خاكستري: فرار آدولف" در كتاب خود ادعا كردند آدولف هيلتر خودكشي نكرده بلكه همراه همسر خود به آرژانتين فرار كرده و در آنجا به علت كهولت سن درگذشته است.

به گزارش «ايسنا» نويسندگان اين كتاب مدعي شده‌اند، داستان خودكشي آدولف هيلتر، پيشواي سابق آلمان ساختگي بوده و او در سال 1945 به همراه همسرش "اوا بران" به آمريكاي لاتين فرار كرده تا زندگي جديدي را آغاز كند.

جرارد ويليام و سيمون دونستان نويسندگان كتاب "گرگ خاكستري: فرار آدولف" هستند.

مشهورترين روايتي كه در مورد هيلتر وجود دارد، اين است كه او 30 آوريل 1945 در پناهگاه خود در برلين با يك اسلحه خودكشي كرد. همچنين گفته مي‌شود، همسرش با سيانيد خودكشي كرده است.

نويسندگان كتاب مذكور مدعي شدند، اسناد معتبري وجود دارد كه نشان مي‌دهد هيتلر و همسرش در پايان جنگ جهاني دوم براي آغاز يك زندگي جديد به منطقه تحت كنترل نازي‌ها در آرژانتين فاشيستي فرار كرده‌اند.

آقاي ويليام و خانم دونستان مي‌گويند، هيتلر در سال 1962 و در سن 73 سالگي درگذشته است.

جرارد ويليام كه يك مورخ و خبرنگار حرفه‌اي است و نوشته‌هاي فراواني در خصوص جنگ جهاني دوم دارد، به اسكاي نيوز گفت: نمي‌خواهيم تاريخ را بازنويسي كنيم، اما مداركي كه درباره فرار هيلتر به‌دست آورده‌ايم آنقدر زيادند كه نمي‌شود، چشم‌ها را به رويشان بست.

وي گفت: هيچ مدرك قانوني درباره خودكشي اوا بران وجود ندارد اما داستان‌هايي درخصوص زنده بودن آنها در آرژانتين از زبان شاهدان وجود دارد.

در اين كتاب آمده است: مقامات اطلاعاتي آمريكا در فرار هيلتر دست داشته و در ازاي دسترسي به فن‌آوري جنگي نازي‌ها به هيلتر كمك كرد‌ه‌اند.

در ادامه اين كتاب آمده است: "تكه‌هاي جمجمه‌اي كه منسوب به هيلتر و در روسيه است، متعلق به يك فرد 40 ساله است در حالي كه هيتلر در زمان خودكشي 56 سال داشت."

ويليام اظهار داشت: من و خانم دونستان كه يك نويسنده، فيلم‌ساز و فيلمبردار متخصص در تاريخ جنگ است به آرژانتين سفر كرديم و در تحقيقات خود با شاهدان حضور هيلتر در اين كشور مصاحبه كرده‌ايم.

وي افزود: حتي دو تن از شاهدان در زمان همكاري با ما از سوي افراد ناشناس تهديد به مرگ شدند. با اين حال گاي والترز اين ادعا را مورد تمسخر قرار داد و گفت ادعاي مذكور" 2000 درصد" اشتباه است. اين مورخ سرشناس اين ادعاها را "مزخرف" خواند و گفت اين دو نويسنده بايد به خاطر اين مهملات از خود خجالت بكشند.

روچوس ميش، 94 ساله متصدي بيسيم هيلتر و آخرين بازمانده پناهگاه برلين مي‌گويد با دو چشم خود شاهد اجساد "رئيس" و اوا بران بوده است.

وي اظهار داشت: زماني كه هيلتر به خود شليك كرد، در اتاق كناري او بودم، صداي شليك گلوله را نشنيدم اما شاهد جسد بدون پوشش او بودم.
هیتلر خود کشی کرد
یا نه

در كتاب گرگ خاكستري، بر روي روزهاي بحراني 1945 تمركز شده است؛ زماني كه متحدان در پناهگاه برلين گرد هم آمده بودند.

در اين كتاب آمده است: هيلتر و همسرش ابتدا به دانمارك رفتند، سپس دوباره به منطقه تراومونده در آلمان بازگشتند و از آنجا به يك پايگاه نظامي در "رئوس" در جنوب بارسلونا واقع در اسپانيا پرواز كرده‌اند. آنها سپس با هواپيما به جزاير قناري رفته‌ و يك روز بعد به آرژانتين سفر كرده‌اند.

اين اولين باري نيست كه ادعا مي‌شود هيتلر به آرژانتين گريخته، يك نويسنده ديگر به نام "آبل باستي" در كتاب خود به نام "هيلتر در آرژانتين" ادعاي مشابهي داشت.

نمایه کاربر
mycolony

پست توسط mycolony »

من این مطلب رو کپی کردم
بخونین قشنگه
من حرفشو قبول دارم

20آوریل روز تولد ۱۱۹ سالگی خداوند جنگ و صلح ، آدولف هیتلر بزرگ است . کسی که
به باور غلط اکثر جهانیان آدمکش و از این قبیل توهینات و توهمات است .
هیتلر کسی بود که برای عظمت و شکوه مردمان خود از هیچ تلاشی کوتاهی نکرد و بدون
شک مظهر وطن پرستی و غرور واقعی به میهن بود .هیتلرآلمان شکست خورده و مغموم را
دوباره به دوران پرشکوه و عظمت خود بازگرداند . و نه تنها به مردمان خود بلکه به مردمان
دنیا ثابت کرد با غرور و تلاش و با داشتن آرمان های والا به هر چیزی که بخواهیم می توانیم
برسیم . هیتلرعمر و زندگی خود را صرف کشورش کرد بدون آنکه حتی ذره ای چشم داشت
داشته باشد و بدون آنکه چیزی را مال خود کند . بعد از جنگ و مرگ هیتلر در حساب بانکی
او تنها مبلغ ۱۰ هزار مارک دیده میشد که آن هم از فروش کتاب نبرد من بود .آری دوستان
بدون شک حتی بر کسانی که آدولف هیتلر را جنایتکارمی انگارد پوشیده نیست که او به مردم
و کشور خود عشق می ورزید و برای آنان از هیچ تلاش و کوششی فرو گذار نبود .
به هرجهت ۱۱۹سال از۲۰ آوریل ۱۸۸۹ که آدولف به دنیا آمد و۶۳ سال از۳۰ آوریل ۱۹۴۵
که آدولف هیتلر چشم از دنیا فرو بست گذشته وتنها یک حرف ، مقصود ونیت من از نگاشتن
این مطلب بود و آن این بود :
بیائیم به ایران ، وطنمان عشق بورزیم و برای سربلندی و سرافرازی آن از هیچ تلاشی
فرو گذار نباشیم و دراین راه وطن پرستان بزرگی چون کوروش و داریوش و ...... هیتلر را
سر مشق خود قرار دهیم .

نمایه کاربر
فروهر

سپاس: 107

تماس:

پست توسط فروهر »

هواس 24 نوشته شده:در اوایل 1924 به حکم دادگاه عمومی ان زمان مونیخ گذراندن محکومیت خود را در پادگان لاندزبرگ اغاز کردم
پس از سال ها کار بی وقفه اکنون برای نخسبن بار شروع کاری امکان پذیر شد بود که بسیاری
نقاضا ان را داشتند ومن خود احساس می کردم که برای جنبش مفید خواهد بود پس تصمیم گرفتم دو جلد این کتاب
رانه تنها به به شرح هدف های جنبش ما بلکه گسترش ان اختصاص دهم از این کتاب چیز هایی بیشتری می توان اموخت تا از هر رساله نظری محض
این کتاب همچنین به من فرصت شرح رشد خودم را داده
چرا که چنان توضیحی برای درک مطالب جلد اول و نیز جلد دوم ونیز برای خنثی کردن افسانه های ساختگی که مطبوعات یهود دربارهی من به جریان انداخته اند ضروری است
در اثر روی سخنم با بیگا نگان نیست بلکه با ان هوا داران جنبش است که دل در گرو ان دارند و می خواهند ان را عمیق تر مطالعه کنند می دانم که افراد از طریق
سخنرانی واینکه هر جنبش و اینکه هر جنبش بزرگی رو کره زمین بزرگی خود را مدیون سخنرانان بزرگ بوده و نه نویسندگان بزرگ
با این وجود به منظور ایجاد برابری و هم سانی بیشتر در دفاع از هر نظریه
اصول بنیادی ان نظریه باید به صورت مکتوب در اید باشد که این کتاب چون سنگ بنایی به کار اید که من به کار امشترک اهدا می کنم

مقدمه ی کتاب نبرد من
نویسنده ادولف هیتلر

ادولف هیتلر
دژ نظامی
لاندزبرگ ام لخ
من نصف بيشتر كتابو خوندم.جهان بيني و سياست و همچين تفكرات وي حيرت انگيز بود. اما او جنون قدرت داشت مي خواست به زور بر جهان رهبري كند و به زور عقايدش را تحميل كندهمين جنونش چهره اي كريه از او ساخت.و باعث نسل كشي ها.نژاد پرستي. و در نهايت ويراني بشر شد.
عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود
لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند...

نمایه کاربر
فروهر

سپاس: 107

تماس:

پست توسط فروهر »

هواس 24 نوشته شده:من این مطلب رو کپی کردم
بخونین قشنگه
من حرفشو قبول دارم

دوباره به دوران پرشکوه و عظمت خود بازگرداند . و نه تنها به مردمان خود بلکه به مردمان
دنیا ثابت کرد با غرور و تلاش و با داشتن آرمان های والا به هر چیزی که بخواهیم می توانیم
داشته باشد و بدون آنکه چیزی را مال خود کند . بعد از جنگ و مرگ هیتلر در حساب بانکی
او تنها مبلغ ۱۰ هزار مارک دیده میشد که آن هم از فروش کتاب نبرد من بود .آری دوستان
بدون شک حتی بر کسانی که آدولف هیتلر را جنایتکارمی انگارد پوشیده نیست که او به مردم
فرو گذار نباشیم و دراین راه وطن پرستان بزرگی چون کوروش و داریوش و ...... هیتلر را
سر مشق خود قرار دهیم .
اكثرا تبليغ است.

كسي نمي تواند از جنايات نازي ها سر باز زند. هيتلر كسي بود كه يهوديان را با گاز خفه مي كرد و اجساد آنها را در آتش سوزانده و از روغن اين اجساد براي پوست خود استفاده مي كرد.
عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود
لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند...

نمایه کاربر
mycolony

پست توسط mycolony »

فروهر نوشته شده:
هواس 24 نوشته شده:من این مطلب رو کپی کردم
بخونین قشنگه
من حرفشو قبول دارم

سر مشق خود قرار دهیم .
اكثرا تبليغ است.

كسي نمي تواند از جنايات نازي ها سر باز زند. هيتلر كسي بود كه يهوديان را با گاز خفه مي كرد و اجساد آنها را در آتش سوزانده و از روغن اين اجساد براي پوست خود استفاده مي كرد.
از کجا این مطلب رو شنیدی

نمایه کاربر
mycolony

پست توسط mycolony »

فروهر نوشته شده:
هواس 24 نوشته شده:در اوایل 1924 به حکم دادگاه عمومی ان زمان مونیخ گذراندن محکومیت خود را در پادگان لاندزبرگ اغاز کردم
پس از سال ها کار بی وقفه اکنون برای نخسبن بار شروع کاری امکان پذیر شد بود که بسیاری
نقاضا ان را داشتند ومن خود احساس می کردم که برای جنبش مفید خواهد بود پس تصمیم گرفتم دو جلد این کتاب
رانه تنها به به شرح هدف های جنبش ما بلکه گسترش ان اختصاص دهم از این کتاب چیز هایی بیشتری می توان اموخت تا از هر رساله نظری محض
این کتاب همچنین به من فرصت شرح رشد خودم را داده
چرا که چنان توضیحی برای درک مطالب جلد اول و نیز جلد دوم ونیز برای خنثی کردن افسانه های ساختگی که مطبوعات یهود دربارهی من به جریان انداخته اند ضروری است
در اثر روی سخنم با بیگا نگان نیست بلکه با ان هوا داران جنبش است که دل در گرو ان دارند و می خواهند ان را عمیق تر مطالعه کنند می دانم که افراد از طریق
سخنرانی واینکه هر جنبش و اینکه هر جنبش بزرگی رو کره زمین بزرگی خود را مدیون سخنرانان بزرگ بوده و نه نویسندگان بزرگ
با این وجود به منظور ایجاد برابری و هم سانی بیشتر در دفاع از هر نظریه
اصول بنیادی ان نظریه باید به صورت مکتوب در اید باشد که این کتاب چون سنگ بنایی به کار اید که من به کار امشترک اهدا می کنم

مقدمه ی کتاب نبرد من
نویسنده ادولف هیتلر

ادولف هیتلر
دژ نظامی
لاندزبرگ ام لخ
من نصف بيشتر كتابو خوندم.جهان بيني و سياست و همچين تفكرات وي حيرت انگيز بود. اما او جنون قدرت داشت مي خواست به زور بر جهان رهبري كند و به زور عقايدش را تحميل كندهمين جنونش چهره اي كريه از او ساخت.و باعث نسل كشي ها.نژاد پرستي. و در نهايت ويراني بشر شد.
درست می گی او در اوج قدرتش بسیار محبوب بود ولی بعد همین جنونش باعت شد چنین چهره ی زشتی ازش باقی بمونه

نمایه کاربر
koorosh1

محل اقامت: تهران

سپاس: 35

پست توسط koorosh1 »

هیتلر اریایی نبود. یک رگش یهودی و یک رگ دیگرش نوردیکی بود.
THE FIRST STEP FOR SUCCESS IS;
BELIEVING YOURSELF

ارسال پست