تابع موج شرودينگر

مدیران انجمن: parse, javad123javad

محمد جعفر

نام: محمد دلاورجو

سپاس: 9

Re: تابع موج شرودينگر

پست توسط محمد جعفر »

matin.physics نوشته شده:ممنون محمد جعفر اما اون جوابی که من دنبالشمو نمیدونم چرا کسی نمیده؟؟؟واقعا نمیدونم چطور سوالمو مطرح کنم؟؟؟
راستی کوانتوم 1و2 رو پاس کردی دیگه؟؟؟حل تمرین استاد خودت رو داری ؟؟؟جواب این حل تمرینایی که تو بازار و نت هست رو نمیخام....جواب کلاسای حل تمرین منظورمه!داری؟اگه داری لطف میکنی برام ارسال کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا متین شرمنده چیز خاصی ندارم که بدردت بخوره smile025 ولی یه توصیه دارم smile023 سعی کن قبل از حل کردن مساله یه مقدار متانت به خرج بدی و مفاهیم کوانتوم رو برای خودت روشن کنی یعنی بدونی تو حل مساله دنبال چی هستی ؟ از معادله ات چی می خوای؟ قراره به چی برسی ؟ اونی که بهش رسیدی یک سری اعداد که باید تفسیر کنی یا نه ؟مفاهیم کوانتومی به اندازه کافی پیچیده هستند به هیچ وجه سعی نکن مفاهیم و روابط رو حفظ کنی!!! با مفاهیم بازی کن اونها رو این ور و اون ور کن! حتی سعی کن معادله شرودینگر رو بسازی(امکان پذیره)
یه مقدار رو اصول مکانیک کوانتومی وقت بذاری ضرر نداره smile018 مفاهیم بدیهی ات رو از مفاهیم غیر بدیهی ات جدا کن سعی کن همون روندی که خود دانشمندان در رسیدن به مباحثشون داشتند پیگیری کنی بعد متوجه یک سری مسایل می شوی در آخر اضافه کنم کتاب اصول موضوع در مکانیک کوانتومی (تالیف مجید واعظ زاده وحسین مهربان)رو مطالعه کن ....ببخشید این قدر از دستم برمیومد شرمنده...یا علی

ارسال پست