اين ديگه آخرشه بابا

مدیران انجمن: parse, javad123javad

hadism

اين ديگه آخرشه بابا

پست توسط hadism »

واقعا كه !! :x
اين ديگه آخرشه..!!
من نميدونم اين آقايون و خانومايي كه تصميم گرفتن امسال ساعت و تغيير ندن حتي يه لحظه ام فكر نكردن چرا تا قبل از اين اين كار و ميكردن؟؟
حتي با يه حساي سرانگشتي ..به حركي بگي ميگه بايد اين كار بشه چون جز نفع واسه مملكتمون هيچي نداره...!!!
اصا ميدونند چه قدر تو مصرف انرژي صرفه جويي ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تاونوقت ميگن انرژي هسته اي!!!!!!!!!!!:!:
:evil:

نمایه کاربر
ADMIN

سپاس: 560

تماس:

پست توسط ADMIN »

از هر چه بگذريم براي ما وب ديزانر ها بد نشد. نميدونيد مديريت اختلاف ساعت با گرينويچ در طول سال چه دردسرهايي داره. بهر حال اميدوارم اين گونه مديريتها در سطح كشور مشكل ساز نشه.
موجیم که آسودگی ما عدم ماست ... ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

اميتيس

سپاس: 1

پست توسط اميتيس »

آخه امسال مثل اينكه آقاي احمدي نزاد از اسراپيل خيلي بدش مي ياد و ايران و اسراپيل تنها كشور هايي هستن كه ساعت ها رو عقب و جلپ مي كنن :wink:

رضواني

پست توسط رضواني »

سلام
ميشه بگين چه فرقي ميكنه حالا به جاي اين كه ساعت 8 برن سر كار ساعت 7 ميرن در حقيقت عدد تغيير كرده است ...
تازه اين كار را برا ي پرواز هاي خارجي كرده اند
كار خيلي درستي هم كرده اند

hadism

پست توسط hadism »

فرقش توي كاراي ما چيزي نيست :!: اما يه ذره ام با ديد كلي تري به فكر خودمون باشيم بد نيسس..........ت :shock:
لينك زير رو حتما حتما حتما ببينييد
مخصوصا اونايي كه ميگن فقط اسراييل و ايران اين كا رو مي كردند.

http://www.irna.ir/fa/news/view/menu-15 ... 123630.htm

مهمان

پست توسط مهمان »

متن خبر :

تغيير ساعت رسمي در روسيه، سالانه موجب دو ميليارد روبل صرفه جويي مي‌شود مسكو، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۵/۰۱/۰۷‬

با جلو كشيده شدن ساعت رسمي در روسيه، شهروندان اين كشور روز دوشنبه فعاليتهاي روزمره هفته جديد را يك ساعت زودتر آغاز كردند.

هر ساله در روسيه در آخرين يكشنبه ماه مارس (اولين ماه بهار)، ساعتها در روسيه يك ساعت به جلو كشيده شده و در آخرين يكشنبه ماه اكتبر (آخرين ماه پاييز) يك ساعت عقب برده مي‌شود.

اين اقدام با هدف استفاده بيشتر از ساعات صبح و با توجه به طولاني شدن زمان روشني هوا و طول روز، كاهش مصرف برق در ساعات پاياني روز و اوايل شب و تطبيق ساعت كشور با زمان ساير كشورها انجام مي‌گيرد.

بر اساس اعلام دولت روسيه هرسال دو ميليارد كيلووات ساعت برق، با تغيير ساعت رسمي صرفه جويي مي‌شود و همچنين يك و نيم ميليون تن زغالسنگ نيزكمتر به مصرف مي‌رسد.

اين صرفه جويي معادل دو ميليارد روبل (‪ ۷۵‬ميليون دلار) است.

به نوشته مطبوعات مسكو كاهش مصرف انرژي همچنين باعث مي‌شود ‪ ۵۰‬هزار تن مواد آلوده‌كننده جو زمين، كمتر توليد شود.

تغيير ساعت رسمي نخستين بار در سال ‪ ۱۹۰۸‬در لندن آغاز شد و از سال ‪ ۱۹۸۱‬در قلمرو شوروي سابق شامل روسيه و ساير جمهوريهاي آن ، هرساله اعمال مي‌شود.

با تغييرفصلي ساعت در روسيه، اختلاف ساعت اين كشور با تهران از "منفي ‪۳۰‬دقيقه" به "مثبت ‪ ۳۰‬دقيقه" تغيير كرد.

الهه

تماس:

پست توسط الهه »

خب گفتن خودشون كه با همون حساب سرانگشتي ميشه گفت كه ايران هيچ سودي از اين كار نميبرده پس بهتره وضعيت رو به هم نريزيم.
نگيد كه براشون اين كار سود مالي و سياسي و...داره

الهه

تماس:

پست توسط الهه »

خب گفتن خودشون كه با همون حساب سرانگشتي ميشه گفت كه ايران هيچ سودي از اين كار نميبرده پس بهتره وضعيت رو به هم نريزيم.
نگيد كه براشون اين كار سود مالي و سياسي و...داره

hadism

پست توسط hadism »

ببخشيد اين ارسال مال اينجاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من اصلا شك دارم مال اينجاست چون اصلا معني نداره (البته اگه مال اينجا باشه.!!!!!!!!!!!) :? :?

mohamadhasanolia

تماس:

پست توسط mohamadhasanolia »

سلام
به هر حال در نظر داشته باشيد كه خود ؛جام؛ساعت هم يك چيز قرار داديه. تازه از همون آغاز هم اشتباه بوده كه :جام: ساعت رو تغيير بدهند. بعدش هم وقتي اين ور سال 2ميليارد روبل سود دارند آنور سال هم ضرر دارند چون به هر حال كه بايد جام رو عقب كشيد.
بعدش هم به نظر من اين كار خوبي كه جام تغيير نكند. فقط بهتر بود كه جام آغاز آموزشگاهها:مدرسه: را تغيير نميدادند.
راستي جام معادل فارس ساعت است.

اميتيس

پست توسط اميتيس »

من اشتباهم رو قبول كردم معذرت‌مى خواهم از اينكه اطلاعاتم ناقص بود .
ولي بايد دولت به فكر بالا بردن راندمان كاري باشه با تغيير ساعت كه چيزي‌عوض نميشه :!:

hadism

پست توسط hadism »

اولا خواهش ميكنم
دوما http://www.irna.ir/fa/news/view/menu-27 ... 122006.htm

:roll:

اميتيس

پست توسط اميتيس »

من رفتم تو سايت و مطلبش رو خوندم از شما هم ممنون كه اين رو به من متذكر شديد :oops:

مریم

پست توسط مریم »

شماها غیر از بحث درباره ساعت یا همون جام کار دیگه ای ندارید :?

جودي

پست توسط جودي »

من با بيشتر نظراتون موافقم و خوشحالم از اينكه فقط من نيستم كه از اين موضوع ناراحتم
بله ديگه ميشه گفت اين هم يكي از دسته گل هايي كه president ما به آب داده

ارسال پست