Dark side of www

مدیر انجمن: parse

ارسال پست
نمایه کاربر
Sin

سپاس: 13

Dark side of www

پست توسط Sin »

سلام

سال 1383 با یکی از دوستانم کلاس برنامه نویسی C میرفتیم من رشته برق رفتم و اون کامپیوتر هر دومون عاشقش بودیم.
اون به خاطر علاقه ای که داشت دانشگاه تهران کامپیوتر قبول شد، مخی بود تو ریاضی...
خیلی صمیمی بودیم تو محله خودمون نارمک تقریبا هرروز همدیگه رو میدیدم و کلی فکرای عجیب غریب داشتیم.
اون کل مغزش صفر و یک بود و منم کلا دنبال نوشتن ویروس و تروجان و این کارا.
حدود یک سال ازش خبری نداشتم که یه روز زنگ زد و گفتم کجایی هیچکس ازت خبری نداره حتی بابا مامانتم جواب درستی به آدم نمیدن...
گفت دارک وب یادته همش حرفشو میزدیم؟ ردروم و اینا؟!
گفتم آره
گفت رفتم تونستم وارد لایه های پایینتر بشم، یکم حالم به هم ریخته بعدا میبینمت... و تلفنون با یه خداحافظی فوری قطع کرد.
این بعدا حدود 6 7 ماه طول کشید تا دوباره زنگ زد و ماجرا رو گفت باور کردنی بود ولی اون واقعا تجربه ای کرده بود که تا همین لحظه که دارم اینو مینویسم ازش هیچ خبری نیست.
مادرش چند سال پیش گفت واسه ادامه تحصیل رفته آمریکا ولی پدرش میگفت ما خبری نداریم ازش! smile020

میدونید تو زیرزمین همه چی وجود داره؟ smile053
انجام بده آن چه كه قصدش را داري.

نمایه کاربر
Player

سپاس: 25

Re: Dark side of www

پست توسط Player »

چیز هایی که توی زیر زمین وجود دارد:

یک مشت وب سایت اسکمر که به دنبال سرقت اطلاعات یا کوین های شما هستند.
مشتی دیگر از وب سایت ها؛ متعلق به FBI و دولت آلمان که به دنبال به تله انداختن تبهکاران هستند.
مشت ها وب سایت جعلی؛ ساخته شده توسط "شوالیه های سفید" صرفا برای گمراه کردن کنجکاوان.

در نهایت، زمانی که موفق به پیدا کردن indexer های واقعی مثل هایدن ویکی (که خود هزاران نسخه جعلی دارد) شدید میبینید که وب سایت های واقعی هم؛ چیزی چندان فراتر از وب سایت های کلیرنت عرضه نمی کنند! هزاران کلیپ از فعالیت های داعشی ها در سطح وب وجود دارد که اگر از ردروم ها بدتر نباشد؛ با آن در خشونت رقابت می کند. تور جالب است؛ و استفاده های خاص خود را هم دارد (مثلا زمانی که می خواهید متنی را منتشر کنید که نگرانید در اثر انتشار آن دردسر برایتان ایجاد شود)، اما انقدر جذاب و سری نیست که برخی ادعا می کنند. تنها مشتی وب سایت با ظاهری کهنه و قدیمی (به علت بسته بودن جاوااسکریپت) گیرتان می آید که به دنبال کوین هایتان هستند.

نمایه کاربر
Sin

سپاس: 13

Re: Dark side of www

پست توسط Sin »

من هم چند سال پيش فكرم دقيقا همينطور بود تا يكي از دوستانم كه فارغ التحصيل كامپيوتر از آلمان بود برگشت و تازه فهميدم خيلي از سايت هاي ديپ وبي تو سرفيس وب هم هستن
براتون چندتاشو ميذارم كه با كدهاي جاوا هم نيست
انجام بده آن چه كه قصدش را داري.

ارسال پست