اينترنت در ايران

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
marqos

سپاس: 39

Re: اينترنت در ايران

پست توسط marqos »

ویتا نوشته شده:من به دوستم گفتم حواسش باشه چی می نویسه!

ملی گرایی میکنه اونم؟؟
هرچند همه اینروزا اینو به هم میگن

girl. نوشته شده:اين پائين بودن سرعت گريبان احمدي نژاد رو هم گرفت.تو تلويزيون نميدونم چيو ميخواستن انلاين افتتحاح كنن ، اينترنت رفت بعد آبروشون هم رفت smile020
پریزیدنت این اخر کاریا اینقدر حاشیه و تابلو بازی داشته که بشه یه رمانه طنز ازش در اورد

نمایه کاربر
slice_of_god

سپاس: 654

پست توسط slice_of_god »

من نمی دونم این برادرا با این کارا به چی می خوان برسن؟!
واقعا به هیچی نمیرسن
وی پی ان ها رو قطع کنند ساکس میگیریم
ساک قطع کنند فری گیت
فری گیت رو قطع کنند کریو میگیریم
کریو رو قطع کنند آقا پول میدیم برنامه نویس یه برنامه بسازه
نت رو قطع کنند یه دیش وصل میکنیم که 100 برابر بهتر از اینترنتاشونه
من یه راه حل بشون میدم
برق رو قطع کنید هزینش کمتره
اصن برق رو قطع کنند ما موتور برق بنزینی روبین ژاپنی میاریم
کسی که سکوت می کند
بازی را مسخره کرده
ما که حرف می زنیم
باخته ایم .

Vita

سپاس: 288

پست توسط Vita »

marqos نوشته شده:

ملی گرایی میکنه اونم؟؟
هرچند همه اینروزا اینو به هم میگن
نه بابا! اون که مثل من بدبخت نیست!
باید حواسش باشه واسه من بدبخت چی می فرسته.

meaning

سپاس: 223

تماس:

پست توسط meaning »

نمی دونم ایمیل ها رو می خونن یا نه؛ ولی یکی از دوستام سال ها پیش واسم جیمیل فرستاد آدرس سایت های فیلتر شکن ها بود همه اینبکس ام فیلتر شد منم مجبور شدم اون ایمیل رو پاک کنم تا آدرس میلم دوباره رفع فیلتر بشه، بعد نمی دونم اینجا سیستم های فلیترینگشون حساس به کلماتی هستند یا واقعاً میشینن یکی یکی وبلاگ ها و سایت ها و انجمن های گفتگو رو می خونن،واقعا ایرانی چه ها که نمی کند اگه همین انرژی رو صرف کارهای با ارزش تری مثلا روی ساخت دارو می کردن الان تو نیم کره شمالی حرف اول رو می زدیم. smile024
“ Two things awe me most, the starry sky above me and the moral law within me“.
Immanuel Kant
Critique of Practical Reason, 1788

Vita

پست توسط Vita »

erfan-93 نوشته شده:
نمی دونم ایمیل ها رو می خونن یا نه؛ ولی یکی از دوستام سال ها پیش واسم جیمیل فرستاد آدرس سایت های فیلتر شکن ها بود همه اینبکس ام فیلتر شد منم مجبور شدم اون ایمیل رو پاک کنم تا آدرس میلم دوباره رفع فیلتر بشه، بعد نمی دونم اینجا سیستم های فلیترینگشون حساس به کلماتی هستند یا واقعاً میشینن یکی یکی وبلاگ ها و سایت ها و انجمن های گفتگو رو می خونن،واقعا ایرانی چه ها که نمی کند اگه همین انرژی رو صرف کارهای با ارزش تری مثلا روی ساخت دارو می کردن الان تو نیم کره شمالی حرف اول رو می زدیم. smile024
حساس به بعضی از کلمه ها که هستن!
اگه حساس نبودن که من اینقدر مشکل نداشتم!
با جمله ی آخر کاملاً موفقم!

نمایه کاربر
Samanson

نام: سامان

سپاس: 22

تماس:

پست توسط Samanson »

rafat نوشته شده:اینترنت اگر در ثریا هم باشد مردانی از سرزمین پارس آنرا فـیل تر خواهند کرد !
smile058 smile072

اولین چیزی که در قیامت از آن سوال می شود ,سرعت اینترنت است!

نمایه کاربر
slice_of_god

سپاس: 654

پست توسط slice_of_god »

صبح به صبح بیدارم می کردن و به صندلی می بستنم و یه قابلمه می زاشتن تو کله ام و قطره قطره روی قابلمه آب میریختنیه ساعت اول چیزی نیست ولی کمی بیشتر که می گذشت دیوانه می شدم !!
: |
این قصاص کسی است که در یاهو به خ.....|.....م...ن....ه...|...ی توهین کرد
کسی که سکوت می کند
بازی را مسخره کرده
ما که حرف می زنیم
باخته ایم .

نمایه کاربر
کاوه

نام: (radical) سابق

محل اقامت: تهران

سپاس: 102

تماس:

پست توسط کاوه »

erfan-93 نوشته شده:
این کار رو سیستم اتوماتیک انجام می ده که خیلی سادس
[center]کاربر گرامی در صورت مشاهده پستهای ناقض قوانین آن را توسط کلید ! به مدیریت اطلاع دهید

Vita

پست توسط Vita »

همین الان رفتم سراغ اکانت گوگلم
سه سوته لود شد...! smile034
داره باهام شوخی می کنه!

father

سپاس: 2

پست توسط father »

ویتا نوشته شده:همین الان رفتم سراغ اکانت گوگلم
داره باهام شوخی می کنه!
این جک بود؟

نمایه کاربر
کوه یخ

نام: iceberg

محل اقامت: ice field

سپاس: 36

تماس:

پست توسط کوه یخ »

دوستان اینترنت ملی چیه قضیش؟
کوه یخم من که رو آب شدم شناور
داغ حوادث میکنه آبم سراسر

(ابی)
این آخرین باره من ازت میخوام برگردی به خونه//این آخرین باره من ازت میخوام عاقل شی دیوونه...
(ابی+این آخرین باره...)

*و صدای متلاشی شدن شیشه شادی در شب...(سهراب سپهری)

*داداش وقتی داری خالی میندی حرفه ای خالی ببند!!! ما رو خر فرض نکن!!!

ما که رسوای جهانیم//غم عالم به پشم

Vita

پست توسط Vita »

father نوشته شده:
داره باهام شوخی می کنه!
این جک بود؟
الان دوباره امتحان کردم، بازم تقریباً سه سوته لود شد
فکر می کنم کاسه ای زیر نیم کاسه اس...!

father

سپاس: 2

پست توسط father »

ویتا نوشته شده:
father نوشته شده:
داره باهام شوخی می کنه!
این جک بود؟
الان دوباره امتحان کردم، بازم تقریباً سه سوته لود شد
فکر می کنم کاسه ای زیر نیم کاسه اس...!
صد در صد

نمایه کاربر
خروش

سپاس: 2067

پست توسط خروش »

ایسنا باز نمی‌شود چه رسد به فیس‌بوک!
ساده‌اید اگر فکر کنید مسؤولان ذره‌ای قبول دارند که اینترنت چهار روز است قطع است! یعنی نه فقط قبول ندارند، بلکه ایده‌های جالبی هم دارند:

علیرضا صیدی، رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران، در اظهارنظری اعلام کرد: «توان بازار اینترنت پرسرعت کشور بسیار بالاست و به‌زودی طرح «هر خانوار ایرانی یک خط اینترنت پرسرعت» برای پاسخ‌گویی به نیاز بازار اجرا می‌شود.»

کور شوم اگر دروغ بگویم، چهار روز است همین ایسنا به‌زور باز می‌شود، چه رسد به فیس‌بوک! پریروز می‌خواستم عکسی برای خبرگزاری بفرستم یک ساعت تمام طول کشید تا فرستاده بشود! کاربران اینترنت از دسترسی به خبرگزاری‌ها و سایت‌های دولتی و رسمی هم محروم‌اند!‍ ایمیل هم که کلا باز نمی‌شود! حالا چرا این‌طوری است، خدا می‌داند. عده‌ای بحث نزدیکی انتخابات را دلیل این قطعی می‌دانند، ولی مسؤولین این را هم قبول ندارند:

علی حکیم‌جوادی، رییس سازمان فناوری اطلاعات، در پاسخ به این شبهه تأکید کرد: «پارامترهای متعددی در سرعت اینترنت دخیل است و نزدیک شدن زمان انتخابات هیچ نقشی در کاهش سرعت نخواهد داشت.»

من به عنوان یک کاربر حقیر و کوچک فکر می‌کنم که این روزها تمام پارامترهای مذکور دخالت کرده‌اند و دخیل شده‌اند و اینترنت را از کار انداخته‌اند. به نظرم اگر مسؤولین طرح «هر خانوار ایرانی یک خط اینترنت معمولی» را اجرا کنند مردم تا ابد دعاگوی ایشان خواهند بود!

راستی به نظر شما آیا پارازیت‌های ماهواره‌یی ربطی به بحث اینترنت دارد؟ یا آن بحث به این بحث مربوط نیست؟ چون روی ماهواره‌ی بدر چنان پارازیتی هست که کانال‌های خودمان را هم از دسترس خارج کرده است، چه رسد به شبکه‌های ضاله‌ای مثل «من‌وتو» و «بی‌بی‌سی»!

باقی‌بقای‌تان!

باز نشر از سرویس فرهنگی هنری ایسنا – طنز و کاریکاتور
http://rezasaki.com/1392/02/18/tanz-ruz-isna-92-014/
گفتم به شیخ شهر كه كارت ریاست، گفت
آنكس كه شیخ هست و ریاكار نیست، كیست

نمایه کاربر
خروش

سپاس: 2067

پست توسط خروش »

-----
"دلیل اختلال اینترنت رادر جای دیگری جویا شوید "

مدیرروابط عمومی شرکت زیرساخت ارتباطات هرگونه اختلال در شبکه اینترنتی این شرکت را رد کرد.

مهدی خدایی سخنگوی شرکت زیرساخت درگفتگو با خبرنگار ایلنا در مورد اختلالات اخیر اینترنت در کشور اظهار داشت: در بخش اینترنت و توزیع و کنترل آن یک زنجیره وجود دارد که شرکت زیرساخت تنها یکی از حلقه های آن است این در حالی است كه اختلال در این چند وقت اخیر مربوط به حوزه ما نیست و شاید دلیل آن در بخش های دیگری از کشور باشد.

وی ادامه داد: ارائه پهنای باند و سرعت اینترنت در حال حاضر از سوی شرکت زیرساخت بدون هیچ مشكلی به شرکت هایی که درخواست داده‌اند، انجام می شود.

وی افزود: ما در شبکه خودمان هیچ مشکلی نداریم و مشکل‌‌های این چند وقت اخیر مربوط به جاهای دیگر است که باید در آنجا پرس و جو کنیم.

خدایی خاطرنشان کرد: اگر اختلال مربوط به شبکه زیرساخت بود کل اینترنت کشور قطع می شد ولی ما در شبکه خود و توزیع پهنای باند و سرعت اینترنت در حال حاضر هیچ مشکلی نداریم و شما باید بدنبال حلقه های دیگر این زنجیره اینترنتی باشید.

گفتنی است کاهش سرعت اینترنت در هفته های اخیر به معضلی شدید برای کاربران اینترنت تبدیل شده است این در حالی است که مسئولان این امر ضمن تکذیب هرگونه مشکل در ارائه سرعت اینترنت به هر نحوی سعی در آرام نشان دادن اوضاع دارند و مدیران روابط عمومی شرکت ها و سازمان‌های مربوطه در هنگام مواجه با تماس خبرنگار ایلنا سعی در اظهار بی اطلاعی و پاس کاری بین همکاران خود دارند.

در حالی که قطع و وصلی های اخیر و افت سرعت اینترنت کاملا مشهود و مشکل ساز شده است ولی پاسخگویی نیست.

گزارشها حاکی از آن است که کاهش عامدانه سرعت اینترنت از سوی نهادهای حکومتی تا زمان پایان انتخابات ریاست جمهوری طبق برنامه ریزی صورت گرفته شدت بیشتری خواهد گرفت.
-----
گفتم به شیخ شهر كه كارت ریاست، گفت
آنكس كه شیخ هست و ریاكار نیست، كیست

ارسال پست