games

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
شلغم الدین

سپاس: 111

تماس:

Re: x box 360

پست توسط شلغم الدین »

اطلاعات سینای عزیز کامل بود و من هر چی رو می خواستم اضافه کنم می دیدم عنوان شده، دوست عزیز برای اطلاعات تکمیلی بهتر و کامل تر می تونید به سایت http://www.bazicenter.com/ مراجعه کنید!
«موآیِ» قبیله‌ی بغلی در تلفظ «ر» مشکل دارد
املت نامه

«صلام بر تو باد. من سه‌شنبه به رم خواهم آمد تا به حضور پاپ شرفیاب شوم...» امضاء: مسیح مصلوب
نیچه

نمایه کاربر
Pelatini

پست توسط Pelatini »

سلام دوستان مرسی
اقا سینا برا بروز شدن برو اینجا مطالب ردیفی داره تازه فروشگاهم داره برا کنسول و بازی و............
http://www.xboxworld.ir/forumdisplay.php?f=116

صرفا جهت اطلاع
اسلیم هنوز کپی خور نشده
ps3 هم کپی خور نشده وفقط هک شده که میشه رو هاردش بازی ریخت
بازم ممنون
به شب نشینی خرچنگ های مردابی.............................چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند............................به پای هرزه علف های باغ کال پرست

نمایه کاربر
شلغم الدین

تماس:

پست توسط شلغم الدین »

من توی نمایشگاه سونی از PS3 Move استفاده کردم! خیلی ضعیف بود (البته شاید هم بازیش ضعیف ساخته شده بود!) Wii خیلی قوی تر بود نسبت به PS3 Move!
املت نامه

«صلام بر تو باد. من سه‌شنبه به رم خواهم آمد تا به حضور پاپ شرفیاب شوم...» امضاء: مسیح مصلوب
نیچه

نمایه کاربر
Sinasuperman

محل اقامت: تهران

سپاس: 23

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

شلغم الدین نوشته شده:اطلاعات سینای عزیز کامل بود و من هر چی رو می خواستم اضافه کنم می دیدم عنوان شده، دوست عزیز برای اطلاعات تکمیلی بهتر و کامل تر می تونید به سایت http://www.bazicenter.com/ مراجعه کنید!
لطف دارید شلغم الدین عزیز،بابت لینکتان هم ممنون! البته بنده قبلاً هم از این سایت استفاده کرده بودم!
Pelatini نوشته شده:اسلیم هنوز کپی خور نشده
در مورد کپی خور شدن کنسول ها معمولاً مباحث بسیاری مطرح است،اولاً این موضوع مد نظر است از نظر سخت افزاری Slim هیچ تفاوتی با دیگر نسخه ها ندارد و تنها تغییر در کوچکتر شدن برد و بعضی قطعات است!در مورد کپی خور شدن مشکلی وجود ندارد نگران نباشید،چون کنسول X360 از دیکست های DVD استفاده می کند و این موضوع سبب می شود مشکل دیسکت های Blue-Ray را نداشته باشیم!
Pelatini نوشته شده:ps3 هم کپی خور نشده وفقط هک شده که میشه رو هاردش بازی ریخت
دوست عزیز بنده خودم PS3 دارم و فعلاً قابل اعتماد ترین هک را در فلش های JailBreak و PS Break دیده ام.امّاترجیح دادم برای شما موضوع را پیچیده نکنم و به کلمه ی کِرَک شدن بسنده کنم!
شلغم الدین نوشته شده:من توی نمایشگاه سونی از PS3 Move استفاده کردم! خیلی ضعیف بود (البته شاید هم بازیش ضعیف ساخته شده بود!) Wii خیلی قوی تر بود نسبت به PS3 Move!
شلغم الدین عزیز از نظر دقت PS Move فوق العاده است و با Wii قابل مقایسه نیست! در این مورد شک نکنید!
تصویر
Vs
تصویر
----
راستی دوستان اگر سوالی در مورد گیم ها دارید در همین تاپیک مطرح کنید بنده در خدمتم!
ارادتمند همه ی عزیزان گرامی
سینا.جــــــــــــ .
. معما را در اینجا اینجابیابید..
. دیدن این رو از دست ندید.
تو به مردم ایده حرکت به آینده رو خواهی داد، آنها در پشت تو برخواهند خواست، خواهند لغزید و خواهند افتاد و در آخر درخورشید به تو خواهند پیوست؛در آخر تو به اونها کمک خواهی کرد به شگفتی ها دست پیدا کنند...

تصویر

نمایه کاربر
Pelatini

پست توسط Pelatini »

سلام دوست عزیز مرسی
من در حال حاضر کنسول از رده خارجه ps2 رو دارم و یه چند سالیه که سر کار میرم دیگه وقت نکردم که اپدیت شم
حالا امسال کنکور نوشتمو و کلا یکم وقتم ازاد شده میخوام اپدیت شم
اگه ps3 کپی خور میگیرم چون قبولش دارم وگرنه مجبورم همون xbox بگیرم
در مورد بازیها هم من عاشق اویلم و از اویل یک ps1 تا اویل 4 ps2 روتموم کردم تمام اویلا رو تموم کردم و به نظر خودم سختترینش اویل یکه ps1 که مخو تعطیل میکنه
اویل 5 رو هم کم بازی کردم و هنوز قسمت نشده تمومش کنم
اویل جدیدی تو راه نیست؟
god of war عشقه یکو ودوشو تموم کردم خدا کنه ps3 کپی خور شه که 3 هم تموم کنیم
به شب نشینی خرچنگ های مردابی.............................چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند............................به پای هرزه علف های باغ کال پرست

نمایه کاربر
شلغم الدین

تماس:

پست توسط شلغم الدین »

دوستان شما نسخه دوم Dead Space رو بازی کردین؟ smile039
املت نامه

نیچه

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

شلغم الدین نوشته شده:من توی نمایشگاه سونی از PS3 Move استفاده کردم! خیلی ضعیف بود (البته شاید هم بازیش ضعیف ساخته شده بود!) Wii خیلی قوی تر بود نسبت به PS3 Move!
اصلا این حرفو نزن دوست من. smile038
بنده خودم تست کردم تضمینی move یه چیز دیگه است. پک move الان 115 تومنه (منم همین حدود خریدم) و خداییش ارزششو داره. با wii زیاد حال نکردم. به نسبت move حساسیت نداشت smile033

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

الان بازی های کپی ps3 رو روی هارد اکسترنال دونه ای بین 3 تا 5 تومن میشه کپی کرد. smile021

نمایه کاربر
Pelatini

پست توسط Pelatini »

هارد اکسترنالو جدا باید خرید؟
هر بازی چقدر جا میگیره رو هارد؟
move هم مثه کینکت بازیهای مخصوص داره یانه؟ اون چیزی که من دیدم مثه یه دسته بود

نمایه کاربر
Sinasuperman

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

Pelatini نوشته شده:اویل جدیدی تو راه نیست؟
چرا اتفاقاً یه خبرهایی از "رزیدنت اویل6" شنیده می شود که فعلاً قابل استناد نیست امّا فعلاً تمرکز "کپکام" روی "رزیدنت اویل عملیات راکون سیتی" است که نسخه ی جدید از سری مشهور اقامتگاه شیطان است!در ضمن برای کنسول 3DS هم قرار است یک رزیدنت اویل عرضه شود که اسم آن "Resident Evil The Mercenaries 3D" است. تریلر های آن را می توانید اینجا مشاهده کنید:
تصویر
تصویر
Pelatini نوشته شده:god of war عشقه یکو ودوشو تموم کردم خدا کنه ps3 کپی خور شه که 3 هم تموم کنیم
GOD3 که خارق العاده است!البته کمی تو ذوق می زند وخصوصاً وقتی باید پهلوان افسانه ای یونان هراکلس[هرکول] را شکست میدادید که واقعاً ناراحت کننده بود!میتالوژی یونان واقعاً زیبا در این سری بازیها به تصویر کشیده شده امّا...
راستی در همان اولین مراحل بنده به سختی باگی در قسمت فنی گرافیک بازی یافتم که البته زیاد قابل توجه نیست امّا بازی هم قابل تأمل است!
تصویر
راستی یک نسخه ی جدید از بازی خدای جنگ هم بر روی PSP عرضه شده که البته برای علاقه مندان کریتوس تجربه ی آن خالی از لطف نیست!
تصویر
شلغم الدین نوشته شده:دوستان شما نسخه دوم Dead Space رو بازی کردین؟
البته!بازی جالبی بود فعلاً می توان گفت حداقل فعلاً جانشین بجایی برای سری بازیهای F.E.A.R در سبک هراسناک است!
سوالی دارید در مورد این بازی؟
تصویر
garfield نوشته شده:اصلا این حرفو نزن دوست من. بنده خودم تست کردم تضمینی move یه چیز دیگه است. پک move الان 115 تومنه (منم همین حدود خریدم) و خداییش ارزششو داره. با wii زیاد حال نکردم. به نسبت move حساسیت نداشت
بنده هم موافقتم را با شما اعلام میدارم( smile010 )
Pelatini نوشته شده:هارد اکسترنالو جدا باید خرید؟
بله و البته سایزهای[حجم] متفاوت و قیمت های متفاوتی برای خرید آن وجود دارد!
تصویر
Pelatini نوشته شده:هر بازی چقدر جا میگیره رو هارد؟
بستگی داره به بازی!
Pelatini نوشته شده:move هم مثه کینکت بازیهای مخصوص داره یانه؟ اون چیزی که من دیدم مثه یه دسته بود
فعلاً استفاده از این کنترلر در همه ی بازیها متداول نشده و فعلاً جدی ترین و مهمترین بازی که از این وسیله استفاده می کند بازی KillZone3 است که البته یکی از عنوان های شاهکار بر روی PS3 است!
تصویر
دوستان اگر اهل گیم هستید بیاید این تاپیک رو به عنوان تاپیک گیم گسترش بدیم!
در ضمن دوست عزیز پلاتینی اسم تاپیک رو عوض کن بزار گیم یا همچنین چیزی!
ارادتمند شما عزیزان گرامی
سینا.جـــــــــــــــ .
( smile022 )
تو به مردم ایده حرکت به آینده رو خواهی داد، آنها در پشت تو برخواهند خواست، خواهند لغزید و خواهند افتاد و در آخر درخورشید به تو خواهند پیوست؛در آخر تو به اونها کمک خواهی کرد به شگفتی ها دست پیدا کنند...

تصویر

نمایه کاربر
شلغم الدین

تماس:

پست توسط شلغم الدین »

garfield نوشته شده:
اصلا این حرفو نزن دوست من. smile038
بنده خودم تست کردم تضمینی move یه چیز دیگه است. پک move الان 115 تومنه (منم همین حدود خریدم) و خداییش ارزششو داره. با wii زیاد حال نکردم. به نسبت move حساسیت نداشت smile033
پس حتم پیدا کردم که بازیش ضعیف بوده! باید تجربه ی مجدد داشته باشم!
البته!بازی جالبی بود فعلاً می توان گفت حداقل فعلاً جانشین بجایی برای سری بازیهای F.E.A.R در سبک هراسناک است!
سوالی دارید در مورد این بازی؟
نه سوالی نبود، آخه توی سایت EA قبل از اومدنش 75% نظر داده بودن که ما نسخه ی دومش رو به دلیل ترسناک بودن زیاد بازی نمی کنیم! smile039

می خواستم نظر شما ها رو بدونم!
املت نامه

نیچه

نمایه کاربر
Pelatini

Re: games

پست توسط Pelatini »

سلام دوستان اسم تاپیک عوض شد
از این به بعد اخرین اخبار از بازیها و کنسول ها و ......................
به اضافه اخرین خبرها از دنیای موبایل و تبلتو و...................
smile072

نمایه کاربر
Sinasuperman

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

جدیدترین تصاویر از بازی Dirt3 منتشر شدند:
تصاویر زیر توسط موتور و انجین بازی رندر شده اند و تصویری واقعی از محیط این بازی هستند
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
منبع:مجله دنیای بازی اولین نشریه ی بازیهای رایانه ای در ایران

تصویر

نمایه کاربر
Sinasuperman

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

شرکت بسیار معروف "RockStar" اخیراً تصویر های جدیدی در مورد بازی پر جنجال L.A.Noire منتشر کرده که مربوط به زنی به نام کندی ادوارد است در ادامه تصاویر قابل مشاهده اند:
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

تصویر

نمایه کاربر
Sinasuperman

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

مطمئناً بازی بسیار معروف Prey دیگر نیازی به معرفی ندارد.اخیراً شرکت سازنده ی prey دو تصویر از نسخه ی دوّم این بازی منتشر کرده تصاویر را در زیر مشاهده کنید:
تصویر
تصویر

تصویر

ارسال پست