عکسخانه!

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
termeh

سپاس: 3

Re: عکسخانه!

پست توسط termeh »

fargol نوشته شده:
termeh نوشته شده:
fargol نوشته شده:عکسای من کو؟؟؟؟ کدوم احمقی پاکشون کرد؟
فرگل مخت پکیده هاااااا
عکسات که سر جاشه
بس که دیشب ... الان مخت هنگه
نه نه .. یه سری عکس دیگه دیشب واسه آبتین گذاشتم از led zeppelin که الان اینجا نیست .. احتمالاً یه مدیر 6 ساله پاکش کرده .. البته قبلش حتماً از مامان جونش اجازه گرفته دیگه، نه؟! (خودش میدونه با کی ام)
رسما قاطی کردی smile054 smile054
اون عکسا تو تاپیک واسه نفر قبلیت عکس بزاره هست
نسل من و تو نسلی بود که یواشکی بوسید ، نوشید ، خندید ، حرف زد ، فکر کرد ، اعتراض کرد ، گریه کرد ، آرزو کرد ، دعا کرد ، درد و دل کرد ، انتخاب کرد ، عاشق شد

به سلامتی " یــواشــکــی " که اگه نبود ، نسل من و تو منقرض میشد

نمایه کاربر
sadeghol

سپاس: 10

پست توسط sadeghol »

عکسای من کو؟؟؟؟ کدوم احمقی پاکشون کرد؟

یعنی نفهمیدی مامانشو کول کرده smile036
تصویر

نمایه کاربر
einstein313

سپاس: 91

پست توسط einstein313 »

آندینا لطفی از اندونزی توانست با ثبت این تصویر زیبا از کش‌وقوس بدن مورچه برای دست‌یابی به غذا، جایزه بهترین تصویر آماتوری از طبیعت و حیات‌وحش را در رقابت‌های عکاسی نشنال‌جئوگرافیک 2011 از آن خود کند. smile084 smile074 smile104

تصویر
اللهم العن قاتلیک یا فاطمه الزهرا

اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ( علیه السلام ) ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ

اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً

اسلام به ذات خود ندارد عیبی .......... هر عیب که هست از مسلمانی ماست

نمایه کاربر
sonya

محل اقامت: ستار خان لار یورده

تماس:

پست توسط sonya »

دختری كه در كودكی مانند یك پیرزن 80ساله شده است
گاهی اوقات اتفاقاتی پیش می‌آید که باور کردنش سخته و شاید نتوان به راحتی آنها را قبول کرد...
گاهی اوقات اتفاقاتی پیش می‌آید که باور کردنش سخته و شاید نتوان به راحتی آنها را قبول کرد. در این مطلب با دختری آشنا میشویم که 8مرتبه زودتر از دیگران پیر میشود یعنی زمانی که 10ساله شود، چهره ای مانند یک پیرزن 80ساله خواهد داشت!!اشانتی الیوت اسمیت، دختر 7سالهایست که در بریتانیا زندگی میکند. او از پیری زودرس در کودکی رنج میبرد که یک بیماری نادر ژنتیکی است. پدر و مادر او هیچگاه درمورد بیماری فرزندشان صحبت نمیکنند و همیشه سعی میکنند از روزهای باقی مانده زندگی دخترشان لذت ببرند چرا که این دختر فقط تا 13سالگی زنده خواهد ماند!
تصویر
وقتی که بقیه آدمها به اشانتی خیره میشوند، او لبخند میزند و میگوید: چون من زیبا هستم بقیه نگاهم میکنند!
تا هستم ای رفیق ندانی که کیستم روزی سراغ وقت من ایی که نیستم
...................................................................................................................

چهار چیز است که نمی توان آنها را برگرداند:

1- حرف پس از گفتن .

2- زمان پس از گذشتن .

3 - سنگ پس از رها شدن .

4- موقعیت پس از پایان یافتن

نمایه کاربر
lfigo170

سپاس: 9

تماس:

پست توسط lfigo170 »

sonya نوشته شده:دختری كه در كودكی مانند یك پیرزن 80ساله شده است
گاهی اوقات اتفاقاتی پیش می‌آید که باور کردنش سخته و شاید نتوان به راحتی آنها را قبول کرد...
گاهی اوقات اتفاقاتی پیش می‌آید که باور کردنش سخته و شاید نتوان به راحتی آنها را قبول کرد. در این مطلب با دختری آشنا میشویم که 8مرتبه زودتر از دیگران پیر میشود یعنی زمانی که 10ساله شود، چهره ای مانند یک پیرزن 80ساله خواهد داشت!!اشانتی الیوت اسمیت، دختر 7سالهایست که در بریتانیا زندگی میکند. او از پیری زودرس در کودکی رنج میبرد که یک بیماری نادر ژنتیکی است. پدر و مادر او هیچگاه درمورد بیماری فرزندشان صحبت نمیکنند و همیشه سعی میکنند از روزهای باقی مانده زندگی دخترشان لذت ببرند چرا که این دختر فقط تا 13سالگی زنده خواهد ماند!
تصویر
وقتی که بقیه آدمها به اشانتی خیره میشوند، او لبخند میزند و میگوید: چون من زیبا هستم بقیه نگاهم میکنند!
این فیلمو دیدی؟
تصویر
"love the life you live.
live the life you love."

— Bob Marley

نمایه کاربر
sonya

محل اقامت: ستار خان لار یورده

تماس:

پست توسط sonya »

lfigo170 نوشته شده:
sonya نوشته شده:دختری كه در كودكی مانند یك پیرزن 80ساله شده است
تصویر
این فیلمو دیدی؟
تصویر
نه. smile042
تا هستم ای رفیق ندانی که کیستم روزی سراغ وقت من ایی که نیستم
...................................................................................................................

چهار چیز است که نمی توان آنها را برگرداند:

1- حرف پس از گفتن .

2- زمان پس از گذشتن .

3 - سنگ پس از رها شدن .

4- موقعیت پس از پایان یافتن

نمایه کاربر
lfigo170

تماس:

پست توسط lfigo170 »

sonya نوشته شده:نه. smile042
خب برو ببین دیگه smile057
عاقبت این دختره هم مثل همین میشه
"love the life you live.
live the life you love."

— Bob Marley

نمایه کاربر
einstein313

پست توسط einstein313 »

lfigo170 نوشته شده:
من دیدم ، واقعا فیلم زیبایی بود ، من که خیلی تحت تاثیرش قرار گرفتم smile037 smile054
smile072

اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ( علیه السلام ) ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ

نمایه کاربر
fargol

سپاس: 35

پست توسط fargol »

anishtain313 نوشته شده:
lfigo170 نوشته شده:
من دیدم ، واقعا فیلم زیبایی بود ، من که خیلی تحت تاثیرش قرار گرفتم smile037 smile054
smile072
smile025
پس به دیدنش نمی ارزه
گر مِی نخوری طعنه مزن مستان را
بنیاد مکن تو حیله و دستان را

تو غرّه بدان مشو که مِی می نخوری
صد لقمه خوری که مِی غلامست آن را

خیام بزرگ

نمایه کاربر
lfigo170

تماس:

پست توسط lfigo170 »

fargol نوشته شده: smile025
پس به دیدنش نمی ارزه
کی به تو گفت ببینی؟
its nt 4 chix
"love the life you live.
live the life you love."

— Bob Marley

نمایه کاربر
hakan

پست توسط hakan »

بچه ها چی عکسای خفنی smile048

نمایه کاربر
einstein313

پست توسط einstein313 »

تصویر

چرت زدن سمورهای آبی
سمورهای آبی از جمله جاندارانی هستند که رفتارهای اجتماعی آنها بسیار جالب‌توجه است. این سمورهای آبی که هنگام چرت زدن در سواحل اقیانوس آرام عکاسی شده‌اند، همیشه کنار خانواده و هم‌نوعانشان استراحت می‌کنند. smile043

تصویر

برف‌بازی گوزن شمالی
به نظر می‌رسد این گوزن شمالی نر جوان مجذوب بارش برف شده و دارد به شیوه خودش برف‌بازی می‌کند smile041 . انتخاب طبیعی و تکامل شاید توضیح دقیقی برای ادامه حیات این حیوان داشته باشد اما برای بازیگوشی‌ا‌ش مطمئنا قانع‌کننده نیست. smile057

تصویر

موش خرگوش
این موش خرگوش آمریکایی که ساکن پارک ملی راکی مانتنز در کلرادو است، دارد جست‌و‌خیزکنان دنبال غذا می‌گردد. تحقیقات نشان می‌دهد بعضی از حیوانات ترجیح می‌دهند غذایی را بخورند که خودشان پیدا کرده‌اند. شاید جستجوی غذا برای آنها نوعی تفریح و سرگرمی باشد. smile021

نمایه کاربر
einstein313

پست توسط einstein313 »

مرغابی شانه به سر: این پرنده ها هم در دسته مادرهای بد قرار دارند زیرا جوجه هایی که دیرتر سر از تخم در می آورند را به حال خود رها می کنند. این مرغابی ها لانه های شناوری می سازند و درون این لانه از دو تخم مراقبت می کنند تا زمانی که یکی از جوجه ها سر از تخم در بیاورند.

تصویر

اما درست زمانی که اولین جوجه سر از تخم در می آورد، مرغابی مادر به همراه جوجه اول لانه را ترک کرده و پرواز می کنند، در حالی که جوجه دوم در میان طبیعت وحشی به حال خود رها می شود. زیرا این پرنده ها هم ترجیح می دهند یک جوجه سالم و قوی را پرورش دهند.

بقیش

نمایه کاربر
DYNT70

سپاس: 13

پست توسط DYNT70 »

جدیدترین مدل های ریش و سیبیل و عینک های طبی و غیر طبی.
fdas.jpg
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.

نمایه کاربر
DYNT70

سپاس: 13

پست توسط DYNT70 »

زین پس با زره سوار ترن شید!هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوع!
rude09.jpg
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.

ارسال پست