ماشين محرك دائم

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
Cartouche

سپاس: 957

ماشين محرك دائم

پست توسط Cartouche »

محرك دائم ماشيني كه ظاهرا تا ابد كار ميكنه و در واقع پايستگي انرژي رو نقض ميكنه. ولي هر كدوم از اين ماشين ها يه جاشون ميلنگه و نبايد كار كنه.من يه چند تا ماشين اينجا ميذارم كسي هست كه بدونه اينا چرا نبايد كار كنن يا يه سايت يا كتاب رو معرفي كنه ممنون ميشم. در ضمن به خاطر نقاشيه بدم ببخشيد . smile033

اولي يه زنجيره كه سمت چپش آب هست و به دليل نيروي ارشميدسي آب شروع به حركت مي كنه .
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
دوای درد عاشق را کسی کو سهل پندارد

ز فکر آنان که در تدبیر درمانند در مانند

نمایه کاربر
Cartouche

Re: ماشين محرك دائم

پست توسط Cartouche »

اينم دوميش : كه يه نو چرخه كه توي هر كدوم از اون پره هاش يه مهره هست به دليل اين كه گشتاور سمت راست بزرگتر از سمت چپه به صورت ساعتگرد ميچرخه. حتي اين ماشينو وقتي طرحشو دادن نشستن ساختنش ولي كار نكرده . كسي مي تونه دليلشو بگه .

نمایه کاربر
Cartouche

پست توسط Cartouche »

چرا كسي جواب نميده . كسي نميدونه يا اونقدر سادست جواب نميدين ؟ جواب بدين ديگه . smile079

نمایه کاربر
maryamz

نام: مریم

محل اقامت: کرمانشاه

سپاس: 21

تماس:

پست توسط maryamz »

amir.hs نوشته شده:چرا كسي جواب نميده . كسي نميدونه يا اونقدر سادست جواب نميدين ؟ جواب بدين ديگه . smile079
فکر کنم کسی نمی دونه smile042 smile042 smile042 smile042 smile042 smile042
زیباترین مکان برای حضور، بودن در افکار کسی ست

نمایه کاربر
Cartouche

پست توسط Cartouche »

نه . فكر نكنم خيلي سخت باشه .
يكي از ماشين هاي محرك دائم كه بيشترمون شنيديم و جوابش هم مي دونيم اون ارابه هست كه جلوش يه آهنربا داره و هر چي ماشين جلوتر بره آهنربا هم باهاش جلو ميره و تا ابد كار ميكنه كه خيلي سادست . ولي اين بالايي ها كه بيشتر قوانين رو نقض ميكنن از اون سخت ترن .

نمایه کاربر
Cartouche

پست توسط Cartouche »

اينم يكي ديگه كه خيلي آسونه و دليلشم خودم ميدونم و از كتاب دوره درسي برداشتم، البته دوره درسي راجع به محرك دائم چيزي نگفته ولي اين ماشين توي مسائلش (جلد 4) هست .
اين يه ظرف هست كه به دو قسمت تقسيم شده و فشار هواي قسمت بالا از قسمت پايين كمتره و در قسمت پايين مقداري آب وجود داره ، به دليل اختلاف فشار آب بالا مياد واز لوله ميريزه . يه چرخ هم اونجا هست كه به چند تا اتاقك تقسيم شده و در اين ظرف ها هم مي تونه باز يا بسته بشه (فرض كنيد فنر داره ) وقتي آب از لوله ميرزه درش رو باز ميكنه و ميره تو اتاقك و به دليل وزن آب چرخ شروع به چرخش ميكنه و مياد پايين و وقتي اومد پايين دوباره به دليل وزن آب در اتاقك باز ميشه و آب ميريزه و در اتاقك با فنر بسته ميشه و ميره . همينطور ميچرخه

نمایه کاربر
Cartouche

پست توسط Cartouche »

كلا مثل اينكه علاقه اي به اين موضوع نداريد ... smile025 حداقل يه نظري ، فحشي بنويسيد دلم خوش باشه. smile054

نمایه کاربر
Cartouche

پست توسط Cartouche »

منم ميدونم كه اينا هيچوقت كار نميكنن . ولي براي اون ارابه اي كه جلوش آهنربا هست يا براي اون ظرفي كه به دو تكه تقسيم شده دليلي ميشه پيدا كرد . از اين ايده ها زياد هست ولي هر كدوم يه دليلي دارن كه كار نميكنن .حالا حرف من اينه كه اون دليل براي دو تاي اولي چيه؟
من كه دنبال چيزي نيستم كه كار كنه. اينا رو يكي نشو داد گفت دليل اينكه كار نميكنه چيه ؟منم 6 ماه روش فكر كردم پيدا نكردم ،اينجا پرسيدم .

babak354

سپاس: 6

پست توسط babak354 »

من در سایت زیر یک طرحی دیدیم که با استفاده از لوله های موئین میتونه برای همیشه بدون انرزی کار کنه در این طرح اب از مخزن توسط لوله های موئین بدون دادن هیچ انرزی بالا می اید و در ارتفاع معینی به مخزن دیگری ریخته و پس از تولید برق دوباره به مخزن اول یا دریا بر میگردد این کار شدنی است و عملا هم جواب داده فقط سئوال اینجاست این انرژی جابجایی اب و غلبه بر جازبه زمین از کجا می اید
https://sites.google.com/site/alipourat ... -sea-power
تصویر

نمایه کاربر
Legionnaire

سپاس: 15

تماس:

پست توسط Legionnaire »

babak354 نوشته شده:من در سایت زیر یک طرحی دیدیم که با استفاده از لوله های موئین میتونه برای همیشه بدون انرزی کار کنه در این طرح اب از مخزن توسط لوله های موئین بدون دادن هیچ انرزی بالا می اید و در ارتفاع معینی به مخزن دیگری ریخته و پس از تولید برق دوباره به مخزن اول یا دریا بر میگردد این کار شدنی است و عملا هم جواب داده فقط سئوال اینجاست این انرژی جابجایی اب و غلبه بر جازبه زمین از کجا می اید
https://sites.google.com/site/alipourat ... -sea-power
تصویر
سلام
انرژی رو نیروی چسبندگی بین مولکول آب و لوله ی مویین تامین می کند
اما باید قضیه از طریق فیزیک حالت جامد بررسی بشه که آیا این نیروی چسبندگی به مرور زمان تغییری درش ایجاد می شه یا نه
چون یه خورده مرموز هستش
smile072

نمایه کاربر
reza azadi

سپاس: 14

پست توسط reza azadi »

babak354 نوشته شده:اب از مخزن توسط لوله های موئین بدون دادن هیچ انرزی بالا می اید و در ارتفاع معینی به مخزن دیگری ریخته و پس از تولید برق دوباره به مخزن اول یا دریا بر میگردد این کار شدنی است و عملا هم جواب داده
چرا اینقدر لوله رو بردن توی اب؟؟؟ نیازی نبود که
و مهمترین سوال اینکه وقتی دو متر اب میاد بالا چرا باید بعد نیم متر سرازیری بریزه ؟؟؟
من 5 سال پیش روش دیگری به کار بردم یک متر شلنگ رو بردم بالا و با سه متر پیچیدن دو لوله اوردم پایین کار میکرد ولی بعد از سه میلیارد سال کار کردن میتونس کار یک دقیقه یک، سد را بکنه smile022
smile012

http://www.hupaa.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=22708
smile026
تصویر

babak354

سپاس: 6

پست توسط babak354 »

سايت زير تعدادي از ماشينهاي محرك دائم يا همان ماشينهاي بدون سوخت را نمايش ميدهد اينكه ميشود ماشينهايي بدون سوخت يا با حركت دائمي از نيروي مغناطيس يا نيروي جاذبه ساخت اكنون از نظر علمي اثبات شده است حال اين انرژي از كجا مي ايد را فقط با علم كتون ميتوان توجيه كرد ماشين هاي بدون انرژي و ژنراتورهاي بدون سوخت در سايت زير

http://sites.google.com/site/alipourato ... -generator

نمایه کاربر
metra70

نام: مصطفی

محل اقامت: تهران

سپاس: 96

پست توسط metra70 »

smile048 smile048 والا تا اونجا که ما می دونیم تا حالا هیچ دو ماده ای در مجاور هم با اصطکاک صفر (در قطع ماکروسکوپی) یافت نشده!! smile024 smile024 اگر چیزی می دونید ما رو هم بی اطلاع نگه ندارید
تصویر

ضعيف‌الاراده كسي است كه با هر شكستي بينش او نيز عوض شود. (ادگار‌ آلن‌پو)

میترا از ایزدان باستانی ایرانیان پیش از روزگار زرتشت است، که معنی عهد و پیمان و محبت و خورشید نیز می‌دهد. نماد او خورشید می‌باشد،انتخاب نام کاربری بنده هم به همین سبب است،با عرض معذرت؛ خواهشمند است عده ای از دوستان پیغام های بیهوده نگذارند
درباره خدایان باستانی بیشتر بخوانید

نمایه کاربر
Anita!

سپاس: 50

پست توسط Anita! »

اصلا قانون باید و نبایدهایی هست که باید، این باید و نبایدها رو بپذیریم!
مثلا قانون دوم نیوتون مثل این می مونه که شما بگید چرا وقتی به جسمی نیرو وارد می کنیم جسم در جهت نیرو شتاب می گیره جوابی برای این سوال وجود نداره چون قانون دوم نیوتون میگه که باید شتاب بگیره!
smile124[/quote]

من اینو قبول ندارم.منظورتون از اینکه قانون رو باید پذیرفت چیه؟
هر لحظه امکان داره یکی از راه برسه و یه قانون معتبر رو نقض کنه...
هیچی صد در صد قطعی نیست! :D smile073
تصویر

physics2013

سپاس: 2

پست توسط physics2013 »

سلام . من از یه تاپیک دیگه به اینجا فراخوانده شدم . بحثتون جالبه و البته خیلی قدیمی . منو یاد نظریه یه بنده خدایی انداخت که حدود 15 سال پیش برام تعریف کرد . میگفت ایران یه ویژگی منحصر به فرد داره که میتونه با اون تا ابد برای خودش بدون سوخت فسیلی و اتمی و ... انرژی برق تولید کنه . البته طرحش خیلی بزرگه و اجراش فقط کار دولتهاست . یعنی شاید 4 یا 5 دولت پشت سر هم باید روش کار کنند . سالها طول میکشه که عملی بشه ولی وقتی ساخته بشه ایران میتونه به هرجا که بخواد برق صادر کنه و بابت تولیدش هم هزینه اندکی صرف کنه .
طرحش این بود که کشور ما فلات است و فلات یعنی خشکی بالاتر از سطح آبهای آزاد . ارتفاع کویر لوت هم پایین تر از سطح آبهای آزاد است . حال اگر در کویر لوت یک دریاچه مصنوعی محصور شده ساخته بشه و از خلیج فارس یک کانال آبی به سمت این دریاچه مصنوعی درست بشه . با هر بار جذر و مد آبهای آزاد که دائمی هست آب در این کانال به صورت رفت و برگشت حرکت خواهد کرد و سر راه این آب متحرک میشه تعداد زیادی توربین آبی قرار داد . ضمنا کویر زدایی هم میشه و کلی کشورمون آباد میشه .

ارسال پست