رتبه ام5000،عاشق فيزيك ام،اما مشاورم ميگه دروس پايه ادامه ند

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
galexy

نام: ز.نيكدل

محل اقامت: BirjiniA :d

تماس:

رتبه ام5000،عاشق فيزيك ام،اما مشاورم ميگه دروس پايه ادامه ند

پست توسط galexy »

سلام دوستان.شما ميتونين بهم كمك كنين؟؟من امسال كنكوررياضي دادم،رتبه ام هم5000شد.اما بهم ميگن برم برق يا عمران بخونم smile025 .خودم فيزيكو خيلي دوس دارم smile017 smile043 .اما ميگن دروس پايه به درد ادامه تحصيل نميخوره. smile037 شما چي ميگين؟؟
In Every Things First Think , After That , U Surely Be Succeed & U Can Decide Better
Is n't It ???

نمایه کاربر
atlantis

نام: داود

محل اقامت: تهران

سپاس: 18

تماس:

Re: رتبه ام5000،عاشق فيزيك ام،اما مشاورم ميگه دروس پايه ادام

پست توسط atlantis »

منطقه چند؟؟

user31714

سپاس: 7

پست توسط user31714 »

galexy نوشته شده:سلام دوستان.شما ميتونين بهم كمك كنين؟؟من امسال كنكوررياضي دادم،رتبه ام هم5000شد.اما بهم ميگن برم برق يا عمران بخونم smile025 .خودم فيزيكو خيلي دوس دارم smile017 smile043 .اما ميگن دروس پايه به درد ادامه تحصيل نميخوره. smile037 شما چي ميگين؟؟
فیزیک بخون به بقیه کارنگیر.من یکی باشرایط شمامی شناسم ولی الان توفیزیک موفقه smile072

نمایه کاربر
galexy

تماس:

پست توسط galexy »

منطقه 2
In Every Things First Think , After That , U Surely Be Succeed & U Can Decide Better
Is n't It ???

نمایه کاربر
atlantis

تماس:

پست توسط atlantis »

مشاورت از روی چه حسابی گفته دروس پایه بدرد ادامه تحصیل نمیخوره؟؟

نمایه کاربر
ali.reza

سپاس: 23

پست توسط ali.reza »

تصمیم با احساس و منطق بگیر. خودت بشین کلاهت را قاضی کن. هر چی دلت می گه همون درسته ولی مواظب باش جو گیر نشی.
آزادی....

نمایه کاربر
galexy

تماس:

پست توسط galexy »

atlantis نوشته شده:منطقه چند؟؟

منطقه دو!!بيرجنديم.مركز خراسان جنوبي.اينجا فيزيكش خيلي خوبه..ازمايشگاهش مجهزه.از هر دانشجوي فيزيك بپرسين،دانشجوهاي فيزيك بيرجندو تاييد ميكنن..
Is n't It ???

نمایه کاربر
galexy

تماس:

پست توسط galexy »

atlantis نوشته شده:مشاورت از روی چه حسابی گفته دروس پایه بدرد ادامه تحصیل نمیخوره؟؟

مشاورم خودشم استاد دانشگاهه.استاد فيزيك.نميدونم.اما كلا ميگه به درد نميخوره..شايد تو ايران.شايد واسش كار نيست تو ايران!!!شايد...
Is n't It ???

نمایه کاربر
galexy

تماس:

پست توسط galexy »

ali.reza نوشته شده:تصمیم با احساس و منطق بگیر. خودت بشین کلاهت را قاضی کن. هر چی دلت می گه همون درسته ولی مواظب باش جو گیر نشی.

ممنون.آره واسه همينه كه اومدم اينجا باهاتون مشورت كنم.البته هركسي بهترين مشاور واسه خودشه.اگه تربيت معلم فيزيك قبول ميشدم خيلي خوب بود...
Is n't It ???

نمایه کاربر
atlantis

تماس:

پست توسط atlantis »

galexy نوشته شده:
atlantis نوشته شده:مشاورت از روی چه حسابی گفته دروس پایه بدرد ادامه تحصیل نمیخوره؟؟

مشاورم خودشم استاد دانشگاهه.استاد فيزيك.نميدونم.اما كلا ميگه به درد نميخوره..شايد تو ايران.شايد واسش كار نيست تو ايران!!!شايد...
نیگا کن فیزیک خوبه و جا واسه ادامه تحصیل هم زیاد داره اماخب رشته ی علوم پایست و مطمئنا جایگاهش تو ایران مثل عمران و برق و .. نیست..اما اگه علاقه داری(علاقه ی همراه آگاهی) برو دنبال علاقت..

نمایه کاربر
galexy

تماس:

پست توسط galexy »

atlantis نوشته شده:
galexy نوشته شده:

نیگا کن فیزیک خوبه و جا واسه ادامه تحصیل هم زیاد داره اماخب رشته ی علوم پایست و مطمئنا جایگاهش تو ایران مثل عمران و برق و .. نیست..اما اگه علاقه داری(علاقه ی همراه آگاهی) برو دنبال علاقت..

علاقه ي همراه آگاهي منظورت اينه كه چ دانشگاهي خوبه؟؟يا اينكه بازار كارش چ جوريه؟؟يا منظورت اينه كه توش خبره هستم يا نه؟؟
آره بهش گفتم اماميگه نه...خيلي دوس داشتم مث خودش دبير فيزيك شم.به نظرت ميارم؟؟بارتبه ي 5000؟؟!
Is n't It ???

نمایه کاربر
atlantis

تماس:

پست توسط atlantis »

علاقه ی همراه اگاهی یعنی رشته ای رو که دوسش داری بشناسی و وقتی که دانشگاه میای و 2-3 ترم رو گذروندی اونوقت نگی ای وای این رشته که اینجوریه و من دوس ندارم..بر اساس اسم رشته ها و درک دبیرستانیت قضاوت نکن..با دانشجوهای اون رشته صحبت کن تا راهنماییت کنن..در مورد بازار کار خب همونطور که گفتم وضع فیزیک خیلی تو ایران خوب نیس ولی اگه علاقه مند باشی و تو رشتت جزء خوبها باشی به طبع وضع کاریت هم خوب میشه..

امسال مگه دبیری فیزیک میگیرن؟؟

نمایه کاربر
slice_of_god

سپاس: 654

پست توسط slice_of_god »

توی دنیای امروزی هر کسی به دنبال علاقش رفته تهش پشیمون شده! ! !
منم یکی از فامیلامون جزو رتبه های 2 رقمی کنکور شد بعدش رفت رشته ریاضی
جزو رتبه های برتر کنکور ارشد شد. . . . الان داره واسه دکترا می خونه...این ادم از نظر علمی واقعا بارش بالاست
هفته ی پیش بود دیدمش! ! !
بهش گفتم کنکور دادم با شوخی بهش گفتم "می خوام برم ریاضی"! ! !
گفت اگه می خوای از نظر شغلی قضاوت کنی تهش معلم میشی یا خیلی هم شانس بیاری مثل من استاد دانشگاه میشی! ! !من الان از اینکه این رشته رو انتخاب کردم پشیمون نیستم(چون واقعا علاقه داره) ولی بیشتر اینایی که این رشته رو انتخاب کردن اکثرا پشیمونن! ! !
به نظر من اگه واقعا علاقه داری برو فیزیک
تا جایی که من اطلاع دارم توی این رشته نباید دنبال پول باشی!! !!چون توی ایران جایی واسه این رشته نیست!!!!اگر دانشگاهتون خوب باشه بازم بهتر....ولی فکر نکنم توی ایران بتونی به یه جایی خوبی برسی!
خودت دیگه باید قضاوت کنی!!علم بهتره یا ثروت؟!من که میگم ثروت شاید شما بگین علم. . .ولی من میگم تا ثروت نباشه کتابی هم نمی تونی بخری
منم به فیزیک خیلی علاقه داشتم
منطقم گفت یه رشته دیگه برو و خودت کتابای فیزیک بخون!! !!
از منطق شما دیگه خبر ندارم :)
کسی که سکوت می کند
بازی را مسخره کرده
ما که حرف می زنیم
باخته ایم .

نمایه کاربر
kherse mehrabun

سپاس: 1

پست توسط kherse mehrabun »

دوستان راست میگن.برای فیزیک خوندن اونم توایران واقعابایدعاشق باشی وگرنه فیزیک میندازت بیرون(این حرف استادمونه که ترم یک بمون زد)ولی بازم به نظر من شیرین ترین رشته دنیاس
و عشق را
کنار تیرک راه بند
تازیانه می زنند
عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد...
روزگار غریبی است نازنین...
آنکه بر در می کوبد شباهنگام
به کشتن چراغ آمده است
نور را در پستوی خانه نهان باید کرد...

نمایه کاربر
einstein313

سپاس: 91

پست توسط einstein313 »

galexy نوشته شده:سلام دوستان.شما ميتونين بهم كمك كنين؟؟من امسال كنكوررياضي دادم،رتبه ام هم5000شد.اما بهم ميگن برم برق يا عمران بخونم smile025 .خودم فيزيكو خيلي دوس دارم smile017 smile043 .اما ميگن دروس پايه به درد ادامه تحصيل نميخوره. smile037 شما چي ميگين؟؟
تبریک عرض میکنم smile038

ببینید علاقه تون در چه سطحیه به فیزیک، اگر خیلی خیلی خیلی زیاده برید و حتما هم موفقید ، والا نرید چون بدرد ادامه تحصیل نمیخوره ....

دروس پایه، بخصوص فیزیک وضعش از بقیه هم خرابتره، چون مثلا رشته ریاضی در حد لیسانس باز براش کار هست و میتونه تدریس خانگی هم داشته باشه (چون اکثرا تو ریاضی ضعیفند )،یا رشته های شیمی و زیست براشون کار موجوده ، اما فیزیک مظلومانه وضعش وخیمه ... ( البته چون یک علم جامعیست میتونه وارد خیلی از عرصه ها بشه و پیشرفت کنه )

تازه فیزیک در ایران نظریست .... و برای همین یه مدتی که در این رشته تحصیل کنید یا ازش زده میشید یا به سختی ادامه میدید ...

و یه چیزم بگم که فیزیک تنها فلسفه های کووانتومی و جهان های موازی و سیاه چهاله ها نیستا ، یا فیزیک نجوم و اختر شناسی smile038 ( که وضعش از بقیه شاخه های فیزیک خرابتره اما امید بر اینه که بهتر بشه انشاءالله smile023 )

امیدوارم انتخاب خوبی بکنید و موفق بشید smile124 smile015
اللهم العن قاتلیک یا فاطمه الزهرا

اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ( علیه السلام ) ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ

اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً

اسلام به ذات خود ندارد عیبی .......... هر عیب که هست از مسلمانی ماست

ارسال پست