دستگاهی با بازدهی بیشتر از صد درصد!

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
alininja

سپاس: 5

دستگاهی با بازدهی بیشتر از صد درصد!

پست توسط alininja »

من طرحی دارم که با انجام اون دستگاهی ساخته میشه که بازدهی بیشتر از صد درصد داره یعنی یه انرژی الکتریکی اولیه بهش میدی و بعد از اون دستگاه شروع به کار کرده و برقی تولید میکنه که قسمتی از اون برای کار کردن خود دستگاه و قسمت بیشتر برقش هم ذخیره میشه و این یعنی نقض قانون ترمودینامیک
انسان همچون پرنده ای با دو بال است که یک بال علم و دانش و بال دیگر دین و تقوا است . تعادل این دو بال سبب پرواز انسان بسوی بیکران ها می شود.

nile

سپاس: 2

Re: نقض قانون ترمودینامیک

پست توسط nile »

نه این میشه نقض کل فیزیک

نمایه کاربر
alininja

سپاس: 5

Re: نقض قانون ترمودینامیک :دستگاهی با بازدهی بیشتر از صد درص

پست توسط alininja »

اما منبع بی پایان انرژی به هیچ وجه نقض کل علم فیزیک حساب نمیشه.اکنون در حال پیگیری مراحل ساخت و ثبت اختراع دستگاه هستم که ان شاء الله تا پایان امسال به انجام میرسه.بعد از ثبت اختراع مکانیسم کاملشو براتون میزارم و متوجه میشید که هیچ تناقضی با علم فیزیک نداره و فقط قانون ترمودینامیک رو نقض میکنه.اینها همه در صورتیه که دستگاه مکانیسم فوق العاده ساده ای داره و وقتی که متوجه مکانیسم ابتدایی اون بشید شاخ در میارید.
انسان همچون پرنده ای با دو بال است که یک بال علم و دانش و بال دیگر دین و تقوا است . تعادل این دو بال سبب پرواز انسان بسوی بیکران ها می شود.

نمایه کاربر
lightwave

سپاس: 41

پست توسط lightwave »

چطور میخواید همچین کاری را بکنید؟

نمایه کاربر
Milad74

نام: م I ل A د Mohammadi

محل اقامت: kermanshah

سپاس: 34

تماس:

پست توسط Milad74 »

این رویای خیلی از دانشجو های برق و مکانیکه من طرح های مشابه این رو زیاد شنیدم خودمم می خواستم بسازم به نظر من میشه به راندمان صد درصد رسید ولی بالای صد نه .هر سیستم تولید انرژی بی نهایت بدون سوخت به هر شکلی که باشه با اصل پایستگی انرژی در تضاده و غیر قابل ساخت مگه یه تغیرات جزئی رو اعمال کنیم که یه مقدار انرژی اضافی تولید میشه که اونم با توجه به تلفاتی که داره مقدار انرژی تولیدی به مرور زمان به صفر میل می کنه به نظر من هرکی بتونه یه همچین دستگاهی رو بسازه باید جایزه نوبل رو بگیره smile021
تصویر

hoskat

نام: حسین کاتبی

سپاس: 1

پست توسط hoskat »

سلام دوست عزیز.من هم یه همچین طرحی داشتم اتاینکه موقع ساخت دیدم ممکن نیست.اکر واقعا در طرح شماممکنه که خیلی خوبه،ولی یه چیز امکان داره که سیستم شما انرژی رو از جای دیگه ای میاره

نمایه کاربر
armin_gera

محل اقامت: تبریز

تماس:

پست توسط armin_gera »

منم همچین طرحی داشتم ولی وقتی رفتم برا ساخت جواب نمیده اونایی هم که تو اینترنت میبینی دروغن! اگه همچین چیزی بود و به این وسعت تو اینترنت پراکنده بود و همه به صورت کاردستی میساختنش مطمعن باش ناسا خیلی زودتر از من و تو میساختش و مجبور نبود برا ماهواره ها یا ووجر تغذیه خورشیدی یا رکتور هسته ای بزاره!!
به آسمان که مینگرم گذشته را می بینم
armin_geraتصویر

arash47

سپاس: 40

پست توسط arash47 »

تشکر از اینکه وقت و سرمایه را برای ساخت چنین دستگاهی می گزارید. اگه قطعه خاصی لازم داشتید که در دسترس نبود اعلام کنید احتمالا من و یقینا بقیه کاربران از هر گونه کمک علمی دریغ نخواهند کرد

نمایه کاربر
armin_gera

تماس:

پست توسط armin_gera »

arash47 نوشته شده:تشکر از اینکه وقت و سرمایه را برای ساخت چنین دستگاهی می گزارید. اگه قطعه خاصی لازم داشتید که در دسترس نبود اعلام کنید احتمالا من و یقینا بقیه کاربران از هر گونه کمک علمی دریغ نخواهند کرد

چند وقت پیش 100 تومن پول مگنت دادم ولی این طرحا کار نمیکنن
احتمالا چند تا ماده کمیاب نیاز شه اگه بتونی تهیه کنی خیلی خوب میشه
armin_geraتصویر

arash47

پست توسط arash47 »

alininja نوشته شده:اما منبع بی پایان انرژی به هیچ وجه نقض کل علم فیزیک حساب نمیشه.اکنون در حال پیگیری مراحل ساخت و ثبت اختراع دستگاه هستم که ان شاء الله تا پایان امسال به انجام میرسه.بعد از ثبت اختراع مکانیسم کاملشو براتون میزارم و متوجه میشید که هیچ تناقضی با علم فیزیک نداره و فقط قانون ترمودینامیک رو نقض میکنه.اینها همه در صورتیه که دستگاه مکانیسم فوق العاده ساده ای داره و وقتی که متوجه مکانیسم ابتدایی اون بشید شاخ در میارید.

ایشان قول دادند تا پایان سال مکانیسم کامل دستگاه را در اینجا رونمایی کنند. به امید موفقیت

نمایه کاربر
Milad74

نام: م I ل A د Mohammadi

محل اقامت: kermanshah

سپاس: 34

تماس:

پست توسط Milad74 »

یک گروه تحقیقاتی نشان دادند که نانوذرات می‌توانند قانون دوم ترمودینامیک را نقض کنند.

به گزارش سرویس فناوری ایسنا،‌ در آزمایشات جدید دانشمندان نانوذراتی که با لیزر گرم شدند گرمای خود را به ناحیه گرم‌تر منتقل کردند که این امر در دنیای ماکروسکوپی اتفاق نمی‌افتد.

اجسام در مقیاس نانو‌متری به طور تصادفی با مولکول‌های اطراف خود برخورد می‌کنند. این برخوردها می‌تواند موجب بروز رویدادهایی شوند که در نهایت منجر به بازنویسی قوانین بنیادین ترمودینامیک می‌شوند.

یک تیم تحقیقاتی بین المللی از کشورهای سوئیس، اسپانیا و اتریش نشان دادند که نانوذرات به دام افتاده در پرتو لیزر، رفتاری از خود نشان می‌دهند که موجب نقض قانون دوم ترمودینامیک می‌شود؛ چیزی که در مقیاس‌های بزرگ غیرممکن است. این گروه نتایج یافته‌های خود را در قالب مقاله‌ای در نشریه Nature منتشر کردند.

اگر یک فیلم را از انتها به ابتدا نگاه کنید، خنده‌دار به نظر می‌رسد. تکه‌های شکسته‌ی یک لیوان از روی زمین جمع شده و به یکدیگر می‌چسبند و در نهایت لیوان سالمی می‌سازند، این لیوان به پرواز درآمده و روی میز قرار می‌گیرد. مشاهده‌ی این چنین تصاویر و فیلم‌هایی براساس تجربیات روزمره‌ی ما غیرممکن است و تنها با معکوس کردن برخی فرآیندها اتفاق می افتد. اما همه رویدادها را نمی‌توان وارونه کرد.

بر اساس قانون دوم ترمودینامیک، آنتروپی یک سیستم، یعنی تمایل به افزایش بی‌نظمی، هیچ‌ گاه به خودی‌ خود کاهش نمی‌یابد؛ اما اگر به دنیای میکروسکوپی دقت کنیم، این قوانین اندکی تغییر کرده و از خود انعطاف‌ نشان می‌دهند؛ به طوری که در مقیاس نانو، قانون دوم ترمودینامیک به طور کامل نقض می‌شود. بنابراین از زاویه‌ی دید یک مشاهده‌گر، در مقیاس میکروسکوپی برخی حوادث که در دنیای ماکروسکوپی غیرممکن است، ممکن است به راحتی اتفاق بیافتد؛ برای مثال گرما از یک جای سرد به جای گرم حرکت کند که این امر در دنیای ماکروسکوپی اتفاق نمی‌افتد.

این گونه اتفاقات دانشمندان را سردرگم کرده است و آن ها را بر آن داشته تا به بررسی معنای واکنش معکوس در مقیاس نانو بپردازند.

به تازگی یک گروه تحقیقاتی از دانشگاه وین با همکاری محققانی از مؤسسه‌ی علوم فتونیک بارسلونا و مؤسسه‌ی فناوری فدرال سوئیس موفق به پیش‌بینی رویدادهایی شدند که می‌تواند قانون دوم ترمودینامیک را نقض کنند.

آن ها برای آزمایش این رفتارها از نانوذرات شیشه به قطر 100 نانومتر استفاده کردند که در معرض پرتو لیزر قرار گرفته است. آنها نانوذرات را در پرتو لیزر به دام انداختند و موقعیت آنها را با دقت اندازه‌ گیری کردند.

این گروه با این ابزار موفق شدند نانوذرات را گرم کرده و در نهایت نشان دادند که نانوذرات گرمای خود را به ناحیه‌ی گرم‌تر منتقل می‌کند. این پدیده قانون دوم ترمودینامیک را نقض می‌کند.
منبع:http://isna.ir/
تصویر

نمایه کاربر
armin_gera

تماس:

پست توسط armin_gera »

arash47 نوشته شده:
alininja نوشته شده:اما منبع بی پایان انرژی به هیچ وجه نقض کل علم فیزیک حساب نمیشه.اکنون در حال پیگیری مراحل ساخت و ثبت اختراع دستگاه هستم که ان شاء الله تا پایان امسال به انجام میرسه.بعد از ثبت اختراع مکانیسم کاملشو براتون میزارم و متوجه میشید که هیچ تناقضی با علم فیزیک نداره و فقط قانون ترمودینامیک رو نقض میکنه.اینها همه در صورتیه که دستگاه مکانیسم فوق العاده ساده ای داره و وقتی که متوجه مکانیسم ابتدایی اون بشید شاخ در میارید.

ایشان قول دادند تا پایان سال مکانیسم کامل دستگاه را در اینجا رونمایی کنند. به امید موفقیت

نزدیک 25 تا اختراع ثبت شده تو این زمینه فقط تو ایران داریم مکانیزماشم تو اینترنت هست اونیی که ثبت اختراع کردن مکانیزمارو اکثرا منتشر کردن
منم اول فک میکردم اگه همچین چیزی بسازم تو دنیا انقلابی میکنم و میترکونم و... بعد دیدم قبلتر از من فقط تو ایران 25 تا ثبت نهایی داشته این موضوع با مکانیزمای مختلف و دیگه چیز شاخی نیست
armin_geraتصویر

arash47

پست توسط arash47 »

armin_gera نوشته شده:
arash47 نوشته شده:

نزدیک 25 تا اختراع ثبت شده تو این زمینه فقط تو ایران داریم مکانیزماشم تو اینترنت هست اونیی که ثبت اختراع کردن مکانیزمارو اکثرا منتشر کردن
منم اول فک میکردم اگه همچین چیزی بسازم تو دنیا انقلابی میکنم و میترکونم و... بعد دیدم قبلتر از من فقط تو ایران 25 تا ثبت نهایی داشته این موضوع با مکانیزمای مختلف و دیگه چیز شاخی نیست

متاسفانه اکثر این ثبت اختراعات مونتاژ و کپی برداری از صدها طرح و ایده هست که تو اینترنت منتشر شدند.
کدوم یک از صاحبان این 25 اختراع ثبت شده توانستند برق مورد نیاز خانه خود را تامین کنند ؟

نمایه کاربر
armin_gera

تماس:

پست توسط armin_gera »

arash47 نوشته شده:
armin_gera نوشته شده:
arash47 نوشته شده:

متاسفانه اکثر این ثبت اختراعات مونتاژ و کپی برداری از صدها طرح و ایده هست که تو اینترنت منتشر شدند.
کدوم یک از صاحبان این 25 اختراع ثبت شده توانستند برق مورد نیاز خانه خود را تامین کنند ؟

کپی برداری هم باشه بازم به عنوان اختراع ثبت شده و چیز جدید نیست انواع و اقسامشو ثبت کردن فقط 25 نوع مکانیزم مختلف برای این طرح ثبت شده از نوع ترمودینامیکی گرفته تا مغناطیسی و جاذبه و انحراف میدان و...
هیچ کدوم برق خونهشونو تامین نکردن ولی دانشگاه یزد این طرحو ساخته و با ژنراتور 5kw برق یکی از ساختموناشو به مدت محدود و آزمایشی تامین کرده , تو نمونه های خارجی هم که ماشالاه یو تو ب پره از کسایی که 1kw قدرت گرفتن و یه خونه کوچیکو روشن کردن
هرچند هنوز من نتونستم اون مکانیزمارو بسازم و فعلا کار نمیکنه برا من شاید لازم شه یه سر برم یزد تا ببینم مکانیزماشنو چطوره
armin_geraتصویر

نمایه کاربر
You-See

نام: U30

محل اقامت: تهران

سپاس: 787

تماس:

پست توسط You-See »

لینک بده.
دوستای گلم حمایت کنید : https://cafebazaar.ir/app/com.nikanmehr.marmarxword/