آینده شغلی رشته فیزیک

مدیران انجمن: parse, javad123javad

MH63

Re: آینده شغلی رشته فیزیک

پست توسط MH63 »

دروود بر شما
یه مشورت مهم دارم خواهشن احساسی جواب ندین smile033 بعد از 1 سال فارغ تحصیلی یه چیزایی دستم اومده.
من لیسانس فیزیکم ولی برای ارشد ازاد مدیریت شرکت کردم دولتی فیزیک .فیزیک احتمالن شبانه اگه شانس بیارم روزانه قبول می شم و مدیریت هم درصدام بالا بود ومشکلی نیست. حالا سوال
1-خارج از احساسات فیزیک دوستانه اینده شغلی و مالی کدوم رو ترجیح میدین؟ فیزیک شبانه به غیر از تدریس*مدرسه یا دانشگاه*یا مدیریت ازاد.
2- امکان تحصیل همزمان در 2رشته وجود داردیا خیر ؟
برای من مساله مهمیه خواهشن کمک کنید. با سپاس

نمایه کاربر
ingenious

سپاس: 3

پست توسط ingenious »

MH63 نوشته شده:دروود بر شما
یه مشورت مهم دارم خواهشن احساسی جواب ندین smile033 بعد از 1 سال فارغ تحصیلی یه چیزایی دستم اومده.
من لیسانس فیزیکم ولی برای ارشد ازاد مدیریت شرکت کردم دولتی فیزیک .فیزیک احتمالن شبانه اگه شانس بیارم روزانه قبول می شم و مدیریت هم درصدام بالا بود ومشکلی نیست. حالا سوال
1-خارج از احساسات فیزیک دوستانه اینده شغلی و مالی کدوم رو ترجیح میدین؟ فیزیک شبانه به غیر از تدریس*مدرسه یا دانشگاه*یا مدیریت ازاد.
2- امکان تحصیل همزمان در 2رشته وجود داردیا خیر ؟
برای من مساله مهمیه خواهشن کمک کنید. با سپاس
سلام
1- من فیزیک رو انتخاب میکنم smile018 (گفتی خارج از احساسات ولی به نظر من اگه دنبال رشته ی مورد علاقت بری میتونی موفق تر باشی و به جاهای بهتری برسی هم ازلحاظ مادی و هم موقعیت شغلی...)

2-فکرنکنم !!!!!...(یکی از آشناهامون که دوتا رشته خونده بود یکی آزاد یکی سراسری میگفت اگه بفهمن هردو مدرکشو باطل میکنن خودش کلی سختی کشیده بود تا بتونه دوتاشو بخونه و هر روز استرس داشت که یه وقت لو نره آخرشم لو نرفت و هردو مدرکو گرفت ولی به هرحال ریسک خیلی بالایی داره این قضیه مربوط به 4-5 سال پیشه و در ضمن دقیقا نمیدونم مقطعش کارشناسی بود یا ارشد ولی به احتمال زیاد همون ارشد بوده.) smile072
افکار تو جنون آمیز است اما نه آنقدر که بتوان آن هارا به عنوان واقعیت پذیرفت. «نیلز بور »

نمایه کاربر
hastikhanoom

نام: هستي حدادي

محل اقامت: قم

سپاس: 1

پست توسط hastikhanoom »

کاشکي يه نفر يه نتيجه گيري کلي مي کرد.
من بين پزشکي و فيزيک هسته اي موندم.
رفتن توي نيروگاه انرژي هسته اي سخته؟؟؟

mela1

نام: حامد بیرانوندی

سپاس: 8

پست توسط mela1 »

در مورد سوال دوم , بعید می دونم ولی اگر معافیت تحصیلی داشته باشی اصلا امکانش نیست چون سازمان نظام وظیفه , فقط اجازه تحصیل در یک رشته رو میده اما نمی دونم اگه معاف باشید یا سربازی رفته باشید چه قوانینی داره.

نمایه کاربر
genius-man

نام: احمد رضا

محل اقامت: شیراز

سپاس: 2

تماس:

پست توسط genius-man »

یه چیزی بگم شاید برای بچه های فیزیک خوب باشه:
من دانشجوی رشته مهندسی مکانیکم، و به خاطر زیبایی هایی که رشته فیزیک داره برای ارشد می خوام فیزیک رو بخونم وادامه بدم.بچه های فیزیک واقعا قدر رشتتون رو بدونید.
"Imagination is more important than knowledge"
Albert Einstein

تصویر

تصویر

ارسال پست