پادماده و جهانهای موازی

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
Dr.f110

سپاس: 3

پادماده و جهانهای موازی

پست توسط Dr.f110 »

آیا پادماده های جهان های موازی رو میسازند؟

mahdi :D

سپاس: 120

Re: بادماده و جهانهای موازی

پست توسط mahdi :D »

تا جایی که من میدونم جهان های موازی هنوز یک تئوری اولیه و نه چندان معتبر هست.
اما میگن چون در دنیای ما ماده بیشتر از پادماده وجود داره احتمالا یه قسمتی از جهان هست که پادماده در اونجا بیشتر از ماده هست و یک دنیای دیگه رو ساخته.
البته اطلاعات من در این زمینه خیلی ناقصه... خیلی توجه نکنید smile001

Dr.f110

پست توسط Dr.f110 »

ازتون ممنونم و از دوستان بیشتری درخواست میکنم ابن موضوع رو به طور کامل البته خواهشا به من آموزش بدن

نمایه کاربر
mrfane

محل اقامت: تهران

سپاس: 550

تماس:

پست توسط mrfane »

سلام
دوستمون به درستی اشاره کردند. هیچ چیز ثابت شده و قطعی ای در این زمینه وجود ندارد. اکثر مطالبی که منتشر می شوند، یا تئوری اند، یا داستان علمی - تخیلی
آنچه دانه را شکافت، آن خدای من است.

نمایه کاربر
Ali.T

سپاس: 450

پست توسط Ali.T »

mahdi :D نوشته شده:اما میگن چون در دنیای ما ماده بیشتر از پادماده وجود داره احتمالا یه قسمتی از جهان هست که پادماده در اونجا بیشتر از ماده هست و یک دنیای دیگه رو ساخته.
یکی از دلایلی که برای برهم خوردن تعادل بین ماده و پادماده مطرح میشه برمی گرده به نوع گذار فاز الکتروویک .
و این که گذار فاز از نوع گذار فاز مرتبه اول یا دو هستش.

نمایه کاربر
serlando

سپاس: 45

پست توسط serlando »

یه خاصیتی که ماده و پاد ماده دارند انه که اگه به هم برخورد کنند در یک لحظه در مکان های متفاوتی حضورخواهند داشت و این تنها دلیلی است که میتونیم با استفاده از اون حضور دنیاهای موازی رو تشخیص بدیم
کیهان شناسی خواندن ذهن خداست

Dr.f110

پست توسط Dr.f110 »

serlando نوشته شده:یه خاصیتی که ماده و پاد ماده دارند انه که اگه به هم برخورد کنند در یک لحظه در مکان های متفاوتی حضورخواهند داشت و این تنها دلیلی است که میتونیم با استفاده از اون حضور دنیاهای موازی رو تشخیص بدیم
یعنی ما هم با بادمادمون برخود کردیم؟

mr*mamal

پست توسط mr*mamal »

به نظر من وجود جهان های مواری هم خیلی غیر معقول نیست
تو این دنیا خیلی چیزا ممکنه اتفاق بیفته
به نظر شما اگر توی یه جیرره دو افتاده اون سر دنیا یه اتفاق بیفته این سر دنیا تو ایران هم تو یکی از مناطق دور افتادش اینطور اتفاقی بیفته غیر ممکنه؟(بدون در نظر گرفتن قانون جوهری)

نمایه کاربر
mrfane

سپاس: 550

تماس:

پست توسط mrfane »

serlando نوشته شده:یه خاصیتی که ماده و پاد ماده دارند انه که اگه به هم برخورد کنند در یک لحظه در مکان های متفاوتی حضورخواهند داشت و این تنها دلیلی است که میتونیم با استفاده از اون حضور دنیاهای موازی رو تشخیص بدیم
چی؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟

در مجموع من فکر می کنم اتفاقی که در این تاپیک درباره اش صحبت می کنیم واقعی باشه. یعنی به همین مقدار پادماده یک جای دیگری در این دنیا باشند. البته هیچ لزومی نداره که این دو قسمت دنیا کاملا شبیه به هم باشند.
آنچه دانه را شکافت، آن خدای من است.

chal4oye

نام: Gul Sher

پست توسط chal4oye »

ازتون ممنونم و از دوستان بیشتری درخواست میکنم ابن موضوع رو به طور کامل البته خواهشا به من آموزش بدن???? smile042 smile042
Go through the 1Y0-400 braindumps design tutorial and guide to learnuseful web design skills. Become expert in web design with online course.

sorat

نام: شایان محتشمی

Re: پادماده و جهانهای موازی

پست توسط sorat »

پادماده ها ذرات عادی جهان ما هستند که به وفور می توان آنها را در دستگاههای شتابدهنده تولید کرد مانند پاد الکترون یعنی الکترون با بار مثبت و...
اما جهان های موازی مقوله ای جدا هستند که به چند چیز مختلف مربوط می شوند مانند ابعاد اضافی یا پوسته های موازی با پوسته جهان ما

نمایه کاربر
serlando

سپاس: 45

پست توسط serlando »

mrfane نوشته شده:
چی؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟

در مجموع من فکر می کنم اتفاقی که در این تاپیک درباره اش صحبت می کنیم واقعی باشه. یعنی به همین مقدار پادماده یک جای دیگری در این دنیا باشند. البته هیچ لزومی نداره که این دو قسمت دنیا کاملا شبیه به هم باشند.
برای درک بهتر این موضوع من تر عنوان یه ماشین زمان استفاده میکنم
مثلا من با یکی دیگه برخورد کنم من تو همون لحظه تو امریکام و اون فرد مقابل تو استرالیاس
اگر این حرف بندرو با نظریه دنیاهای موازی جور کنیم درک میکنیم که ممکنه دنیاهای موازی هم بر اثر این برخورد ها به وجود امده باشه smile006
کیهان شناسی خواندن ذهن خداست

shervlock

نام: shervin

Re: پادماده و جهانهای موازی

پست توسط shervlock »

تا اونجایی که من اطلاعات دارم به خاطر حرکت کوارک ها در بعد های مختلف و تشکیل بعد های نا معلوم از نظر علمی و تیوری وجود جهان های موازی کاملا مسئله ای بدیهی و کاملا درست است ولی چون کسی که در بعد بالاتر هست را به سختی میتواند درک کرد و توانایی های لازم را نداریم ، پس امکان اینکه حتی در دست های ما یک چهان دیگری وجود داشته باشد امکان دارد!!
ولی این نشان دهنده بی قاعده بودن نیست بلکه قاعده این قاعده ها فراتر از این درکیست که ماداریم ، مثل کامپیوتری که به آن برنامه داده شده که هم خودش را و هم سیستم عامل خود را بشناسد.(انسان) ولی این کامپیوتر فقط سیستم های بالاتر را میتواند تفسیر کند نمیتواند اون ها رو کنترل کند یا پردازش کند ، به نظر من اکثر ما از همین سیستم عامل هم استفاده نمیکنیم .....
خیلی راه ها هست که غیر از فیزیک میتوان رو قدرت های خودمان کنترل داشته باشیم ولی مثل این میمونه که به جای اینکه از کامپیوتر برای کار استفاده کنیم باهاش بازی میکنیم و این بازی کردن تمام سرعت cpu(مغز) ما رو گرفته... smile038

ارسال پست