کنکوری های 90

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
عطیه فرجی

سپاس: 2

کنکوری های 90

پست توسط عطیه فرجی »

سلام به بچه هایی که سال 90 کنکور دارند.میخواستم ازتون بپرسم شماها جدی شروع به درس خوندن کردین؟ خیلی جدی منظورمه!
هر وقت احساس کردی در اوج قدرتی به حباب فکر کن!

نمایه کاربر
metra70

نام: مصطفی

محل اقامت: تهران

سپاس: 96

Re: کنکوری های 90

پست توسط metra70 »

جدی تر از اونی که فکرش رو بکنی !
تا اگر من برنامه ام را اجرا کنم ،حتما رتبه ام زیر 2000 تو کنکور امسال می شود ولی حیف که کنون این را یک آرزوی بر باد رفته بیش نمی بینم !یعنی نه اینکه رتبه نیارم ها می یارم ولی زیر200000 نفر از شرکت کننده ها یعنی 300000تو رشته ریاضی می شم
راستش برنامه خودم رو که داشتم اجرا میکردم ............ دیگر مهم نیست چون الان مدرسه داره برای ما برنامه اجرا می کنه!! smile039
مگر سال بعد را گرفته اند اصلا ما 12 سال سیاه مشق های خالی پر می کردیم 1 سال هم روش عمرمون بر باد میره !نه بابا 2 سال سربازی حداقل یک سال پس از گرفتن مدرک بیکاری و بقیه عمر هم سگ دو زدن از این اداره به آن اداره برای یه لقمه نون خشک ! ....
بدبخت ها هم زندگی دارند دیگر باید یه جوری بگذرونند! معلم ها را می گوییم از4 روز در تابستون از صبح تا بعد از ظهر خوب یعنی تابستونمون با یه حساب سر انگشتی میشه یه مرداد از دست میدیم یه مقداری .......... دیگه چه فرقی می کنه ایشالا کنکور 91 ! بعد میرم برا کنکور 91 یک اون موقع می فهمیم که وزیر محترم وقتی سال 89 سلسه موال (ببخشید) گرفتن در مستراب به این نتیجه رسیده بود که باید کتابها برای کنکور سال 91 عوض شن یعنی ما یه سری درس دیگه باید بخونیم کنکور بدیم حالا مشکل شد دوتا خوب صبر می کنیم برا92که دیگه خود سردار رادن می آید سراغمون ! اوه مشکل شد سه تا !
در اینجا از استقرا به این نتیجه می رسیم که چون بدبختی برای اولین کنکور صادق و برابر یک است و ودر سال بعد 2 می شود وسال بعد سه و... پس به این نتیجه میرسیم که اگر امسال بشدتی زور نزدیم که در این 12 سال تحصیل آنگونه ، و به مقداری که از اندازه مجموع شب امتحانای این 12 بیشتر نباشد خوب ما کاری به نباشد آن نداریم به باشدش داریم پس عطیه جان به تو می گویم

جدی تر از اونی که فکرش رو بکنی !
تصویر

ضعيف‌الاراده كسي است كه با هر شكستي بينش او نيز عوض شود. (ادگار‌ آلن‌پو)

میترا از ایزدان باستانی ایرانیان پیش از روزگار زرتشت است، که معنی عهد و پیمان و محبت و خورشید نیز می‌دهد. نماد او خورشید می‌باشد،انتخاب نام کاربری بنده هم به همین سبب است،با عرض معذرت؛ خواهشمند است عده ای از دوستان پیغام های بیهوده نگذارند
درباره خدایان باستانی بیشتر بخوانید

نمایه کاربر
عطیه فرجی

پست توسط عطیه فرجی »

آخه ميدوني من الان از خودم توقع دارم روزي 12 ساعت درس بخونم من به اين ميگم جدي خوندن.اين نظر من درسته؟

نمایه کاربر
UBUNTU

سپاس: 13

پست توسط UBUNTU »

سلام .
من شروع کردم ولی نه روزی 12 ساعت....
روزی 5 یا 6 ساعت مفید. چون اگر از الان روزی 12 ساعت بخونم اون وقت بعد از عید می برم و هر کی که این بلا سرش اومده رتبش سر به فلک کشیده . smile001
البته می گن با ساعات مدرسه اگر روزی 10 تا 12 ساعت بخونید خوبه . چون وقت تو خونه را داریم مطالب صبح را دوره می کنیم نه این که بخواهیم 12 ساعت مطالب جدید را به خاطر بسپاریم.
حالا به من این جوری گفتن ولی نتیجشو هنوز نمی دونم . سال دیگه معلوم می شه smile018 smile018
زندگی در اعماق امن است

اما زیبا نیست!

ماهیانی که در اعماق زندگی می‌کنند
...
صید نمی‌شوند

اما طلوع آفتاب را هم نمی‌بینند

نمایه کاربر
عطیه فرجی

پست توسط عطیه فرجی »

سلام.مرسي از راهنماييت.نه ديگه قصد ندارم روزي 12 ساعت درس بخونم.روزي 7 ساعت ميخونم.همتون موفق باشيد smile038

نمایه کاربر
mahboobeh

محل اقامت: رامسر

سپاس: 381

تماس:

پست توسط mahboobeh »

کنکوری های 91 smile001

نمایه کاربر
DYNT70

سپاس: 13

پست توسط DYNT70 »

هر وقت حسش باشه میخونم.دعا کنید حسش بیاد smile079
معمولا به اندازه 3-4 در روز حسش میاد

نمایه کاربر
kamyar1992

سپاس: 1

تماس:

پست توسط kamyar1992 »

من خودم تازه از کنکور برگشتم smile039
اوایلش احساساتی می شین ولی به نظرم این احساساتتون رو بذارین برای ترم دوم که اکثرا" اونجاس که همه خستن.
ولی فشارهای درسی باید پخش باشه تا هیوچقت نرسه که مطلق درس کنار بره
چند فرصت طلایی رو فراموش نکنید
1- شهریور ماه برای جمع بندی سریع دروس سال سوم ( چون همه ترم اول کنار پیش دانشگاهی سال دوم رو می خونن پس فرصت مناسب برای درسای سال سوم شهریور ماهه )
2- زمان امتحانات ترم اول در این زمان چون خیلی ها به دلیل اهمیت کنکور دروس رو تو طول سال خوب خوندن نیازی برای درس خوندن زیاد برای ترم ندارن و ساعت مطالعاتیشون کم می شه ( بهترین فرصت برای جمع بندی تست های سال دوم و پیش 1 )
3- 20 روز مونده به عید همه خستن و درسای سال سوم و پیش 2 رو خوب نمی خونن برای اون موقع هم انژی بدارید ( بهترین فرصت برای جبران عقب افتادگی و همین طور جلو افتادن از رقیب ها )
4- عید اصلا" عید رو از دست ندید ( بهترین و دست نیافتنی ترین زمان برای مرور کلیه ی درس ها )
5- خرداد ماه زمانیه که باید برای نتیجه گیری هر چی دارید رو کنید ( پس از دستش ندید اینجا پیش دانشگاهی تعطیل شده و بهترین زمان برای درس خوندن با آرامش توی خونس )
پیشنهاد آخر اینکه انژیتون رو خوب پخش کنید هر وقت احساس خستگی کردید تایم های درسی رو کم کنید ولی قطع نکنید
شیمی پیش 2 و دیفرانسیل پیش 2 و فیزیک پیش 1 ادبیات پیش 1 و عربی 2 و دینی 2 رو خیلی جدی بگیرید
ساعات مطالعه ی عالی برای نتیجه ی عالی:
روزهای مدرسه 5 الی 7 ساعت
روزهای تعطیل 9 الی 12 ساعت
وقت هایی که خستگی سراغتون میاد
روزهای مدرسه 3 الی 5 ساعت
روزهای تعطیل 6 الی 9 ساعت
امیدوارم موفق باشید
اگه بازهم کمکی از دستم بربیاد خوشحال می شم
I'm Kamyar Naderi. I'm interested in art. Also I have a good taste in photography and I do it with lots of pleasure in my leisure

یک واژه ی بسیار زیبا وجود دارد: هیچ. به هیچ فکر کن. نه به عشق و نه به نفرت، بلکه تنها به دلقکی فکر کن که در وان حمام اشک می ریزد و قطرات قهوه بر روی دمپایی هایش می چکد.

نمایه کاربر
termeh

سپاس: 3

پست توسط termeh »

سلام و درود

http://www.hupaa.com/forum/viewtopic.ph ... &sk=t&sd=a
از اين تاپيك حتما استفاده كنيد
بخاطرش زحمت زيادي كشيده شد مخصوصا كوير عزيز و javad123javad گرامي كه جاي تشكر ويژه ازشون هست smile124 smile124
شايد ادامه دادن اين تاپيك هم خالي از لطف نباشه smile007

جاودانه باشيد smile124
نسل من و تو نسلی بود که یواشکی بوسید ، نوشید ، خندید ، حرف زد ، فکر کرد ، اعتراض کرد ، گریه کرد ، آرزو کرد ، دعا کرد ، درد و دل کرد ، انتخاب کرد ، عاشق شد

به سلامتی " یــواشــکــی " که اگه نبود ، نسل من و تو منقرض میشد

نمایه کاربر
Vanda

سپاس: 71

پست توسط Vanda »

سلام smile072
ممنون ازراهنماییتو جنابkamyar1992 smile124 smile124 smile072 توصیه های مشاوره ای مفیدی بود ! smile001

نمایه کاربر
termeh

سپاس: 3

پست توسط termeh »

سلام و درود

اين هم تاپيك حل مسائل رياضي با پاسخ تشريحي

http://www.hupaa.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=8022
(ياد استاد پين و آسمان گرامي و rrkh عزيز بخير نمي دانم چي شد كه هوپا از سعادت حضور با ارزششون بي نسيب ماند)
اما سطح سوالات اين تاپيك از كنكور بالاتره اما ميتونيد ادامه اش رو كنكوري كنيد

يا ميشه يه تاپيك گذاشت و روشهاي تستيش رو بهم بگيد

جاودانه باشيد smile072
نسل من و تو نسلی بود که یواشکی بوسید ، نوشید ، خندید ، حرف زد ، فکر کرد ، اعتراض کرد ، گریه کرد ، آرزو کرد ، دعا کرد ، درد و دل کرد ، انتخاب کرد ، عاشق شد

به سلامتی " یــواشــکــی " که اگه نبود ، نسل من و تو منقرض میشد

نمایه کاربر
kamyar1992

سپاس: 1

تماس:

پست توسط kamyar1992 »

Vanda نوشته شده:سلام smile072
ممنون ازراهنماییتو جنابkamyar1992 smile124 smile124 smile072 توصیه های مشاوره ای مفیدی بود ! smile001
خواهش می کنم smile072
این ها هم تجربیاتی بود که خودم لمسشون کردم و صد البته که خیلی هاش رو هم اجرا نکردم ولی در هر حال اگه دنبال نتیجه گیری مطمئن هستید توجه به این نکته ها مفیده و می تونه کمکتون کنه چون تجربیات کسیه که به تازگی این مرحله رو پشت سر گذاشته
I'm Kamyar Naderi. I'm interested in art. Also I have a good taste in photography and I do it with lots of pleasure in my leisure

یک واژه ی بسیار زیبا وجود دارد: هیچ. به هیچ فکر کن. نه به عشق و نه به نفرت، بلکه تنها به دلقکی فکر کن که در وان حمام اشک می ریزد و قطرات قهوه بر روی دمپایی هایش می چکد.

نمایه کاربر
Vanda

سپاس: 71

پست توسط Vanda »

termeh نوشته شده:اما سطح سوالات اين تاپيك از كنكور بالاتره اما ميتونيد ادامه اش رو كنكوري كنيد

smile072
سلام دوست عزیز من کاملا موافقم smile015 smile072 ایده خوبیه اگه استادان یاری کنند عالیه smile079 smile072

نمایه کاربر
metra70

نام: مصطفی

سپاس: 96

پست توسط metra70 »

Vanda نوشته شده:
termeh نوشته شده:اما سطح سوالات اين تاپيك از كنكور بالاتره اما ميتونيد ادامه اش رو كنكوري كنيد

smile072
سلام دوست عزیز من کاملا موافقم smile015 smile072 ایده خوبیه اگه استادان یاری کنند عالیه smile079 smile072
وقت اینجوری پای کامپیوتر حیف ومیل می شه
راستی کامیار جان ممنون smile046 راستی کامیار جان روزی 8 تا9 ساعت درس آدم رو smile078 میکنه
از طرفی هوپا به مدت یک سال از سایه شر لوس وجود من آسوده هست !تا سال بعد همین موقها خدافظ smile014 وقتی برگشتم smile018شدم احتمالا(زهی خیال باطل!) همه باهم می ریم smile010 با smile004
همگی خداحافظ تا سال بعد (مراسم خدا حافظی smile039 ) دوستان هوپایی خوبی بدی از من ندیدید! نمی خوام من رو ببخشید ! چون بر می گردم ولی بعد یکسال البته گه گداری هم سر می زنم smile054
smile099 smile099 smile099 smile099
تصویر

ضعيف‌الاراده كسي است كه با هر شكستي بينش او نيز عوض شود. (ادگار‌ آلن‌پو)

میترا از ایزدان باستانی ایرانیان پیش از روزگار زرتشت است، که معنی عهد و پیمان و محبت و خورشید نیز می‌دهد. نماد او خورشید می‌باشد،انتخاب نام کاربری بنده هم به همین سبب است،با عرض معذرت؛ خواهشمند است عده ای از دوستان پیغام های بیهوده نگذارند
درباره خدایان باستانی بیشتر بخوانید

نمایه کاربر
عطیه فرجی

پست توسط عطیه فرجی »

اميدوارم كه همتون smile021 از جلسه كنكور برگردين.يه چيزي هم من ميگم :هيچ وقت رويايي فكر نكنين هميشه در حد توانايي هاتون از خودتون توقع داشته باشين.

ارسال پست