خاصيت مویینگی آب

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
thegodof3d

نام: حامد حسن زاده

سپاس: 29

خاصيت مویینگی آب

پست توسط thegodof3d »

سلام و درود ب اساتید بزرگی ک در این انجمن حضور دارند ، بنده چند سالی هست ک راجعبه مکانیسم هایی ک حرکت دایمی دارند تحقیق میکنم یه مسیله ای ک وجود داره اینه ک بعضی از اساتید میفرمایند انرژی هیچ. و ت هیچوقت خود بخودی بوجود نمیاد ، اما شاید ما در فضای بیرون از زمین بنگریم ب این نتیجه میرسیم ک این قانون کاملا اشتباهه چون ستارگان رو بنگرید میبینید ک نابودی و پدید اومدنشون باعث میشه یک انرژی دایمی داشته باشند .
من ایده اولم رو ک بیان کردم یکسری ایراداتی داشت ، مثلا حرکت بالشت حوا در یک مخزن اب نمیشه حرکت دایم بوجود اورد

حالا ایده دومم هستش ک میخواستم بیان کنم اینجا ، اگر دقت کنین اب در لوله مویین بالا میاد ، درست بر خلاف جاذبه زمین ، حالا من یه سوال دارم : اگر ما در فضای بدون جاذبه حجمی از اب رو داشته باشیم و یک لوله مویین وارد این اب کنیم اب تا انتهای لوله به حرکت در نمیاد؟
نکته اینجاست ک شاید شما بخواین بگید پس حرکت دایم این چی شد؟ باید بهتون بگم ک بدلیل حرکت اب در لوله مویین انرژی جنریت شده و اب از مکانی به مکان دیگه منتقل شده

حالا ایده من : ما اب رو بوصیله لوله مویین از پایین سد میاریم بالای سد ، خوب حالا میمونه سقوط اب ، نکته اینجاست ک لوله مویین در بالای سد بصورت ال شده و اب رو بصورت افقی بحرکت در میاره تا ب انتهای لوله برسه ، حالا چی؟ در قسمتی ک لوله مویی افقی شده لوله مویین دو تیکه هست و به محض رسیدن اب به نوک لوله ، لوله مویین باز میشه )در واقع نیم دایره میشه( و اب سقوط میکنه توی سد .

دوستان مشکلات و ایرادات این طرح رو بگید لطفا ممنون میشم
آخرین ویرایش توسط DARKENERGY چهارشنبه ۱۳۹۳/۸/۲۸ - ۰۸:۳۴, ویرایش شده کلا 1 بار
دلیل: عنوان

ف ی ز ی ک

سپاس: 115

Re: خاسیت مویینگی اب

پست توسط ف ی ز ی ک »

درود smile072
فرض کنیم همه ی اینا درست باشه.
thegodof3d نوشته شده:من یه سوال دارم : اگر ما در فضای بدون جاذبه حجمی از اب رو داشته باشیم و یک لوله مویین وارد این اب کنیم اب تا انتهای لوله به حرکت در نمیاد؟

این فضای بدون جاذبه رو از کجا بیاریم؟ به فرض که اون جا انرژی قابل توجهی تولید کردیم، این انرژی چگونه ذخیره میشه و چگونه به محل زندگی ما منتقل میشه؟
نکته ی دیگه اینه که وقتی شما جاذبه نداری آب و لوله ی مویین و این جور چیز هار نمیتونی یه جا نگه داری. مثلا فرض کنید که در جایی که جاذبه صفر است یک نی را وارد یه ظرف آب کنیم. نیرویی که آب به نی وارد میکنه نی رو به بالا پرتاب میکنه! و... خیلی چیز های دیگه که به ذهن من نمیرسه.

نمایه کاربر
candle

سپاس: 935

Re: خاصیت مویینگی اب

پست توسط candle »

در این زمینه؛ پیشتر جستارهائی در هوپا وجود داشته اند که می توانید با جستجو پیدا کنید، مثلا:

http://www.hupaa.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=31061
اگر دانش را به خاطر کسب درآمد فرا می‌گیرید؛ به حق آنهایی که به خاطر خود، علم و دانش اندوخته‌اند تجاوز کرده‌اید - آندره ژید

نمایه کاربر
thegodof3d

Re: خاصيت مویینگی آب

پست توسط thegodof3d »

دوست عزیزمون ک نام کاربریتون ف ی ز ی ک هستش من در انتها نحوه عملکرد این سیستم رو تو ضیح داده بودم ، و اینک شما دارید. لوله مویین رو چطوری وارد اب کنیم باید بگم سلول های لوله مویین سر جاشون ثابت هستند و اب ک در حوضچه پایین سد جمع میشه بوسیله سیستمی ک گفته شد ب بالای سد هدایت میشه
و دوست عزیزمون candle بعید میدونم طرح بنده رو در جای دیگه ای تاحالا دیده باشم
آخرین ویرایش توسط thegodof3d چهارشنبه ۱۳۹۳/۸/۲۸ - ۱۰:۲۹, ویرایش شده کلا 1 بار

نمایه کاربر
thegodof3d

پست توسط thegodof3d »

Candle عزیز رفتم اونایی ک شما گفتید رو خوندم ولی هیچ طرحی وجود نداشت! انتهای نویسه های بنده رو بخونین طرح من دادم!

نمایه کاربر
thegodof3d

پست توسط thegodof3d »

هیچ کس هیچ ایرادی به ذهنش نرسید؟ یعنی اب تا مرحله سقوط ک من گفتم پیشروی میکنه؟ من بروم نمونه اصلیمو بسازم ، نزدیک صد میلیون تومان میخوام برای این کار بزارم اگر جواب داد در ابعاد یک سد واقعی بسازمش و باهاش دنیا رو عوض کنم

jhvh

سپاس: 284

پست توسط jhvh »

ایده ی خوبیه ولی نه در حد متحول کردن دنیا

در نگاه اول برا بعضیا یک سیستم بسته به نظر میاد

اما سیستمیه که هوشمندانه با دمای محیط رفرش میشه

قسمت اصلی این اختراع مهندسی کردنشه

نمایه کاربر
thegodof3d

پست توسط thegodof3d »

jhvh نوشته شده:ایده ی خوبیه ولی نه در حد متحول کردن دنیا

در نگاه اول برا بعضیا یک سیستم بسته به نظر میاد

اما سیستمیه که هوشمندانه با دمای محیط رفرش میشه

قسمت اصلی این اختراع مهندسی کردنشه

دوست عزیز من ک نمیام کل مکانیسم رو توی یه انجمن عمومی تشربح کنم! محض اطلاعتون : الان نمونه اش رو ساختم و از مسعولین رده پایین میترسم اختراعمو بدزدند ، باید بدونید ک داشتن بینهایت انرژی برای یک کشور یعنی داشتن بی نهایت پول ، برای این میخوام این قضیه بیرون ایران درز نکنه فعلا برای برخی مسعولان بالا رتبه پیغام ها یی رو ارسال کرده و منتظر جوابم

فقط یه چیزی ک باعث میشه بازدهی سیستم بره بالا استفاده از مواد با خاصیت چسبندگی مورد نظر هست ، اگر دوستان و بزرگواران لیستی از نسبت چسبندگی اب به مواد مختلف داره رو ارایه کند ممنون میشم ،

نکته اینجاست که در کار اصلی ک انجام شده در انتهای لوله مویین ک بصورت ال در اومده یک سوزن از جنس دیگری قرار داره ک خاصیت چسبندگی بیشتری نصبت به لوله مویین داره و در انتهای این سوزن نوعی ماده دیگه جوش شده که اب دوست نیست ، نکته اش اینجاست ک سر غیر ابدوست این سوزن به سمت زمین کج هست و ابی که ب سوزن چسبیده لیز میخوره و به محض قرار گرفتن روی قسمت غیر ابدوست سقوط میکنه

راستی اینم برای اونایی ک میگن حرکت دایمی هرگز پیش نمیاد : دلیل اصلی سقوط اب سوزن ابدوست تر هست که اب رو به بیرون از لوله هدایت میکنه نه جاذبه زمین ، و فقط این حرکت ثانویه اب به سمت تیکه غیر ابدوست رو جاذبه انجام میده که در مدل گی ک من ساختم اب قبل از رسیدن به منطقه غیر ابدوست سقوط میکنه
لطفا از این مطلب سو استفاده نکنید و خواهشا این مطلب خارج از این سایت مطرح نشه
دلیل طرح بالایی ک مطرح شد این بود ک دوستان ماهیت کار رو بفهمند

نمایه کاربر
Mage

محل اقامت: زنجان

سپاس: 33

پست توسط Mage »

چند ساله که روی این طرح کار میکنین؟ smile021
یک روز زندگی پر غوغا و در شهرت و افتخار بهتر از صد سال گمنامی است.
ناپلئون بناپارت

انجمن نازیسم ایران : http://www.nazicenter.com/

نمایه کاربر
thegodof3d

پست توسط thegodof3d »

هه هه ، شما هم از برو بچ نازی سنتر تشریف دارین؟ من یه ویدیو خفن دیدم به اسم nazi ufo در اپارات حتما بر ببین

در مورد طرح هم چیزای زیادی رو امتحان کردم و کار های زیادی رو انجام دادم ، راستشو بخواین ایده اصلی انرژی بینهایت از پانزده سال پیش به جانم افتاد و از اونموقع بیشتر وقتم رو صرف تحقیق و شبیه سازی اینطور چیزا کردم

نمایه کاربر
Mage

محل اقامت: زنجان

سپاس: 33

پست توسط Mage »

thegodof3d نوشته شده:هه هه ، شما هم از برو بچ نازی سنتر تشریف دارین؟ من یه ویدیو خفن دیدم به اسم nazi ufo در اپارات حتما بر ببین

در مورد طرح هم چیزای زیادی رو امتحان کردم و کار های زیادی رو انجام دادم ، راستشو بخواین ایده اصلی انرژی بینهایت از پانزده سال پیش به جانم افتاد و از اونموقع بیشتر وقتم رو صرف تحقیق و شبیه سازی اینطور چیزا کردم

آره نازی سنتری ام شما چطور
اون طرح هم طرح بدیهی به نظر میرسه ولی این حرف یادتون باشه ایدههای بکر و تحولات اساسی در چیزهایی هستن که بدیهی و پیش پا افتاده به نظر میرسن به تلاشتون ادامه بدین اگه به طرحتون ایمان داشته باشین حتما به نتیجه میرسین
اگه مثل نازی ها فکر کنین هیچ چیز غیرممکن نیست حتی اون چیز یا کار قرار باشه در یه زمان محدودی انجام بشه
با سپاس
یک روز زندگی پر غوغا و در شهرت و افتخار بهتر از صد سال گمنامی است.
ناپلئون بناپارت

انجمن نازیسم ایران : http://www.nazicenter.com/

نمایه کاربر
thegodof3d

پست توسط thegodof3d »

Mage عزیز ویدیو رو دیدی؟ کف ات نبرید؟ بر ببین حتما تو اپاراته ، بر ببین بعد بیا بگو

،،، من ک نمیدونم منظورتون از مهندسی نبودنش چیه ، همونطور ک گفتم با هزینه نسبتا زیاد الگوشو ساختم و داره کار میکنه ،،، و الانمدر تلاش برای ارتباط با مسعولان مملکتی هستم ،،، در ضمن از لحاظ مهندسی فک کنم از اون اهنرباهای پروفسور راسل بهتره

ارسال پست