خواب و رابطه آن با جهان هاي موازي

مدیران انجمن: parse, javad123javad

کیانوش کاوشگر

Re: خواب و رابطه آن با جهان هاي موازي

پست توسط کیانوش کاوشگر »

وقتی از خواب دوم بیدار شدم به اون فضایی که توش بودم شک کردم . گفتم نکنه این هم خواب باشه ! خلاصه که الان هم نمیدونم خواب هستم یا بیدار .
جالبه تو هر خوابی دیروزش رو مثلا یادم میاد و کارهایی که میخوام برای فردا مثلا انجام بدم . ولی وقتی بیدار میشم با ‌کلی سوال مواجه میشم

حالا مسیر یابی چی بود !
بارها شده که من تو خواب کشته شدم و به محض کشته شدن سریع توی یه خواب دیگه بیدار شدم که اون خواب دومیه هم تقلبی بوده . و معلوم کدوم راسته و کدوم فیک . راستشو بگم من به مرگ انسان اعتقادی ندارم . درسته گفته شده هر نفسی طعم مرگ را می‌چشد ولی این جمله رو بارها و بارها تجربه کرده ام . چندین بار خواب مرگ رو دیدم کامل . از زمان مرگ تا برزخ و .. . اگر کسی دوس داشت تو ایمیل خصوصی خدمتش تعریف میکنم . سرتان رو درد آوردم. تا بعد

Reza7

پست توسط Reza7 »

درود بنظرمن این رابطه وجود دارد و برای من کاملا محسوسه،خوابهای میبینم که اینقدر واقعی هستن انکار من فقط تو اون لحظه خواب جایگزین یا مشاهده گر اون زندگی هستم،کسایی که سالهاست ندیدم ،بدون کوچکترین فکری قبل خواب میبینم که زندگیم با آنها در جریانه، انگار دو دنیا موازی وجود دارد با انتخاب‌های متفاوت،چیز عجیبیست،جاهایی تو خواب دیدم که سالها بعد اون مکان‌ها برحسب اتفاق باهاش برخورد کردم،و یا اشخاصی دیدم که اون لحظه تصویری ازشون تو ذهنم نبود،ولی بعد سالها بعد باهاشون برخورد کردم و اول یادم نمیومدم که اون شخص کجا دیدم و بعد مدتی اینقدر فکر کردم که یهو انگار بهم تداعی شد،از اونجایی که حافظه بلندمدت بسیار قوی دارم ،اجسام و اتفاقها بصورت فیلم در حافظه من ثبت میشه،خیلی دنبال رابطه خوابم با دنیایی موازی گشتم ،ولی هیچ مقاله خوبی که کمکی کنه پیدا نکردم،شاید فقط این تجربه من باشه،ولی باور کنید بقدری اون خواب ملموسه که نمیتونم فراموشش کنم،و آین چرخه ادامه داره،وقتی میخوابم انگار تو دنیایی شبیه دنیای خودم زندگی میکنم ،برای همین خیلی کم میخوابم ،الانم دوباره همون تجربه داشتم که بیدار شدم

نمایه کاربر
MRT

نام: محمدرضا طباطبایی

محل اقامت: تبریز

سپاس: 95

تماس:

پست توسط MRT »

یجور پشتیبان گیری یا بک آپ هست از حافظه موقتی به دائمی
با توجه به ماده 8 قوانین تالار گفتمان شبكه فیزیك هوپا :

ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

https://ki2100.com

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
MRT

تماس:

پست توسط MRT »

mrfane نوشته شده:
پنج‌شنبه ۱۳۹۳/۵/۲۳ - ۰۲:۴۱
مساله خواب به کنار (که خودش داستانی است!)
موضوع جهان های موازی یک فرضیه است که به هیچ عنوان اثبات نشده. کلا بیش از 3 جمله مطلب حسابی درباره اش وجود ندارد. مابقی همه داستان علمی-تخیلی است.
ما چطوری میتونیم درباره یک موضوع فرضی با اطمینان صحبت کنیم و بحث و جدل کنیم؟
بنیان نظریه جهان های موازی ذرات و پاد ذرات و انرژی منفی هست. یعنی اعتقاد بر این است که در موازات دنیای ما دنیایی قرینه یا متضاد یا عکس یا وارونه وجود دارد. ولی من به دنبال توسعه نظریه ای هستم که میدان الکتریکی و میدان مغناطیسی با یک میدان واحد و یک جنس در کنش هستند که نیروی الکتریکی به مغناطیسی و برعکس تبدیل میشود و این میدان واحد نقش واسط را انجام می دهد و شاید الکتریسیته و مغناطیس صورت ها و تجلی مختلفی از این میدان واحد باشند. مسلما ما انسانها نیز با همچنین میدانی درگیر هستیم مخصوصا در خواب یا بیهوشی و حتی بعد از مرگ. چون ساختار بیولوژیک و عصبی ما الکترومغناطیسی هست.

ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
MRT

تماس:

پست توسط MRT »

عطر یاس نوشته شده:
پنج‌شنبه ۱۳۹۳/۵/۲۳ - ۰۳:۰۴
همه می دونن این نظریه وجود جهان موازی خیلی پیچیده و گنگ هست.حالا اثبات شده یا نه رو کار ندارم.

چون هیچ نکته نظر مشترکی بر وجود داشتن یا نداشتن اون نیست .

ولی یه سوال دارم از دوستان !!

بعضی مواقع مثلا خود من همیشه تو خواب ،جاهایی رو می بینم که شاید تا آخر عمرم اونا رو نبینم ( تخیلی نه ها )

یا مثلا همیشه می بینم که مثلا تو حرم امام رضا هستم. اونم تو یه ماه 5 بار برام تکرار بشه.

حالا اینایی که تو خواب میبینم و مکان هایی که میرم، رویا هستن یا ارتباط من با خود دومم، تو جهان موازی ؟

خیلی واسم جای سواله !!!! smile072
ممکنه تشابهات ژنتیکی نزدیک باشه. ممکنه حافظه بعضی ها رو حافظه شما اثر میزارن یا به بیان ساده اختلال یا پارازیت . درست مثل امواج رادیویی تو یک محدوده فرکانس مشخص. بهش می گن حافظه سلولی

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
spectervfx2

سپاس: 2

پست توسط spectervfx2 »

قطعا خواب مربوط به متافیزیکه مخصوصا وقتی اتفاقی میفته در خواب که عینا در آینده یا همون روز رخ میده ...
تو چه دانی که پسِ هر نگهِ ساده ی من . . .
چه جنونی ، چه نیازی ،چه غمی ست؟
بهار آمد ، پریشان باغ من افسرده بود اما
به جو باز آمد آب رفته ، ماهی مرده بود اما

tami

پست توسط tami »

سلام من به جهان های موازی اعتقاد دارم چند‌ وقت پیش خواب دیدم که نظیرشو تو عمرم ندیده بودم انگار واقعا تو یه دنیای دیگه بودم حتی مادر بزرگم زنده بود‌ و چهرش یکم فرق میکرد و انگار اونجا بجای یک برادر دوتا داشتم هنوزم کامل یادمه چی دیدم‌ حتی زور گفتن برادر بزرگتره بمن خیلی گیج شدم الان همش دارم بهش فکر میکنم

ارسال پست