کنکوری های 90

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
چوچولو

سپاس: 2

Re: کنکوری های 90

پست توسط چوچولو »

anishtain313 نوشته شده:
چوچولو نوشته شده:
خودتی بی ادب
یه فکری به حال من بکنید که 3روزه نمیتونم درس بخونم smile054 smile054
smile024 برو خوش باش smile015 smile057
خوش !اسمایل پوز خند
انقلاب ستمدیدگان را آزاد نمیکند تنها استثمارگران را عوض میکند "برنارد شاو"
تجربه نامی است که تمامی افراد بر اشتباهاتشان میگذارند"اسکاروایلد"
هرگز مگذار خنده تو باعث گریه دیگری شود "حسین بهزاد "

نمایه کاربر
einstein313

سپاس: 91

پست توسط einstein313 »

چوچولو نوشته شده:
anishtain313 نوشته شده:
چوچولو نوشته شده:
خودتی بی ادب
یه فکری به حال من بکنید که 3روزه نمیتونم درس بخونم smile054 smile054
smile024 برو خوش باش smile015 smile057
خوش !اسمایل پوز خند
بی شوخی ، راست میگما smile039 وقتی نمیتونی بخونی چرا ناراحت باشی خب حالا که این موقعیت پیش اومده خوش بگذرون smile038
حالا چرا نمیتونی درس بخونی؟؟ smile032
اللهم العن قاتلیک یا فاطمه الزهرا

اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ( علیه السلام ) ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ

اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً

اسلام به ذات خود ندارد عیبی .......... هر عیب که هست از مسلمانی ماست

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

پست توسط mamy72 »

DYNT70 نوشته شده:ببین من میترسم همون روانشناسی هم که تو خونه داری نابودش کنی،تو اگه بچه ی فروید هم بودی میزدی باباتو میپکوندی،دلتو به چی خوش کردی smile039
اتفاقا اون روانشناس كه در منزل داريم مشاور مدرسه است و كارش سروكله زدن با امثال منه ... (همچنان اسمايل تمسخر!!)

ابر سفید

پست توسط ابر سفید »

سلام من امسال من کنکوردادم افتضاح بود یه توصیه میکنم همیشه خودت رو برای سخت ترین کنکور اماده کن من ادمی بودم که حتی سخت ترین سوالا رو هم حذف نمیکردم ولی باورم نمیشد که سوالای سخت هو تو کنکور بیاد برا همین بشون جدی نگاه نمیکردم سر کنکورم سوالای سخت فیزیکش رو بلد بودم ولی وقت نکردم .یادتون باشه مهم ترین چیز روحیه است اینکه باورتون بشه موفق اید وهمچنین توکل به معنای واقعی انگیزتون رو از درس خوندن تغییر بدید و بدونید نیت درست به شما انگیزه و تلاش میده .نتیجه رو تز حالا بیخیال شید میدونم که اخرش بهش فکر میکنید ولی این اشتباهه به این فکر کنید به شما یه هدف بزرگ دارید ودارید از تنبلی و روزمرگی رها میشید ومثل همه ادم های موفق و موثر دنیا بیهوده نیستید یادتون نره که خدا به همه انسان های پرتلاش کمک میکنه و اونا رو دوست داره توکل یعنی اینکه تو باهمه وجود حرکت کن وامید داشته باش ولی اخرش رو به خدا بسپار و از هرچی که اون خواست با استقبال پذیرایی کن اون همیشه بهترین رو میخواد یه لیست کتاب بهتون میدم خیلی مفید اند
مجموعه درسنامه های دکتر رحمانی انتشارات پیروزان(عالیه اینا حسابی بخورید از نون شب واجب تره )
ریاضیات گسسته خوشخوان (این رو هم حسابی ومفهومی بخونید)
شیمی های مبتکران
دین وزندگی سبز -البته من خودم با خوندن خود کتاب موافق ترم .اگرم تونستیدdvdهای گزینه دو عمومی .اقای محمد کریمی رو گیر بیارید خیلی خوب توضیح داده
ریدینگ زرد کانون هرشب ریدینگ کار کنید هر چی سخت تر بهتر

نمایه کاربر
goddess

سپاس: 37

پست توسط goddess »

sسلام جناب ابر سفید smile124
بسی زیبا گفتید
ابر سفید نوشته شده: این اشتباهه به این فکر کنید به شما یه هدف بزرگ دارید ودارید از تنبلی و روزمرگی رها میشید ومثل همه ادم های موفق و موثر دنیا بیهوده نیستید یادتون نره که خدا به همه انسان های پرتلاش کمک میکنه و اونا رو دوست داره توکل یعنی اینکه تو باهمه وجود حرکت کن وامید داشته باش ولی اخرش رو به خدا بسپار و از هرچی که اون خواست با استقبال پذیرایی کن
احساس کردم تیکه های قای ایمان سرورپور هست که می گید ولی حرف درست فقط یک چیز است smile072
ابر سفید نوشته شده:اقای محمد کریمی
من دیوانه وار عاشق این دبیر هستم دین و زندگی رو یه جور زیبا رمز گذاری می که که آدم حال می کنه smile007 بالاترین درصد کنکورم دین وزندگی ام می شه
ابر سفید نوشته شده:ریدینگ زرد کانون هرشب ریدینگ کار کنید هر چی سخت تر بهتر
الزاما از فضا و استرانوت و بی وزنی و اثرات فضانوردی بر بدن فضا نوردان بخونید smile007 آخه م هر چی کنکور تا حالا دیدم محال بوده از اینها نگه !!!

نمایه کاربر
goddess

پست توسط goddess »

من طبق اصل خوشبینی خودم فکر می کردم امسال خیلی آسونتر می دن
بعد با اجازه رفتیم عمومی های بچه های ریاضی و هنر رو زدیم حساب کار دستمون اومد که چی به چیه یکم روحیه رو حفظ کردیم

انصافا ادبیاتشو متفاوت داده بودن آخه درصد عربی =درصد زبان مادری ام فارسی !!!!!!!!!!!!!!
خدا خیرت بده طراح زیست که هر 4گزینه رو درست دادی smile039 به جون الی من خدای زیست بودم همه درصدام بالا بود ولی امسال کدام گزینه درست است هر 4 تاش درست بود smile024 با کلمات بازی کرده بود smile0012 تا شو حذف می کردی دوتای دیگه اش تو " از ،در ، "با هم فرق داشت smile024
خلاصه طراح زیست خوب هنرنمایی کردی smile039

نمایه کاربر
sadeghol

سپاس: 10

پست توسط sadeghol »

برا چی چیزایی میشه بدون کنکور وارد دانشگاه شد
تصویر

نمایه کاربر
goddess

پست توسط goddess »

sadeghol نوشته شده:برا چی چیزایی میشه بدون کنکور وارد دانشگاه شد
آخی داداش ما رو !!!بدون کنکور می شه سربازی رفت فقط smile039

خارج از شوخی دانشگاه آزاد هایی که تازه تاسیس هستن و می خوان تعداد دانشجوهاشون زیاد شه بدون کنکور پذیرش دارن
اونم رشته هایی مثل : کاردانی حسابداری . این چیزا

بعد دانشگاه های خارج رو هم بگم smile045 (خرجش به سربازی نرفتن می ارزه ) در مورد دبی بگم که اونجا اولا باید تافل داشته باشی دوما باید تراز کف اون دانشگاه رو اورده باشی مثلا

نمره درسهای عمومی دبیرستان تو با نمره های کف می سنجن و اگه معادل بود تو رو می پذیرن smile041

نمایه کاربر
me-alone

محل اقامت: Winnipeg

سپاس: 76

پست توسط me-alone »

goddess نوشته شده:من طبق اصل خوشبینی خودم فکر می کردم امسال خیلی آسونتر می دن
بعد با اجازه رفتیم عمومی های بچه های ریاضی و هنر رو زدیم حساب کار دستمون اومد که چی به چیه یکم روحیه رو حفظ کردیم

انصافا ادبیاتشو متفاوت داده بودن آخه درصد عربی =درصد زبان مادری ام فارسی !!!!!!!!!!!!!!
خدا خیرت بده طراح زیست که هر 4گزینه رو درست دادی smile039 به جون الی من خدای زیست بودم همه درصدام بالا بود ولی امسال کدام گزینه درست است هر 4 تاش درست بود smile024 با کلمات بازی کرده بود smile0012 تا شو حذف می کردی دوتای دیگه اش تو " از ،در ، "با هم فرق داشت smile024
خلاصه طراح زیست خوب هنرنمایی کردی smile039
khoda begam chikaret kone!!! esters mindazi be joone adam! smile032
من زنم و به همان اندازه از هوا سهم میبرم
که ریه های تو!
درد آور است که من آزاد نباشم تا تو به گناه نیفتی!
قوس های بدنم بیشتر از افکارم به چشمهایت ما آیند!
تاسف بار است که باید
لباس هایم را به میزان ایمان تو تنظیم کنم!

سیمین دانشور

نمایه کاربر
sadeghol

سپاس: 10

پست توسط sadeghol »

goddess نوشته شده:
sadeghol نوشته شده:برا چی چیزایی میشه بدون کنکور وارد دانشگاه شد
آخی داداش ما رو !!!بدون کنکور می شه سربازی رفت فقط smile039

خارج از شوخی دانشگاه آزاد هایی که تازه تاسیس هستن و می خوان تعداد دانشجوهاشون زیاد شه بدون کنکور پذیرش دارن
اونم رشته هایی مثل : کاردانی حسابداری . این چیزا

بعد دانشگاه های خارج رو هم بگم smile045 (خرجش به سربازی نرفتن می ارزه ) در مورد دبی بگم که اونجا اولا باید تافل داشته باشی دوما باید تراز کف اون دانشگاه رو اورده باشی مثلا

نمره درسهای عمومی دبیرستان تو با نمره های کف می سنجن و اگه معادل بود تو رو می پذیرن smile041

smile026 smile055
تصویر

ali reza 1111

سپاس: 7

پست توسط ali reza 1111 »

کنکور نود رو دیدم .
اگه بخوام عادلانه قضاوت کنم ، با استرسی که بعضی از بچه ها میگیرن ، ادبیات و عربی و ریاضیش واقعاً کمال نامردی و ... بودن طراح رو میرسوند .
ولی میشد از سؤالهای آزمون جامع ها (گاج و قلمچی و نشانه و گزینه 2 و ...) حدس زد که سر کنکور چند نفر جا میزنند !!!!
آنان که محیط فضل و آداب شدند * در جمع کمال شمع اصحاب شدند
ره زین شب تاریک نبردند برون * گفتند فسانه ای و در خواب شدند

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

پست توسط mamy72 »

ali reza 1111 نوشته شده:ولی میشد از سؤالهای آزمون جامع ها (گاج و قلمچی و نشانه و گزینه 2 و ...) حدس زد که سر کنکور چند نفر جا میزنند !!!!
نفر اول رياضي قلم چي تو اكثر آزمون ها ... سر كنكور استرس گرفت شد 120 منظقه !
نفر اول انساني هم تو همه آزمون ها ... سر كنكور خون دماغ شد و 25 دقيقه از حوضه رفت بيرون ولي با اين حال 20 كشور شد !!

ali reza 1111

سپاس: 7

پست توسط ali reza 1111 »

نفر اول رياضي قلم چي تو اكثر آزمون ها ... سر كنكور استرس گرفت شد 120 منظقه !
نفر اول انساني هم تو همه آزمون ها ... سر كنكور خون دماغ شد و 25 دقيقه از حوضه رفت بيرون ولي با اين حال 20 كشور شد !!

smile029 smile029 smile029 smile029 smile029 smile029

آفرین به این دو نفر ، گل کاشتن . smile055 smile018
ولی منظورم این بود که میشد فهمید که کنکور قراره خیلی سختر از قبل بشه .(نه طبق روال هر سال)
آنان که محیط فضل و آداب شدند * در جمع کمال شمع اصحاب شدند
ره زین شب تاریک نبردند برون * گفتند فسانه ای و در خواب شدند

نمایه کاربر
baran78

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 1

پست توسط baran78 »

بي انصاف نباشيد خوب بود.
حسین بیشترازاب تشنه ی لبیک بود.......افسوس که به جای افکارش زخمهای تنش را نشانمان دادندوبزرگترین دردش را بی ابی نامیدند........ http://www.hanitan.blogfa.com

نمایه کاربر
adrina

نام: نگین

محل اقامت: سردشت

سپاس: 52

پست توسط adrina »

baran78 نوشته شده:بي انصاف نباشيد خوب بود.
مثلا خواستی بگی زرنگی smile039 ادبیاتش خیلی سخت بود.اگه راس میگی درصداتو بگو smile024
تصویرتصویرتصویر

ارسال پست